Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gladiac

jesli to okaze sie prawda to wiele osob z tego topicku szczegolnie fanboyow zrobi sobie krzywde -a jako komentarz powiem ze poraz kolejny Sony jest sie zalosne

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli to okaze sie prawda to wiele osob z tego topicku szczegolnie fanboyow zrobi sobie krzywde -a jako komentarz powiem ze poraz kolejny Sony jest sie zalosne

Gladiac Sony napewno wywiąze sie z tego co mowiło, mam nadzieje ze to zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

To "na pewno", czy "mam nadzieje"?

Mam nadzieje, ze na pewno. Obiecalem juz zonie, ze sprzedam PS2 jak tylko kupie PS3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pre-E3 2006: Virtua Tennis 3 Official

Next-gen tennis title slated for Sony's next machine.

 

http://ps3.ign.com/articles/703/703131p1.html

 

 

Twórcy fear tworzą exlusive na PS3

http://www.ps3portal.com/general/article/366.html

 

 

Oblivion na PS3

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=96767

i co najwazniejsze premiera w/w tytułu 0_o:

PS3 Oblivion 6-Nov-06

 

Czyli 6 Listopada PS3 w sklepach?

Podkreslam, ze to jest nieoficialne info, jakies z jakiejs listy wydawniczej, innymi slowy "chuy wie skOND" :D lecz na gamespocie tez zamiescili to info wiec moze real. z drugiej strony ign podaje, ze betheda zdementowala te plotki.

 

 

 

3D eye toy na PS3

http://www.loading.se/view.phtml?id=289359&f=

 

 

 

A TU TAKA NOWINKA: Logitec zaprezentował w Japonii nagrywarkę Blu-ray Disc LBD-A2FU2/WM, która może być stosowana w komputerach PC jak i w komputerach MAC. Nowy Logitec jest oczywi?cie zdolny do rejestracji także innych no?ników ja DVD-R/RW czy CD-R. Urzšdzenie będzie sprzedawane w Japonii, podobnie ja inne nagrywarki, pod koniec czerwca, w cenie ok. 800 € w dwóch wersjach kolorystycznych.

screen z BiA3 (gameplay)

Dołączona grafika

 

 

cała prawda o bluray by ign.com

http://gear.ign.com/articles/703/703286p1.html

 

i najważniejsze info na koniec

wczoraj w necie pojawiło się następujące info. Pochodzą one z amerykańskiej wersji PSM magazine:

- worldwide ps3 launch within the first weeks of november

 

- the price should be 399 USD (at least, the mag thinks so)

 

- 60gb harddisc in every ps3

 

- launch games and final controller will be revealed at e3

 

- ps1 and ps2 games will be playable in 720p, 1080i and 1080p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

i najważniejsze info na koniec

wczoraj w necie pojawiło się następujące info. Pochodzą one z amerykańskiej wersji PSM magazine:

Ciekawe tylko jak bedzie z save'ami gier z PSOne i PSTwo, bo przez fakt wymagania memorki od PSOne do zapisu stanow gier z PS1 odpalanych na PS2 musialem konczyc Silent Hilla 1 na PC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tekst:

 

- worldwide ps3 launch within the first weeks of november

troszeczkę mnie rozśmieszył ;). Tzn. nie żebym miał coś do tego info tylko do sposobu w jaki został podany. Jakby to przetłumaczyć na "nasze" to wyszłoby że "ogólnoświatowa premiera (launch) PS3 podczas pierwszysch tygodni listopada".....Listopad ma 5 tygodni a to info brzmi tak jakby miał z 20 ;). Mogli po prostu napisać że na początku listopada ;). Ale to takie bzdety....

Ogólnie niezła porcja "njusów" Solid. Trzeba czekać teraz na E3. Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tekst:

troszeczkę mnie rozśmieszył ;). Tzn. nie żebym miał coś do tego info tylko do sposobu w jaki został podany. Jakby to przetłumaczyć na "nasze" to wyszłoby że "ogólnoświatowa premiera (launch) PS3 podczas pierwszysch tygodni listopada".....Listopad ma 5 tygodni a to info brzmi tak jakby miał z 20 ;). Mogli po prostu napisać że na początku listopada ;). Ale to takie bzdety....

Ogólnie niezła porcja "njusów" Solid. Trzeba czekać teraz na E3. Pozdro.

E3 jest 8 maja czy którego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko jak bedzie z save'ami gier z PSOne i PSTwo, bo przez fakt wymagania memorki od PSOne do zapisu stanow gier z PS1 odpalanych na PS2 musialem konczyc Silent Hilla 1 na PC...

kończyłeś SH na PC, dlatego ze miał hdd... PS3 tez bedzie miał, wiec z save'ami problemu nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

kończyłeś SH na PC, dlatego ze miał hdd... PS3 tez bedzie miał, wiec z save'ami problemu nie bedzie.

No wlasnie znajac Sony obawiam sie, ze to nie bedzie takie oczywiste... Ale nie zapeszam. Pozyjemy - zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze jestem tu nowy i mam pytanie tak rozmawiacie o ps3 ale tak naprawde bez odpowiedniego telewizora to wszystko nie będzie wyglądać perfekcyjnie. Jaki waszym zdaniem na rynku jest najlepszy telewizor do odpalania grafiki jaka będzie na ps3 ale mówimy o takim za cene do 5000zł a nie jakiś za 60000zł: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze jestem tu nowy i mam pytanie tak rozmawiacie o ps3 ale tak naprawde bez odpowiedniego telewizora to wszystko nie będzie wyglądać perfekcyjnie. Jaki waszym zdaniem na rynku jest najlepszy telewizor do odpalania grafiki jaka będzie na ps3 ale mówimy o takim za cene do 5000zł a nie jakiś za 60000zł: )

Hmmm jesli telewizor posiada HD-READY to sie w pełni nadaje do ps3, widziałe na allgro telewizory z takim certyfikatem mysle ze do 6000 kupissz moze trafic sie za za mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony przygotowała oficjalną stronę poświęconą E3. Znajdą się na niej (według zapowiedzi) relacje z prezentacji gier na PSP, PS2 i ...PS3. Prawdopodobnie padną też szersze informacje odnośnie organów wewnętrznych najnowszej konsoli - procesor, grafika, blu-ray itd., możliwości online i ceny. Wszystko rzecz jasna w postaci filmów. Jeżeli więc ktoś fizycznie nie wybiera się na zbliżające się wielkimi krokami targi, może w domowej atmosferze zobaczyć "małe co nieco".

 

Sony - relacja z E3 2006

czy relacja bedzie live z e3? dokładnie kiedy bedzie mozna ogladac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy relacja bedzie live z e3? dokładnie kiedy bedzie mozna ogladac?

Tak jak jest napisane na stronie - po 9 maja. Dokładnych informacji nie posiadam. Natomiast na 99,9% stawiam, że będzie to materiał wcześniej sklecony i podany w ładnej formie. Wątpię, by ktoś latał z kamerą [real-time] po hali targów i na bieżąco przesyłał materiał na stronę internetową :wink: . Ale, kto wie...

Jaki waszym zdaniem na rynku jest najlepszy telewizor do odpalania grafiki jaka będzie na ps3 ale mówimy o takim za cene do 5000zł a nie jakiś za 60000zł: )

Co do telewizorów HD-Ready (z pominięciem "Ready to HD Video" :wink: ) to myślę, że powinieneś najlepiej sam określić swoje stanowisko. Ciężko być obiektywnym w tej materii, bowiem każdy ma inne wymagania, gusta i inaczej postrzega dany produkt. Myślę, że warto inwestować w 32 cale (minimum) i dobry/ostry obraz. Dla gracza istotnym czynnikiem jest też czas odpowiedzi matrycy. Dodatki typu "Ambilight 2" czy "obrotowa podstawka z napędem" (np. Philips) zrzuciłbym na dalszy plan. Czesto zapominamy o nich już po kilku dniach korzystania z urządzenia. Choć takie rzeczy niezaprzeczalnie wzbogacają produkt - zwiększając jego awaryjność zarazem :wink: .

Jeżeli szerzej interesuje Ciebie tematyka HD-ready warto odwiedzić odpowiedni dział na forum lub przeszukać magazyny jej poświęcone np. "AudioVideo" - w numerze listopadowym 2005 zamieszczono test 5 telewizorów LCD o przekątnej 32”. I to tyle ode mnie [i tak zająłem trochę miejsca]. Może koledzy dorzucą jakieś konkrety. Na koniec moje 2 typy: Philips i Samsung. Do pierwszej marki mam sentyment [np. - Philips 32PF7320], natomiast Samsung w moim odczuciu bije konkurencję odnośnie kolorów - obraz jest naprawdę przyjemny w odbiorze [np. - Samsung LE32M61B]. Słono? wiem...

Dołączona grafika

AudioVideo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tylko odniose do Ambilight, skoro zostalo wspomniane - bardzo dobry efekt daje lampka z niezyt mocna mleczna zarowka zamocowana za telewizorem (najlepiej taka z dwoma zarowkami ustawionymi poziomo). Cena - kilkadziesiat zlotych za calosc (oprawka, zarowki), jak ktos sie nie bawi w zarowki energooszczedne, to jeszcze mniej ;)

Moze nie zmienia kolorow, ale i tak przyjemnie sie gra/oglada (nie ma efektu jasnego TV na ciemnej scianie, co bardzo meczy oczy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tylko odniose do Ambilight, skoro zostalo wspomniane - bardzo dobry efekt daje lampka z niezyt mocna mleczna zarowka zamocowana za telewizorem (najlepiej taka z dwoma zarowkami ustawionymi poziomo). Cena - kilkadziesiat zlotych za calosc (oprawka, zarowki), jak ktos sie nie bawi w zarowki energooszczedne, to jeszcze mniej ;)

Moze nie zmienia kolorow, ale i tak przyjemnie sie gra/oglada (nie ma efektu jasnego TV na ciemnej scianie, co bardzo meczy oczy).

I tak dobrze i tak dobrze:) Oby na E3 było wszystko co nas interesuje, mam nadzieje ze beda jakies grywalne demka, oraz interesuje mnie ostateczny wyglad pada, ciekawe czy zmienią koncept.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam , że jest to idealny TV HD READY do grania , gdyż mam specjalnie wprowadzony przez SAMSUNG'a tryb " GAME MODE " , szybką matrycę , olbrzymią liczbę kolorów i duży kontrast , a przede wszystkim dlatego , że sam takiego kupuje tylko 26" :D A jeśli dalej chcesz mówić o HD to przenieś się do innego topicu :wink:

Edytowane przez SPYCHCIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę że Sony nas nie zawiedzie ;). Zreszta mam wrażenie że te targi to dla nich "być albo nie być". X360 zdobywa rynek, coraz więcej gier pokazuje pazur (vide Oblivion, GRAW, Burnout, DOA 4 + gry które "bedą" np. SC: Double Agent ;) ) i do tego już niedługo oficjalna dystrybucja w Polsce oraz obniżka ceny konsoli....SONY MUSI uderzyć mocno bo sami zatwardziali fani PS nie wystarczą. Jeżeli okaże się że PS3 jest tylko niewiele lepsze od X360 (w różnych aspektach nie tylko moc obliczeniowa) to może się okazać że i ja zainwestuję a X360 miast w PS3. Narazie czekam na rozwój sytuacji i wybiorę dla MNIE lepszą platformę (teraz trochę żałuję że zainwestowałem w PC...). Już tylko kilka dni i wszystko/większość się wyjaśni. Czekajmy zatem ;). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę że Sony nas nie zawiedzie ;). Zreszta mam wrażenie że te targi to dla nich "być albo nie być". X360 zdobywa rynek, coraz więcej gier pokazuje pazur (vide Oblivion, GRAW, Burnout, DOA 4 + gry które "bedą" np. SC: Double Agent ;) ) i do tego już niedługo oficjalna dystrybucja w Polsce oraz obniżka ceny konsoli....SONY MUSI uderzyć mocno bo sami zatwardziali fani PS nie wystarczą. Jeżeli okaże się że PS3 jest tylko niewiele lepsze od X360 (w różnych aspektach nie tylko moc obliczeniowa) to może się okazać że i ja zainwestuję a X360 miast w PS3. Narazie czekam na rozwój sytuacji i wybiorę dla MNIE lepszą platformę (teraz trochę żałuję że zainwestowałem w PC...). Już tylko kilka dni i wszystko/większość się wyjaśni. Czekajmy zatem ;). Pozdro.

Jestem Tego samego zdania, no ale wiesz ja i tak kupie ps3, poniewaz ufam ze sony nas nie zawiedzie, mysle ze wiedzą co robią, napewno sie postarają i udowidnią ze biją xboxa 360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem Tego samego zdania, no ale wiesz ja i tak kupie ps3, poniewaz ufam ze sony nas nie zawiedzie, mysle ze wiedzą co robią, napewno sie postarają i udowidnią ze biją xboxa 360

I też nie bez powodu masz nick Ps3(pseudo)FaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie wydaje ze h... pokaza:]

 

a cena PS3 bedzie pewnie na starcie zaporowa nie ma co liczyc na mozliwosc kupienia tej konsoli przez pierwsze 3miechy ponizej 2 kafli (mowie o wersju z dyskiem o ile wersja bez dysku bedzie)

 

w wakacje pewnie stane sie posiadaczem x360

a narazie to wypadaloby sie na maturce skupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a cena PS3 bedzie pewnie na starcie zaporowa nie ma co liczyc na mozliwosc kupienia tej konsoli przez pierwsze 3miechy ponizej 2 kafli (mowie o wersju z dyskiem o ile wersja bez dysku bedzie)

oby tak nie bylo, mimo to czuje w kosciach ze tak i tym razem bedzie.

a co do x360 vs ps3 - dla samego gt5 plejaka kupie

zapewne w moim przypadku to bedzie dylemat ps3 vs nic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...