Skocz do zawartości
Darcon

Ranking *stabilnego* Maksymalnego Fsb@sandra Score

Rekomendowane odpowiedzi

fortron 300GTP 49z active PFC ł na allegro.... jedyna zasilka na której nawet niezle pokrecisz za smieszną cene w sumie 2kg dobrego zasilacza dlugie kable i 6xmolexow 2xSATA

Realnie 360-370W

sa to uztwane ale juz takich przez moje lapki przeszlo wiele.. wierz mi ta zasilka potrafi wiecej czasami od szefa 360W SF ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten mógłby być 1310055[/snapback]

Nie znam tej marki i bałbym się żeby mi zasilał graty ale może ktoż miał już z nimi doczynienia.

Jak na "420W" ma bardzo słabą linię 12V tak jak by to był zasilacz 350W góra.

 

Zobacz http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15704

albo http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=16450

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciag dalszy zmagac (powoli trace nadzieje... :? )

 

Heja ja moge Ci poradzić coś banalnego i może wydawać sie to śmieszne ale miałem podobny problem, kupolem procka i dostalem BOX'ową wersje wiatraka. wszystko bylo nowe a jednak nie dzialalo. doradzilem sie kumpla co robić. wystarczylo posmarować procek pastą przewodzącą. poprostu procek nie miał chłodzienia (mała szczelina powietrzna) i komp sie nie chcial uruchomić. jak posmarowałem problem zniknął od razu. polecam srebrną bo ma lepsze właściwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: nie wie ktos jaka moze byc przyczyna tego ze po wlaczeniu agp x8 na sprzecie: asus a7v600-x i karcie graficznej radeon 9550 wyskakuje komunikat ze akcelerator graficzny zostal zrestartowany lub od razu komp sie restaruje. za wszelka pomoc z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wgraj nowe sterowniki do plyty gł.

1315191[/snapback]

sterowniki zarowno do plyty glownej jak i grafiki zmienialem juz kilka razy i nic to nie daje. dziala wszystko ok gdy agp nie jest aktywne. moze to jakas wada sprzetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do Fast Write to tak jak powiedział Hirotaro o ile masz taką opcję w biosie...ja nie mam ale sie tym moge bawić (a także Sideband Adressing) :D Takie bajerki są w riva tunerze w zakładce cośtam cośtam....AGP....ale co do Side Band adressing lepiej sie nie bawić tym bo grafa może nie wyrabiać i straci na stabilności....ale to tak na marginesie, njleiej niech te opce będą na dafult lub wyłączone to zagwarantuje większ stabilność.

Edytowane przez _yzerman_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

sorki jezeli cos było podobnego, ale mam duza prosbe, czy mógłby mi ktos pomóc skomponowac i napisac dokładnie krok po kroku co musze zrobic aby podkrecic kompa tak aby działał stabilnie, moja aktualna konfiguracja to

zasilacz:codegen 6052l 300w, atx

pł.głowna:epox 8rda bez plusa

procek:amd athlon 2200xp+

512 ramu

 

chciałbym zmienic tylko procek no i moze zasilacz jesli trzeba, chciałbym wycisnac cos tak do 3ghz heh da sie az tyle?? jaki procek musiałbym kupic i jaki zestaw do podkrecania zamontowac dodatkowo aby sie nic nie przegrzewało, prosiłbym o sporzadzenie jakiegos spisu naprawde był bym wdzieczny za pomoc.

 

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym wycisnac cos tak do 3ghz

1317712[/snapback]

taa z tym procem napewno....poczytaj troche a nie...

 

no zasiłka ci padnie zanim powiesz o/c jak zaczniesz sie w nie bawić, i

Szukajka nie gryzie

Edytowane przez DoctorPulse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa z tym procem napewno....poczytaj troche a nie...

 

no zasiłka ci padnie zanim powiesz o/c jak zaczniesz sie w nie bawić, i

Szukajka nie gryzie

1317763[/snapback]

 

lol tak jaknapisałem

 

"chciałbym zmienic tylko procek" wiem ze z ego co mam nie wycisne az tyle, dlatego chce sie dowiedziec na jki musze zmienic aby sie to udało i zebymoja płyta to pociagneła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proca narazie nie ruszaj poczytaj najpierw potem zmien zasilacza jak Ci koledzy doradzili no chyba ze lubisz jazde na krawedzi masz odpowiednie tematy o zasilaczach procach i zapewno cos o Twym mobo sie znajdzie wiec narazie nie zadawaj glupich pytan tylko moze troche pomecz swoje jakze wartosciowe oczy zglebiajac faqa na temat procow mem itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem z biosem w ASUS A7V8X-X, otóż gdy pewnego dnia włączyłem kompa, zamiast ekranu logowania windows włączył mi się bios i wyświetlił się komunikat ENTER PASSWORD. Z góry mówię że żadnego hasła nie ustalałem

 

Reset CMOS nie pomaga!

Piszcie proszę co mam robić!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do ASUS'a a powinni Ci podać hasło rozbrajające -> ktoś Ci zrobił psikusa...

 

Być może gdybyś resetował dłużej... Albo wyjął baterię dodatkowo => ale nie wiem jak hasło jest przetrzymywane...

Edytowane przez Hirotaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Co za topic! :lol: Ale jak już pytasz to tak:

Każdy sprzęt jest właściwie inny i inaczej się kręci - nie ma tzw. "standardów" kręcenia tak, że ten a ten procek idzie na tyle, a tyle! Pozatym podajesz zbyt mało informacji! Jakie pamięci (speed, producent, model), rocesor z jakiej serii (choć 2200+ to nikłe szanse na stosunkowo dobry o/c), płyta w miarę. Pogadaj może ze znajomymi, którzy już to robili - żeby Ci pokazali z leksza na czym to polega! Pewno nawet nie wiesz co to zmiana FSB w BIOSie, ale OK rozumiem...

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zmienić proca na Bartona 2500+. Tylko teraz pytanie czy ta plyta pozwoli podnieść mi napięcie więcej niż 1.6V (obecnie) ale bez V-moda. Oraz czy są wogóle jakieś szanse że da się coś z nim zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem ta plyte tylko ze bez A -> kt400, ty jak sie domyslasz masz kt400A, z napieciem nie bedziesz mial problemow, natomiast jest inny problem, jak bedziesz chcial tego procka podkrecac, ciezko Ci bedzie cos podkrecic bo plyta nie ma blokaty fsb -> pci ale do fsb 200mhz nie powinies miec problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...