Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Albo ci, ktorzy importowali gry niedostepne na rynku europejskim (lub wychodzace z duzym opoznieniem) - i nie mowie tu o piratach.

 

@gladiac i reszta - poniewaz zapomnialem wpisac wam blokade postow, to tym razem wam sie upieklo. Jesli bedzie drugi raz, to badzcie pewni ze nie powtorze tego bledu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leborq - dobre ;)

Widać jak to Japonia gra ;)

Panowie, co z grami, są w 60fps, skaczą czy coś? Jak z grafa, jest jakiś nextgen już widoczny :rolleyes: ? :) Coś już gdzieś piszą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Są jakieś screeny z pierwszych testów gier ? Jak z płynnością i grafiką ;) Z tego co widzę to niektórzy (szczególnie Chińczycy ) kupowali konsole tylko po to by ja mieć. Sugeruje się tym co napisali w artykule ,który zapodał Grobel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://us.gizmodo.com/gadgets/home-enterta...onds-214217.php - aż tak źle ?

Ja bym chyba zawału dostał...

cos czuje ze PS3 to bedzie kolejny po PSP i DS sprzet z Jap, do ktorego kazdy w komplecie bedzie kupował zestaw ochronny HORI :rolleyes:

 

Damm'it Sony :F

 

Jednak zastanawiam sie tylko czy koles czasem nie przecierał konsoli Ciff'em xD Zeby AŻ TAK sie rysowała? Trudno mi uwierzyc :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. a miales psp ? chyba nie bo ps3 ma taki sam plastik ja swoje psp porysowalem samym palcem a dokladnie paznokciem ( nie to ze byl jakis ostry lub cos ) ten plastik jest taki wrazliwy wystarczy zapytac wszystkich tych ktory maja psp i jak wyglada ich psp przy krzyzaku i przyciskach ( chyba ze maja jakis pokorwce do grania lub podobne silikony :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz wszyscy wiedza czemu sony obnizyla w Japoni ceny?? bo obnizka kosztow poszla w obudowe!!

 

 

Na szczescie sa tacy ktorym nie bedzie to przeszkadzac(rysy na chlebaku)-bo liczy sie wyglad wnetrza!!!-LoL miesiaca :lol2: :lol2:

 

Panowie WYPASIK

 

W koncu PS3 od samego srodka!

 

Czy tylko mi sie tak wydaje czy rzeczywiscie bebechy ps3 wyglada znacznie nowoczesniej od XO??

a to na czesc i glorie , maly rym ;)

 

..dajmy spokoj obudowie bo we wnetrzu "wypas" sie chowie.. :lol2:

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica na korzyść x360 jest ogromna. Przyznam szczerze, że jestem bardzo zaskoczony. Rozumiem wszystko, pierwsza generacja gier na PS3 etc. ale na screenach od Nierealnego grafa na PS3 słaba cholernie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz wszyscy wiedza czemu sony obnizyla w Japoni ceny?? bo obnizka kosztow poszla w obudowe!!

Na szczescie sa tacy ktorym nie bedzie to przeszkadzac(rysy na chlebaku)-bo liczy sie wyglad wnetrza!!!-LoL miesiaca :lol2: :lol2:

a to na czesc i glorie , maly rym ;)

 

..dajmy spokoj obudowie bo we wnetrzu "wypas" sie chowie.. :lol2:

 

Przyklad typa, ktory ma swoj swiat.

 

Jak zwykle cytuje cos co mu najbardziej odpowiada, a potem to po swojemu komentuje.

Eh, co za "ynteligent" :lol2:

Nie moge sobie wyobrazic jaki byl wybuch euforii we Francji, bo pewnien emigrant w koncu cos znalazl na konsole.

 

Oczywiscie, ze sie wnetrze liczy, bo dzieki temu nie trzeba co 2 godzinki konsoli resetowac, ze powodu systemu chodzenia robionego na kolanach.

Swojo droga dobrze, ze z 360-tki nie wyciagneli na wierzch napedu i radiatory nie wystaja poza obudowe :lol2:

Reszte napisalem wlasnie w poscie ktory zacytowales po czesci, a jak czytac nie umiesz to twoj problem.

 

 

 

 

EDIT>> co do zdjec to te na ps3 wydaja sie byc bardzije rozmazane, ale cialbym zobaczyc filmik z obydwu wersji, bo o dziwo na osobnych screenach RR7 tak dupnie nie wyglada.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te porównania co zapodał realny odzwierciedlają faktyczną moc PS3 to ja podziękuję Sony. Obym się mylił ,bo nie chcę tracić szacunku do tej firmy. :| Tekstury są rozmyte o niskiej rozdzielczości . Niebo wygląda jak za czasów DX7 to samo woda. Mam nadzieję że to jakiś fake ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no musze przyznać, że grafa RR7 na ps3 prezentuje się marnie :( i do tego gdzieś statek popłynął

może jeden z ośmiu rdzeni "Synergistic Processing Elements" się nudził ;) zabrał statek popłynął w siną dal ;)

 

Jaka faktyczna moc? W pierwszej grze?

no trzeba poczekać aż chłopaki obeznają się z PS3

 

a powiedz mi kiedy RR6 miał premierę na X360 :lol2:

 

Pierwsze problemy z PS3

http://gry.onet.pl/wia_item.html?DB=120&ITEM=1432883

Sony obiecuje, że wkrótce to naprawi.

mamy nadzieję :)

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziwna sprawa z tym RR7 tymbardziej, ze nastepne GT powinno zmiazdzyc RR7.

 

Przeciez jesli by tak bylo tzn, ze to juz jest maks konsoli??

 

Cos tu sie nie zgadza, a przyszlosc sprecyzuje czy to nie sciema, bo narazie moga ludzie mowic wszystko kiedy na rynku jest marne 100 tys. konsol.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie roznice sa spore

Jak widac roznica nie spodobala sie Japonskim gracza-ciekawe czy Namco wytlumaczy sie z tego?

 

-na wersji ps3 nie ma chyba shaderow-woda oraz polyskujacych powierzchnii

 

 

Cavarr

o tym juz bylo troche wczesniej

 

edit -jeszcze sprzedaz ps3 w Japoni oraz gier

Sony Number Two in Japan

For one week, at least.

by Anoop Gantayat

 

November 13, 2006 - Weekend numbers are in for the PlayStation 3's Japanese debut, and they aren't pretty. Enterbrain, the publisher of Japan's Weekly Famitsu magazine, reports today that Sony managed to sell 88,400 PlayStation 3 units over the system's first two days. This number breaks down to 33,800 20GB models and 54,600 60GB models.

 

If you think those hardware numbers are low then check out these software figures: the best selling game over the period was Bandai Namco's Ridge Racer 7, which sold 30,300 copies. This was followed by Gundam Crossfire at 30,000 units and Resistance, at 15,700 units. Figures for Genji and SEGA Golf Club, the two other launch titles, were not provided.

 

Enterbrain reports a software-hardware tie ratio of 0.98, meaning less than one game purchased for every PS3 sold.

 

These numbers sound eerily similar to the Xbox 360's launch last year. In its first two days, the 360 managed sales of 62,135 hardware units, Enterbrain reported in the days following the launch. The biggest selling game then was Ridge Racer 6, with 29,891 units, followed by Perfect Dark Zero, at 14,897 units.

 

Of course, the PS3 was, for all intents and purposes, sold out within hours of launch, while Microsoft filled Japanese shops with 100,000 additional 360 units, which have only recently gotten around to selling. The 360 is, technically, the number one next-generation system in Japan at this point, but that will likely change once Sony gets another shipment out. Something that we expect will happen some time in 2007.

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gladiac - nie cytuj obrazków

 

powiem szczerze, że śmiech te obrazki, rzeczywiście różnica jest co najmniej spora, jedynym wytłumaczeniem może być fakt, że to nowa konsola i nic więcej, oby w przyszłości się to zmieniło, a jak nie to wybór będzie jeden - X360 B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jedno nie rozumiem RR6 był tytułem startowym (XBOX360) RR7 też jest tytułem startowym (PS3). więc jak mozna przez ten rok nic nie zrobić i do tego jeszcze pogorszyć grafikę. Coś w tym musi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. a miales psp ? chyba nie bo ps3 ma taki sam plastik ja swoje psp porysowalem samym palcem a dokladnie paznokciem ( nie to ze byl jakis ostry lub cos ) ten plastik jest taki wrazliwy wystarczy zapytac wszystkich tych ktory maja psp i jak wyglada ich psp przy krzyzaku i przyciskach ( chyba ze maja jakis pokorwce do grania lub podobne silikony :) )

No ja jakoś mam PSP i nie mam porysowanej obudowy :? Trzymam je w Playgear Logitechu, dbam, nie mam jakichs folii na całą konsole (przyciski etc) tylko na ekranie HORI.

 

A Solid zresztą może w każdej chwili wpaść jak będzie w bydzi na weekend w domu i to potwierdzic :P

 

 

A co do RR7 jeszcze. Rzeczywiście wygląda OHYDNIE. Tylko jest jedna rzecz. NAMCO imho ostatnio leci w kulki. A potwierdzeniem twego niech będzie RR 2 na PSP. IDENTYCZNA gra jak RR 1 na PSP różni się TYLKO paroma samochodami :? Typowe odcinanie kuponów :? A przecież mieli z rok-półtora na zrobienie porządnego sequela :?

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzalem kilka filmikow z tego wydania RR , ale niestety nie znalazlem podobnych plenerow aby porownac ze zdjeciem ,moze ktos inny wie gdzie mozna znalesc ta trase?

 

co do samej grafiki to po filmikach i fotkach , to auta z GT4 na ps2 wygladaja chyba lepiej ,ale to tylko moje zdanie ,zreszta na x360 auta nie sa wcale lepsze ,wydaje sie ze cala sprawa rozbija sie o ilosc i jakosc otoczenia i mapowanie wybojow z shaderami

 

napracowalem sie troche aby chociaz troche blizej sie przyjrzec calej sprawie-oto kilka fotek

 

fotki ogladajcie powiekszone!

 

ps3-auta +otoczenie

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

brak shaderow

 

Dołączona grafikato jest ..woda?????

 

zdjecie ponizej jest jak dla mnie ostro retuszowane- oczywiscie na tle innych zdjec

 

Dołączona grafika

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

x360 -auta +otoczenie

 

Dołączona grafika

 

to zdjecie chyba pochodzi z tej samej trasy co prezentowane przez Nierealnego

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos sie znajdzie chetny aby przejechac szmatka po psp??

Najlepiej w w jakis sposob zakurzcie psp :wink:

 

Przypomnijcie sobie filmik z psm3, gdzie przeciez trzymali konsole normalnie rekoma i nic takiego nie mialo miejsca.

 

 

Co do RR7 to moze byc prawda, ze RR6 wyglada lepiej, ale patrzac na ich wczesniejsze wypowiedzi, ze niby ta gra wyciska ostatnie soki z ps3, mam pewne watpliwosci co do wiarygodonosci Namco.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...