Skocz do zawartości
Link_mc

Człowiek Z Lasu! Uwaga!na Faktach Autentycznych

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera, nie wiedziałem, że jestem tak popularny :blink: Ale ja przy prezentacji swojego "dzieła" chociaż ostrzegłem, że jest idiotyczne :lol: . W następnej mojej produkcji to może nawet fabuła będzie! Normalnie ewolucja :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcale nie prawda nie dostrzegacie piekna i glebi tego dziela bo jestescie niekulturalne kamy i buracki . Przecie to arcyfilm oparty o twoorczosc Kurosawy i Wajdy. Bogactwo scenariusza przywodzi filmy Copolli .....a tak powaznie to :

K...wa czemu wszystkie amatorskie filmiki sa o jakichs dresach - karate . Fajnie ze ktoss cos kreci , ale to co popelniliscie to tragedia , syf i dno , zupelnie bez sensu . Czy wy zanim zamiesciliscie tu linki do tego coosa , ogladaliscie to ???????

 

I tak best amators film is : Dżudo Honor 7 . hmmm chyba nie rzycze nikomu waszej dalszej tfoorczosci . Poozdr....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprostu trzem wiesiom znudziło się chlanie wina, ojciec któregoś wziął używaną kamerę na raty i pojechał na wesele do remizy, a chłopaki korzystając z chwili porzyczyli ją i ich małe przepite i zaklejone od wąchania kleju móżdżki wymyśliły taki gniot

 

wywalić topic bo zaśmieca forum... :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<_< Ludzie, dajcie się wybić z pośród kupy kupy, filmik niestety jest ekhm, normalny. I na przyszłość radzę zmniejszyć czas pokazywania się tych planszy, głownie z powodu iż większość ludzi niejest analfabetami a takie wielkie czcionki to dla Stępnia(z 13posterunku ofkozz) są nawet do przeczytania.

Pozdrawiam

Artur

Edytowane przez AKa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby pisałem już EOT ale mechl!k mnie zaintrygował tą rzekomą edycją postów i teraz jestem ciekaw o co mu biega :mrgreen:

 

Potegowali mi się userzy.... pierwsza odpowiedz była do kamilawrc... a później już nie wiem do kogo.... :roll:

Pisałem do und3ra myśląc ze napisał to kamilwrc.... itd.

Mam zły dzień...

Sorry za zamieszanie...

mechl!k

 

Wybaczam Ci, ale żeby mi to było poraz ostatni;] :lol:

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaję, czy jeszcze nikt nie zwrócił uwagi na wspaniały budujący klimat, ujmujący poprostu genialny soundtrack? Nie wolno bagatelizować takich szczegółów! Dzięki detalom zapamiętujemy film jako ten jedyny, najlepszy! Bez tego podkładu nawet wspaniała fabuła nie zdałaby się na wiele i krytycy filmowi z "Rzeczypospolitej" dali by aż o gwiazdkę mniej w swoim spisie filmów! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...