Skocz do zawartości
paulo

Firefox

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej Ty :)

Przeciez masz podane dokładnie gdzie jest ten plik.

Zmieniasz tylko nazwe z userChrome-example.css na userChrome.css i dodajesz do niego co trzeba.

No masz rację ;) Już wsio ok. DZIĘKI!

 

Jeszcze takie pytanie - da się zrobić potrójny pasek? :ploom:

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze strona fotka.pl od rana na FF.

Na IE się uruchamia,ale pokazuje komunikat:

"Uwaga!Obsługa Java Skryptów w Twojej przeglądarce została wyłączona. Niektóre opcje Fotka.pl nie będą działać."

Na FF, nie otwiera sie wcale, pokazuje tylko takie coś:

Dołączona grafika

Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie.Problem ten może się pojawić w wyniku zablokowania lub odrzucenia ciasteczek.
Wczoraj wszystko działa,zadnych ustawień odnosnie internetu nie zmienialem w systemie jak i oprogramowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RBEJ

Ukazała się pełna wersja FireFox 2.0.0.4

 

Mam pytanie. Czy można zrobić tak, aby po wybraniu dowolnej strony z "Ulubionych" otworzyła się ona w nowej zakładce a nie na miejscu obecnie aktywnej zakładki??

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukazała się pełna wersja FireFox 2.0.0.4

 

Mam pytanie. Czy można zrobić tak, aby po wybraniu dowolnej strony z "Ulubionych" otworzyła się ona w nowej zakładce a nie na miejscu obecnie aktywnej zakładki??

 

prawy klawisz myszy i sobie wybierasz (nowe okno, nowa karta)

 

EDIT

fakt srodkowy to robi od razu ;-)

Edytowane przez avoid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pytań o Tab Mix Plus się pojawia. Nie pierwszy raz napiszę, że dla mnie to podstawowe rozszerzenie i nie wyobrażam sobie pracy bez niego.

Żeby ułatwić korzystanie z niego nowym użytkownikom, załączam przykładowe (takie jakie lubię :P) ustawienia TMP.

TMPpref.txt

W oknie konfiguracji Tab Mix Plus wystarczy zaimportować plik ustawień (dolny lewy róg) i testować i modyfikować do woli. ;]

Otwieranie kart w tle obok aktywnej, zamykanie dwuklikiem, powrót do ostatnio używanego taba, szerokość kart dopasowana do 1680/1050, sesje wyłączone itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam tak że FF mi ścina przy postach gdzie są jakieś zdjęcia np imageshack tzn pobiera dużo procka i muli przeglądarkę jak zamknę zdjęcie to wszystko powraca do normy . Wersja FF 2.0.0.4

 

Tak samo jak oglądam jakieś filmy z youtuba itd.

 

Nikt nie pomoże ??????

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki mały problem, że podczas odtwarzania filmików wmv ze stron nie mam obrazu tylko sam dźwięk, a niedawno wszystko dzialalo bez zarzutu, próbowałem na IE i tam działa. Wie ktos co może byc tego przyczyna i gdzie szukać ustawień odtwarzacza w Firefoxie (v. 2.0.0.4)??

Edytowane przez marcin.mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te filmiki to flash, wmp czy jeszcze coś innego ?

wielkie dzięki za podpowiedź bo tą sa filmiki otwierane w WPM i teraz zaaktualizowalem mojego WMP z wersji 10 do 11, zainstalowałem wszystko z Win Update i powrócił obraz i wreszcie znowu wszystko dziala pod Firefoxem, a nawet jest nowy, taki czarny stylowy player B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób, by dostosować wyświetlanie zakładek na panelu FF? Chciałbym ustawić to tak, aby pokazywane były tylko ikony www, a opisy zniknęły. W Operze coś takiego oferował mi jeden skin, w FF nie mogę takiego znaleźć; opcji/wtyczki również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TabMixPlus nie widzę takiej opcji, ale możesz zastosować trik, np. ustawiając "Szerokość paska z 60 do 60" w opcjach TabMixPlus ( Wygląd > Karta ) wtedy będzie wyświetlana tylko favikona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem kiedyś o to samo, odpowiedzi za Paulo.

about:config wpisz:

browser.tabs.closeButtons i zmień wartość na 3 - brak przycisku Zamknij

browser.tabs.tabMinWidth i wpisz szerokość tab'a przy której nie będzie się on już zmniejszał i pojawią się strzałki.- wiadomo

Usunięcie tekstu z paska zakładek - do userChrome.css dodaj:

" .bookmarks-toolbar-items .toolbarbutton-text {display: none !important;} "

 

C:\Documents and Settings\NazwaUżytkownika\Dane Aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\ciąg_znaków.coś\

Ja nie miałem pliku userChrome.css tylko userChrome-example.css, zmiana nazwy, ctrl+C ctrl+V restart firefoxa i tyle.

Edytowane przez BeerdMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnio problem z FF.

 

Za każdym uruchomieniem przeglądarki chce się aktualizować, pozwalam mu na to. Niby się aktualizuje. A przy następnym uruchomieniu znów to samo...

 

Wersja 2.0.0.4

 

Ma ktoś taki problem ?

 

To staje się irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TabMixPlus nie widzę takiej opcji, ale możesz zastosować trik, np. ustawiając "Szerokość paska z 60 do 60" w opcjach TabMixPlus ( Wygląd > Karta ) wtedy będzie wyświetlana tylko favikona ;)

Chyba się trochę nie zrozumieliśmy :). Dokładnie chodziło mi o pasek wyświetlający zakładki z Folderu zakładek osobistych, a nie pasek kart.

 

Przy okazji nasunęło mi się inne pytanie: czy można wpłynąć na to, jaka ikona będzie wyświetlana przed tekstem danej zakładki z folderu zakładek osobistych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

t0bi - wejdź w about:config, wpisz app.update i wklej screena.

 

Mardok - napisałbyś chociaż jakich rozszerzeń używasz, od jakiej wersji używasz tego profilu itp.

To miała być tylko ciekawostka bo zazwyczaj FF to mi tyle nie zajmuje ale skoro chcesz to:

 

Rozszerzenia:

 

Autohide

Ctrl Tab Preview

Favicon Packer 2

Firefox Showcase

Flashblock

Tab Effect

 

Motyw aż jeden:

 

Vista Black 1.0

 

A profil stary jak świat za czasów ja to się jeszcze Mozilla nazywało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnio problem z FF.

 

Za każdym uruchomieniem przeglądarki chce się aktualizować, pozwalam mu na to. Niby się aktualizuje. A przy następnym uruchomieniu znów to samo...

 

Wersja 2.0.0.4

 

Ma ktoś taki problem ?

 

To staje się irytujące.

tez tak miałem

ściągnij ręcznie instalke i zainstaluj u mnie pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyczyna tego problemu z aktualizacją może być bardzo prosta - FF zainstalowany na partycji, bez prawa zapisu dla zwykłego usera.

A profil stary jak świat za czasów ja to się jeszcze Mozilla nazywało ;)

To się dalej Mozilla nazywa. ;)

A stary profil może być przyczyną nieuzasadnionej ramożerności. Po przejściu na całkowicie nową wersję liska (np. z 1.5 na 2.0) zalecam nowy profil dla uniknięcia problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...