Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego chyba caly czas sie mozna zalapac na przesylke za wPLN, wiec mozna troche przyoszczedzic :)

 

Szkoda, ze wersja kolekcjonerska nie dosc, ze droga, to jeszcze mozna wydac tylko 20 wPLN (na zwykla 30, na kolekcjonerskie wydanie NWN2 40) :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawia ktoś edycję kolekcjonerską ?

 

To fakt że cena te jedycji jest "zaporowa", ale w sumie, myślę że raz mozna się poświęcić - najwyżej będę głodował do końca roku (jak to u studentów bywa)... ;)

 

Najbardziej martwią mnie problemy z ekh... wymaganiami sprzętowymi, ale nie ma co osądzać przez premierą... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://gamershell.com/news/33495.html

 

Patch do wersji Europejskiej

 

zastanawiajacy jest fakt, ze tego patcha pobralo juz 18xx.0 osob, w celu ? :lol:

 

chyba, ze w glebszym internecie, mozna go juz zanabyc na jakims torrencie.

 

 

Prosze o niebanowanie :}

to sa tylko dywagacje, nikogo niezachecam, a wrecz odradzam, bo to straszne zlo - zly soft.

:}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie okaze, ze wywalilem 160zl (tak, szarpnalem sie w koncu na kolekcjonerska, raz sie zyje :) ) na gre, ktora mi ledwo dziala, to sie zirytuje.

 

I tak dobrze, ze nie zrobili takiego numeru jak z Medievaluateem 2, ktory nie dziala na Athlonach XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiajacy jest fakt, ze tego patcha pobralo juz 18xx.0 osob, w celu ? :lol:

 

chyba, ze w glebszym internecie, mozna go juz zanabyc na jakims torrencie.

Prosze o niebanowanie :}

to sa tylko dywagacje, nikogo niezachecam, a wrecz odradzam, bo to straszne zlo - zly soft.

:}

co w tym zastanawiajacego , gothic 3 juz sie ukazal i ci co go zamowili juz w niego graja Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myśłem że obejdzie sie bez update sprzętu, ale jednak bede musiał chyba doklupic 2x1GB bo może byc cienko... chociasz nie wiem może nowa grafa do większego kopa.

 

Mimo to gra na screenach zapowiada sie super....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo to gra na screenach zapowiada sie super....

Czy ja wiem.. Nie jestem aż takim fanem Obliviona ale przyznam ze grafa tam wymiatała ( i nadal wymiata) i moim zdaniem jest lepsza niż tutaj (na skrinach i filnikach co widziałem) :/. Wobec tego nie wiem dlaczego G3 ma wieksze wymagania od Obka.. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomnę tylko szumne domniemania i spekulacje sprzed kilku miesięcy min Jake79 i sympatyków serii G którzy naiwnie zakładali że G3 będzie chodził znacznie znacznie lepiej niż "skasztaniony" Oblivion bo faceci z Bethesady to "partacze" ;]

No widać nawet nasz wszechwiedzący Jake79 mógł się mylić :>

Ciekawe jaka będzie panika gdy się okaże że nie ma mozliwości grzebania w plikach cfg i optymalizacji :lol2:

Ale to tylko tak na marginesie - nie mogłem się powstrzymać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreq nie zaczęło sie ulepszanie kompa pod gre tylko chce się pozbyć tego XP i wykorzystać w końcu moje pamiątki ;]... ulepszanie pod gre to jest głupi pomysł :D ostatnio spalił mi się E6300(po 2 tygodniach uzywania) i zamierzam kupić X2 ;]

 

proc mocny (najlepiej 2 rdzeniowy) przyda sięprzy liczeniu fizyki i AL ;] do dużych obszarów bardziej przyda się ram(duuużo ramu) i grafa.

Edytowane przez Reynevan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z oblivionem np jest inaczej :P tam jest grafa i ram bardziej potrzebny proc swoją drogą, ale tu bardziej fizyka i AL :P

Mało tego, 2GB dla Obliviona to nie jest optimum, u mnie dysk potrafi radosnie swapować nie przejmując sie dwoma giga ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...