Skocz do zawartości
kucyk

Windows XP Pro x64

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie masz kod zrodłowy sterowników które chcesz przerobic?

Watpie sgj ;)

 

PS: natknol sie z was moze w sieci na sterowniki do winfast DV2000 ? karta TV. Jezeli ktos sie natknol to bede wdzieczny za link.

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kodu nie znajdziesz raczej nigdzie, bo tylko programiści, którzy pisali te sterowniki go mają, a poza tym przerobienie sterów to nie taka prosta sprawa, bardzo często trzeba je pisać od podstaw... musisz czekać, aż wyjdą oficjalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie szybkie pytanie (w sumie 2)

czy moge zainstalowac win 64 na kompie gdzie smiga zwykly xp, np. instalacja na ostatniej partycji? i wtedy na c: XP na e: XP 64bit, jak to zainstalowac i jak ma sie sprawa przy uruchamianiu czy bedzie jakies menu z wyborem?

2. czy jest jakas szansa aby zainstalowac na 64 drukarke HP 3650?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp.

znajac moje szczescie to moja drukarka dzialac nie bedzie, no trudno drukowanie bedzie pod zwyklym

 

jeszcze jedno pytanie co do partycji

dysk 160gb

part.

c: 10gb Windows XP

d: 146gb dane

poprzez partition magic wycinam sobie kawalek z d i tworze nowa partycje pod xp 64 i tu moje pytanie czy ma byc to wciaz Logical tak jak d czy stworzyc druga Primary?

Edytowane przez chris_gd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kodu nie znajdziesz raczej nigdzie, bo tylko programiści, którzy pisali te sterowniki go mają, a poza tym przerobienie sterów to nie taka prosta sprawa, bardzo często trzeba je pisać od podstaw... musisz czekać, aż wyjdą oficjalne.

Hmm czytałem gdzieś na planetamd64, że sterowniki do Sendo X (komórka na symbianie) pod win32 można przerobić zamieniając kilka linijek w .inf na sterowniki pod win64. Może coś da się zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Win x64 chodzi naprawdę szybko, tylko szkoda, że nie ma sterowników pod MX510 i nie ma czym kontrolować obrotów rpm na Gf6800LE, niestety SmartDoctor pod win x64 nie działa :( Tak to byłby syper system... Czeka mnie znowu format i powrot do 32 bitów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było przeczytać ten temat od początku, a nie w kółko klepać to samo! Już nie raz było napisane, że sterowników nie ma! Tak ciężko trochę poczytać? Byłoby i szybciej, i porządniej, a tu nie robiłby się śmietnik przez takie posty.

A co do sterowników pod Linuxa to chyba samo przez się mówi, że to zupełnie inny system operacyjny o zupełnie innej architekturze, więc jakim cudem sterowniki mają pasować pod XP?! Rusz trochę głową...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@IchBinLaden

Tam gdzie masz ustawienia sterowników wybierasz System settings. Zakładka FAN :-) i tam ustawiasz wszystko. Co do zajętości pamięci to mi zjada prawie połowę, ale tak to już jest z Microsoftem :-), Windows uważa, że pamięć nie może się marnować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam takie pytanko. Posiadam procesor AMD Athlon 64 3500+ Venice. Czy korzystając z Windowsa XP Pro z SP2 32-bitowego wiele tracę na jego wydajności? Czy jednak lepiej zainstalować wersję 64-bitową? Głównie chodzi mi o gry. ;) Czy osiągi pod oboma systemami z takim procesorem różnią się jakoś znacznie? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...