Skocz do zawartości
paulo

Firefox

Rekomendowane odpowiedzi

Masz w opcjach zaznaczone "Show the downloads window when downloading a file" ?

tak ;/

jak otworze ręcznie nie pokazuje mi folderu w którym powinno sie zapisywać - oczywiście ściąga sie wszystko normalnie ale nie widzę żadnych informacji ....

Dołączona grafika

Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj reset na tych wpisach:

browser.download.downloadDirbrowser.download.dirbrowser.download.lastDirbrowser.download.folderList
I ustaw w opcjach ponownie gdzie lisek ma zapisywać pliki.

Jak to nic nie zmieni, to pokombinujemy dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zresetowaniu tamtych wpisów i ponownym ustawieniu wyświetla się już gdzie zapisywane są pliki ?

W profilu masz prefs.js, wstaw go tutaj jako załącznik lub skoro masz praktycznie gołego FF (bez rozszerzeń), szybszym rozwiązaniem może być założenie nowego profilu (zrób kopię zakładek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od paru dni mam problem z otwieraniem sie niektorych witryn :/

strony istnieja, otwieraja sie innym, u mnie niekiedy wczytuja sie tylko naglowki stron na karcie w firefoxie i wyskakuje komunikat ze nie moze wyswietlic strony

Skanowalem kompa od syfu i nic nie wykrylo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem towarzysze ;].

Firefox najnowszy strasznie sie muli na niektórych stronkach, forach itd.

Do tego stopnia ze przy przewijaniu szarpie stonka a obciążenie procka sięga 100 %.

 

Komp to nie jest żaden demon szybkości ale do jasnej powinien podołać otwieraniu stronek :). Windows świeży.

 

Parametry kompa athlon xp 2200+, 512 ram ddr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chocby forum beemka klub. http://forum.beemka-klub.pl/index.php

Przeglądanie tego forum to męka na tym kompie. Na moim domowym smiga bez przycinek, na starszym ff (1.5) na słabszym kompie (celina 850) tez działa bez problemów. Tylko na tym jednym muli masakrycznie. Sam komputer (a raczej laptop) poza firefoxem sie raczej nie muli - superpi liczy tak jak mu podobne maszyny, filmy działają bez przycinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem cos podobnego na laptopie - tez duze zuzycie procka, przez jakis czas od uruchomienia dziala znosnie, a pozniej tragedia... zrobilem nowy profil - podzialalo ok przez kilka dni, a pozniej lipa... wylaczanie rozszerzen nic nie dalo... na flocku tego nie ma, a to w koncu tez gecko...

 

najgorzej, ze teraz mam to samo na drugim kompie i nie wiem co zrobic... zaczyna mnie to denerwowac i moze zaczne sie ponownie oswajac z Opera, bo na Gran Paradiso nie wiedziec czemu moja strona startowa na netvibes.com nie dziala, nie mozna sie zalogowac:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

homzik, Gran Paradiso to jeszcze ciągle alpha. Nie powinieneś się dziwić, że nie działa idealnie.

Proponowałbym powrót do Bon Echo (logowanie na netvibes działa bez problemów), problemów z nadmiernym użyciem procesora również nie zauważyłem.

Edytowane przez paulo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na bon echo mam drugi profil, ale chrzani sie, nie wiem czemu... i to tak z dnia na dzien... dziwne...

 

wlasnie chyba moja strona netvibes zzera duzo zasobow, bo jak na niej dluzej posiedze, to pozniej Bon Echo sie tnie... ale na Flocku/Operze tego nie ma... i jeszcze smiesznie, ze ostatnio wczytywanie stron takich jak forum na IPB (strona z duza iloscia postow) potrafi zawiesic Bon Echo (program nie odpowiada), pomaga tylko restart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem bo po wgraniu i pozniejszym usunieciu dodatku "Hyperwords" zniknal mi pasek wyszukiwania w przegladarce ( google itp ) patrzylem w about:config ale pod search nic nie bylo konkretnego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się FireFox 2.0.0.5

Zauważyłem, ze (jakoś często) się ta wersja wysypuje :?. W ogóle nie pamiętam, żeby kiedykolwiek mi się FF wysypał, a tu chyba 3 razy w przeciągu 2 dni :?. Poza tym przy otwieraniu stron w zakładkach jakoś bardziej muli kompa...

Edytowane przez seba_999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...