Skocz do zawartości
romek

Cebit 2008 - Relacja Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafikaCoroczne targi CeBIT odbywające się w Hanowerze (Niemcy) odwiedzane są przez setki tysięcy ludzi, chętnych zobaczyć nowinki techniczne, produkty znanych marek czy wygrać niezliczone nagrody w konkursach organizowanych przez wystawców. Dla wielu jednak targi CeBIT to miejsce na spotkanie się w szerszym gronie i porozmawianie na temat rozwoju rynku elektroniki użytkowej, oprogramowania jak i również trendów panujących w wzornictwie nowych produktów. Redakcja PurePC również zagościła na tegorocznych targach by poinformować o nowościach i nadchodzących technologiach w branży IT.

 

 

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji:

Dołączona grafika

(kliknij na zdjęcie by wejść do fotorelacji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zastanawiacie się czemu w taki sposób jest w tym roku relacja z targów. Wczoraj siedziałem do 3 w nocy i udało się napisać 4 strony tekstu, lecz by wszystko opisać w taki sposób jak się odbyło i jak oglądaliśmy to swoimi oczami to nie 4 strony były by do napisania tylko ponad 30. Litanie nie są dobre tym bardziej, że należy w nich zawrzeć masę zdjęć.

 

Podzieliłem dlatego na dwie części a wczorajszy tekst poszedł do kosza.

 

1. Fotorelacja + newsy na temat nowości produktowych

 

2. Wywiady z przedstawicielami firm, tym razem w niespotykanej u nas formie, czyli wywiadów wideo.

 

Jeśli macie jakieś sugestie na co bardziej zwracać uwagę w następnym roku, to proszę bardzo napisać, postaramy się do nich zastosować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmniejszcie ilosc fotek w galerii, bo 4 fotki jednego lapa z roznych katow nie sa potrzebne podobnie jak 4 profile ryby jeden po drugim, poza tym podpiszcie fotki, bo bez podpisow ich wartosc jest raczej taka sobie - ot jakies mobaski, lapki, graficzki i ryjki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

...i raz po raz jakaś rozluźniająca fotka ładnej hostessy. Tym czasem raptem 3 szt i relacja ze stłuczki na drodze :blink: Koniecznie podpisy pod fotki.

 

A poza tym spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście bardziej podkreślił bym spotkanie na szczycie ; Shamino ryba,a zrezygnował z fot wentyli boxowych :D

 

Przy okazji pozdrowienia dla przemiłych ludzi z Foxconna :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, Foxconn jak zwykle wymiatał :).

 

Co do zdjęć, to można by było uszczuplić galerię o jakieś 70 %. Większość albo różni się kątem wykonania zdjęcia, albo przedstawia jakieś drzewa, krzaki. Przez to stron jest od... :) Cięzko połapać sie co jest co, ponadto nic nie podpisane. Po 4 podstronie zrezygnowałem z przeglądania. Na ilość to zrobione, nie na jakosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze foty zrzucone zywcem z aparatu, nie rozumiem zupelnie dlaczego facjata ryby tak często przewija się na zdjęciach? raz wystarczy w zupelnosci.

I czy ja jestem ślepy ale nie ma fotek w ogole opisanych :|

Sorki ale zalatuje amatorszczyzna. Takie odpukanie i tyla, cos niby wspomniane ze bedzie to w neswach rozwinięte..

zle nie jest ale dobrze tez nie

tyla ode mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 4 podstronie zrezygnowałem z przeglądania. Na ilość to zrobione, nie na jakosc.

Na 17 stronie jest body painting :P

Ciekawe ile płacą za stanie w samych gatkach [;

Edytowane przez q8ic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Lanc nie każdy na tym forum podnieca się wynikami, a jak się nie interesuje to każdy wynik będzie dla niego taki sam... Nie można normalnie powiedzieć? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...