Jump to content

sierra2000

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About sierra2000

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 11/09/1980

Contact Methods

 • Tlen
  Polska
 1. Możesz jeszcze spróbować MTU zmienić np na 1500 lub 1480 i zobaczyć czy to coś zmieni
 2. Jeśli robisz wszystko jak w poradniku to jedyna opcja to jest błędne hasło /login Zadzwoń na infolinię aby zweryfikować dane. Lub reset routera do fabryki i ponowna konfiguracja. Spróbować na innym modemie, routerze.
 3. Kup używanego r9 390 w dobrych pieniądzach i na nim poczekaj na nowe układy, powinien spełnić twoje oczekiwania.
 4. Napisz jaki masz system 32/64 bit. Spróbuj jeszcze malwarebytes przeskanuj może masz jakiegoś robala.
 5. Mi tez padła baracuda 7200.11 ale naprawiłem za pomoca kabelka za 11zł z aledrogo. Dysk działa po dziś dzień teraz mam wd green i nie polecam za wolny jedynie na magazyn.
 6. Hej samemu raczej nic nie zdziałasz, możesz jedynie sprawdzić na pierwszym gnizadku jakie są parametry. Mi to wygląda na to masz ustawione podbicie snr na 12db stad troche słabsze synchro i tłumienie za wysokie na download lub za małe na up. Ale jak masz trzaski i nie jest problem z aparatem to zgłaszaj do operatora.
 7. Najlepiej gtx970. Nowe funkcje DX12 mniej pazerna na prąd tryb polpasywny
 8. Jak masz możliwość to sprawdź na innej płycie może będzie trochę lepiej
 9. Na jakimś zagranicznym forum czytałem że intel nie będzie uznawał gwarancji jak na cpu będą odgniecione pola od dodatkowych pinow.
 10. Najlepiej poproś kogoś o pomoc może jakiś zaprzyjaźniony serwis? Albo wyciągnij to z budy i złóż to sobie na biurku, jak się uda to wtedy to wsadzisz do budy pozdrawiam
 11. Ściągnij instalke z neta i zainstaluj z pendrive, albo u kolegi zrób sobie pendrive z systemem, bardzo dobrze się robi ultraiso, a z napędem to tak jak kolega wyżej, pewnie z adapterem jest problem
 12. Różnice mogą też wynikać, z nierownomiernego obciążania procesora. To że jest wielordzeniowy nie znaczy że każdy proces jest dzielony np na 2/4 jajka
 13. Tylko pytanie czy jak dwa źródła na raz będą podłączone to czy coś się nie sfajczy?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.