Skocz do zawartości
Pioterek

Rekordzista podkręcania JIUHB

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne ze jest mozliwe ja na AC wycislem tez 2250Mhz na AC niestety grzal sie za mocno i system padal, teraz na WC chodzi bez problemów.

Gdybym mial lepsza plyte to by bardziej poszedl :)

Tez mam serie JIUHB 0309

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

procek nawet niezly jak robi 2250 na 1.65v ,ale kumpla 0309 robi to samo ,moj 0251 byl gorszy

jednak sprzedajacy to kompletny lamuch skoro uwaza ze XP 2250MHz dorownuje Opteronowi 2200MHz :lol: -sandra jest nienajlepszym porownaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

procek nawet niezly jak robi 2250 na 1.65v ,ale kumpla 0309 robi to samo ,moj 0251 byl gorszy

jednak sprzedajacy to kompletny lamuch skoro uwaza ze XP 2250MHz dorownuje Opteronowi 2200MHz Laughing -sandra jest nienajlepszym porownaniem

Może nie lamuch, tylko chce złapac naiwnego na syntetyczny test sandry. Jak czytałem to poównanie do opterona to sie uśmialem.Zauważ takze ze FSB ma 180MHz na wyższym FSB może sie krecic gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu tak kręcacych się procków była cała masa - prawie wszystko na JIUHB DLT3C tak chodzi (mowa o 1700XP+ i 1800XP+).

 

Jak już ktoś pisał zdarzały się egzemplarze które 2400MHz na 1.65V na AC smigały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gigabyte vax nie jest najlepsza plyta do krecenia ,jakby mial epoxa lub abita na kt400 to by na fsb200 smigal

ale procek ma odblokowany mnoznik wiec rarytas

tylko ze gosc sprzedaje calego kompa i reszta komponentow jest ,hmm rozna ,jedne dobre drugie slabe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koles który to wystawił na allegro bez ceny minimalnej to wariat albo kłamca. Taki zestaw jest wart minimum 3000 zł. Zobaczcie na ten zasilacz. Chieftec 420W kosztuje sam około 350 zł. Procek fakt jest zajebisty bo idzie z niego zrobić na normalnycm chłodzeniu nawet Athlona 3200XP+, robiłem tak u kumpla. Smiga zajebiście. Karta graficzna mi sie troszke nei podoba. Kwestia RAM'u; są moim zdaniem bardzo dobre jak na TWINMOSY przystało.Na miejscu kolesia musiałbym wygrać w totka zeby pozwolic sobie na sprzedaz takiego czegoś. Ta cena jest nierealna 660 zł, tyle kosztuje sam monitorek ;). Mi sie wydaje ze ten zestawik jest kradziony. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość =H2o=Destroyer[PL]

Koles który to wystawił na allegro bez ceny minimalnej to wariat albo kłamca. Taki zestaw jest wart minimum 3000 zł. Zobaczcie na ten zasilacz. Chieftec 420W kosztuje sam około 350 zł. Procek fakt jest wtorbęjeżysty bo idzie z niego zrobić na normalnycm chłodzeniu nawet Athlona 3200XP+, robiłem tak u kumpla. Smiga zatorbiście. Karta graficzna mi sie troszke nei podoba. Kwestia RAM'u; są moim zdaniem bardzo dobre jak na TWINMOSY przystało.Na miejscu kolesia musiałbym wygrać w totka zeby pozwolic sobie na sprzedaz takiego czegoś. Ta cena jest nierealna 660 zł, tyle kosztuje sam monitorek ;). Mi sie wydaje ze ten zestawik jest kradziony. Pozdrawiam

 

Eeee. to fajnie masz, taki zestaw 3000 zł a gdzie chieftec 420 w kosztuje 350zł jest to wydatek rzedu 250zł albo i mniej.Nie wiem dlaczego podniecasz sie tym kompem dla mnie to on raczej przecietny jest :?

Nic szczególnego,procek też żaden mocaż,zwłaszcza że chodzi na 180Fsb,to kicha :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...