Skocz do zawartości
ath

Gra Roku Na Purepc [pc]

Gra roku na PurePC  

403 użytkowników zagłosowało

  1. 1. tytuły:

    • S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
      32
    • BioShock
      22
    • Call of Duty 4: Modern Warfare
      114
    • Crysis
      41
    • The Orange Box
      21
    • World in Conflict
      7
    • Gears of War
      4
    • Test Drive Unlimited
      40
    • The Witcher
      76
    • Need For Speed: Prostreet
      2
    • Unreal Tournament 2007
      9
    • Lost Planet
      2
    • Medal Of Honor: Airborne
      0
    • Pro Evolution Soccer 2008
      8
    • Command & Conquer 3: Tiberium Wars
      6
    • Enemy Territory: Quake Wars
      4
    • Supreme Commander
      2
    • World of WarCraft: The Burning Crusade
      10
    • Hellgate: London
      3
    • Halo 2
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Update 02.01.2008r.

 

Wyniki:

  • 1'st   Dołączona grafika Call Of Duty 4
  • 2'nd  Dołączona grafika The Witcher
  • 3'rd   Dołączona grafika Crysis / Test Drive Unlimited
  • 4'th   stalker / the orange box / bioshock
---

 

Jako, ze rok 2007 dobiega powoli do konca pozwolilem zrobic sobie takie male podsumowanie w postacie ankiety i ogolnie dyskusji na temat tego, co wydarzylo sie w przemysle rozrywki komputerowej, poznac Wasze typy, w co najfajniej sie gralo, na co czekaliscie i spelnilo/ nie spelnilo Waszych oczekiwan itp.

Zapraszam do glosowania i dyskusji. ;]

 

Jesli macie jakies inne hity, ktore pominalem to pisac, postaram sie zmodyfikowac ankiete.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie CoD4 Modern Warfare. Jest to IMHO najlepszy FPS i najlepsza gra, która ukazała się w 2007 roku. Świetny, dynamiczny, choć krótki single, świetny tryb multi, fajne mapki. Gra bardzo widowiskowa, efektowna. Wg mnie CoD4 to jedna z najlepszych gier fps/fpp na multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko cos wybrac. Powinienem zaglosowac na TDU bo spedzilem przy tej grze mnostwo czasu, swietnie sie bawiac i rozmawiajac z innymi userami :) Niestety bez towarzystwa gra bylaby srednia (szybko by sie znudzila) wiec nie bardzo... Stalker, niby klimat i gra jako calosc ok jednak to bylo wielkie rozczarowanie wzgledem obietnic wiec tez odpada... Witcher - swietna gra ale nie udalo jej sie przykuc mojej uwagi na dluzej. Nie pozostaje mi nic innego jak zaglosowac na COD4 ktory dostarczyl wrazen na nienormalnie wysokim poziomie. Krotki bo krotki ale programistom i calej ekipie udalo sie upakowac w tych kilku godzinach gry kawal dobrej sensacji.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD 4 - single zdecydowanie nie zajął twórcom zbyt wiele czasu. ;/ szkoda

Witcher - Fabuła rozkręca się jakoś po III akcie, co prawda jest ciekawa, ale przeładowania zabijają grę.

Stalker - klimat, spora ilość modów, falloutowe realia. Mimo, że przedstawia mniej niż naobiecywali twórcy, to właśnie on najbardziej przypadł mi do gustu.

Natomiast NFS i Crysis... no cóż...

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez zaglosowalem na cod'a czwartego, jestem coraz bardziej wybredny i wymagajacy w stosunku do gier, testowalem wiekszosc tytulow z ankiety i to chyba bardziej pod katem zobaczenia, co z trawie piszczy, bo zadna z pozycji na dluzej mnie nie przykula do monitora, nie mowiac juz o zaliczeniu danej pozycji.

SP w cod4 podobno krotki, ale ja juz go przechodze od 2ch tygodni. :lol2:

Regularnie pogrywam w MP (praktycznie w 100% spelnil moje oczekiwania, gwarantuje wiele godzin fun'a na najwyzszym poziomie) a singla tak z doskoku przechodze, ogolnie klimat bardzo fajny, ale cale to oskryptowanie nieraz potrafi porzadnie poirytowac, jednak seria cod to dla mnie tylko i wylacznie MP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra roku, ale taki Wiedzmin ma sie tak do TDU jak Stalker do Fify 08....

Ciezko mi sie zdecydowac, wzialem wiedzminka bo gra ssie jak na PL produkcje, postaralismy sie, akt 2, i swieta z Wiedzminkiem:) czad...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznę niestandardowo bo od czegoś w rodzaju krytyki mianowicie co wy takiego widzicie w CoD 4? Grę przeszedłem i owszem wartka akcja, momentami wręcz kino bardzo przyjemna strzelanka ALE żeby cudo itp? Coś co można spacerkiem w 6h zjeść ma być grą roku??? Oj nie dziękuję nie kupuję takiej ściemy.

 

Wracając do Najlepszych... Crysis z pewnością podołał wyzwaniu i pokusiłbym się powiedzieć, że było to popchniecie gier PC w dobrym kierunku ale osobiście gry roku bym mu nie dał- 2 miejsce. Bioshock? Bardzo dobra pozycja wiele zabawy miałem przy tym tytule i również jest to gra bardzo warta uwagi. Dla mnie miejsce 3. A pierwsze? Cóż, nie byłbym sobą gdybym nie przyznał go stalkerowi choć tutaj wyjaśniam, że tytuł ten na miano gry roku dla mas nie zasługuje- po prostu to jest inna bajka, klimat. Ostatecznie nieco gra ma inne kształty niż zapowiadano ALE z pewnością nie można pisać tak jak choćby tutaj czytałem, że "niby klimat i gra jako calosc ok jednak to bylo wielkie rozczarowanie wzgledem obietnic wiec tez odpada." heh siedze w temacie od 2003 roku i jakos nie przychodzi mi do głowy tyle obietnic, których nie spełniono, że gra jest rozczarowaniem.

Na pochwałę zasługuje nasz wiedzmin bardzo dobra pozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle ciezko napisac co jest najlepsze... bo jaki jest najlepszy klej?? --> ano wlasnie klej do czego nie kazdemu sie podoba bezmozga strzelanka czy rpg.. pomimo tego wybralem bioshock'a. Gra moze nie jest graficznie najlepiej wykonana ale zabila mnie klimatem :P mialem dylemat jeszcze pomiedzy stalkerem. A COD rzeczywiscie MP zamiata ale pamietajmy ze nie kazdy ma neta :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj glos poszedl na Wiedzmina - swietna fabula, wciagajacy gameplay, dobra oprawa i boskie dialogi to IMHO recepta na tytul roku.

 

CoD4? Gralem w demo i na dobra sprawe to gralo mi sie jak w dwojke 70 lat pozniej... gra jest fajna, ale innowacji w niej nie widze. MP mnie nie obchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznę niestandardowo bo od czegoś w rodzaju krytyki mianowicie co wy takiego widzicie w CoD 4? Grę przeszedłem i owszem wartka akcja, momentami wręcz kino bardzo przyjemna strzelanka ALE żeby cudo itp? Coś co można spacerkiem w 6h zjeść ma być grą roku??? Oj nie dziękuję nie kupuję takiej ściemy.

 

Wracając do Najlepszych... Crysis z pewnością podołał wyzwaniu i pokusiłbym się powiedzieć, że było to popchniecie gier PC w dobrym kierunku ale osobiście gry roku bym mu nie dał- 2 miejsce. Bioshock? Bardzo dobra pozycja wiele zabawy miałem przy tym tytule i również jest to gra bardzo warta uwagi. Dla mnie miejsce 3. A pierwsze? Cóż, nie byłbym sobą gdybym nie przyznał go stalkerowi choć tutaj wyjaśniam, że tytuł ten na miano gry roku dla mas nie zasługuje- po prostu to jest inna bajka, klimat. Ostatecznie nieco gra ma inne kształty niż zapowiadano ALE z pewnością nie można pisać tak jak choćby tutaj czytałem, że "niby klimat i gra jako calosc ok jednak to bylo wielkie rozczarowanie wzgledem obietnic wiec tez odpada." heh siedze w temacie od 2003 roku i jakos nie przychodzi mi do głowy tyle obietnic, których nie spełniono, że gra jest rozczarowaniem.

Na pochwałę zasługuje nasz wiedzmin bardzo dobra pozycja.

Delikatnie powiedziane :lol: Pierwowzor/konspekt a finalna wersja stalkera to dwie rozne bajki... nie tylko ty sledzisz stalkera od tak dawna ;) nie chce tu robic balaganu, sorry za maly ot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Olka1991

5. CoD4- grafika przyzwoita ale single zbyt krótki i liniowy po prostu nic nowego by nie powiedzieć "utartego". Jedyne co ratuje tą gre to MP. Za to totalnie rozczarowuje fizyka, kompletna liniowość oparta na bardzo głupich skryptach i bardzo kulejące AI.

4. The Witcher- świetny polski RPG ale niestety trochę za dużo błędów i grafika taka bez polotu.

3. Bioshock- świetny klimat i dobra fabuła a co najważniejsze gra bardzo dopracowana.

2. Crysis- najlepsza grafika i fizyka w tym roku, do tego dobry multi, świetny edytor. Grało mi się bardzo przyjemnie.

1. STALKER- może i nie powalił grafiką, może i trochę zawiódł ale moja pierwsza sesja z tą grą trwała dłużej niż przejście CoD4. Świetny klimat, dobra fabuła i gra mnie mocno wciągnęła. Kilka zakończeń i wolność może to tak mało ale przy tym tytule spędziłem w tym roku dużo czasu. Po prostu ta gra miała to COŚ.

 

PS Timeshift i Clive Bakers Jericho też niczego sobie.

 

Co do tego roku to był bardzo dobry. Na Gamespot 9 gier z oceną powyżej 9. Dla porównania na Xbox 360 8 gier i na PS3 7 gier dostało takie noty.

 

Co do złych stron. Gdzie ten DX10 i ta wydajność co miała być? Games for Windows miały pokazać nową jakość a Vista i GfW dały ciała. Tak samo jak NV i ATI spóźniająca się z kartami lub zawodząca ich wydajnością.

Edytowane przez Olka1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD4 - Bardzo fajna gra, wartka akcja, duży rozmach, jednak za krótka co eliminuje ją w moich oczach.

Stalker posiada wspaniały klimat, dobrą grafikę która ten klimat jeszcze potęguje i fajną fabułę. Niestety po przejściu nie chciało mi się do niej wracać, a multiplayer jest bardzo marny.

 

W tym roku najlepiej bawiłem się przy World in Conflict, ostatnio nic nie wciągneło mnie na tak długi czas. Mi-24 odpalający Spirala i leje po ostrzale ciężkiej artylerii od dnia premiery pojawiają się na moim monitorze :).

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin. Jedyna gra, w którą grałem i ukończyłem w tym roku. Nie zniechęciły mnie nawet ładowania obszarów. Po dzisiejszej instalacji patcha 1.2 i różnicy w konforcie grania... zacząłem grać kolejny raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin. Dobrze wykorzystany pomysł, wciągająca fabuła i klimat. Przez to właśnie czytam sagę Sapkowskiego i mam nadzieję na kolejną część gry B) A język w sadze jest jeszcze lepszy niż w grze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...