Skocz do zawartości
Gość kev

Quake IV

Rekomendowane odpowiedzi

To se grejcie w unrila.

Tam je wszistko zakazane i ni ma picmipow, swiecacych modeli, itd.

W qlejka graja ludzie ktorzy lubia czity.

i wlasnie to od sceny qwaku odpycha NORMALNIE grajacych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To se grejcie w unrila.

Tam je wszistko zakazane i ni ma picmipow, swiecacych modeli, itd.

W qlejka graja ludzie ktorzy lubia czity.

Przypadkiem siedzi u mnie admin jednego z serwów Q3 i coś tam mamrocze o banowaniu :P

 

Ja tam tweakowałem Q3A, ale dla uzyskania najlepszego możliwego wyglądu, (cienie, łuczki itp.) w końcu karta gwarantuje mi stałe 250-300fps :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sivy dokładnie tak chcę powiedzieć :) W Q kto się czai itp to kamper... bo to nie gra typu skradanie potem strzelanie jak w CS, BF... jak sami twórcy mówią jest to czysty multiplayer w stylu arena... Tutaj nie ma gdzie się chować itp... więc zbędne światełka i takie tam tylko przeszkadzają. Co do tego WH tak zgadzam się to jest czit, i ty to zmieniasz za pomocą wgrania programu. Zmieniając cfg nie wgrywam niczego nowego robie tylko takie rzeczy jakie sa możliwe w grze, jakie sam producent mi daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludki nie znacie sie, a z poziomu menu da sie nastawic takie grafiki ze sie wam w glowie nie miesci.

 

mess mam do Ciebie pytanie odnosnie cfg. W jaki sposób zrobiłaś aż tak rozmazane tekstury? image_downSize? Bawiłem się trochę w cfg ale aż tak rozmazanego jak u Ciebie nie mam mógłbyś mnie trochę naprowadzić? :>

czy ja wiem czy u mnie rozmazane tesORT: ORT: ORT: ktury? gram z dobrymi teksturami i bumpem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4ever

przyjemnosci wychodzi z wygrywania.

jezeli twoja przyjemnosci wychodzi z prze[ciach!]lo**** meczyku bo ludzisz real to mylisz zainteresowania.

 

 

mess - tylko bumbmap w 1280x1024 i picmip 0 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos mi pomoze , z tym moim configiem i poradami do gry coby ja przyspieszyc.Czy jest sens zmieniac sterowniki ? czy nowe steryATI cos zmieniaja dla mojej karty , bo nie przepadam za zmianami sterow.

Edytowane przez killua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4ever

przyjemnosci wychodzi z wygrywania.

masz racje, ale nie za wszelka cene :) jezeli ktos sie musi dowartosciowywac, wygrywajac tylko dzieki swojemu magicznemu configowi to gl na przyszlosc. Ograniczenia co do modyfikowalnosci konfiga wyrownaly by troche szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ile ty grasz w Q4, Q3, Q2??. co w ogóle miała znaczyć ta wypowiedz?? dowartościowałeś się pisząc to??

lol

wg. mnie takie ustawienia grafy to czit. i dziwie się że liga Q pozwala na takie coś.

Takie jest moje zdanie.

 

Kaeres aż przykro mi się robi jak czytam te twoje brednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie wygrywa dzieki konfigowi, moge cie zapewnic ze bym cie rozniosl tak samo na moim cfg jak i na takim z defaultowa grafika.

ze mnie bys rozniosl w qwaku czy pk to nie smiem watpic:) ale czy tak samo bys rozniosl kogos na swoim poziomie z takim konfigiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ile ty grasz w Q4, Q3, Q2??. co w ogóle miała znaczyć ta wypowiedz?? dowartościowałeś się pisząc to??

lol

wg. mnie takie ustawienia grafy to czit. i dziwie się że liga Q pozwala na takie coś.

Takie jest moje zdanie.

nie. to tylko przyklad, i moim celem nie bylo obrazanie kogos. po prostu mowie ze roznica nie jest znaczaca. ty zreszta nie rozumiesz polskiego skoro takie glupoty piszesz :o

 

ze mnie bys rozniosl w qwaku czy pk to nie smiem watpic:) ale czy tak samo bys rozniosl kogos na swoim poziomie z takim konfigiem...

w pk gralem w 800x600, dosc mocno PRZYCIEMNIONE cfg, textury medium, bez widoku broni.

w q3 pod koniec gralem w 800x600 default.

 

tak czy siak potrafilem ograc kogos z jasnym cfg czy innymi cudami. cheat to jest aimbot, wallhack, autoshoot czy inne badziewia nie zawarte w grze.

Edytowane przez -mess-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wg. mnie jesteś typem ……….. który uważa się za nie wiadomo kogo

 

"nikt nie wygrywa dzieki konfigowi, moge cie zapewnic ze bym cie rozniosl tak samo na moim cfg jak i na takim z defaultowa grafika."

 

chyba raczej ty tu czegoś nie rozumiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze swietnie sie tu bawicie w przepychanki , moze jednak ktos by dostrzegl ze ktos tu potrzebuje pomocy . konfigi juz znalazlem , teraz pytanie czy paki rozpakowac bezposrednio do katalogu w ktorym sie one znajduja , czy tez do podkatalogow o nazwie takiej jak nazwa pliku paka

 

czy ten paralaks mapping 2 wplywa bardzo negatywnie na fps ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mess ma racje... Tak jakoś z Waszych postów wynika jakbyście byli zazdrośni o jego skilla... i gadanie tutaj co dla jednego jest czit a dla drugiego nie to juz się mija z celem bo nie którzy najwyraźniej mylą pojęcia... Jasna postacie to czit a godmode to również czit - LOL.

Dokładnie tak jak napisał mess nikt nie wygrywa dzięki cfg. Może nie pomyślałeś o tym, że cfg zmienia się głównie po to aby mieć więcej fps? czy to według Ciebie tez jest czit? Jeżeli masz takiego kompa który uciągnie stałe 63fps (w co baardzo wątpie) w największej sieczce to gratuluje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mess ma racje... Tak jakoś z Waszych postów wynika jakbyście byli zazdrośni o jego skilla... i gadanie tutaj co dla jednego jest czit a dla drugiego nie to juz się mija z celem bo nie którzy najwyraźniej mylą pojęcia... Jasna postacie to czit a godmode to również czit - LOL.

Dokładnie tak jak napisał mess nikt nie wygrywa dzięki cfg. Może nie pomyślałeś o tym, że cfg zmienia się głównie po to aby mieć więcej fps? czy to według Ciebie tez jest czit? Jeżeli masz takiego kompa który uciągnie stałe 63fps (w co baardzo wątpie) w największej sieczce to gratuluje...

dobry żart z tą zazdrością :lol: nie uważasz że np. jak koleś z którym grasz ma np. postacie na biało to jest fer ?? dzięki temu może zobaczyć przeciwnika którego w normalnych warunkach by nie zobaczył. to jest czit.

 

koncze na tym mojego offa w tym temacie.

 

wyszedł w ogołe juz ten paczyk do kart x-fi (przez te przepychanki nikt tego posta pewnie nie zauważył :D )

 

http://www.frazpc.pl/komentarze/news/15581..._ADVANCED_HD_50

 

@killua

 

wpływa, ale nie znacznie

paki rozpakuj bezpośrednio do q4base.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek, ktory gra zawodowo w gry nie moze sie rownac do normalnego, przecietnego gracza, wiec nie ma co robic z tego burzy w szklance wody. ;]

 

Btw byl ten modzik, co dawal jedno oswietlenie na mapkach mp, jest juz taki modzik do singla ?

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko z innej beczki ;)

Kiedyś grałem namietnie w Q1 i Q2, Arena to nie było już to dla mnie.

Byłem na Quake Your Mind w Krakowie, grałem z Roosem, Zooltarem, Acidem, Polarnym, Lukiem Plast Manem i innymi wielkimi sceny Q. Nie, z Maclerem nie ;) Oczywiście, nie wygrałem z nimi, jak, nie miałem nawet Netu w domu. Modem porzyczałem na weekend i grałem na zmiane na Dieblo i na Q. Braki w treningach zaowocowały tylko 2 miejscem (przegrana 1 fragiem) na Intel coś tam party w Spodku w Katowicach na Q2, i dwoma 2gimi na Q2 i Q3 na miejscowych turniejach.

Czego jestem ciekaw - śledziłem długo scenę Q w Polsce, aż do Areny.

Ciekaw jestem gdzie i od kiedy Mess robił karierę, Mesiol, bo ja o Tobie nie słyszałem ;) Chyba od 3jki dopiero ? Powygrywałeś jakieś turnieje czy coś ? To nie podpucha do kłótni, ciekaw jestem i tyle ;)

Grałem dużo na BF1942, teraz na CSS szarpię, ale mam coraz mniej czasu :(

Pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko z innej beczki ;)

Kiedyś grałem namietnie w Q1 i Q2, Arena to nie było już to dla mnie.

Byłem na Quake Your Mind w Krakowie, grałem z Roosem, Zooltarem, Acidem, Polarnym, Lukiem Plast Manem i innymi wielkimi sceny Q. Nie, z Maclerem nie ;) Oczywiście, nie wygrałem z nimi, jak, nie miałem nawet Netu w domu. Modem porzyczałem na weekend i grałem na zmiane na Dieblo i na Q. Braki w treningach zaowocowały tylko 2 miejscem (przegrana 1 fragiem) na Intel coś tam party w Spodku w Katowicach na Q2, i dwoma 2gimi na Q2 i Q3 na miejscowych turniejach.

Czego jestem ciekaw - śledziłem długo scenę Q w Polsce, aż do Areny.

Ciekaw jestem gdzie i od kiedy Mess robił karierę, Mesiol, bo ja o Tobie nie słyszałem ;) Chyba od 3jki dopiero ? Powygrywałeś jakieś turnieje czy coś ? To nie podpucha do kłótni, ciekaw jestem i tyle ;)

Grałem dużo na BF1942, teraz na CSS szarpię, ale mam coraz mniej czasu :(

Pozdro !

http://esports.pl/?id=post&post_id=1879110640 tak na szybko bo pewnie jemu samemu sie glupio chwalic :lol: :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to chodziło, robi wrażenie ;)

Ja wogóle tych klanów nie znam, wodać to nowsze czasy :)

Młody chłopak hehe ;)

To wszystko Q3 ? Spadam do roboty, pozdro !

Mesiol, działaj dalej, powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze mam taki problem ze wrzucilem sobie konfigi ktore tam ktos zapodal dla radka 9800 ale one maja jakos ustawiona jakosc na ultrahigh i chodzi mi wtedy ok 15 klatek. jak chce zmienic rozdzielczosc , albo z ultra na high to po zmianie pisze ze zmiany beda uwzgl jak zrestratuje , ale jak restrtuje to zmiany z powrotem wracaja do tych ustawien z ktorych chce zmienic ?? wtf

 

2) tak sie przygladam waszej dyskusji co do tych zmian . Nie gram praktycznie w MP ale dla mnie jak ktos ma powylaczane rozne swiatla , cienie , wlaczone jakies migajace obiekty itp to wg mnie to stwarza mu to duzo latwiejsze warunki do zwycieztwa. Wyobrazcie sobie np ze bierzecie udzial w zabawie w chowanego w jakims mrocznym domu. Wy nie widzicie nic bo jest ciemno , jestescie uczciwi i wogole chodzi tu o zabawe , ale jako ze wasz kumpel nie jest to sobie po prostu wlacza swiatlo i was od razu widzi jak na dloni. a drugie to bawicie sie w paint balla jest zajebiste slonce(czyli swiatelka , i rozne odbicia itp w grze ) ktore wali po oczach wiec ciezko cos zobaczyc i wycelowac ,to co wyalczacie sobie slonce bo wtedy lepiej widac ? z drugiej strony co ma zrobic osoba ktorej komp nie jest w stanie uciagnac roznych bajerow? Nie grac ? zrobic ligi wg kart graficznych ?? :)

 

Jin* tak OT miales kiedys takiego fajnego avatarka z taka mangowa rozowa mordka :) zadam przywrocenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze mam taki problem ze wrzucilem sobie konfigi ktore tam ktos zapodal dla radka 9800 ale one maja jakos ustawiona jakosc na ultrahigh i chodzi mi wtedy ok 15 klatek. jak chce zmienic rozdzielczosc , albo z ultra na high to po zmianie pisze ze zmiany beda uwzgl jak zrestratuje , ale jak restrtuje to zmiany z powrotem wracaja do tych ustawien z ktorych chce zmienic ?? wtf

konfig ma we wlasciwosciach ustawione tylko do odczytu.

 

ps. jaka mordka? [; kot pokazujacy palcem? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry żart z tą zazdrością :lol: nie uważasz że np. jak koleś z którym grasz ma np. postacie na biało to jest fer ?? dzięki temu może zobaczyć przeciwnika którego w normalnych warunkach by nie zobaczył. to jest czit.

jezeli koles widzi ciebie na bialo, ty tez go widzisz na bialo, co wyrownuje szanse. nie ma innej mozliwosci.

 

Mam pytanko z innej beczki ;)

Kiedyś grałem namietnie w Q1 i Q2, Arena to nie było już to dla mnie.

Byłem na Quake Your Mind w Krakowie, grałem z Roosem, Zooltarem, Acidem, Polarnym, Lukiem Plast Manem i innymi wielkimi sceny Q. Nie, z Maclerem nie ;) Oczywiście, nie wygrałem z nimi, jak, nie miałem nawet Netu w domu. Modem porzyczałem na weekend i grałem na zmiane na Dieblo i na Q. Braki w treningach zaowocowały tylko 2 miejscem (przegrana 1 fragiem) na Intel coś tam party w Spodku w Katowicach na Q2, i dwoma 2gimi na Q2 i Q3 na miejscowych turniejach.

Czego jestem ciekaw - śledziłem długo scenę Q w Polsce, aż do Areny.

Ciekaw jestem gdzie i od kiedy Mess robił karierę, Mesiol, bo ja o Tobie nie słyszałem ;) Chyba od 3jki dopiero ? Powygrywałeś jakieś turnieje czy coś ? To nie podpucha do kłótni, ciekaw jestem i tyle ;)

Grałem dużo na BF1942, teraz na CSS szarpię, ale mam coraz mniej czasu :(

Pozdro !

jaka kariere znowu ;-)

gralem od q3a. a ostatnio maclera meczylem w q4 :)

a turnieje... co do turniejow, tutaj jest aktualna dosc lista :) - http://esports.pl/?id=user&user=profile&profile_id=879

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponoc quake 4 obsługuje x-fi..tylko ze u mnie w opcjach mam napisane ze nie mam karty zgodnej z Advanced HD..jakies pomysły??

 

EDIT--------------

dobra juz wiem :) trzeba ustawic x-fi na game mode (a mialem caly czas na entertainment)..

 

powiem jedno...gra WYMIATA na Creative X-fi i słuchawkach...po rpostu CUDOOOOOO :) kupilem sluchawki za 40 zeta i na starej muzie (herc fortissimo 7.1) gra "grała" srednio..jakas taka cicha, za duzo basów i wogole nie teges..myslalem wuna sluchawek - w koncu 40 zeta co tu wymagac..a tu prosze..taka roznica

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...