Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Laptop P8400, 4GB, GF9600M GT. Wszystko na minimum poza LOD i zasiegiem rysowania i nic mi nie zacina i nie stopklatkuje.

Mój Asusik g73 niestety nie wyrabia czasami zacina w miejscach gdzie akurat nie ma.jakiejs mega grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzęt do miętkich nie należy, ale i mi zdarzały się freezy w momencie wystrzału lub włączenia trybu snajperskiego. Od wejścia patcha jak na razie wszystko gra i bucy, zero dropów FPS i gra się zdecydowanie bardziej przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda granie na minimalnych kiedy ktoś nas rozwali. Czołg zamienia się w momencie w "suszoną śliwkę".
Pograłem dłużej i czkawki są ale faktycznie już bardzo rzadkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Asusik g73 niestety nie wyrabia czasami zacina w miejscach gdzie akurat nie ma.jakiejs mega grafiki.

Ja miałem o wiele słabszego kompa ale wyrabiał jeszcze przed patchem 9.0. Potem nie dało się wgl odpalić gry. No cóż, gra się rozwija i tak już musi być, dobrze mieć siostrę z mocnym laptopem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@komak4 .

 

Tego rozwojem bym nie nazwał , owszem dokładają nowe efekty czy zwiększają szczegółowość grafiki ale silnik nadal ten sam i który ledwo zipie .

 

Choć może coś tej kwestii zmienili , ostatnio w WoT grałem przed patchem 0.9.0 .

 

@Michaelius

 

W betę grałem na X2 3800+ , 2GB ramu i integra GF 6150 i jakoś dawało radę grać bez żadnej gimnastyki w stylu instalacji Wot Tweaker czy zmiany rozdziałki na 800x600 lub mniejszą .

 

Wtedy zresztą nie tylko od strony graficznej dało się grać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka by była różnica gdyby powiedzmy podczas oficjalnej premiery 12 kwietnia 2011 klienta nazwali numerkiem 1.0 ?

 

Gry typu MMO nigdy nie zatrzymują się w miejscu i są cały czas rozwijane (te, które odniosły sukces rzecz jasna). Numeracja wersji w takim przypadku ma znaczenie drugorzędne.

 

Ja chyba pogram w najbliższym czasie nieco więcej w WoWp, bo jest tam kilka samolotów, które chcę wstawić do hangaru.

Zapisałem się tez do alfa testów World of Warships. Zobaczymy czy się załapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Yog-Sothoth

 

Zmiana X2 250 na X4 955 może dać nie wiele , 955 ma tylko 200 mhz wyższe taktowanie bazowe , pytanie jak WoT zareaguje na pamięć L3 w 955 .

 

Tutaj może być większy boost ; jak nie to pozostaje albo kręcenie procka jak najwyżej albo zmiana platformy na Intela - taki G3220 będzie miał w WoT sporo większą wydajność .

 

W WoT liczy się przede wszystkim wydajność pojedyńczego rdzenia , zegar jest na drugim miejscu - oczywiście w przypadku tej samej architektury wyżej taktowane CPU będzie lepsze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ram tylko do WoT to nie. Powoli coraz więcej gier będzie wykorzystywało 4gb+ ramu, obecnie gra (której tytułu nie chcę wymieniać) ma raczej problemy z odpowiednim wykorzystaniem ich zasobów niż ich fizycznych brakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisali koledzy dokładanie rdzeni nic nie da, poza tym amd nie grzeszy wydajnością nawet po o/c także co byś nie zrobił to na tej platformie fajerwerków nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana tego AII X2 250 na PII X4 965 pod kątem WoT-a jest bezsensowna , w najlepszym razie zyskasz ~20% wydajności więcej ( jak gra zareaguje na cache L3 w 965 ) .

 

Bez tego będziesz miał 400 mhz więcej - podkręć sobie tego X2 250 o 400 mhz i zobacz ile zyskasz .

 

Za 300 zł można dorwać Pentium G850 wraz z płytą na H61 , sam procek można nawet dorwać za 150 zł .

 

Do tego płyta na H61 za 120 zł i gotowe .

 

G850 w większości gier radzi sobie lepiej niż twój X2 250 , w WoT powinna być jeszcze większa różnica .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak reszta sprzetu?

phenom 965BE i kręcić to na pewno coś pomoże ale to wydatek też na chłodzenie procka [i jaką masz płyte bo jakis budżetowy szajs to bedzie lipa z oc] 

ewentualnie 2rdzeniowego phenoma z odblokowanym mnoznikiem [jak tylko do wot]

nie zmienia to jednak faktu że mocno nie zaszalejesz z wydajnością miałem fx8350 puszczonego na 4,3 i przeszedłem na i5K 4.0 i powiem że dopiero to jest to ;)

 

Tak - nie istnieje procesor AMD który byłby wystarczająco wydajny do tej gry.

 

Pamiętam jak mi kopara opadła po przesiadce z Thubana X6 @3,7 na i5 2500k i różnica była kolosalna jeszcze przed podkręceniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do WoT po rocznej przerwie i przyznam że nabieram coraz więcej przyjemności z gry (pomidor ma zamiar dojrzewać ).Najlepsze że początkowe kilka minut grałem z pingiem 400+ -.-

post-202670-0-66284900-1406669077_thumb.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...