Skocz do zawartości
BiAłY

Co dostaliście pod choinke?

Rekomendowane odpowiedzi

ja niestety nie dostalem i nie dostane nic, tak samo jak na imieniny....

 

takie juz mam uklady w domu w tej chwili

znowu mnie opier**** za nic, dobrze ze ide o 22 na calonocna bibke do kumpla bo nie wyrobilbym w domu :/

 

masakra....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nio to mamy cos wspolnego (panowie Saabotaz; cvir) :)

 

ja juz w sumie bylem na wigilii z kumplami (na rurach cieplowniczych) atmosfera zajefajna itp, wracam do domu i wantura :)

 

ale od szwagra dostalem mikolaja czekoladowego i to taki jedyny pozytywny aspekt po powrocie.... :)

 

i tez przy stole siedziec nie bede.....nie bede udawal ze wsio jest ok :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem klawiature UltraX Flat Logitecha i 100zl ktore juz mi mama skonfiskowala bo pozyczalem od niej na router do neo :|

 

Ogolnie to przykre te swieta poniewaz mialem mala szopke przed zasiasciem do sotlu :( Nie lubie swiat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prezenty prezentami ... to jest rzecz ulotna, dla mnie największym prezentem jest moja Kochana cudowna Kobieta i więcej nic mi nie trzeba wystarczy że spędze z nią te święta :-)

 

Wszystkim wam nawet tym co tego nie lubią życzę spokojnych świąt i czy to na wigiliach rodzinnych czy gdzieś tam z kumplami dobrej i miłej atmosfery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też teatrzyk się skończył Ja sam średnio lubie święta i zmienia się to jakoś z roku na rok raz bardziej raz mniej... od prezentów napewno to niezalezy, poniewaz wisza mi one jesli istnieje coś takiego jak swieta to cieszmy się juz wszyscy z tej raz "naciąganej" miłej atmosfery raz szczerzej, przyjemnej i kochanej miłej atmosfery i starajmy się niezrobić w ten sposób ze "posiedze 5min i spadam" przykrosci, sam to kiedys na własnej skórze odczulem. Zreszta sam sobie zrób eksperyment nazapier... sie parenascie godzin w kuchnii, narób potraw i czekaj tylko na to zeby ktos przyszedł z skwaszona mina i zwalonym humorem posiedzial pare minut i poszedł...

 

Dlatego WIGILIA to dzień szczególny :) w dniu dzisiejszym dostałem zyczenia od mojego najwiekszego wroga i z tego się ciesze ze i ja potrafilem mu odpisać...

 

Pozdrawiam Soker!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie odszedłem od stołu - 5 min i po sprawie. Nawet nic konkretnego nie zjadłem - to może dlatego mamuśka się trochę wk****** :D A najbardziej denerwuje mnie dzielenie się opłatkiem i te głupie życzenia, które w większości się nie sprawdzają. W ogóle kiedyś chyba inaczej odbierałem atmosferę świąt - lepiej. A teraz nawet śniegu nie ma :(

 

Ja dostałem 100 zł które zaraz przeznacze na nowe mobo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...