Skocz do zawartości
P1T3RR0

Heroes of Might and Magic V

Rekomendowane odpowiedzi

EEE, lipa. Jak dla meni grafa zabardzo zalatuje Warcraftem III. Postacie kanciaste i za dużo mangi. Jak dla mnie III i VI najlepsze, ta V to się tak dobrze niezapowiada :mur:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ijak wciaz zadnych informacji kiedy bedzie heroes V??? kurcze najlpesza gra jaka jest na PC a najdluzej na nia trzeba czekac! kurcze jak bedzie oryginal yto chyba kupie bo w ta gre sie glownie gra na pieniadze po sieci rezcz jasna super zabawa i kozysci choc czesto i straty i nerwy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej myślałem, że wyjdzie coś w rodzaju okrojonej, uproszczonej kapy, jaka swego czasu wyszła na PS2, czyli HOM&M: Quest for the Dragon Bone Staff, ale po obejrzeniu filmiku myślę, że prezentuje się całkiem całkiem :) Dość ciekawe teksturki, ładne efekty czarów, fajne potworki - grafika jakby zaczerpnięta trochę ze świata Warcrafta. Trójki pewnie nie przebije, ale i tak jest to jedna z niewielu gier na PC, na które czekam z niecierpliwością...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ijak wciaz zadnych informacji kiedy bedzie heroes V??? kurcze najlpesza gra jaka jest na PC a najdluzej na nia trzeba czekac! kurcze jak bedzie oryginal yto chyba kupie bo w ta gre sie glownie gra na pieniadze po sieci rezcz jasna super zabawa i kozysci choc czesto i straty i nerwy:D

No wiesz...Jak dlamnie to niejest najlepsza gra na PC :)

A i tak dlamnie to...Ta gra się szybko nudzi raz pograsz potem ciągle wygrywasz(jak przejdziesz wszystkie misje to co wtedy?)No chyba że chodzi o MultiPlayer to już zupełnie inna rozmowa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W filmiku, ktory podlinkowal cavarr mowia, ze gra bedzie w przyszlym roku - nie maja jeszcze multi, dlubia w wielu rzeczach...

 

Ale fajne jest to, ze bohaterowie w bitwie beda dzialac jak w starszych Heroesach - czyli wspierac czarami i zdolnosciami, a nie brac bezposredni udzial w walce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem zapowiedź w CD-Action i z tego co tam pisało wynika że szykuje się HIT.

Czwarta część była świetna,grało mi się w nią naprawde dobrze(choć musze przyznać że o wiele bardziej lubie gry typu Metal Gear Solid).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczylem przed sekunda film ktory juz sciagnalem wczorakj (zapomnialem o nim) no i kurcze heroes 5 to bedzie bajak kurcze zajebista gra hit jakich malo graficznie tez zajebiscie sie prezentuje kurcze pozostaje czekac i tylko czekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy grafika będzie dobra :?: Zobaczymy. Zresztą nie to jest w tego typu grach najważniejsze :) Spell Devila (wygląda jak demon :) ) wygląda imponująco.

 

Mnie natomiast interesuje to, czy stworki mają jakieś specjalne zdolności. Na przykład Devil rzuca "meteor storm" (moja nazwa ;) ), Angel - ressurection, Longbowman atakuje 2 jednostki (atak obszarowy :?: ), natomiast gryf w pewnym momencie wznosi się w powietrze i atakuje w następnej turze :)

 

Panowie zapowiada się dobra gra. Heroes dołączył u mnie do gier najbardziej wyczekiwanych i teraz znajduje się wśród takich pozycji jak: Oblivion i Fallout 3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie zawsze heroes jest zawsze najbardziej oczekiwana grą! zaraz chyba sobie wlacze heroesa ale IV albo III z brackim pogram:D a wlasnie wiecie moze jak grac po sieci w heroesa IV?? bo che sobe pograc o kase:D zawsze gramy w trojke na kase ale w 4 jeszce nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie zawsze heroes jest zawsze najbardziej oczekiwana grą! zaraz chyba sobie wlacze heroesa ale IV albo III z brackim pogram:D a wlasnie wiecie moze jak grac po sieci w heroesa IV?? bo che sobe pograc o kase:D zawsze gramy w trojke na kase ale w 4 jeszce nie

1493069[/snapback]

Musisz miec poinstalowane patche lub zainstalowany dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na początku gdy miałem kompa to grałem w Heroesa 3. Potem przeżuciłem sie na 4(nie uważam że jest takie złe). Teraz wolałbym pograć w GTA San Andreas. Jednak seria Heroes jest jedna z najlepszych serii gier w jakie grałem(króluje GTA)!!!! POZDRO!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta twoja wypowiedź troche się nie trzyma kupy :) ja uważam że H3 był najlepszą częścią bo 4 to już dno totalne, w ogóle cięzko sie poruszać na mapie, mało potworów i jeszcze te kierunki rozbudowy :/ To jest niedorobiona kopia Disciplies II ( sory jeżeli popełniłem błąd w nazwie ) a H5 hmm no puki co spoko bo ujawnili takie szczegóły jakie mnie zadowalają tylko ta grafika mogłaby mniej przypominać inne gry ( każdy chyba wie jakie :] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja z niecierpliwością czekam na kolejne wieści o nowych Herosach bo ta seria swego czasu naprawde zabrała dużą częśc mojego wolnego czasu , według mnie ta odsłona powinna być powrotem do 3 częsci bo 4 w sumie miała pare innowacji ale jakoś nie potrafiła wciągnąć tak bardzo jak poprzednie części i tak sobie przypomniałem czasy pierwszych herosów na moim poczciwym 386 dx (teraz Athlon) 4mb Ram (teraz 1 GB) i kartą graficzną co nie wiem czy miałą 1 mb ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótki filmik prezentujący w pełni rozbudowane Human Town do zassania tutaj. Wygląda całkiem znośnie :P Czekam na "the second part of the game in the next video". :)

 

UPDATE:

 

Następny filmik, mapa świata i zamek demonów dostępny np. tutaj. Hmm, całkiem ładnie, ale wydaje mi się, że świat jest jakby za mało nasycony interaktywnymi miejscami w porównaniu np z H3 :unsure:

Edytowane przez Mizc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes I, II, III

 

Podejrzewam, że większość forumowiczów to bardzo młodzi ludzie, którzy najpierw zetknęli się z "trójką", a później z ciekawości sięgnęli po wcześniejsze części. Grałem w każdą część w porządku chronologicznym, tzn. najpierw w "jedynkę", potem w "dwójkę", itd. Dlatego nie mogę się zgodzić, że "jedynka" to tylko wersja beta "dwójki", nawet jeśli rozmawiamy z przymrużeniem oka. Część pierwsza miała niesamowity urok czegoś nowatorskiego, pewne rzeczy rozwinięto w części drugiej, a "trójka" to efekt dalszych modyfikacji. Dlatego nie mogę ocenić, która z nich jest najlepsza, postrzegam je wszystkie jako ciągle ulepszaną całość.

 

Heroes IV:

 

Rzeczywiście, jak wiele osób, najmniej lubię tę część. Spowodowały to nie tylko błędy programistyczne. Czegoś zabrakło, coś zepsuto.

 

Heroes V:

 

Ciężko wypowiadać się na temat gry, w którą się nie grało, tylko na podstawie screenshotów i filmików. Mam jednak nadzieję, że będzie miała ciekawy klimat, i że będzie się w nią przyjemnie grało. Pewne elementy wręcz dziecinnie baśniowe nie muszą psuć gry, lecz mogą ją wzbogacać.

Np. te muchomorki i wróżka.

Podobny klimat miała w pewnym stopniu gra "Zanzarah: the Hidden Portal", którą jednak dyskwalifikowały inne niedociągnięcia.

 

"Pożyjemy, zobaczymy."

Edytowane przez La Hire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja troszkę inaczej. Nie grałem w pierwszą cześć, ale też nie będę twierdził, że to beta dwójki.

Jeśli chodzi o drugą część - to była jedna z najlepszych gier w jakie grałem (w tamtym czasie chyba nic nie mogło jej się równać).

 

Trójeczka - dopieszczona dwójka. Ładna grafika, więcej miast, potworów, wszystkiego. Bardzo dobrze grało mi się w tą część. Oczywiście do tego dochodzą dodatki: Armageddon's Blade (szkoda że twórcy zrezygnowali z miasta Forge), Shadow of Death no i Wake of Gods.

 

Heroes 4 - zmiana w stosunku do trójki. Zdania są podzielone czy lepsza czwórka, czy trójka. Nie chcę się wdawać w dyskusję która lepsza, bo i po co ;) Na minus zaliczyć trzeba bugi, to coś, animację stworów itd. Natomiast na plus w czwórce zaliczyłbym możliwość sterowania bohaterami (czy to dobrze... zdania są podzielone) i rozwiązanie kwestii magii - 5 szkół - podobnie jak w M:TG.

 

Heroes 5 - mam nadzieję że programisci nie zepsują czegoś i że będzie to stary dobry Heroes 3 w nowej szacie, z nowymi pomysłami, czego sobie i wam życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest już beta (alpha) Heroes Of Might and Magic V na dysku zajmuje 849MB po wgraniu, wygląda brzydko, ale nie to się w herosach liczy :)

 

foty :)

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

ps. giera ma ogromne wymagania

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...