Jump to content

bblowurmindd

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-3 Negatywna

About bblowurmindd

 • Rank
  Newbie
 1. Tak nowy wyjęty z folii. W miejscu: Zarządzanie miejscami magazynowymi nie można utworzyć miejsca do magazynowania, wyświetla pojemność i koniec, samo pole jest szare, z kolei w opisie zarządzania miejscami dysk widnieje jako gotowy do usunięcia.
 2. Panowie podepnę się w temacie, jak uruchomić nowy dysk 4 TB w Windows 10 Home. Menedżer urządzeń widoczny, w zarządzaniu dyskami aby go inicjować nie widoczny. Może ktoś pomóc, będę wdzięczny.
 3. Aby zdemontować grandisa należy w pierwszej kolejności zdjąć spinki przynajmniej od wewnętrznego wentylatora, wyjąć go i wtedy masz dostęp do śrub przy sockecie.O ile demontaż jest możliwy to już zamontowanie całości bez wyjęcia płyty głównej jest praktycznie niemożliwe. U mnie udało się ponieważ mam obudowę R1 w której jest możliwość zamontowania chłodnicy u góry obudowy i przez to miałem ułatwiony dostęp.
 4. Jeśli do chłodzenia nie masz dostępu od góry obudowy to żeby zdemontować grandisa będzie trzeba prawdopodobnie zdemontować płytę główną
 5. Dzisiaj zainstalowałem msi 1070 g x i trochę dziwne zachowanie występuje, cewki piszczą ale tylko w menu gry lub podczas screena ładowania gry, podczas gry cisza.
 6. Focusa możesz spokojnie zagazować. Trzeba tylko pamiętać o regularnym sprawdzaniu luzu zaworowego minimum co 30k km oraz żeby mieszanka nie była zbyt uboga.
 7. Oczywiście że nic nie kosztuje, nie spotkałem się jeszcze nigdy żeby za taką usługę mechanik chciał kasę.
 8. Sprawdź aku w warsztacie, to nic nie kosztuje a najprawdopodobniej jest przyczyną awarii.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.