Skocz do zawartości
Lisek

No To Jedziemy Na Nowym Forum - Invision

Rekomendowane odpowiedzi

Skorka ciekawa, tylko znowu niebieska, a z tego co w tym temacie mozna zauwazyc, wiele osob szuka jakis ciemnych.

Ze swojej strony moge polecic ten, jest dosc ciekawy i mroczny. Sciagnac go mozna stad.

Jest ciekawa... potwierdzam :blink:

 

Ale ta co jest teraz aktualnie rowniez jest ciekawa, wszyscy tylko o ciemnych mowia... a polowa miala Desert Storma na "poprzednim tweaku" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorka ciekawa, tylko znowu niebieska, a z tego co w tym temacie mozna zauwazyc, wiele osob szuka jakis ciemnych.

Ze swojej strony moge polecic 1203672[/snapback]

polskie przyciski wcale nie sa od razu potrzebne :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też używałem Deserta i bardzo mi pasował.

 

No ale panowie trzeba się przyzwyczajać do nowego forum, poprzednie nie wyrobiło bo ilość użytkowników i postów była zaaa duża...

 

Skórki się pojawią w niedalekiej przyszłości, no powiedzmy w jakieś dwa tygodnie.

 

Teraz poznawajcie nowy układ i przyzwyczajajcie się do niego bo dużo się zmieniło w samej budowie i w korzystaniu z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Już na początku piszę, że nie prześledziłem szcześciu stron temu z powodów odemnie niezależnych (od 5 godzin się uczę i oczy mi się zamykają dobrowolnie :) ), jednak mimo mojego teraźniejszego stanu :) mam pytanie do administratorów forum, co było główną przyczyną wyboru forum Invision, a nie VBulletin ? Cena czy może zadecydowały inne czynniki ?

 

Pozdrawiam śpący Jackul :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ze swej strony dodam ze w dziale karty graficzne, zniknal bodaj 50 stronicowy temacik o radkach 9600Pro i XT, to przejsciowe? czy tylko ja mam trudnosci z szukaniem  :oops:

1203771[/snapback]

Na poprzedniej stronie:

 

NIEKTÓRE TEMATY ZAGINĘŁY I NIE PYTAĆ SIĘ O NIE. JAK SIĘ UDA ODZYSKAĆ TO WRÓCĄ. JAK NIE TO NIE.

 

Koniec przekazu.

1203594[/snapback]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Już na początku piszę, że nie prześledziłem szcześciu stron temu z powodów odemnie niezależnych (od 5 godzin się uczę i oczy mi się zamykają dobrowolnie :) ), jednak mimo mojego teraźniejszego stanu :) mam pytanie do administratorów forum, co było główną przyczyną wyboru forum Invision, a nie VBulletin ? Cena czy może zadecydowały inne czynniki ?

 

Pozdrawiam śpący Jackul :)

1203743[/snapback]

Więcej opcji, lepsza jakość.

 

A ja ze swej strony dodam ze w dziale karty graficzne, zniknal bodaj 50 stronicowy temacik o radkach 9600Pro i XT, to przejsciowe? czy tylko ja mam trudnosci z szukaniem  :oops:

1203771[/snapback]

Akurat ten temat udało się uratować, jest przyklejony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co było główną przyczyną wyboru forum Invision, a nie VBulletin ? Cena czy może zadecydowały inne czynniki ?

 

1203743[/snapback]

Generalnie cena byla bardzo zblizona, ale vBulletin odstaje niestety jesli chodzi o funkcjonalnosc. Znowu by trzeba bylo sie bawic w rozgrzebywanie kodu zeby wprowadzic funkcje niezbedne przy tak duzym forum. Warningi dla przykladu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...