Skocz do zawartości
reed

Warte polecenia : Firmy , servisy , sklepy

Rekomendowane odpowiedzi

IDEAŁ S.C / Łódź

 

Pełen profesionalizm, obsługa dba o klienta, kupiłem z rok temu u nich myszke optic + klawe, jak sie okazało mysz nie chciała działać pod USB, zawiozłem kompa na drugi dzień, okazało sie że nie zainstalowałem jakiegoś stera do mobo, na miejscu wszystko zainstalowali, reinstall windy, wszystko w mojej obecności i za darmo :> polecam :)

 

Jeszcze jak wujek składał u nich kompa kupił gf2 no-name (nie znał sie wiec kupił tanszą bo zależało mu na kasie) Oczywiście nie pytajcie jak to działało, poszedł razem ze mną zareklamować i pozwolili wymienić mu na DOWOLNEGO GF 2 wiec wybrałem winfasta sh pro (najlepszy na tamte czasy model dwójki) :) Za darmo :)

 

ACT Łódź, ul. Roosvelta 7

 

Pełen pr0fesionalizm, sklep niewielki ale częsci dostępne od ręki, ceny za kompa z opisu 2200 zł ( bez grafy :P)... Serwis porządny, odbiór kompa na drugi dzień po zamówieniu. niedawno wymieniłem wentylator cpu na inny który qpiłem na allegro zamontowali na poczekaniu, dostałem gratis xp pr0 pudełkową i nortona internet sec. 2004 :)

Naprawde POLECAM obydwa te sklepy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baza Plus S.J. Białystok

Współpracuję wiele lat prywatnie i służbowo.

Terminowość bez zarzutu.

Możliwość uzyskania cen lepszych niż w sklepie internetowym, ze szczególnym uwzględnieniem zakupów prywatnych :P .

Zniżki spowodowane są pewnie wieloletnią współpracą :P .

Nie ma problemów z gwarancjami i zwrotami.

Porządnie składają PC. Nie miałem żadnej obsuwy, a było tych zestawów trochę.

Da się ściągnąć wszystko, nawet, gdy dany podzespół nie występuje w oficjalnej ofercie.

Nie korzystałem ze sklepu internetowego (wygodniej mi było na telefon), ale pewnie też jest O.K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

OLMAR / ZGIERZ i ŁÓDŹ / www.ol-mar.pl

 

 

Bardzo dobra firma z płacówkami z Zgierzu i Łodzi. Towar bardzo często dostajesz od ręki a jeśli go nie mają jest na drugi dzień. Sporo gratisów, wspaniała obsługa, dobrze doradzają. Najniższe ceny w okolicy a jeśli znajdziesz gdzieś jeszcze niższą to potrafią być konkurencyjni i spuszczają ci cene. Uznają gwarancje na miejscu. Poprostu wspaniała firma. Polecam gorąco!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apollo

Kraków ul. Miodowa

 

Zamówiłem tam zestaw na prośbę znajomych. Wszystko było gotowe na drugi dzień na ustaloną godzinę. Na moją prośbę serwisant uruchomił kompa i pozwolił trochę pogrzebać :P Już w domu otworzyłem obudowę i muszę przyznać, że ładnie składają kompy. Wszystkie kable zasilające były spięte w jedną wiązkę rozdzielającą się tylko do płyty głównej i napędów. Taśmy również były spęte ze sobą tak, że nie tamowały przepływu powietrza. Serwisant pokusił sie nawet o puszczenie kabla audio od cd do płyty głównej pod płytą.

Polecam :D

 

acha: można sie targować :P

acha 2: zapomniałem dodać, że rozmowa z handlowcami to przyjemnośc, nie traci się czasu na farmazony albo głupie, zdziwione miny po bardziej zawiłm pytaniu klienta. Widać, że to nie leszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC PROJEKT / Kraków

 

Niezłe ceny, miła obsługa, zero problemów z ewentualną reklamacją sprzętu.

 

zgadzam sie bardzo fajny sklepik (kupujac zasilacz uzgodnilem ew warunki wymiany jakby mi napiecia nie trzymaly tak jakbym chcial ;) tylko nie wiem czy wywiazaliby sie z obietnicy bo trzymaja dobrze ;p )

 

+ cena

+ obsluga

+ mozna dotknac, pomacac, powachac.. co kto lubi

 

- te schody.. =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZNAK / Warszawa

 

bardzo niskie ceny, ale lepiej nie gadac za duzo z kolesiami bo jak uslyszal ze chce bartona mobile sobie wsadzic do kompa to mu oczy prawie wyskoczyly z orbit i stwierdzil: "jest Pan chyba pierwszym klientem w historii naszego sklepu ktory chce zamowic procesor do notebooka..." zalosne...;)

 

 

ANGELA / Wroclaw

 

wielki + za mozliwosc zamiany zasilacza w budach chiefteca (np: ATX-1136H -> HPC-360-302-DF) i za szybkosc. buda przyjechala do mnie nastepnego dnia po zlozeniu i potwierdzeniu zamowienia oraz internetowym przelewie na konto.[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje sklepu internetowego komputerowego, z czesciami do kompa (zaufanego, a nie jakis oszustow) w ktorym jak sie zamowi cos przez internet, zeby mozna bylo zaplacic karta kredytowa. Czy istnieje taka mozliwosc? Jesli tak to bardzo bym prosil o linki to takich sklepow w ktorych przez internet zamawiaja moglbym zaplacic karta kredytowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje sklepu internetowego komputerowego, z czesciami do kompa (zaufanego, a nie jakis oszustow) w ktorym jak sie zamowi cos przez internet, zeby mozna bylo zaplacic karta kredytowa. Czy istnieje taka mozliwosc? Jesli tak to bardzo bym prosil o linki to takich sklepow w ktorych przez internet zamawiaja moglbym zaplacic karta kredytowa.

Jak w temacie

Jezeli ktos ma pozytywne odczucia po transakcji w jakiejs firmie, prosze o umieszczenie jej tutaj

Rowniez prosze o sensowne komentarze z uzasadnieniem.

 

Prosze tez o umieszczanie postow , tylko zwiazanych z tematem

Nie zasyfiaj więc proszę tego topicu, poczytaj go i wrób sobie zdanie o jakichś tam sklepach, do tego służy ten topic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja woeim jedynie tyle, na razie najlepszym sklepem internetowym jest Barwkomp.pl. Kupowałem tam dwie rzeczy, jedną za kilka stówek i bardzo szybko przyszła paczka kurierem, ale miałem potem ogromne problemy z rozpakowaniem paczki, bo była bardzo zapakowana - niemożliwe by coś się walnęło podczas transportu :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realia wyglądają troche inaczej. Tak naprawdę trudno jest dostać w tym sklepie częsci których nie kupują masy ludzi. Czyli nie ma mowy o np: dobrym zasilaczu. Na pytanie czy macie Zalmana na mostek północny, odpowiedzieli, że tylko to co widać , a widać było niewiele. Ponadto ceny mają hmm powiedzmy, że nie niskie. Przynajmniej obsługa  jest na wysokim poziomie.  

rotfl

jak potrzebujesz "częsci których nie kupują masy ludzi", zamawiasz.

sprowadzaja w ciagu 7 dni +/-2dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BIT COMPUTER / KRAKÓW

 

+niskie ceny

+duze pole do popisu dla lubiacyhc sie targowac

+kompetentni sprzedawcy

+bezproblemowa wymiana towaru na inny (np)

 

-zajebi.ste kolejki, trzeba sie ryc do lady jak w chlewie... hehe

-lokalizacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proline/KATOWICE

80% kompa od nich! Dzięki zyczliwości sprzedawców, i mozliwości sprawdzenia poszczególnych komponentów mam to co mam ( i paru znajomych też). Atut - niskie ceny, super obsługa.

4MAX/KATOWICE

miła obsługa jak się wie czego chce :)

SPAT/KATOWICE

Sentyment, kiedyś kupowałem tylko u nich. Fachwcy jakich mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze moge polecic sklep e-computer [znajduje sie na al. Solidarnosci tuz obok Sadu Najwyzszego, obiok sklepu jest taki RTV oraz jakas restauracja].

 

Moze ceny maja dosc wysokie i brakuje im czesci do tuningu [choc troche ich tam tez jest - btw to glownie sklep dla firm ;], za to obsluga jest pierwsza klasa.

- zamowienia przyjmowane odrazu

- realizacja czasem nawet tego samego dnia o ile jest wolny transport z magazynu [no chyba ze maja na skladzie to wtedy od reki]

- a przedewszystkim szanuja klientow, a stali moga liczyc na rabaty ;] Kupowalem u nich mase sprzetu, dwa kompy oraz laptopa, wiec teraz witaja mi podaniem reki, oczywiscie milo kulturalnie, rozwazaja oferty i sa cierpliwi ;] Ponadto gdy przychodze zawsze sie pytaja jak tam ostatnia zakupiona czesc sie sprawuje. Telefonicznie tez nie olewaja, sa bardzo grzeczni. Ogolnie polecam ze wzgledu na obsluge. Jesli cena rozni w stosunku do komputronika [kupuje w tym na Jana Pawla - olewaja kompletnie klientow ;\ - a w szczegolnosci ten koles u ktory przyjmuje rachunki, siedzi gapi sie w monitor, gada przez gg i jest totalnie flegmatycznie, a co najgorsze telefonu, ktory lezy 30 centymerow od jego lokcia nigdy nie podnosi - kiedys stalem 40 minut i nawet nie ruszyl sluchawki ;\] to kupuje w e-computer.pl, bo przynajmniej moge liczyc na przyjemna obsluge siedzac wygodnie w fotelu [tak sa fotele i kanapy dla klientow ;]

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zdecydowanie www.ddb2b.pl

 

W prawdze na stronie nie ma zamieszczonych cen, ale można zadzwonić do nich i szukają odpowiednich dla Ciebie rzeczy w uzgodnionej cenie. Funkcjonują również na Allegro.

 

:-P Szczerze polecam !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JKM Komputery

Koszalin - Plac Gwiaździsty 7 - tel./fax (94)446 20 66 , 346 24 41

 

Bardzo dobry sklep, fachowa obsługa, pracowici. W sobote pracują też. Zero oszustw, gwarancje dotrzymuja i zawsze radą służą. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komsad

 

www.komsad.pl

 

Mają siedzibę w Warszawie na Saskiej Kępie. Prowadzą sklep internetowy.

 

Rewelacyjne podejście jeśli chodzi o serwisowanie sprzętu.

 

 

Jakiś czas temu kupiłem u nich MSI K8N SLI Plat. Płyta po chyba miesiącu umarła (dobrze, że nie pociągnęła reszty sprzętu). Oddałem poprzez Komsad do serwisu, odczekałem te swoje 3 tygodnie kalendarzowe (na razie żadna rewelacja jeśli chodzi o Komsad).

 

Po tym czasie dostałem nowy egzemplarz tej samej płyty. Po pewnym czasie (2-3 tygodnie?) w tej płycie padły przednie kanały w zintegrowanej karcie muzycznej. Kombinowałem z reinstalką, sterownikami, ustawieniami, słuchawkami. Klops, nic nie pomogło. Zagadałem przez GG do Komsadu, że znowu mam kłopoty z płytą (padnięty dźwięk) i co można z tym zrobić. No i że znowu 3 tygodnie bez kompa w tak krótkim odstępie czasie to trochę niefajnie. Miły Pan z Komsadu zaproponował mi, że oddam płytę jednego dnia, a następnego odbiorę nowy egzemplarz. I w dodatku transport w obie strony (od i do miejsca gdzie pracuję) odbędzie się na koszt Komsadu! (pracuję w innej części W-wy i wyprawa na Saską Kępą to dla mnie cała wycieczka) I tak się stało, dostałem nową płytę.

 

Płytę zamontowałem w kompie, wszystko ruszyło. Po dwóch tygodniach (czyli w ostatni długi weekend majowy) coś mnie podkusiło żeby podkręcić proca. Do tej pory chodził na default bo siedzi na nim stockowy wentylator - czekam aż znajdę czas na złożenie WC (lato się zaczyna, wolę nie ryzykować). I okazało się, że w tej płycie dla odmiany zwalone są opcje w BIOSie odpowiadające za podnoszenie napięcia na procu. :mur: :blink: Podnoszenie procentowe nie działa w ogóle, a ustawienie vcore na 1,45 (max dla BIOSu 3.1) daje w Windozie 1,42 (mierzone MBM, CoreCenter, CPU-Z). Ustawienie 1,4 daje 1,34-1,36. Zmiany BIOS nic nie dały, chłodniejsze wieczory też nie. Znowu GG do Komsadu i opis sytuacji. I znowu Sprzedający zgodził się na wymianę na nowy egzemplarz na nowy "z dnia na dzień". Jutro mam oddać płytę, pojutrze odebrać nowy egzemplarz.

 

Bardzo dziękuję za takie załatwienie sprawy :!: :!:

 

A tak swoją drogą, to albo mam gigantycznego pecha albo to MSI to jakaś straszna padaka :mur: :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma master s.c. z Warszawy. Mieści się przy KEN 105. Profesjonalizm, są w stanie sprowadzić praktycznie wszystko co sobie człowiek wymarzy albo wymyśli. Ceny porównywalne z komputronikiem (ew. ciutkę wyższe). Kompetentny serwis. Kupuje u nich od 1998 (486 DX4100 działa do dzisiaj) i nigdy sie nie zawiodlem (a bylo troche sprzętu). Dostawa na ten sam dzień albo co najwyżej na drugi. Z czystym sumieniem polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arest / Wrocław (arest.pl)

Miła obsługa, pokażą przedmiot, doradzą, na serwisie nigdy problemów nie ma.

Do tego niskie ceny i przyzwoity wybór oraz dostępność.

 

AGE COMPUTERS / Wrocław (age.pl)

Lepszy wybór niż firmie wyżej, ale niestety trochę wyższe ceny. Również fachowa obsługa i serwis.

Edytowane przez Maq4all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WWW.4SPEED.PL FIRMA SPEED/WROCLAW

 

Uwazam, ze jest to solidny sklep, godny polecenia. Szkoda tylko, ze na stronie internetowej nie ma info o dostepnosci magazynowej produktow, gdyz po zlozeniu zamowienia okazalo sie, ze nie maja mojego procesora.

 

Tak wiec po zlozeniu zamowienia otrzymuje sie mejla z automatu o jego przyjeciu. Tego samego dnia (w moim przypadku nastepnego-bo zamawialem wieczorem) kontaktuja sie telefonicznie w celu potwierdzenia zamowienia. Handlowiec, przynajmniej ten ktory mnie obslugiwal to czlowiek kompetentny, od razu poradzil, ze jesli nie ma mojego athlona x2 4200+ to zebym wzial x2 3800+ w oemie, bo wychodzi taniej a do tego poradzil chlodzenie Thermaltake Big Typhoon-moze troche kosztowne ale bardzo wydajne i mozna podkrecic procka delikatnie. Zweryfikowal co jest dostepne na magazynie, powiedzial, ze dyski przyjda w czwartek (dzwonili w srode) rano i od razu wysla paczke. Tak sie nie stalo, wiec zadzwonilem w sobote i dowiedzialem sie, ze zbraklo im prockow i czekaja do poniedzialku badz wtorku na dostawe-zdarza sie, zwlaszcza, ze podejrzewam ze nie sciemniali bo akurat w dniu weryfikacji mojego zamowienia delikatnie zmienila sie cena prockow, czyli musialy sie skonczyc i musiala dochodzic nowa dostawa.

 

W poniedzialek otrzymalem mejla, ze procki beda i ze we wtorek wysla paczke. Tak sie stalo, w srode mialem sprzet, wszystko pieknie zapakowane... ale zamawialem dwa sigejty a przyszedl jeden-blad magazyniera bo w fakturze byly dwa a w wypisie z magazynu jeden. Zadzwonilem, przelaczyli na magazyn-zajete wiec poprosili, zebym zadzwonil za chwile. Wtedy sie dodzwonilem, podalem numer zamowienia oni zweryfikowali, przyznali ze nastapila pomylka i powiedzieli ze wysylaja dysk jeszcze dzisiaj na swoj koszt. Tak tez sie stalo i nastepnego dnia otrzymalem bardzo dobrze zabezpieczona paczke.

Jak widac pomylki przy duzej skali obrotow sie zdarzaja, nikt nie jest nieomylny ale o jakosci sklepu swiadczy podejscie do klienta w roznych sutuacjach a tutaj spisali sie pozytywnie.

 

TAKZE POLECAM!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...