Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Lista 45 gier na PS3, które rzekomo mają pokazać się jeszcze w tym roku:

 

Tekken PS3

Killzone PS3

Warhawk

Mobile Suit Gundam

Ni-Oh

MotorStorm

Fifth Phantom Saga

Killing Day

Formula One PS3

Heavenly Sword

The Getaway PS3

Dark Sector

I-8

Sonic the Hedgehog

The Darkness

Rockstar Old West PS3 Project [brak tytułu]

KOEI "Guan Yu" PS3 Project [brak tytułu]

SCE London "Exploding Gas Station" PS3 Project [brak tytułu]

Brothers in Arms 3

Gretzky NHL [tytuł roboczy]

Project Delta

Armored Core 4

Half-Life 2

Unreal Tournament 2007

Medal of Honor: Airborne

Bladestorm: The 100 Year War

Winning Eleven [tytuł roboczy]

Stuntman PS3

Project Assassin

Gradius PS3

Theseis

WarDevil -- Unleash the Beast Within

Soulcalibur Next-Gen Project [brak tytułu]

Alan Wake

Turok Next [tytuł roboczy]

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

211

Dirty Harry

Fear & Respect

Psychopath

Spark Unlimited Next-Gen Project [brak tytułu]

Stranglehold

Tracer

Section 8

James Bond 007

 

Źródło: gry.wp.pl

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Jak na Sony to jakos dziwnie nie ma RPG !!!, a przeciez zawsze na starcie nowej konsoli cos bylo, no i kompletna cisza o Final Fantasy

 

 

i jeszcze taki maly news netu

 

"Zwolniony za krytykie Sony

Sobota, 4 lutego 2006, godzina 13:39

Jeden z pracowników Sony Online Entertainment został zwolniony z pracy za wypowiedź, jaką umieścił na swoim blogu. Oficjalnie chodziło o złamanie umowy o poufności. Nieoficjalnie - była to kara za wyrażenie pewnych opinii na temat PlayStation 3...

 

Josh Robinson, do niedawna Grafik 3D w SOE, sam mówi, że wyraził jedynie własną opinię na temat ogólnie dostępnych informacji. I rzeczywiście, w jego wypowiedzi nie pojawiły się żadne utajnione przez Sony fakty. Napisał jedynie, że nie podoba mu się kompletny brak choćby przewidywanej daty premiery PlayStation 3 i - co chyba szczególnie nie spodobało się wysoko postawionym przedstawicielom firmy - pozwolił sobie na drobne porównanie konsoli z Xboksem 360...

 

Właściwie "porównanie" to chyba nawet trochę za duże słowo. Robinson stwierdził bowiem jedynie, że rozmawiał z kilkoma ludźmi pracującymi nad grami na nowe konsole, których zdaniem Xbox 360 jest po prostu lepszy. "Mówią, że [konsola Microsoftu] oferuje większe możliwości" - napisał. No i wygląda na to, że to było już dla Sony zdecydowanie za dużo. Josh musiał się pożegnać ze swoim stanowiskiem.

 

Co ciekawe, Robinson nie żywi do swojego byłego pracodawcy urazy. Mało tego, ma nadzieję, że nie wyrządził firmie żadnej krzywdy i żałuje, że w ogóle się "odezwał". "Moja nowa zasada to nie wypowiadać się na żadne tematy. Nigdy" - mówi (pewnie po raz ostatni ;)). Jego przyszły pracodawca (a że taki się znajdzie to nie ma wątpliwości - niemal natychmiast po zwolnieniu Josh otrzymał ok. 5 ofert) nie musi się więc martwić o krytykę."

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazasz, ze TheBill by nie zwolnil za takie cos?? Heh to jest normalne, ze zadna firma nie chce miec "szkodnikow" w swoim teamie, ktore posrednio psuja jej wizerunek. I nie wazne czy to jest firma od softu, elektroniki czy innej branzy. Swoja droga to postapil idiotycznie ten koles, no ale po 5-ciu ofertach pracy od innych firm wynika, ze wiedze i doswiadczenie ma wiec M$ juz pewnie zaciera lapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne plotki, dajcie sobie juz spokoj. "Szefostwo" sony powiedzialo ze ps3 zmiazdzy dziecko m$ to Ci musza powymyslac takie bajki zeby zrobilo im sie razniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

bo nietylko w konsoli liczy sie gpu i cpu ale takze dobrze opracowane devkity i latwosc w programowaniu co jak wiadmo jest o wiele bardziej skomplikowane w ps3 i co potwiedzaja sami tworcy gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nietylko w konsoli liczy sie gpu i cpu ale takze dobrze opracowane devkity i latwosc w programowaniu co jak wiadmo jest o wiele bardziej skomplikowane w ps3 i co potwiedzaja sami tworcy gier

przy ps2 twórcy klęli na potęgę... ale jakoś nie przeszkodziło to w wydaniu o wiele większej ilości gier niż na x-box. Teraz programiści, którzy będą pracować na PS3, wychwalają konsolę pod niebiosa. W stosunku do PS2 jest to ogromny postęp. PS3 jest znacznie łatwiejsze w programowaniu od PS2. Oczywiście, PS3 nie ma XNA, ale nie jest wiele trudniejsze w programowaniu od X360.

 

Jesteś kolejnym, który powtarza te głupoty przeczytane w internecie.

Edytowane przez Jędrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widac wyraznie kto nie moze sie pogodzic z tym, ze ps3 najprawdopodobniej zje na sniadanko kloca 360. Najpierw psioczyli, ze sony nie ma czegos chociaz w polowie tak dobrego jak xbox live! a teraz jak sony wzielo sie do roboty to sie tworzy chory belkot, ze tylko papuguja. :mur: :mur: ZALOSNE

 

EDIT>>do tych co wiedza, ze to do nich :wink: :

Czy wy macie w swoich domach jakies oltarzyki z wizerunkiem TheBill'a, do ktorych odprawiacie modly??

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam - a nie papuguja?

 

Abstraciach!ac od kwestii jakosci i wykonania tej uslugi, to ciekawe, ze newsy i usludze sieciowej w PS3 na wzor Live! zaczely sie w wiekszej ilosci pojawiac dopiero gdy Live! zaczal byc wymieniany jako jedna z najwiekszych zalet X360.

 

Ja rozumiem, ze kazdy kto wprowadza usluge/produkt zblizony do tego, co na danym polu oferuje konkurencja, moze byc oskarzony o papugowanie. Co nie zmienia faktu, ze wysyp informacji na temat "PS3 Live!" dziwnie zbiegl sie z peanami pod adresem Xboxowej uslugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze wydanie magazynu PSM

 

Po pierwsze, we wspomnianym artykule wyczytać można, że tak jak przypuszczano, Sony planuje wprowadzenie zintegrowanej usługi sieciowej na wzór Xbox Live. Tyle tylko, że ma być ona czymś znacznie więcej niż kopią rozwiązania Microsoftu. Nazwana PlayStation Network (średnio pomysłowo, no ale przecież nie o to chodzi), oferować ma poza systemem rozgrywek online i rankingami również sklep w rodzaju iTunes, w którym kupować będzie można muzykę i filmy.

 

Jeżeli chodzi o funkcjonalność multimedialną, to PS3 umożliwiać ma odtwarzanie filmów DVD i Blu-Ray (oczywiste), jak również nagrywanie ich na przenośne PSP (zapewne z jakąś automatyczną kompresją i dostosowaniem do rozdzielczości konsolki). Poza tym - co już brzmi całkiem ciekawie - konsola służyć będzie mogła jako cyfrowa nagrywarka programów telewizyjnych, które przechowywane będą na jej twardym dysku.

 

A jak cała ta dodatkowa funkcjonalność, z czytnikiem Blu-Ray na czele, wpłynie na cenę urządzenia? Według omawianego artykułu - niespecjalnie. To znaczy na pewno nie ma być tak, że w cenie konsoli zawarty będzie koszt odpowiadający stacjonarnemu czytnikowi następnej generacji. Może to i dobra wiadomość, chociaż z drugiej strony nadal nie wiemy jakiej tak naprawdę ceny można się spodziewać, także chyba lepiej póki co powstrzymać swój entuzjazm.

 

Za grubą szybą - póki co to właśnie tam PS3 czuje się najlepiej...

 

Wszystko to bardzo pięknie, ale co z najważniejszym - czyli grami? Również tutaj PSM uspokaja, twierdząc, że powstaje aktualnie naprawdę sporo przeznaczonych na PS3 tytułów, które zostaną jeszcze ogłoszone. "Znacznie więcej niż ludzie sądzą". To już brzmi trochę jak wypowiedzi Sony i coś w stylu "zaufajcie nam, będzie super (ale nic jeszcze nie powiemy)". No ale pochodzi niby z niezależnego od Sony źródła, więc ostatecznie można by zaryzykować uwierzenie im.

 

 

 

 

 

 

 

Online To Be Featured in I-8 and Lair

http://www.ps3portal.com/ps3/article/281.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@costi Nie zrozumiales mnie. Wiem, ze papuguja no ale do choinki co z tego?? Przeciez nic duzo rozniacego sie i tak nie da zrobic i rownie dobrze mozna powiedziec, ze M$ odpaczyl pomysl od ludzi, ktorzy kiedys tam wymysylili neta chociaz to akurat troche bardziej skomplikowane. Pozatym sami chcieliscie czegos na wzor xbox live! a jak juz jest cos podbnego w drodze to wypinacie sie na to wiec czego wkoncu chcecie ?? :blink:

 

 

EDIT>>nagrywareczka w ps3?? To mi sie podoba. Nie moge sobie wyobrazic co sie dzieje w obozie mikroshitu. :lol2:

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

No widac wyraznie kto nie moze sie pogodzic z tym, ze ps3 najprawdopodobniej zje na sniadanko kloca 360. Najpierw psioczyli, ze sony nie ma czegos chociaz w polowie tak dobrego jak xbox live! a teraz jak sony wzielo sie do roboty to sie tworzy chory belkot, ze tylko papuguja. :mur: :mur: ZALOSNE

 

EDIT>>do tych co wiedza, ze to do nich :wink: :

Czy wy macie w swoich domach jakies oltarzyki z wizerunkiem TheBill'a, do ktorych odprawiacie modly??

 

widac ze dreczy cie jakis uraz :) ,moze powinienes cos z tym zrobic??!!, przeciez ja bym chcial zeby ps3 bylo dobra maszyna ktora na 100% kupie bo jestem graczem ktory szuka rozrywki na wszystkich platformach co widac w moim podpisie , a jak widac u ciebie temperatura glowy bardzo sie podwyzsza kiedy ktos przedstawia swoj punkt widzenia ,bo z ciebie to taki gracz" Sonowy" i masz prawo ale inni maja swoje prawa tez ,wiec wez na wstrzymanie

ps.widac po twoich postach ze jestes jedna z tych osob co skutecznie podkrecaja niesnaski pomiedzy konsolami -szkoda mi ciebie

 

 

przy ps2 twórcy klęli na potęgę... ale jakoś nie przeszkodziło to w wydaniu o wiele większej ilości gier niż na x-box. Teraz programiści, którzy będą pracować na PS3, wychwalają konsolę pod niebiosa. W stosunku do PS2 jest to ogromny postęp. PS3 jest znacznie łatwiejsze w programowaniu od PS2. Oczywiście, PS3 nie ma XNA, ale nie jest wiele trudniejsze w programowaniu od X360.

 

Jesteś kolejnym, który powtarza te głupoty przeczytane w internecie.

 

jedrzej

 

czyzbys swoje informacje nie bral z internetu??? ,info z gazet moze?? a oni to moze skad biora informacje ? od wrozki czy z netu....zastanow sie zanim cos powiesz

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widac ze dreczy cie jakis uraz :) ,moze powinienes cos z tym zrobic??!!, przeciez ja bym chcial zeby ps3 bylo dobra maszyna ktora na 100% kupie bo jestem graczem ktory szuka rozrywki na wszystkich platformach co widac w moim podpisie , a jak widac u ciebie temperatura glowy bardzo sie podwyzsza kiedy ktos przedstawia swoj punkt widzenia ,bo z ciebie to taki gracz" Sonowy" i masz prawo ale inni maja swoje prawa tez ,wiec wez na wstrzymanie

ps.widac po twoich postach ze jestes jedna z tych osob co skutecznie podkrecaja niesnaski pomiedzy konsolami -szkoda mi ciebie

jedrzej

"Sonowy gracz"?? :blink: . Zal mi ciebie naprawde tymbardziej, ze probujesz sztucznie podkreslac swoja "multiplatformowsc". Przeczysz samemu sobie.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych ołtarzyków z "TheBillem" to nie wiem czy coś takiego istnieje ale może fani PS3 modlą się przed filmem "Kill Bill" :lol: ;) ....to tak żeby załagodzić sytuację.

 

Pomyślałem sobie do czego mogą się przydać dwa wyjścia HDMI w PS3. Oczywiście wszystko co wypiszę poniżej to tylko MOJE wyobrażenia więc proszę nie brać ich jako jakiegoś pewnika. Od razu zaznaczę że nie ważne jak fajny patent ktoś by wymyślił to i tak nie wiem kto postawi dwa telewizory HD w jednym pokoju (raz bo po co a dwa kogo na to stać), ale jadziem.

 

1. Rozgrywka z kumplem - wyobraźcie sobie że macie te dwa TV (tiaaa jasne) i gracie w jakąś ścigałkę albo strzelankę czy co tam chcecie. Chcecie zmierzyć się ze swoim kumplem no to bach, podłączacie pada numero due i gracie ale nie na split screenie tylko jeden gra na TV1 a drugi na TV2 (nikt nie podgląda bo to nie fair ;) ). Albo gracie w Coopa np. w "Splintera", Czaicie bazę? A teraz minus tego rozwiazania (poza tym że trzeba mieć 2xTV) to to że konsola musiałaby być naprawdę mocna żeby obrabiać dwa różne obrazy. Samo wyświetlenie czegoś na dwóch monitorach to pikuś ale tylko jeżeli wyświetlamy to samo zaś gdy chodzi o dwie rózne rzeczy...hmmm. Albo gra byłaby puszczana wtedy w mniejszej rozdziałce (i ew. detalach) albo może po prostu gra w singlu nie wykorzystywałaby pełnej mocy sprzętu aby w takiej dwuosobowej rozgrywce nic nie obcinać (wątpię).

 

2. Ty robisz jedno a twój kumpel/brat/siostra/kto tam chcesz drugie - powiedzmy że Sony zaskoczy nas pozytywnie usługą sieciową wtedy np. jedna osoba normalnie grałaby w grę a inna buszował po necie na drugim TV, prowadziła by rozmowy na czacie(albo coś w tym stylu) albo coś ściągała na twardziela (jak się ma ;) ). To już jest bardziej wiarygodne niż opcja nr. 1 i to jestem sobie w stanie wyobrazić.

 

Co powiecie? Już wiem, pewnie że mam wybujałą wyobraźnię ale co tam. Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyzbys swoje informacje nie bral z internetu??? ,info z gazet moze?? a oni to moze skad biora informacje ? od wrozki czy z netu....zastanow sie zanim cos powiesz

a czy masz jakiś problem ze sobą? Znowu chcesz zejść na potyczki słowne? Wiesz, rożnica polega na tym, że ja wyrabiam sobie opinię na podstawie zdobytej wiedzy, a nie na podstawie tego co powie mi ktoś, czy plotek, które można wyczytać na jakichś bzdurnych/kretyńskich portalach. Co i rusz powielasz jakieś idiotyzmy w stylu "PS3 jest trudne w programowaniu". Masz chociaż pojęcie dlaczego, jeśli w ogóle? Czy tyle, że "zdzisiek" z "gierdotkom" napisał, że jest? Chcesz, to możemy na ten temat podyskutować, ale nie w sposób "zastanów się co piszesz", albo "widać, zę dręczy cie jakiś uraz", albo "żal mi ciebie". Sam sie zastanów, ok? Jak masz coś rzeczowego w tym temacie do powiedzenia, to zapraszam, jesli nie, to nie powielaj kretyńskich plotek.

 

 

@TrueVanDal->

nie zapomnij o 32:9 i multiekranie, na wzór DS. No i dwa wyjścia HDMI mają tę zaletę, że w trybie split-screen(dualscreen może już?) telewizory będzie można ustawić tyłem do siebie i w ten sposób antagoniści nie będą się wzajemnie widzieć co przeniesie rozgrywkę przy jednej konsoli w nowy wymiar :)

Edytowane przez Jędrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje odwrotnie ;). W "punkcie nr. 1" wymuszałoby to naprawdę sporą moc obliczeniową konsoli a "punkcie nr. 2" na dobrą sprawę grający nic nie taciłby na wydajności a i drugi byłby zadowolony.

Co do 32:9 to jakoś tego nie widzę, nawet gdyby dwa TV miały niemal niewidoczne brzegi to po ustawieniu ich obok siebie środek obrazu padałby na kanty a to IMO trochę głupio wygląda ;). Przy trzech TV ten problem by nie istnał ale tyle wyjść chyba nie będzie. Albo tak jak w DualScreenie w grze właściwy obraz wyświetlany byłby na jednym TV a dodatkowy (np. mapa/ekwipunek/info o stanie zdrowia (?) ) wyświetlana byłaby na drugim. Różne opcje można by zastosować ale tak czy siak to i tak każdy wariant nie byłby tani ;). Narka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi bardziej drugi podchodzi. Zreszta, biorac pod uwage fakt, ze PS3 bedzie pewnie mozna podlaczyc do monitora za pomoca przejsciowki HDMI-DVI, to obie opcje wydaja sie bardzo realne.

 

Ba, moznaby (przy odpowiednio dlugim kablu) korzystac w ten sposob z konsoli w dowch roznych pokojach bez noszenia jej (przelaczamy sobie tylko wyjscie sygnalu i juz gramy u siebie na monitorku, zwalniajac reszcie rodziny TV).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi bardziej drugi podchodzi. Zreszta, biorac pod uwage fakt, ze PS3 bedzie pewnie mozna podlaczyc do monitora za pomoca przejsciowki HDMI-DVI, to obie opcje wydaja sie bardzo realne.

 

Ba, moznaby (przy odpowiednio dlugim kablu) korzystac w ten sposob z konsoli w dowch roznych pokojach bez noszenia jej (przelaczamy sobie tylko wyjscie sygnalu i juz gramy u siebie na monitorku, zwalniajac reszcie rodziny TV).

Dołaczajac do tego bezprzewodowego pada to konsola nawet nie musiałaby stać "u nas" w pokoju :). Teraz tylko jaki zasięg miałyby te pady biorąc pod uwagę że jest to Bluetoth? Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widac wyraznie kto nie moze sie pogodzic z tym, ze ps3 najprawdopodobniej zje na sniadanko kloca 360. Najpierw psioczyli, ze sony nie ma czegos chociaz w polowie tak dobrego jak xbox live! a teraz jak sony wzielo sie do roboty to sie tworzy chory belkot, ze tylko papuguja. :mur: :mur: ZALOSNE

Tu akurat sie z Toba zgodze. Bo ktos tu widac wyznaje zasade "i tak źle, i tak nie dobrze"

 

Nie było Live-opodobnego - były glosy ze szit pod wzgledem online itp, sama krytyka

Teraz ma byc - to sa glosy, ze zlodzieje pomyslu, papuguja itp itd...

 

No jak tu dogodzić 0_o?

 

Zreszta ja juz powiedziałem cos na temat papugowania pomyslow. W tej branzy KAZDY!, od developerow gier, po tworcow platform zaczerpuje cos od konkurencji i nie ma w tym nic zlego, pod warunkiem ze to dobrze wykorzysta i np. rozwinie jeszcze bardziej. Jakbysmy sie uparki, to ja bym mogl tutaj wyrzucac z rekawa jaki pomysl M$ ukradlo sony, jakie Nintendo ukradlo sony, jakie sony ukradlo dreamcastwoi, itd...

 

NAJWAZNIEJSZE JEST TO, CZY COS BEDZIE DZIAŁAŁO DOBRZE, NA WYSOKIM POZIOMIE WYKONANIA I DAWAŁO ZADOWOLENIE WIEKSZE NIZ U KONKURENCJI, a nie od kogo co zostało zaczerpniete...

 

a tak w ogole, to mi te newsy o live i tak zwisaja, bo ja kocham na konsolach single player, a nie online nierzadko wrzucany na siłe, jednak jak widze psioczenie obojetnie, jak sony by probowalo zadowloic potencjalnych kupców to az mnie skreca :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe wyjasnienie.Obecnie Bluetooth Typ2 <ten o którym mówilem wyżej> jest montowany w wiekszosci nowych urzadzen i pewnie PS3 go dostanie.

Co do zasiegu 100 m wyciagnie sie na otwartej przestrzeni , w domu to juz stosuja sie te same zasady co z Wi-Fi .

Wiec żelbeton/stare budownictwo poniemieckie<metalowe siatki w scianach> i tym podobne zmniejsza zasieg drastycznie.Natomias takie scianki gipskowe nie beda mialy zbyt wielkiego wpływu na sile sygnału.

Aha i oczywiscie mowa tu o zasiegu w poziomie , bo w pionie to inaczej wyglada.Sam mam np Wi-Fi w domu , router na parterze , PC na 1szym pietrzei sygnal jest dosyc slaby ze wzgledu na róznice wysokosci.

Zasieg 20-25 metrów powinien byc bez problemu osiagany w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

ciekawostka :)

Na stronie Gamestop dostępne są już w przedsprzedaży 32 gry przeznaczone na PS3. Piszmy „już” gdyż przewidywana realizacja zamówień to 1 październik. No cóż jak ktoś kocha PS to poczeka. Każda gra kosztuje 59,99$.

 

 

oto inny news z neta

Canessa życzy powodzenia (Niedziela, 5 Lutego 2006)

 

" Jeśli Sony próbuje atakować nas, to ... powodzenia! To będzie naprawdę bardzo trudne dla nich. To jest po prostu olbrzymie wyzwanie inżynieryjne, a poza tym trzeba jeszcze mieć dużo czasu żeby stworzyć odpowiednie środowisko. Nie wspominam o Arcade, bo ma ono własny krąg odbiorców. Trzeba mieć czas, żeby zbudować odpowiedni ekosystem oraz rozmawiać z developerami i namawiać ich do tworzenia gier zgodnych z tym przedsięwzięciem, pracować z nimi aby udało się upchać w system odpowiednią technikę którą potrzebują, aby wszystko działało jak należy. To bardzo dużo zadań i nie wyobrażam sobie jak Sony dogonić nas w tak krótkim czasie. "

 

Tymi słowy Greg Canessa skwitował stanowisko Microsoftu w odniesieniu do nowinek mówiących o tworzeniu przez Sony zintegrowanej usługi sieciowej, która ma „skopać tyłek” popularnej Xboxowej strukturze Live.

 

Czekamy na odpowiedź Sony ;)

jeszcze jeden z newsow analizujacy date wyjscia konsoli ps3,jak widac kolejny raz pada ta sama informacja ze nie wczesniej niz 2007 w europie-nie jestem pewien czy ten news juz byl

 

Podczas targów CES 2006 Sony nie ujawniło daty premiery konsoli PlayStation 3. Kaz Hirai, szef Sony Computer Entertainment America, powiedział jedynie, że PS3 będzie podstawowym produktem Sony w 2006 roku.

Analitycy z Wall Street próbują odgadnąć, kiedy nastąpi premiera PS3. Jeden z nich, Evan Wilson z Pacific Crest Securities, twierdzi, że konsola nie ukaże się przed listopadem. Jego zdaniem najprawdopodobniej do końca roku Sony dostarczy na rynek Ameryki Północnej około miliona konsoli, czyli trzykrotnie więcej, niż udało się to Microsoftowi w 2005 roku.

Jedną z przyczyn tak późnego terminu premiery konsoli ma być fakt, że Sony czeka ponoć na poprawienie procesu produkcyjnego układów Cell, tak by z pojedynczego plastra krzemu uzyskać jak najwięcej procesorów. Wilson uważa, że taka strategia jest słuszna, zważywszy na problemy z zaspokojeniem popytu na Xboksa 360. Sony nie chce, by powtórzyła się historia Microsoftu, który nie jest w stanie wyprodukować odpowiedniej liczby egzemplarzy konsoli.

Wilson przewiduje, że PS3 najpierw zadebiutuje prawdopodobnie latem w Japonii. W listopadzie konsolę będą mogli kupić mieszkańcy Ameryki Północnej. Do Europy trafi ona na początku 2007 roku.

niestety az rok czekania to dlugo

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli latem bo ps3 nie bedzie mialo zadnych blokad systemowych chyba, ze cos przeoczylem. A jak wiadomo sklepy internetowe bawia sie juz od dawna w import sprzetu z KKW czy USA i nie zapominajmy tez o allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dorzuce swoje dwa grosze. Przypuszczam, że przy dual screen nie będzie potrzebna durzo większa moc niż przy split screen (jeśli będzie). Jedynie to, że będzie wyświetlany dwa razu pełnowymiarowy obraz, a nie dwie "połówki".

Ceny gier wydają się ciekawe, to chyba jakieś 240zł. Biorąc pod uwagę, że gry na peceta w dniu wydania potrafią u nas kosztować 200zł (i podobno to jest cena zaniżana na potrzeby polskiego rynku :lol: ), a ceny gier na konsole są przeważnie wyższe + to jest start konsoli, więc ceny dopiero spadną do normy, więc nieźle. Sumasumarum na iXa360 ceny gier są podobne lub nawet wyższe (nie pamiętam dokładnie).

A co do wypowiedzi pana Canessa, to zobaczymy, z tego co mi wiadomo, to sony nad tym już długo pracuje, na ale przypuszczam, że ten pan jest z iksowej strony frontu, więc można to traktować jak hasła "PS3 napewno zmiażdży konkurencje".

A z datą to zobaczymy, sony siedzi cicho i nikt nie ma pewności na czym stoją (może oprócz pracowników firmy, którzy mają mordki zamknięte jak wiadomo). Może się okazać, że zrobią BUUM! A może nie.

PS. Aż rok, to dla mnie akurat by dozbierać do konsoli (jeżeli wcześniej się nacoś nie skusze) :lol:

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

zamieszczam jedna z plotek internetowych

 

Za sprawą serwisu gamerandy.com światło dzienne ujrzała kolejna plotka dotycząca sprzedaży konsoli PS3.

 

Otóż według redaktorów tej witryny Sony nosi się z zamiarem sprzedaży swojej konsoli w dwóch wersjach, podobnie jak krytykowany za te posunięcie Microsoft, tylko, że tym raze sprawa nie rozbja się o HDD.

 

Pierwsza wersja sprzedawana będzie bez czytnika Blu-Ray, przeznaczona tylko do gier i kosztować ma $399. Druga wersja wyposażona w ten napęd kosztować ma $599.

W obydwóch przypadkach zestaw nie uwzględnia dysku twardego.

 

Oczywiście jak to z plotkami bywa nikt nie potwierdził, ani nie zaprzeczył tym rewelacjom.

jesli plotka sie potwierdzi oznaczaloby ze Sony ma zamiar papugowac wszystkie ruchy Microsoftu, no ale jeszcze do startu konsoli sporo czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...