Jump to content
Sign in to follow this  
Grobel

Jak Gry Wpływają Na Wasze Codzienne Zycie?

Recommended Posts

Z tego co pamietam. Jak dostalem kompa to jedna z pierwszych gier jakie wlaczylem byl doom 2.. grałem w to chyba z 2 dni pod rząd .. niepamietam czy wogole spałem te dwa dni :) .. no ale jak juz zasnolem... chocho.. snilo mi sie ze walczylem z jakimis ludzmi, jakies gruzy mury .. oni do mnie rypali z bazzoki, z karabinów - a ja mialem taką starą rusznicę co trzeba bylo wsypac proch paier kulkę i jeszcze ubic to .. fajnie bylo... chyba przegrałem ten mecz :)

A ogolnie teraz gram w noc kruka.. suuuuper gra.. tylko g*&* się wysypiam... jeszcze dzis mnie rano wzielo na montowanie grilla na wentylatory... zamiast sie wyspac :/ .. ide sie leczyc od uzaleznien

Wprowadzę nowy moduł Palec One, a później wgram taką długą aplikacje Red Dick, która wyzwoli procedurę Orgasmus i być może nawet Scream. Jeśli Red Dick będzie poprawnie skompilowany i pójdzie na twoim sprzęcie pojawi się także aplikacja Plemnik, ale wytnę ją na firewallu

Gorzej jak firewall sie "wywali" :lol:

u mnie gry maja wplyw taki na zycie:

1. Moge z kumplami gadac i planowac co zrobimy dzisiaj jak sie zalogujemy (MORPG)

2. W normalnym zyciu uzywamyslownictwa, skrótow z gier itp

np 20+ znaczy wieksze rowne 20, hp to zycie no i jak sie jest o za duzo piw do przodu to sa lagi ;)

Wspóczuje wam naprawde :P

Leborg jak twój qmpel będzie rzucał śnieżkami to mu powiedz niech przykucnie bo mniejszy recoil jest :P

Wspóczuje wam naprawde :P

Leborg jak twój qmpel będzie rzucał śnieżkami to mu powiedz niech przykucnie bo mniejszy recoil jest :P

1244101[/snapback]

albo jak chce szybciej się poruszać niech wyciągnie nóż w ostateczności granat :P

Ja żadnych reakcji związanych z grą nie mam, jedyne co mi przychodzi do głowy to zachwowanie mojego kolegi, który miłuje serie Dragon Ball i czasami na przerwach zdaża mu się czynić różne akcje znane z filmu :D, ten sam kolo podczas wf na rozgrzewce udaje koszykarzy z Kosmicznego meczu, a tak to normalny typek tylko czasami ma takie "schizy " :)

Na mnie gry, czy filmy nie maja zadnego wplywu. Nic mi sie nie sni, nie wchodze na recznym w zakrety za korytazach szkolnych ^_^ ani tez nie wchodze do domu i nie robie rozpoznania terenu jak w R6.

Chyba jestem normalny (jeszcze) =)

pisalem gdzies ze jak ide do szkoly to rozgladam sie po oknach czy sniperow nie ma ;]. albo czasem jak wchodze gdzies to najpierw flesha rzucam :D

ale Sp@!#laj Cyberdemonie mnie zabilo ;]

albo jak chce szybciej się poruszać niech wyciągnie nóż w ostateczności granat :P

1244137[/snapback]

Zalezy w co gra, bo ja jak chce szybciej biec to podskakuje ^^

hmmmm ja to przez gierki (a w szczegolnosci call of duty) zawale chyba szkole... :blink: <_< no bo za duzo mi czasu gry zabieraja i pozniej po nich nie mam ani czasu ani ochoty sie uczyc :mur: :mur: :mur: ale cuz one "maja to cos w sobie " :lol: i jakos musze (to chyba uzaleznienie :razz: ) nom i czasami jak cosbie w cod'a pogram z 3 - 4 godziny mam tzw. "filmy" i jak pojde na miasto albo cus to wtedy sobie wyobrazam ze za chwile za sciany wyjdzie niemien i musze byc przygotowany :lol: :D:P nom... taki lol ze mnie :D B) ale kiedys (z jakies 4 lata temu) jak gralem duzo w strtegie to potrafilem siedziec 4-6 godzin i wtedy jak odszedlem od kompa to mi sie zaczelo krecici w glowie i padalem na ziemie :D :lol: nom i ograniczylem (moj rekore siedzenia przed kompem i non-stop grania to 16 h...:lol:)

hmmmm ja to przez gierki (a w szczegolnosci call of duty) zawale chyba szkole... :blink:  <_< no bo za duzo mi czasu gry zabieraja i pozniej po nich nie mam ani czasu ani ochoty sie uczyc  :mur:  :mur:  :mur: ale cuz one "maja to cos w sobie " :lol: i jakos musze (to chyba uzaleznienie  :razz: ) nom i czasami jak cosbie w cod'a pogram z 3 - 4 godziny mam tzw. "filmy" i jak pojde na miasto albo cus to wtedy sobie wyobrazam ze za chwile za sciany wyjdzie niemien i musze byc przygotowany :lol: :D:P nom... taki lol ze mnie :D B) ale kiedys (z jakies 4 lata temu) jak gralem duzo w strtegie to potrafilem siedziec 4-6 godzin i wtedy jak odszedlem od kompa to mi sie zaczelo krecici w glowie i padalem na ziemie :D :lol: nom i ograniczylem (moj rekore siedzenia przed kompem i non-stop grania to 16 h...:lol:)

1244350[/snapback]

Wspóczuje żę tak krótko a tobie już sie żle robi ech jak przypomne sobie siedzenie przy Diablo 2 i Morrowindzie :D

jak kumpel długo nie odpisuje na gg, to pisze do niego czy czasem pinga 999 nie złapał :P (przyzwyczajenie z ET....)

ja mialem fajne schizy jak gralem w q3 nocami

ani sie obejzalem a juz switalo; raz po mnie kumpel do szkoly przychodzi, a ja wlasnie konczylem grac w q3, spojrzal sie na mnie i mowi "wygladasz jakbys sie nacpal, cpales cos?" a ja mu mowie "nie, gralem w q3" :]

a jeszcze w podstawowce ciosalem w earth 2140 to pamietam ze non stop myslalem jakby tu przejsc dana misje i opracowywalem plan walki :] przez to granie zawalilem troche oceny i bylem zagrozony z fizyki :> a przedtem bylem dobrym uczniem co ciekawe

Ta ... w te wakacje z kolega w starcrafta broodwara napierniczalismy ciagle ;> umsy sie dorwalo np. na obrone miasta to 4 dni z kolei gralismy z przerwami na spanie po 10 godzin ;] i znowu jazda ; >. Raz jak spalismy u mnie w chacie z 3 kolesiami po ognisku podchmieleni i w SC pozniej do 6 gralem ;o to siedzialem do 9 i ze zmeczenia niemoglem zasnąć taki lol ... :D

Po 6 miesiącach grania w Global Operations łażac po swoim mieście widzialem czerwony celownik przed oczami, a jak gibalem po schodach to tak zeby miec idealna pozycje do strzalu. :D

Hehehe ;) ale wam czasem po tych grach odwala :) ja też mam czasem shizy tego typu ; ) najczesciej to chodze sobie po korytarzu jak AntyTerrorysta, a odkad gram spowrotem w Pandora Tomorrow i w Open Bete Chaos Theory to zaczne się po rogach kampić i chodzić po rurach :)

BTW.Pamiętam jak przechodziłem KoToR - 24 Godz. Grania NON-Stop - Przeszedłem grę, i potem kolejne 24H w bodaj. maXa payna 2... albo w cos tego typu ;) potem spałem 22godz. :) matka mi mówiła że próbowała mnie obudzic po jakis 3 godz. snu [Nie wiedziała że od 2-óch dni nie śpię] to podobno nie kontaktowałem , a potem tylko sprawdzalac co jakis czas czy 'żyje' ;) ale w końcu się domyśliła czemu nie kontaktuje ^^

Lol Real_Cash :> , ostatnio mialem studniowke chyba nawet 18 stycznia ;> Imprezka 1 klasa była , koles spał 29 godzin po tym wszystkim : )

Ale macie fantazje chłopaki:> 29 godzin spał? Tak dokładnie mu czas zmierzyłeś?? Czy może powiedział, ze tyle spał? Uwielbiam takie liczby wymyślane na poczekaniu :lol: .Zdrowa osoba NIE MOŻE tyle spać bez przerwy!! Owszem, może sie budzić po kilka razy ale ze wzgledu na kaca nie wstawać z łóżka, ale NIE DA się spac 30 godzin non stop^^. Wiele razy już miałem kilkudniowe "maratony" (obczajcie np. godzine dodania tego posta;]), ale zawsze po czymś takim max 12 godzin snu i wstaje, bo potem już po prostu nie chce się spać.

A Ty Real_Cash jeszcze lepszy jesteś w wymyślaniu cyferek :lol: . Chcesz mi powiedzieć, że nie spałeś 48 godzin bez przerwy, grając w gierki, a rodzice tego nie zauważyli?? No i ten tekst: "Pamiętam jak przechodziłem KoToR - 24 Godz. Grania NON-Stop - Przeszedłem grę, i potem kolejne 24H w bodaj maXa payna 2... albo w cos tego typu". Litości :lol: . Czyli nawet nie pamiętasz dokładnie w co grałeś 24 godziny??

LOL :plum:

te und3r, tobie trzeba cos powiedziec doslownie, nie masz nic do powiedzenia to sie nie odzywaj, albo inaczej: po<span style="color:red;">[ciach!]</span>y jesteś

Co ma niby oznaczać "nie masz nic do powiedzenia"??? Właśnie mam coś do powiedzenia. Ale bynajmniej nie będzie to opowieść jak grałem 3 doby w PACMAN'a na Atari i potem spałem 30 godzin :lol: Zauważam po prostu, że takie ściemy to nie do mnie;] Jeżeli ktoś tu nie ma nic do powiedzenia to Ty. Nie będe jednak z Tobą dyskutował, bo Twoja wypowiedź jest poniżej mojego poziomu. Jak chcesz porozmawiać, nie używając przekleńst, to zapraszam na priv. EOT.

civ3:c online...

4h rozgrywka i nagle ktos bez slowa sie rozlacza... pojechalbym i mu nakopal :mur:

za to po 10h w lanie... :wink:

Under, naprawde nie pamietam w co grałem w wakacje, praktycznie siedzialem przez 2 dni sam w domu wiec nie dziwne ze nikt nie zauwazyl... pamietam ze gralem w KOTOR , a to w co gralem pozniej nie pamietam... mozliwe ze to bylo pare gierek, albo MP 2... jezu

Un3r a ty co robiles 14 sierpnia ? :/

Heh, jeśli robisz sobie takie maratony raz w tygodniu to możesz tego nie pamiętać, ale ja jak zarywam noc nad jakaś grą, to nie mam wątpliwości co do tytulu;] Dlatego wybacz, ale Twoja opowieść zalatuje mi lekką ściemą;] I jeszcze jaki równy podział: 24 godziny KOTOR i 24 godziny Max Pane "albo coś tego typu" :lol: Poza tym jakim cudem Twoja matka mogła nie wiedzieć, że siedzisz 48 godzin non stop przed kompem?? Nie jadłeś nic w tym czasie?? Ile miałes wtedy lat? 13? 14? Sorry, ale mnie nie przekonasz. Zwłaszcza, ze z doświadczenia wiem, że nie spi sie 22 godziny po czymś takim - to nierealne.