Skocz do zawartości
beriam

Logitech X-530

Rekomendowane odpowiedzi

sluchaj upadly wojowniku w walce o dobre imie wszystkich pierdzieli :]]]

 

posluchaj sobie muzy na prawdziwym sprzecie audio,a dopiero pozniej mow co naprawde gra :]

 

sluchalem tych logitechow troche,tak samo jak i inne zestawy komputerowe (tzw. komputerowe pierdziele) i dzwiek jaki byl taki byl :] ...jesli tobie to pasuje i czujesz sie dobartosciowany or somting lajk els to tylko pogratulowac...ale nie zabronisz mi wypowiadac sie na ten lub inny temat ...wolny kraj...a moim zdaniem to poprostu nic specjalnego.Posluchaj jakiegos dobrego sprzetu audio z prawdziwymi glosnikami i wtedy mozemy konstruktywnie pogadac na ten temat :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym ty piszesz? Porównujesz Lanosa z S-klasą. JAKI jest tego sens. NIE MA!!!!!!!!! O jakiej kwocie mówisz? Ty się zachwycasz kolumnami za 3000 a prawdziwy adudiofil napisze że to zwykłe pierdziawki bo za 300 000 dla niego to jest dźwięk. Kupisz sobie s-klase a ktoś ci powie że to złom MAYBACH to jest fura. ALe takie kolumny nie nadają się do pokoju malego gdzie ja to na biurko postawię co zefektem 5.1 jak one będą mi gdzies w koncie stały.Do muzyki k a do gier? Ktoś się pyta powiedzmy o karte graficzną za jakieś 600 zł a ty mu wyskakujesz ze złom kupuje bo ATI X800 PRo to jest karta a te 600 to się udławić mogą. Jak byś to inaczej napisał ale ty tu chciałeś się pochwalić. CZŁOWIEKU KAŻDY WIE ŻE JEST SPRZĘT LEPSZY OD TEGO. Chciałeś się wiedzą pochwalić?? OSTATNIE ZDANIE:

 

ZA TE PIENIĄDZE SPRZĘT JEST ŚWIETNY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ja gdzies napisalem ze za ta kase jest cos lepsze go ??? ...nie

 

napisalem tylko ze to nic specjalnego i ze byle jaki wzmacniacz i glosniki dadza o wiele fajniejsza brzmienie...chyba ze ktos jest fanem gier i lubi grac z 5.1 to wtedy jasne ze raczej nic lepszego nie kupi...ale jesli ma to byc do sluchania muzy to ja bym tego nie tykal poprostu

 

ale jesli chodzi o filmy to sprawa tez nie jest oczywista....moim zdaniem czasami lepiej film sie oglada na dobrym stereo niz na srednim/bylejakim 5.1

 

sprawa gustu

 

 

rzucasz sie strasznie,a ja tylko mowie co mi sie podoba ,a co nie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe _Vip_ wiesz to drazliwy temat, swoja droga zazwyczaj co drozsze to lepsze, powiem tak X-530 wg mnie sa najlepsze porownujac je do konstrukcji creative czy tam modecoma w podobnej cenie... co do efektow przestrzennych to slaba na nich przestrzen, zreszta jak na kazdym zestawie 5.1 ~300zl, dobre stereo buduje o wiele szersza i glebsza scene ze 100x lepsza lokalizacja konkretnych dzwiekow, ale to taka lopatologia stosowana bo mozna w nieskonczonosc sie piac w gore

 

taka mala konkluzja za 300zl otrzymamy rownie badziewne (nie chce urazic nikogo) stereo jak i 5.1, za 1000zl mamy przyzwoite stereo i mierne 5.1 :wink: no i jak juz brac 5.1 za trzy stowki to tylko X-530 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Vip_ w sumie rozumiem o co Ci chodziło ale trzeba było to inaczej napisać.

kamień ma rację za 1000 można dostać b. fajne a za 1400 b. fajne Logitechy te najmocniejsze 5.1 naprawdę grają super. OSOBIŚCIE SŁYSZAŁEM. MIODZIO.

 

BEz obrazy _Vip_ POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i calkowicie sie z Toba kamien zgadzam :]

 

sam kiedys uwazalem ze 5.1 z komputera to prawdziwy wypas...do czasu jak nie uslyszalem dobrego zestawu kina domowego :]

 

oczywiscie wiadomo ze roznica w cenie to przepasc.....ale wychwalanie pod niebiosa grajkow za 300zl jest IMHO ociupinke przesadzone :] (a ze nie ma nic lepszego za ta kase to juz inna sprawa :] )

 

 

UPDATE

 

_JFK_ ja sie nie gniewam :] pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Vip_ twoje uwagi nic nie wnosza do dyskusji, rozmawiamy o glosnikach 5.1 w klasie econo, a ty wyskakujesz z jakims wypasem za diabli wiedza jakie pieniadze (co sie wiaze ze specjalnymi kablami i pokojem odsluchowym), spodziewam sie ze kazdy z tu obecnych ma swiadomosc ze juz piec Onkyo z kompletem chocby Paradigm bije ten zestaw na glowe.

Moze zrob jakies rzetelne porownanie z jakims Tracerem ktorych ostatnio wszedzie pelno? albo z najpopularnieszymi zestawami Creative?

Wypowiadasz sie na tyle utorytatywnie ze pewnie masz jakas fachowa wiedze ktora mozesz oswiecic nas maluczkich? Tylko prosze o cos na poziomie popularyzatorskim, bez wielkiego zaglebiania sie w fizyke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S-Works

 

Trafiłeś w sedno sprawy. Brakowało mi tego zwrotu. "_Vip_ twoje uwagi nic nie wnosza do dyskusji" Lubie wypowiedzi mądre i z argumentami. ARGUMENTY to podstawa dober wypowiedzi. No i oczywiście wypowiedź na TEMAT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S_Works..dla twojej wiadomosci...brzmienie Onkyo mi sie nie podoba :]

 

zgadzam sie ze te wasze cudne logitechy to najlepsze wyjscie za 300zl,ale IMHO nadal brzmienie tego zestawu nie jest dla mnie warte tych 3setek...czy to jest takie trudne do zrozumienia :] ?

 

strasznie jestescie nerwowi :]

 

jak chcecie jeszcze cos przegadac to zapraszam na gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" brzmienie tego zestawu nie jest dla mnie warte tych 3setek...czy to jest takie trudne do zrozumienia :] ? "

 

Co w takim razie proponujesz za te pieniądze? To co? nie kupować nic? tak na marginesie jaki masz samochód albo twoi rodzice? Chodzi mi o to że(twoje rozumowanie ) jezeli nie masz samochodu za ponad 300 000 to znaczy że nie masz samochodu. Bo skoro piszesz ze nie jest warte 300 setek to co proponujesz? Gram obecnie w HL2 dźwięk razem z Audigy jest super. Słucham również muzyki dźwięk jest wypas.

 

"Czy ma moze ktos takowy zestawik, cena zachecajaca oraz opinie na stronce tez ...

Dodam, ze wlasnie chce kupic glosniki w tym przedziale cenowym, brak kasy na cos lepszego"

Jest to post gościa który założył ten temat. Coś jeszcze wyjaśnic?

 

A tak wogóle to chyba pomyliłeś działy:

 

http://forum.purepc.pl/viewforum.php?f=31 - jak byk pisze: Elektronika, zestawy głośnikowe, AUDIO,

 

I WSZYSTKO JASNE pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kumacie za cholere oso chosi :]

 

chcecie kupowac to prosze bardzo :]..ja bym wolal dozbierac troche siana i kupic dobry wzmachol i przyzwoite glosniki :]

 

to jest moje zdanie i nikt nie musi sie z nim zgadzac

 

BTW mam samochod i benzynke tez kupuje za wlasna kase :]

 

mniej buraczenia...wiecej luzu...bo na starosc bedziecie bardzo zgryzliwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"chcecie kupowac to prosze bardzo :]..ja bym wolal dozbierac troche siana i kupic dobry wzmachol i przyzwoite glosniki :] "

 

Ile więcej? pisze gościu że go nie stać na wiecej tyle ma przeznaczone i koniec. JAk ty nie kapujesz. MASZ OGRANICZONY BUDZET. 3000 tysiaki? Zejdź na ziemie.

 

"BTW mam samochod i benzynke tez kupuje za wlasna kase :] " A ja sie nie pytalem czy za własną czyn nie ale nie wiedziałem czy masz czy moze rodzice mają. Nie wazne kto płaci za benzyne? ODpowiedz jaki samochód masz? Ale nie wymyślaj. Tylko jaki marka i typ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pytanie mam...co cie to interesuje jakim samochodem woze tylek??

 

mam wlasny samochod i wsio

 

i zmien troszke ton bo zachowujesz sie jak baba podczas okresu...mi sie te logitechy nie podobaja poprostu i dla mnie nie sa one warte takiej kasy....gdybym mial 300zl to dozbieralbym jeszcze stowke i kupilbym fajny wzmacniacz stereo,a za jakis cza za drugie 400zl dobre glosniki.....nie mam juz 16latek wiec daruj sobie te swoje wywody w stylu "Ile więcej? pisze gościu że go nie stać na wiecej tyle ma przeznaczone i koniec...bla bla bla..." jak ma tylko 3setki no to nie mamy o czym rozmawiac bo poprostu nie ma innej alternatywy.Ale wole poczekac dwa miesiace i miec cos co naprawde gra,a nie kupic odrazu jakis syf i udawac ze to co sie wydobywa z tych glosniczkow radosnie piesci moje bembenki

 

mi sie nie podoba,tobie tak ...ja nie mam z tym problemu,ty najwidoczniej...jeszcze tupnij mocno nozka i bedzie idealny obrazek rozkapryszonego malolata,ktory nie moze zniesc ze komus sie nie podoba jego cacuszko

 

 

...za to sprzet jaki zlinkowal Niemiec jest cacy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"a pytanie mam...co cie to interesuje jakim samochodem woze tylek??

 

mam wlasny samochod i wsio " Człowieku boisz się odpowiedzieć? Wiesz zapewne o co mi chodzi. Ok załużmy że masz jakiegoś lanosa, to zaraz wejdzie jakiś maniak super samochodów i Ci napisze że trzeba było do BMW dozbierać że nie warto było to kupować. leiej poczekać te 2 lata (robię tu oczywiście większe proporcje) kupić na początku alufelgi i dozbierąc bo ten lanos to złom. WSZEDŁEŚ NA ZŁY DZIAŁ cjciałeś sie popisać . Ale powiedziałeś coś tak oczywistego jak to że woda jest mokra- KAŻDY TO WIE. i się wygłupileś. Jakoś nie widze u nikogo poparcia dla twojej racji.

 

A zaraz zaproszę tu kogoś z działu elektonika. Albo z innego forum o HIFI i cię wyśmieje że za za 700 złoty to sie podetrzec mzesz tym że jako PC SPEAKER MOZE DZIAŁAĆ ale nic więcej więcej. Bo za 700 to rzeczywiście nic nie zrobissz co by ucho melomana zaspokoiło. Bo jego ten TWÓJ SYF za 700 zł nie saspokoi a jego bębenki od razu popękają. JEŻELI CHODZI O GŁOŚNIKI DO KOMPA TO ZESTAW JEST SUPER. jak chcesz miec efekty 5.1 w grach to jest wypas do filmow tez jak masz mały pokój .

 

Napisałeś to w złym tonie. jak byś napisał jak poradę inaczej byśmy ciebie odebrali. Np. Jak bys kolego chciła poczekać i miał powiedzmy przypływ gotówki za miesiąc czy 2 to lepiej złożyć to i to. A mówisz żeby czekał kilka miesiecy.

 

 

TRZEBA BYŁO OD RAZU INAZCEJ ZACZĄĆ. A nie teraz farmazony wstawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie szukam poparcia :]

 

zauwaz ze tylko ty sie strasznie pieklisz...ja mam luzne podejscie do tego tematu bo wyrazam tylko swoje zdanie na temat czegos co dla ciebie jest swietne

 

cos jeszcze ?

 

mam Twingo z Alufelgami i jestem z niego zadowolony :] ...a jak bedzie kasa to bedzie megane coupe i pewnie tez z alufalgami :]...niewiem co to ma do tematu,ale jesli masz sie lepiej poczuc to prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_VIP_

widzę że w podpisie masz LiteON SOHW-1653S DVD-RW

toż to szajs pierwszej klasy, zwykły śmieć. Trzeba było dozbierąć jeszcze 600 i PLEXTORA kupić. mial byś super szybki cichy solidnie wykonany nagrywajacy bardzo dokladie naped. A to co masz A FE.

 

Zniżyłem się do Twojego poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ten litek to faktycznie szajs ,ale tekiego mi dali z siriusa w ramach gwary :] (a plextor dopiero niedawno zrobil naprawde dobry palnik dvd,ale tego tez nie wiedziales pewnie :] )

 

...smieszny jestes i juz argumenty ci sie skonczyly

 

"wymiatacz creativa" :]

 

 

i zrozum wreszcie ze nie kazdy musi miec takie samo zdanie jak ty...a tylko o uszanowanie zdania innych tu chodzi....dla mnie ten zestaw nie jest warty 300zl i wsio, przyjmij to do wiadomosci i zakonczmy ta nudna dyskusje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wisz co do tematu to Ci odpowiem. Wiesz co to jest porównanie albo aluzja? Jak nie to w slowniku można sprawdzić. Wystarczy trochę pomyśleć, bo każdy myślący człowiek załapie o czym pisalem w związku z tymi samochodami -TO BYŁO PORÓWNANIE . TAKA ALUZJA.

 

Nie piekle się ale strasznie nie lubie jak ktoś właśnie ma takie podejście. Wejdzie na temat nic nie wniesie, walnie hasłem że do d..y i koniec.

 

A co do TWINGO czemu nie PEUGOT 307? Toyota Yaris? Przecież to lepsze.

_Vip_ zrozum bardziej chodziło o sposób w jaki to powiedziałeś ten Twój 1 post. No musisz przyznać że trochę nie pasował patrząc na to o czym wcześniej pisaliśmy.

 

Kolego ja naprawdę jesem wyluzowany :-) nie podchodzę jak do śwętości do tych głosników. Kupiłem je wcześniej testowałem inne Creative manata modecomy i te były wg. mnie najlepsze jest temat konkretny odpowiadamy na konkretne pytanie i dystkutujemy jak ludzie ARGUMENTY. Popatrz na inne posty inne tematy ktoś pyta się o poradę np. jaką kartę kupić do 230zł (graficzną powiedzmy) no to mozna muz aproponować. Słuchaj dołuż te 35 złoty i kup GIGABYTE 5550 128/128 nikt mu nie wyjezdza z 9800 XT i to jeszcze w taki sposób. DORADZANIE na tym to polega a nie nasmieanie sie z kogoś o to chodzi w tym forum.

 

POZDROWIENIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty piszesz o argumentach? HEH śmieszne trochę bo ja cały czas sypię argumentami . Staram Ci się po prostu uświadomić co napsiałeś nic poza tym. Napisałem w twoim stylu. Tylko o to mi chodziło.

 

A podpisik to zonk :-) przed x -530 miałem DIAMOND 2.1 które naprawdę fajnie grały duzo głębiej czysciej i głośniej od CREATIVE nawet tych 5.1 starszej generacji( poprzednie modele) wkleiłem x-530 do opisu i nie wykasowałem tamtego jutro to zrobie tzn dzis bo juz przeciez dzis ale rano pozno juz

 

NARKA dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam stara wieze Sharpa CMS-150CD za 50 zl do tego glosniki ze starego radia Unitry do ktorych wlozylem nowe za sume 70 zl. To dopiero Hi-Fi za 120 zl :D chyba by Ci (_ViP_) uszy by odpadly ;-)) no ofence - Audiofilem nie jestem - a jako glosniczki do kompa uwazam ze sa idalne (dopelnia je subwoofer wlasnej konstrukcji oraz zestaw T7700) - zreszta slucham glownie mp3 i ogladam filmy w div-x'ie wiec nawet nie bylo jak mocy i jakosci takiego zestawu za pare tysiecy wykorzystac .. ale moze sie myle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:]]]

 

wiem co to aluzja i poprostu staram sie traktowac ten caly post z mala dawka humoru zeby nie doszlo do ostrej wymiany zdan :]

 

posluchaj mnie bardzo uwaznie...

 

logitech to dobra marka i napewno niczego lepszego kupic nie mozna za 300zl jesli chodzi o rozrywke audio-video w tej kategori sprzetu...zapewne sprzet znajdzie nabywcow i pewnie tez wiekszosc bedzie z tego zadowolona...ale przeciez nie kazdy musi...i wlasnie po tej stronie stoje ja :]

 

na allegro mozna dostac naprawde baaardzo dobry wzmacniacz stereo za ok 500-600zl takich firm jak NAD,Rotel czy H/K...sprzet ktory kiedys kosztowal naprawde gruba mamone...ale tak jak podkreslam od samego poczatku...sprawa gustu,zasobnosci portfela i przedewszystkim oczekiwan...a wlasnie te logitechy moich oczekiwan nie spelniaja

 

chyba wystarczajaco klarownie sie wyslawiam i nie musisz mnie uczyc naszego rodzimego jezyka ,bo choc mature juz mialem jakis czas temu to jednak na mocne 4 sie zalapalem :]

 

a Twingo mi sie podoba bardziej niz Yaris :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi LOGITECH bardziej podoba od jais tam składaków.

Do gier audio nie bardzo widze.

 

"ale tak jak podkreslam od samego poczatku...sprawa gustu,zasobnosci portfela i przedewszystkim oczekiwan" No właśnie nie od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcecie kupowac to prosze bardzo :]..ja bym wolal dozbierac troche siana i kupic dobry wzmachol i przyzwoite glosniki :]

No dobra panie madralinski, mialbym komu sprzedac te glosniki, i jesli dzwiek mialby byc naprawde zasadniczo lepszy za niewiele wiecej to zaproponuj mi jakas przykladowa konfiguracje wg. twojego pomyslu, pamietajac ze dyskusja jest o glosnikach 5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Vip_ cosik nie pasujesz w tym temacie, idz na forum audiofilskie i tam pogadaj. Jak ktos ma do wydania max 300zl na glosniki 5.1 albo i mniej to go pewnie ... strzela jak ktos mu powie wez doloz jeszcze drugie tyle i kup sobie stereo. Nie pierwszy taki temat na tweaku i pewnie nie ostatni.

 

I tak jak S_Works dolaczam sie do pytania, zaproponuj zestaw 5.1 wedlug twojego uznania ktory bedzie gral lepiej od tych X530, za taka same cene, oraz podobnych wymiarach i jakosci wykonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze http://www.allegro.pl/show_item.php?item=37157948

 

wprawdzie to amplituner z ProLogic'iem ,a nie DD5.1 ale i tak z dobrymi glosniczkami pozamiata te logitechy.Ten sprzet to juz wazsza szkola jazdy ,a cena w tej aukcji jest wiecej niz okazyjna...normalnie podobny harman/kardon chodzi w okolicach 500zl za sam ampli

 

jesli ktos ma troche grosza na boku to brac i nie gadac !

 

co do glosnikow to aktualnie jest swiateczna promocja na Kody AV-737T..na dobry poczatek idealne

 

http://www.polpak.com.pl/koda_show_prod.ph...php?show=av737t

 

Dołączona grafika

 

jasne ze cenowo wyjdzie znacznie wiecej niz 300zl...ale IMHO lepiej zainwestowac troche grosza raz a dobrze

 

za 300zl to niczego lepszego niz te X530 poprostu nie ma,ale ten sprzecik nie ma aspiracji na dobre granie...do zabawy styka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amplituner z allegro, ale uzywany, no to jedna osoba by sobie mogla kupic... a do konca aukcji jeszcze troche czasu jest a cene minimalna nie osiagnieta, pewnie za mniej niz 550zl nie sprzeda

 

Mialo byc 5.1

Glosniki jedna para 400zl, a jeszcze tyl, central i subek...

 

I to wychodzi sporoooooo poza 300zl :>

 

Jak ktos chce kupic sobie glosniki do odtwarzania muzyki to wiadomo, ze tylko stereo dla niego, ale tutaj o czym innym mowimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ja to wszystko rozumiem :]

 

poprostu dla mnie te logitechy to kiszka ;] ...sprawa gustu .Uszanujcie moje zdanie i wsio

 

BTW zreszta co to za 5.1 jesli kazdy kanal idzie po analogu :]

 

zreszta uzywane amplitunery tej klasy to czesto prawdziwe rarytasy....kilka lat temu nie oszczedzano na niczym jesli o chodzi o sprzet audio klasy HiEnd...i wlasnie dlatego dobry ampli (bardziej prawdziwy wzmacniacz stereo) potrafi zagrac o wiele ladniej i zbudowac lepiej scene muzyczna niz niektore aktualnie sprzedawane zestawy audio

 

roznica w cenie jest adekwatna do roznicy w jakosci takiego dzwieku...nie czarujmy sie ...za 3setki nie ma szans kupic niczego przyzwoitego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie powiedzcie mi jaki jest sens kupować głośniki do kompa w systemie 5.1 albo wręcz 7.1 ? przecież one i tak nie mają dość długich kabli, zeby je odpowiednio rozstawić? przecież dwa powinny być z przodu - po prawo i lewo .... dwa z tyły - po prawo i lewo ... jeden centralny z przodu i soobwoofer - to już zależy od szkoły ustawiania sprzętu :) jesli ktoś ma 7.1 to trzeba jeszcze dorzucić dwa z boków :) jeden po lewo a drugi po prawo :) cz ywy widzieliście gdziekolwiek tak rozstawione głośniczki? przecież nawet jesli kable są dośc długie zeby je tak ustawić to i tak idzie sięo nie pozabijać :) poza tym jak to wygląda? dla mnie za przeproszeniem jak chlew :) rozumiem głośniki ustawiane za pomocą sprzętu WiFi (ale 5GH nie 2,5 bo ta częstotliwośc obcina pewne charakterystyki) albo sytuację gdy ktoś ma pociągnięte kable pod podłogą lub w ścianach - wtedy to jakoś wygląda :) poza tym jest jeszcze problem długości kabli :)

 

wiec czym tu się podniecają wszyscy posiadacze pseudo-przestrzennych systemów? przecież jak się je ustawi wszystkie obok siebie to i tak bedzie efekt taki ze wcale nie będzie żadnej symulacji przestrzenności dźwięku :) poza tym jest też taki problem, że za pomocą takich pierdziałek to np. film można ogladac tylko w jedną osobę - wtedy odpowiednio sterując głośnikami można uzyskac pseudo-przestrzenność dźwięku a wystarczy ze ktoś siędosiądzie obok i jużusłyszy całkiem co innego :)

 

proszę o jednoznaczną odpowiedź na moje wątpliwości bez sciemniania i gadania bzdur opartych na demagogii i marketingowym bełkocie producentów sprzętu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Vip_ stajesz się już nudny. Temat jest wyraźnie napisany chce głośniki 5.1 za 300 złoty. Wygląda na to że jesteś funkcjonalnym analfabetą. SKOŃCZ RAZ NA ZAWSZE TEMAT głośników stereo . Podajesz link do SAMEGO AMPLITUNERA za 650 zł. kup teraz 650 zł. IDZ w inny dział naprawdę nikt tu nie chce twoich przechwałek. WYPOWIADASZ SIĘ NIE NA TEMAT.

 

JEST WYRAŹNIE NAPISANE 300 zł 300 zł 300 zł 300 zł 300 zł 300 zł 300 zł 300 zł 300 zł 300 zł 300 zł 300 zł 300 zł 300 zł 300 zł 300 zł UMIESZ CZYTAĆ? 5.1 300 zł 300 zł 300 zł 300 zł 300 zł 300 zł 5.1

ty dajesz sam amplituner za 650 zł. o czym ty piszesz?? a głośniki?

 

Tu się wkopałeś. Sam sobie przeczysz:

 

"roznica w cenie jest adekwatna do roznicy w jakosci takiego dzwieku...nie czarujmy sie ...za 3setki nie ma szans kupic niczego przyzwoitego"

 

TO CO MAM powiedzmy 300 złoty. NIE STAĆ MNIE NA NIC WIĘCEJ. TO CO MAM ZREZYGNOWAĆ Z DŹWIĘKÓW Z KOMPA?? ZROZUM BURŻUJU JEDEN ŻE nie wszystkich stać na głosniki za ponad 1000 złoty. Nie każdy che się bawić w allego używane rzeczy bez gwarancji. POWTAŻAM juz 1000 razy temat jest o 5.1 WIEC WYJDŹ z NIEGO i przestań pisać tu posty, bo tylo zaśmiecasz FORUM.

 

MAM te 5.1 LOGITECH mam AUDIGY i jestem b. zadowolony.

 

A jak robisz z siebie AUDIOFILA z zestawem z amplitunerem za 650 zł. to się tylko osmieszasz.

 

Mr_Gizmo

mam logitecha 5.1 długość kabli jest odpowiednia na tył mam jeszcze pełno zapasu schowałem część tylnich kabli pod listwę i wyglada to b. estetycznie. 7.1 to na razie ściema. Ale z rozmieszczeniem 5.1 ja nie widzę problemu 2 przednie głośniki z boku monitora centralny na monitorze , a że ma regulację w pionie strumień dźwięku płynie prosto do moich uszu. Tylnie głośniki na podstawkach kupionych za 30 złoty teleskopowych ( regulacja w pionie) kable chowane w szyjce teleskopu. W X0530 na prawdę nie ma problemu z długością kabli.

Wiadomo jeżeli ktoś naprawdę nie moze rozłożyć głośników to lepiej niech się zastanowi nad 2.1 .

 

"wiec czym tu się podniecają wszyscy posiadacze pseudo-przestrzennych systemów?" o jakich pseudo przestrzennych systemach ty mówisz? Widać ze nie słuchałeś nigdy dobrze rozstawionego zestawu 5.1 w grze np THIEF 3. Half-Life 2 . Naprawdę można poznać dokładnie z której strony co się dzieje i to nie jest pseudo tylko sprzętowo jak na DVD zrobione 5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...