Skocz do zawartości
Gość kev

Quake IV

Rekomendowane odpowiedzi

no pewnie dzieki prockowi masz racje...pamietam ze jak mialem Bartona 3200+ to w doomie 3 mialem 51 FPSow w timedemo...po zmianie na A64 @ 2700MHz klatki wzrosły do 92 FPSow w timedemie

1736291[/snapback]

500 MHz różnicy nie dziwne ze ci chodzi lepiej, gdybys porównał AXP i A64 2.7GHz to różnica byłaby niewielka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-|

 

znalazlem BUGA - moze ktos potwierdzc

 

lokacja STROGG MEDICAL FACILITIES - po przejsciu 2 strogga z railem przechodzimy przez podwojne dzwi (tam gdzie lezy ukryty pancerz na rurze) i za 2 dzwiami jest ten punkt co na screenie (tylko nie smiac sie z ilosci FPS :P bo proc nadal @ w dol na 1330MHz)

 

Dołączona grafika

 

podchodzisz i skaczesz na spojenie szyby ze sciana i ... juz nie odejdziesz :rolleyes:

 

ma ktos tez takiego buga ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ma cos takiego jak odpalam multi : Data not in sync with server data (pure server)  ?????? Co mam zrobic ????

1737082[/snapback]

 

Mam ten sam problem.. wie ktos w czym problem jeszcze kilka dni temu gralem bez problemu.

Edytowane przez 2pac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz zamienili mnie w stroga, szybszy movement, wiecej hp, dalsze skoki, nice

1739567[/snapback]

Weź się zlituj i wywal tego SPOILERA !!!!!

 

 

By the way - początek nudny, po Medical Labs miłe zaskoczenie, przy końcówce zasypiałem... Ogólnie 7/10 - głównie za brak muzyki ..... Na pewno o niebo lepsze od Duma .

 

Na antycznym Radziu 9700 w 800x600 bez cieni, reszta na max mykało 60<-20 FPS bez rwania :)

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie jakiegoś konfiga pod Ati x800/x850 z 256 mb,sprżet jak w podpisie,choelra ta gra nawet 2 1024x768 przy aa x 2 i faa x16 na detalach high haczy u mnie tzn spada do 30 fps a to juz widac w quake ,no a na aa x 4 i aa x6 spada do 18 -16 ;-/ Ta gra jest przegiea,przeciez mam po o/c grafe wydjanieszą od x850 xt pe ....dajcie konfiga plz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka skończona,grafika ładna (1280x1024,AA x2,HIGH,All ON) chociaż niektóre tekstury troszkę niedopracowane,szybkie tempo rozgrywki,ale w sumie nic nowego nie wnosi do gatunku. krótka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyy ze co? ze jak?? :blink: :blink: nie rozumiem..ja Ci nigdy nie pisalem ze Quake Ci nie chodzi super :?

Ja nie mowie o Tobie tylko wogole,ze posuwa jak glupi a spora czesc graczy nie wiedziec czemu narzeka na plynnosc tej gry podczas gdy jest super zoptymalizowana przynajmniej na high i full detale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanko apropo płynności gry, a mianowciie odpalilem sobie tego quake 4 na takim zestawi:

A64 @2610 1,575v

2x512mb kingmax hardcore cl 2,5 3 3 6 T1 240mhz

6800gt 350/1000@430/1150

I jak puszczam na 1024/768 i ultra higih, to mi gra doslownie soti w miejscu tzn poruszma sie kilak sakund i czekam 5sek...........czy na takim sprzecie to jest mozlwie, czy cos zwalilo mi sie w kompie??

Puscilem takrze na high i AAx4 i plynniutk i na high i Ax8 i tez sie cielo choc nie mialo takich zwisow jak na ultra, czy wy tez tak mieliscie??

Edytowane przez tanx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co trzeba żeby chodziło na ultra - Alienware?? :lol:

Pozdrawiam

Wystarczy tylko dołożyć RAMU do 2GB :P reszta twojego kompa powinna jakoś dać sobie radę, zresztą różnica nie będzie i tak porażająca, ten sam wygląd można osiągnąć edytując konfig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos tez takiego buga ?

nie wiem czy mam tego ale natknalem sie kiedys na podobnego - jak idziesz mechem to na koncu swojej drogi masz jakby taki plac ogrodzony stalowym murem ktory trzeba obejsc, zanim go obszedlem, podszedlem blisko do takiej niby bramy i lipa. trzeba bylo zrestartowac z ostatniego save'a bo nic nie moglem zrobic, tak samo mnie zaklinowalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Puscilem takrze na high i AAx4 i plynniutk i na high i Ax8 i tez sie cielo choc nie mialo takich zwisow jak na ultra, czy wy tez tak mieliscie??

twoje 1gb to tryb ultra nosem wciaga ;) ja dokupilem drugie 2 kosci i smiga, ale to ultra mam pod euforie, jakies masakrycznej roznicy wizualnej nie odczulem ;) (1280x1024 Ultra AAx4)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale powstaja oficjalne mody !

Zatwierdzane przez WCG itp.

x-battle, nowe mapy z jednym oswietleniem, przekonwertowane mapy z poprzednich czesci.

Polecam zainstalowanie x-battle, mapki phrantic, mappacka z dotychczasowymi mapami standardowymi ale z jednym oswietleniem (stale 63fps).

x-battle - daje lepsze widzenie postaci, widzimy ilosc pociskow jaka ma kazda z broni (przy jej wybieraniu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z modami bedzie tak jak do FarCry'a...zaden porzadny sie nie ukazal ...lecz od conajmniej roku zapowiadaja chyba z 10 ....... :mur:

 

Pozdro

Nie zrozumiesz sceny quaka :)

Ludzie graja w to co jest zatwierdzane przez najwieksze turnieje.

Kazdy w to pozniej gra.

Quake to nie FC i prosze tutaj nie bluznic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...