Skocz do zawartości
krawcu

Jakie piwko pijecie/polecacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Guiness

2. Dębowe

3. Ciemna Fortunka (ci z pyrlandii wiedzą o tso chozi)

4. rzadko jakiś dobry Ale

 

rzadziej, zależnie od sytuacji Tyskie, WarkaS, Lech

 

...zdecydowane nie dla pifów typu Heineken, Carlsberg, śakieś takie wodniste, bez smaku dla mnie...

 

Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie liczyly sie tylko dwie marki...

1. Debowe Mocne - idealne polaczenie smaku i mocy :lol:

2. Tyskie

3. reszta swiata ;-)

Pisze w czasie przeszlym, bo postanowilem sobie zrobic roczna przerwe od % - wziac sie ostrzej za silownie i na razie juz 3 miechy mijaja, a ja bez kropelki :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najchętniej pije Tyskie

 

Do ust nie wezmę tych szczyn z supermarketów (mam na myśli najtańsze browary po 1,5 zł),

chociaż z jednym wyjątkiem w M1 jest takie piwko niby pilsner może być.

Najgorsze piwo to Wojak.

Właśnie a może wybierzemy najgorsze piwo co wy nato ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe wczoraj pod testy poszedl kryształ :P 99 groszy za pol litra butelka bezzwrotna :P taka oldschoolowa :P kiedys specjal byl w takiej (tak z 15 lat temu :P ) Piwko jak na swoja cene moze byc :P tylko troche zelazem czuc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Sylwestra kumpel przyniosl plecak pelen piwka marki Barley (50 butelek :P ) - smakowite to ono nie bylo, ale wzielismy sie za nie po pewnej "zaprawie", wiec juz nam roznicy nie robilo :P

 

A z dobrych rzeczy lubie Guinessika, Krolewskie, Tyskie, Zywczyka, od biedy Lecha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy browar którego niemoge dokończyć...... a nazywa się to GINGERS ....

 

Nie kupiłem dobrowolnie znalazłem zobaczyłem napois beer a że miałem akurat smaka, jak zawsze zresztą to łyknołem trochę.....

 

z każdym łykiem coraz gorzej, smak to ma jak niepowiem co :lol:

 

Dopiero za chwile looknoiłem a tu piwo imbirowe

 

Ktoś na forum lubi toto : ??????

 

Co zrobić żeby poprawić smak tego browarka?

 

bo przecie szkoda wylać :D :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gingers jest świetny jak człowiek dostanie obrzydzenia do browara po mocnej imprezce :P ... W zeszłym roku jak mnie naszło to przez miesiąc żłopałem tylko imbirowe... Ale od tej pory jakoś ręka omija ten trunek na półce ;)

 

A wogóle z browarków to nieśmiertelne: czarny Okocim, Żywiec i Tyskie. Zaś na studiach Heveliusz i Fax czerwony szły łeb w łeb :rolleyes:

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Żywiec

2. Żubr

 

do niedawda ownowalo u mnie Tyskie, ale od kiedy potaniało, czyli gdzies od wrzesnia nie ma juz tak dobrego smaku. w kategorii cena/jakosc wygrywa u mnie Żubr, w jakosc Żywiec. Teraz light kosztuje 2,65 a nie ponad 3 tak jak to bylo do niedawna :D luie tez Dębowe nawet, bo mocne :) Do niedawna nie znosiłem Lecha, ale ostatnio tez nawet moze byc :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj ostatni ranking wg ilosci ;)

1. Dębowe Mocne (grzane+sok+cynamon+goździki - swietne na -15 :D)

2. Żywiec

3. Tyskie Ksiązęce

 

Ogólnie lubie wiekszość piw...czasem warka strong, zwykla rzadziej (choc panna lubie to z nia pije), leszka kiedys nie lubilem, ale od kad zmienil recepture to jest ok ;)

Nie lubie okocimow.

Z tanszych mam troche uraz - kiedys napilem sie vam pur'a i zanim do dna doszedlem to juz zwracalem ...

Choc Harnas, albo nadmorski Brok sa ok ;)

Zuberek to tak srednio, tatre od czasami na odmiane - na rowni z warką.

Nie lubie Hainekena Polskiego - za granica jest smaczny, a ten poslki jest robiony przez Zywiec S.A. i jakos strednio mi wchodzi.

A do pizzy, szczegolnie ostrej to polecam Pilsner Urquell - za...ste polaczenie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy jak leży

a ostatnio mi leży leszek zielony

pół roku temu była tylko warka czerwona

wcześniej warka strąg

wczesniej żywczyk

wcześniej tyskie

wczesniej 10,5 - czy ktoś jeszcze pamięta taką markę ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnei sie troche zmienila jedna rzecz od pisania ostatniego postu....

 

da best jest nadal brok sambor, natomiast na 2 miejsce awansowalo debowe mocne :>

 

a najgrosze piwo.....bynajmniej nie wojak, a.....harnas.......dzizas...toto ma w sobie cos czego ja nie trawie.....masakra :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najgrosze piwo.....bynajmniej nie wojak, a.....harnas.......dzizas...toto ma w sobie cos czego ja nie trawie.....masakra :/

1274989[/snapback]

dokladnie! kiedys na rowerach zrobilismy sciepe i nazbieralismy na jednego wojaka i sam sie zdziwilem, ze dobre i tanie:) a harnas... eh, znudzil mi sie tez promil, bo swego czasu gdy sie pojawil w okolicach LO pijalo sie kilka na tydzien :D

 

w wakacje bedac w Londynie pilem tylko Stelle Artois i tez je polubilem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...