Skocz do zawartości
reed

Warte polecenia : Firmy , servisy , sklepy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie

Jezeli ktos ma pozytywne odczucia po transakcji w jakiejs firmie, prosze o umieszczenie jej tutaj 8)

Rowniez prosze o sensowne komentarze z uzasadnieniem. :)

 

Prosze tez o umieszczanie postow , tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie moge polecic sklep z Sillicon Valley Zlozylem zamowienie, dostalem dokladnie to co zamowilem, czas dostarczenia przesylki blyskawiczny (2 dni) Mily kontakt mailowy i audio (phone)z Mate.

Sprzet do dzis dziala i oby tak dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POLBRAS / WROCŁAWSzczerze mogę polecić ten sklepik...Serwis też mają i to w dodatku w tym samym miejscu(dom handlowy Podwale)...zamówiłem u nich procka,płytę,RAM,zasilacz, które mam obecnie :twisted: jedynie z płytą było tak że musiałem poczekać 2 dni - zamówiłem wszystko we wtorek i wg. zapowiedzi było do odebrania w czwartek,więc żadnych ZONK-ów :wink: :D poza tym mają najniższe ceny we Wrocławiu :twisted: i wogóle POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jeżeli ktoś poszukuje sklepu w trójmieście, dokładniej w Gdyni to polecam ALT-COMPUTER (ul żwirki i Wigury 3, koło ul. Świętojańskiej tel 620-58-51) mają tam tanio, spoko pracowników, sprzęt można oddać, nie robią z tym problemów. Czesto tam kupuje i POLECAM !

 

ps. nie polecam GRALa :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KONTRAST / Bielsko-Biała

 

A tutaj powiem wam o najlepszym, wg mnie, sklepie w Bielsku-Białej. Kupiłem tam mojego pierwszego kompa [wtedy to ta firma startowała z działalnością]. Było to dawno temu, a był to AMD K5-PR133, który spisywał się bez najmniejszych problemów, przez dość długi okres. Jedna rzecz mi z niego została do dzisiaj, CD-ROM Hitachi, co prawda wolny bo to 8x ale idealnie pasuje do odtwarzania filmów.

Potem wymieniłem u nich płytę oraz procka na AMD K6-2 300, i znowu wszystko bez najmniejszych problemów.

Potem znowu zachciało mi się zmian, więc poszedłem do nich z moim Savagem4 i wymieniłem na GeForca, znowu bez najmniejszych problemów.

 

Jedynym zonkiem było to jak im oddałem dysk IBM'a, bo trzymali mi go długo [14 dni roboczych, ale mieli do tego prawo]. Ale za to w zamian mi dali dysk zastępczy, a potem jak przysłali mi nowego IBM'ka to bez problemów wymienili mi go na Barracude IV, oczywiscie za dopłatą.

 

Ostatnio jak kupiłem u nich pamięć to akurat trafiłem na padniętą kostkę, więc poszedłem do nich i bez żadnego problemu wydali mi inną, która jak sam sprzedawca mnie zapewnił chodzić ma na 380 MHz [a pamięc to 266MHz]. Jak się okazało to na najlepszych możliwych ustawieniach, na mojej płycie, chodzi stabilnie na magistrali 166 [bo tyle mogę ustawić maksymalnie].

 

Ogólnie mówiąc to super sklep i polecam go każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam InterKomet PC / Łódź

Po mimo stosunkowo wysokich cen wiem, że można się z nimi dogadać. No i serwis pracuje porządnie, nie starają się zwalać winy na klienta. Wiem, bo byłem tam dwa razy na praktykach.

 

(nie wiem czemu nazwa kojarzy mi się z makaronem). Jest to mały sklepik, gdzie można klapnąć na kanapie, kupić Durona z dobrej serii, Dobrą pamięć i negocjować ceny. Miła i fachow obsługa (mimo, że jeden z panów się jąka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K-Tech / Rybnik oraz Habar / Rybnik

K-Tech ma najlepsze ceny po negocjacji, brak problemów z gwarancją, mogą sprowadzić wszystko oraz miła obsługa. To samo tyczy się Habaru przyczym sprowadzają nawet z zagranicy !! (niestety w przypadku Habaru wyższe ceny). W jednym i w drugim pracują maniacy komputerowi. Pracownik K-Techu pisze na tym forum. Ma on Athlona XP z WC własnej roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialbym o KOMPUTRONIKu

Wprawdzie kupowalem tam tylko obudowe (ModeCom-a) ale milo mnie zaskoczyla szybkosc transakcji :)

Juz na drugi dzien po potwierdzeniu zamowienia, Poczta Polska (bravo !) dostarczyla mi przesylke z buda :D

Nie doplacalem za zaden express.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delco-System / Kielce

Wg mnie najfajniejszy sklep w Kielcach, tzn mi sie tam dobrze kupuje ;] Wszystko elegancko zapakowane nie otwierane, rox jednym slowem :> CHociaz dziadzia mnie ostatnio tam wkurzyl ale bez dziadzi to sklep jest rox :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Herkules / Lodz

 

Jest to co prawda hurtownia i nie kazdy ma tam wstep, ale zaden z zakupionych tam sprzetow (juz kilka lat) nie sprawial nigdy problemow.

Poza tym fachowa obsluga.

 

Jesli mozesz zalatwic sobie tam wstep to polecam.

 

Perfect / Lodz

Zapomnialem o nim

Ta firma nie nalezy do najtanszych w Lodzi, ale od kilku lat kupuje u nich na gieldzie i wszystko jest OK. Kazda z czesci u nich kupiona pracuje albo u mnie w kompie, albo u kogos innego.

 

Naprawde warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialbym o KOMPUTRONIKu

Wprawdzie kupowalem tam tylko obudowe (ModeCom-a) ale milo mnie zaskoczyla szybkosc transakcji :)

Juz na drugi dzien po potwierdzeniu zamowienia, Poczta Polska (bravo !) dostarczyla mi przesylke z buda :D

Nie doplacalem za zaden express.

Ale spróbuj cokolwiek zareklamować - olewają, nie odpisują na maile :(
Ja tez polecam Komputronik Tylko jedna wada: Tak jak kolega napisal nie odpisuja na mejle jesli chodzi o serwis, Kupilem u nich plyte glowna i pamieci. Pamieci chodza do dzis, ale plyte niechcacy uszkodzilem (przeciolem sciezki przy zdejmowaniu radiatora) wiec wysalem mejla do serwisu czy potrafily by to naprawic (jak nie to nie ma po co sie fatygowac i wysylac plyte do poznania) i nie odpisali (zeby nie bylo mejla wyslalem 2 razy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4MaxCool /Katowice

Sillicon Valley /Warszawa

PC Projekt /Kraków

PC Komp / Warszawa

 

Dwa ostatnie - niskie ceny, miła obsługa

Dwa pierwsze (wysyłkowe) - szybka dostawa zgodna z zamówieniem

 

W 4MaxCool mam pecha, bo zamawiam prawie zawsze to czego nie ma i muszę dłużej czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PolBras.com w tej chwili jest to najlepszy i najsolidniejszy sklep internetowy

 

-pracuja w sobote [karte wysłali w sobote poczta, dostełem w poniedzałek]

-dzwonią

-sa szybcy

-nizsze ceny niz w komputroniku

-odpowiedza na kazde twe pytanie na temat spzretu który kupujesz

 

jezeli chesz cos kupic prze net to własnie tu, ew jak nie maja czegos tu to to zawsze mozesz kupic w komputroniku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HART / Szczecin

dobry sklep , warty polecenia , uczciwy serwis . WG mnie najlepszy sklep w szczecinie.

sumie masz przyznam ci racje, ale tylko dlatego ze jestm zaprzyjaznionyz tym sklepem [ze sławkiem] i maja bardzo dobry serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, ale ceny pozostawiaja wiele do zyczenia,

jest tam po prostu cholernie drogo.

Tanszy jest logos, ale pracuja tam same lamy i to na dodatek niemilłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialbym o KOMPUTRONIKu

Wprawdzie kupowalem tam tylko obudowe (ModeCom-a) ale milo mnie zaskoczyla szybkosc transakcji :)

Juz na drugi dzien po potwierdzeniu zamowienia, Poczta Polska (bravo !) dostarczyla mi przesylke z buda :D

Nie doplacalem za zaden express.

Ale spróbuj cokolwiek zareklamować - olewają, nie odpisują na maile :(
nie do końca - ja kupiłem memorka - nie działał z moją mobo, wymieniłem na inny - nie działał, dopiero trzeci był ok. wszystki wymiany bez słowa sprzeciwu. i jestem pewien że tamte memorki były sprawne tylko moja płyta ich nie kumała. ja mam tylko pozytywne wrażenia z komputronikiem.

dodam jeszcze że w gdańsku żaden sklep czy hurtownia (próbowałem: axel, balta, gral, ab) nie chciał mi dobrać alhlonków xp co pracowały by w dualu a w komputroniku wiedzieli w ogóle o czym mówię i bez problemu to zrobili. logiczne, że u nich kupiłem nie tylko procki...

poza tym - naprawdę fajna strona

co do fachowości - polecam dział z technologiami zaawansowanymi - tam są goście co wiedzą co w trawie piszczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4MAX / Katowice

Fachowa obsługa- zawsze można sie do nich zwrócić z problemem podczas Overclockingu i moddingu :-)

W moim przypadku wszystko OK z terminem realizacji, opakowaniem i kosztami przesyłki.

Trzymam za nich kciuki aby stale poszerzali swoją ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich najswierzszych doswiadczen polecam Polbras . Zamowilem tam GF4 dla brata bez problemu, szybki kontakt. Mejla z zamowieniem wyslalem w niedziele!!! o 19.00 i tego samego dnia dostalem wiadomosc o przyjeciu zamowienia!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CEI-KATOWICEPolecam bo miła i fachowa obsługa... nawet (jak na sprzedawców ;) ) znają sie na sprzęcie... wiedzą co polecić (nie polecają GF Mx...) Ceny bardzo niskie... I jak powiedziałem ze chce z XP'ka serii AGOIA to facet szukał chyba przez 15 minut... i znalazł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hart i Acom / Szczecin

 

O Harcie jusz pisano, jest to porzadny sklep bez zadnych przekretow, wszytko szybko ladnie w rozsadnej cenie i bezstresowo 8)

Acom miesci sie przy ulicy Ku sloncu 140 w uliczce na przeciw Wydzialu techniki morskiej. tel tam to 4835 015 biora tam czesci w rozliczeniu i daja za nie bardzo rozsadne ceny. Radzil bym niegadac z takim mlodym blondynem ze sterczacymi wlosami, on lubi przyciąć ceny troche i najciezej jest z nim si edogadac, pozatym polecam szczerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UNIZETO / Szczecin

na Krolowej Korony Polskiej

Jedyne miejsce w Szczecinie gdzie dostaniesz:

- nietypowe kable

- Radeon'a 8500 nie MINT'a

- produkty Hercules'a i Gigabyte

 

Dodatkowo mila i zazwyczaj fachowa obsluga

Momentami gorzej z cenami ale to juz urok duzych firm nie stawiajacych sprzedazy detalicznej czesci za swoj glowny cel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...