Skocz do zawartości
DeathEvil

winchester 3000+ nowy krol OC!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawidsfuturx

wez jeden zasilacz podepnij dobry a nie 2, gdzies czyatłem na tym forum, ze komus tak cos zjarało.

co do wyciągnięcie bateryjki... hmm :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, własnie dostałem nową płytkę z prockiem:0 na początek ustawiłem sobie ram na 100 i procka na 300 i heja no i na poczatek super pi 16m przeszedł bez problemu tylko ze ram wtedy chodzi na 150:( jak ustawie ram na 133 to wszystko co powyżej 269 czyli ramu na 173 to mi się komp nie odpala i dostaje sygnał z biosu:( co moze być nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winchester 0503 udalo mi sie podkrecic na 2.57GHz (9*285) @ 1,5V (plyta daje 1,568-1,584V) pamiec 266(efektowne 183MHz). SUPER PI mi odwala na samym poczadku blad, ale CSS, ET, q3 chodza bez problemu. Temperatury 37' - idle, 50' - stres na moim TermalRock SilentRock. Plyta glowna Asus A8N-E i pamieciach Geil 2x256 PC3200 w dualu. Tylko jest maly problem bo jak jestem na FSB 280 i pow. to jak gram w CSS to nagle zaczynaja mi textury szalec, widze przez sciany, modele mi skacza. W ET jest to malo widoczne ale to mniej wymagajaca gra. Nie wiem czy to nie przez to ze mam zasilacz Chifteca 360W z 20pinowa zasilka na plyte, a plyta wymaga 24pin. FOTA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winchester 0503 udalo mi sie podkrecic na 2.57GHz (9*285) @ 1,5V (plyta daje 1,568-1,584V) pamiec 266(efektowne 183MHz). SUPER PI mi odwala na samym poczadku blad, ale CSS, ET, q3 chodza bez problemu.

1417655[/snapback]

Nie no super stabilne ustawienia. Jak PI Ci wywala to co to za podkrecenie? Chyba jak ustawienie do benchow. U mnie jesli procek nie zaliczy 8h prime + PI + pare innych testow to znaczy ze nie jest stabilny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>wez jeden zasilacz podepnij dobry a nie 2, gdzies czytłem na tym forum, ze komus tak cos zjarało.

 

 

 

Zjarało mu się pewnie bo nie umiał zrobiś jak należy. U mnie się nic nie zjarało. I tak myślę o zasilce takiej żeby miała powyżej 30A z napięcia 12V bo to napięcie jest najbardziej obciążane przy platformie Athlon 64 a nie jak w przypadku Athlon XP napięcie 5V. Konkurencyjny do zasilki jest zakup Venice lub San Diego.

 

Atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos 1424801[/snapback]

Źródło pewne, ale na jakieś rewelacje OC to nie licz. Zobacz inną aukcję Tu i wszystko Ci się wyjaśni :wink: Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źródło pewne, ale na jakieś rewelacje OC to nie licz. Zobacz inną aukcję 1424969[/snapback]

pytałem czy nie maja jakiegoś z 04 roku niedawno.... dostałęm odpowiedź że tylko powyżej 05 roku :-/

 

hmm jak osiągniesz na nim 2200mhz to będzie całkiem OK :-]

widziałęm niejednego któremu cięzko było 2000mhz zrobić .. . . .

na allegro nic nie znajdziesz przeszukałem już chyba wszystkie aukcjie...

Jak już szukaj małych sklepów ewentualnie giełdy . . . .

albo venica za 850zł... :) i tam tez nie masz gwarancji jakiego dostaniesz. . .. .:-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak nawet te słabsze sztuki venice są bez porównania lepsze od tych cudaków co mają problemy z 2.2GHz.

 

Ja jeśli potrzebowałbym teraz proca to bez jąknięcia kupowałbym te venice za ok. 850PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak nawet te słabsze sztuki venice są bez porównania lepsze od tych cudaków co mają problemy z 2.2GHz.

 

Ja jeśli potrzebowałbym teraz proca to bez jąknięcia kupowałbym te venice za ok. 850PLN.

1425322[/snapback]

hmm może i tak ale jak kupisz teraz winchestera za 460zł nawet i niekręcącego się wogóle za miesiąc sprzedaż go bez problemu za 400 .. .

A jak kupisz teraz Venice za ponad 850 za miesiąc stracisz jakieś 300-350, wystarczy poczekac kiedy zacznie brakować winchesterów w hurtowniach . . . .

Venica ma być po zblożonej cenie do winnego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2,2G na 1.584v o kurde… nie no masakra… eh 05' to jednak zły rok był dal Winiego…

1425558[/snapback]

On jest nawet gorszy od tego co ja mam :) Hehe może i mnie sie uda opchnąć za 550 zeta swojego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj 3000 podkrecilem na 2000mhz przy napieciu skaczacym od 1,5 do ,1,56

wiec nie narzekac!!!!

1429586[/snapback]

Te najnowsze 3000+ z 1105 i pozniejsze to juz totalna padaczka, ponoc nawet 2000 mhz nie chca robic....

Edytowane przez misobol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to np. 275x10 1,5V na tym waszym A64 ma 101W

jakie wtedy macie na tych 2500-2900 temperatury ? ? ?

zarówna na WC jak i AC :)

 

wg. tego kalkulatora to 130W ma mój CPU tak samo w sandrze :) (mniej więcej)

 

w stressie na wentylu 12cm na 5V mam 49*C :/

 

POzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to np. 275x10 1,5V na tym waszym A64 ma 101W

jakie wtedy macie na tych 2500-2900 temperatury ? ? ?

zarówna na WC jak i AC :)

 

wg. tego kalkulatora to 130W ma mój CPU tak samo w sandrze :) (mniej więcej)

 

w stressie na wentylu 12cm na 5V mam 49*C :/

 

POzdr.

1430818[/snapback]

Na WC z podpisu (HC to heater core) i akasie amber120mm@800rpm w stresie nie widziałem jeszcze temp. ponad 41C. Tyle pokazuje mi termistor i co ciekawe- podobne temp. podaje, "szalenie" niedokładna, msi ;)

 

Myślę, że ten swiftech by schłodził ze dwa takie a64@2.7GHz z palcem sami wiecie gdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...