Skocz do zawartości
beriam

Logitech X-530

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem BARRRRRDZOOOO :D szczęśliwym posiadaczem takiego zestawiku. Jest naprawdę super. WYKONANIE jak w maybachu. Wszystko najwyzszej jakosci. Jakość dźwięku no REWELACJA, Bas głęboki soprany również EXTRA. Naprawdę polecam, Włączyłem przed chwilą demko "Thief - Deadly Shadows" Mimo iż mam kartę 4.1 Live to dźwięk był nieźiemski. NAPRAWDĘ POLECAM!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez polecam, jestem szczesliwym posiadaczem tego zestawu mimo iz pierwotnie chcialem kupic Z-640 nie zaluje ani troche tego zakupu.

Creative w tej klasie cenowej ma sie do tego jak pierdniecie do tornada 8)

A wykonanie faktycznie - miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzisiaj sobie te glosniki kupilem 'na gwiazdke' :] . w porownaniu do moich wczesniejszych manta MM1500 to.. ehm... jakie porownanie? jedna satelita kasuje caly tamten zestaw razem z wooferem:)

mam teraz live! 5.1 (ZS w drodze) ale mam wrazenie ze subwoofer zyje wlasnym zyciem. na mancie jak nie dalem redirecta na bass to nic nie dudnilo a tu, od razu a jak daje redirect to moze w jakims minimalnym stopniu potem moge sterowac wooferem, o so hosi? jakiś zonk czy te glosniki chca byc madrzejsze od uzytkownika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez od jakiegos miesiaca jestem posiadaczem tego zestawu - kupilem w MM za 319zl - w tej klasie cenowej bezkonkurencyjny :twisted:

dlugosc kabli odpowiednia - z tym czasem bywa roznie

:wink:

ogolnie glosniki warte polecenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiem które <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> czy te X-530 czy Z-640 ale chyba się skusze na Z-640 jakos bufer jest bardziej przekonywujacy bardziej będzie pierdział a pozatym powiedzcie mi gdzie w X-530 reguluje sie głosność i inne bajergy bo na allegro jak widziałen na zdjęiu to jakby na prawej przedniej satelitce czy to prawda?? Czy gdzie się znajduje potencjometr??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-530 sąnaprawdę niezłe, ja kupiłem w Znaku za 299 i za tę cenę nie dostaniecie nic lepszego. Są naprawdę, naprawdę niezłe. Mój poprzedni zestaw 2.1 jest przy nich g...

Na prawym przednim głośniku jest pokrętło głośności, przycis wł/wył i wejście słuchawkowe. Pokrętło głośności suba jest z tyłu skrzynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszalem,że x-530 maja mniejsze poziomy szumów itp. Ale z640 są mocniejsze i maja nieco szersze pasmo przenoszenia. A ja widziałem w znaku wczoraj za 275zl wiec juz zbieram fundusze ;-)

 

na x-530

Z-640 jest lepszy :) ale w sklepach już niedostępny :/

X-530 ma troche gorsze wykonanie wg mnie i jest ciut cichszy ale ma chyba lepsze parametry odsłuchowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAkie gorsze wykonanie? Ludzie X-530 są wykonane perfekcyjnie. Nic nie odkleja się materiały super jakiości. Nie rozumiem o co Wam chodzi.

Zgadzam sie, wykonanie jest na bardzo wysokim poziomie, a design jest IMO lepszy niz w Z-640 ktore moze tylko subwoofer maja ladniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do gorszego wykonania to podobno plastik móglby byc ciut lepszy(ale w łapkach tego jeszcze nie miałem, wiec opieram się na opiniach innych).

Jedyny jak dla mnie minus to brak pilota-nawet takiego na kablu.

 

Ale i tak są bezkonkurencyjne w przedziale do ok 300zl ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź idź nie zastanawiaj się. Żadne Modecomy itp. Ewentualnie Creative 5800 ale ja jestem Bardzo zadowolony szczególnie po zakupie Audigy

Dobra ide teraz. Ojciec mówi że dziś handlowa niedziela :)

W życiu o czymś takim nie słyszałem..... że niedziela pracująca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no ES albo PLAYER nic innego. Nie bież czasami LS bo to porażka nie obsługuje EAXA sprzętowo tylko programowo. Ja kupiłem playera tydzień temu i powiem że dźwięk miodzio. Lepsze może być tylko Audigy 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Vip_

 

W kwesti pierdzenia średniowieczny rycerzu (to taki pan któremu zakuto łeb w metalowy hełm z przyłbicą aby niewiele widział). otóż co nastepuje: każdy z nas może wydac podobne dźwięki w wc bez dodatkowych kosztów, ale przeciez nie o to chodzi. każdy z nas kupuje sprzęt na jaki go stać i może się z niego cieszyć jak tylko chce, natomiast twierdzenie osobnika o nicku Vip jest tu nieuzasadnione. więc zanim cokolwiek powiesz zastanów sie choć trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...