Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hooded man

Niektórzy oczywiście znają już szczególy mechaniki gry (zanim wyszła -SIC!) i wiedzą, że wsio in minus :wink: ...hooded man - mało ciekawe jest jak spedzasz czas w towarzystwie swojego kolegi i co mu pokazujesz, dlatego nie gniewaj się ale oszczędź na przyszłość podobnych głupotek :wink: ; co innego dobre malkontenctwo a co innego zwykła głupota.

a dla mnie malo ciekawe jest to co masz do powiedzenia ale ci nie insynuuje ze jestes glupkiem.

wyedytuj to w te pedy - troche kultury prostaku. Dobre malkontenctwo? Nazywanie innych glupkami ?

 

ps. nie zrownalem cie z gleba tylko dlatego ze nie chce % dostac bo mam czyste konto

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się jeszcze nie ukazała i za wcześnie jeszcze na dokładne oceny pod kątem wydajności silnika.

...

silnik G3 posługuje się natomiast na szczęście inną metodą i nie musi co i rusz doczytywać nowych obszarów - taka subtelnaja różnica;-)

:blink: Sam sobie zaprzeczasz.

 

Czy z Gothic'em 3 będzie dostarczony jakiś edytor podobny do CS'a? Tak się składa, że społeczeństwo modderskie od serii TES tworzy pluginy, które optymalizują Obliviona, dzięki czemu gra chodzi szybciej i wcale nie wygląda gorzej (różnica jest niewielka). Już wielokrotnie to pisałem na forum, ale napiszę jeszcze raz: główną zaletą serii TES jest możliwość tworzenia modów. Jest pełno ambitnych i uzdolnionych osób, które tworzą mody i mimo że taki Morrowind ma już swoje lata, to nadal ukazują się mody warte ściągnięcia i przetestowania (ostatnio ukazał się Tamriel Rebuilt, co prawda bez questów, ale to tylko kwestia czasu). Oblivion mimo swojego krótkiego życia też ma już sporo interesujących modów, które poprawiają lub dodają coś nowego do gry. Ba, nawet można poprawić MQ, Gildie, czy na przykład dialogi (monologi to lepsze określenie w vanilla Oblivion ;)).

 

Nie lubię porównywać gier i nie zrobię tego, dopóki nie zagram w Gothica 3. Porównywanie gier gdy jedna z nich nie została jeszcze wydana jest nie na miejscu.

a dla mnie malo ciekawe jest to co masz do powiedzenia ale ci nie insynuuje ze jestes glupkiem.

wyedytuj to w te pedy - troche kultury prostaku. Dobre malkontenctwo? Nazywanie innych glupkami ?

 

ps. nie zrownalem cie z gleba tylko dlatego ze nie chce % dostac bo mam czyste konto

PSO 12.

Jeszcze raz kogoś obrazisz na PurePC i się z tym forum żegnasz. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie malo ciekawe jest to co masz do powiedzenia ale ci nie insynuuje ze jestes glupkiem.

wyedytuj to w te pedy - troche kultury prostaku. Dobre malkontenctwo? Nazywanie innych glupkami ?

 

ps. nie zrownalem cie z gleba tylko dlatego ze nie chce % dostac bo mam czyste konto

Bardzo się cieszę, że nie "zrównałeś mnie z glebą" :wink: , choć zapewne wtedy zostałbyś usunięty z forum; najwyraźniej nie łapiesz kontekstu (patrz - "Dobre malkontenctwo? Nazywanie innych glupkami ?" ) dlatego oczywiście wybaczam tę "prostacką" stylistykę. Nawiasem - nie nazwałem cię przecież "głupkiem" ale oględnie zasugerowałem, że szczególowe wypowiadanie się na temat gry która jeszcze nie wyszła nie jest najmądrzejsze; poza tym po twojej wypowiedzi od razu widać, "że nie jesteś głupkiem" :wink: - twoja reakcja była przesadzona i niegrzeczna.

 

...do Crossis - pisałem, ze silnik G3 szczęśliwie nie bazuje na określonych mechanizmach, na których niestety bazuje TESIV - i to wszystko, a przy tym za wcześnie na dokładną ocenę tego pierwszego (czyli są widoki, że nie będzie co chwilkę cięcia animacji, ale jak to będzie to zobaczymy). Sprzeczności żadnej tu nie ma. Ja także jestem fanem TES III Morrowind, ale nie uważam żeby siła tej gry tkwiła w samych pluginach (które są oczywiście miłym dodatkiem); w G3 chyba nie będzie tak łatwo z tworzeniem nowych modów.

Edytowane przez Jake79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Sam sobie zaprzeczasz.

 

Czy z Gothic'em 3 będzie dostarczony jakiś edytor podobny do CS'a? Tak się składa, że społeczeństwo modderskie od serii TES tworzy pluginy, które optymalizują Obliviona, dzięki czemu gra chodzi szybciej i wcale nie wygląda gorzej (różnica jest niewielka). Już wielokrotnie to pisałem na forum, ale napiszę jeszcze raz: główną zaletą serii TES jest możliwość tworzenia modów. Jest pełno ambitnych i uzdolnionych osób, które tworzą mody i mimo że taki Morrowind ma już swoje lata, to nadal ukazują się mody warte ściągnięcia i przetestowania (ostatnio ukazał się Tamriel Rebuilt, co prawda bez questów, ale to tylko kwestia czasu). Oblivion mimo swojego krótkiego życia też ma już sporo interesujących modów, które poprawiają lub dodają coś nowego do gry. Ba, nawet można poprawić MQ, Gildie, czy na przykład dialogi (monologi to lepsze określenie w vanilla Oblivion ;)).

 

Nie lubię porównywać gier i nie zrobię tego, dopóki nie zagram w Gothica 3. Porównywanie gier gdy jedna z nich nie została jeszcze wydana jest nie na miejscu.

 

PSO 12.

Jeszcze raz kogoś obrazisz na PurePC i się z tym forum żegnasz. :evil:

Dziwie Ci sie Crosis!

-Przeciez to sposob wypowiedzi "Jake 79" spowodowalo to "zamieszanie" i ostrzezenia.Jak dla mnie "Hooded Man" odniosl sie tylko do gry-to ze ja w jakis sposob Ja skrytykowal nie upowaznia chyba "Jake79 " do wyjezdzania z tekstami osobistymi, a tym bardziej do porownywania do "glupotek"- a nastepnie aby nazwac "glupcem" poniewaz nie okazal sie chociazby dobrym "malkontentem"

co innego dobre malkontenctwo a co innego zwykła głupota.

To ze "Hooded Men" nie wytrzymal takiej uwagi to inna sprawa i nie powinnien reagowac w ten sam sposob jak go zaczepil "Jake 79"-jednak ostrzezenia nalezy sie "Jake'owi 79" chociazby za podjudzanie i wyszydzanie innych

 

-Jake79

Widac ze dobro "Gotica " lezy Ci bardzo na sercu,zas wszelka krytyka nie pozwala normalnie funkcjonowac.

Mysle ze moglbys byc dobrym przykladem gracza ktory zbytnio utozsamia sie z gra lub jej potecjalnym powodzeniem,przez co wprowadzasz niepotrzebnie zla atmosfere.

 

Bardzo się cieszę, że nie "zrównałeś mnie z glebą" icon_wink3.gif , choć zapewne wtedy zostałbyś usunięty z forum; najwyraźniej nie łapiesz kontekstu (patrz - "Dobre malkontenctwo? Nazywanie innych glupkami ?" ) dlatego oczywiście wybaczam tę "prostacką" stylistykę.

 

Edit :Crosis

-pytanie-jak ktos uzywa "prostackiej" stylistyki moze bys uznany za prostaka??

- czy jak nazwe kogos"debilem"albo "idiota" ale w cudzyslowie to nie dostane ostrzezenia,bo to sie nie liczy???

-czy na tym forum sa rowni i rowniejsi tak jak w naszej Polityce????

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że nie "zrównałeś mnie z glebą" :wink: , choć zapewne wtedy zostałbyś usunięty z forum; najwyraźniej nie łapiesz kontekstu (patrz - "Dobre malkontenctwo? Nazywanie innych glupkami ?" ) dlatego oczywiście wybaczam tę "prostacką" stylistykę. Nawiasem - nie nazwałem cię przecież "głupkiem" ale oględnie zasugerowałem, że szczególowe wypowiadanie się na temat gry która jeszcze nie wyszła nie jest najmądrzejsze; poza tym po twojej wypowiedzi od razu widać, "że nie jesteś głupkiem" :wink: - twoja reakcja była przesadzona i niegrzeczna.

Oczywiście musisz nadal drążyć ten temat?

Przesadziłeś. :evil:

 

...do Crossis

Pisz poprawnie moją ksywkę. :evil:

 

Edit :Crosis

- czy jak nazwe kogos"debilem"albo "idiota" ale w cudzyslowie to nie dostane ostrzezenia,bo to sie nie liczy???

-czy na tym forum sa rowni i rowniejsi tak jak w naszej Polityce????

Nie ma równych i równiejszych. Regulamin stosuje się do wszystkich, nie ma żadnych wyjątków.

Jeśli nazwałbyś kogoś "debilem" lub "idiotą" to w najlepszym wypadku dostałbyś 14 dni ZKU, w najgorszym - ban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawca Gothic 3 zawiadomił, iż gra została ponownie wysłana do tłoczni. Jest to już drugie podejście, ale tym razem nic już nam nie przeszkodzi. 13 października zostanie dotrzymany i ucinamy wszelkie pogłoski o opóźnieniu premiery.

YEAH :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno ogladalem tech demo niestety po niemiecku ale bylo tam sporo opcji graficznych , jest mozliwosc zmiany sharderow itp itp wiec mysle ze kazdemu to powinno spoko chodzic jak znajde to demo to je upne na rapidshare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum gram.pl podano nieoficjalnie datę premiery polskiej wersji Gothica 3 jaką ma byc 26 październik. Miejmy jedynie nadzieje żeby nie było tak jak z Nocą Kruka ;)

To raczej pewna data aczkolwiek myślałem ze wyjdzie w przedziale 13-17 październik :unsure:

Nie mogę sie doczekac wspólnych igraszek z orkami:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli "AMD 3500+, GeForce 6800 GT z 128RAM, 2GB RAM i gra dosłownie płynęła (25 fps) w rozdzielczości 1024x768 na średnich i maksymalnych detalach. " to ciekawe czy na max detalach bedzie chodzic na konfigu a64@2800, 1gb ramu, a8n-sli i 1900xt 512ram ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad ty wiesz ze engine jest niedopracowany ? Sam wywrozyles ? Jak masz zrodlo gdzie pisza o niedopracowaniu silnika to podaj.

On dodał IMO, wiec nie mosisz sie tak unosic bo kazdy moze miec swoje zdanie i przeczucia.

A moze kolega z filmiku to wywnioskował^^ z jednym się zgodzę trzeba poczekac do premiery....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ten filmik co go zzapodalem ostatnio (wygrzebalem go z jakiegos newsa od friko) byl niezly, grafika piekna i gra chodzila pieknie... wiec jakies glupie teksty typu x1900xt nie podola tej grze sa nie na miejscu.

Nawet prezenter mowil na jakim sprzecie grali, ale nie znam niemieckiego i wiem jedynie ze karta to byla chyba GF7600gt-7800-7900.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad ty wiesz ze engine jest niedopracowany ? Sam wywrozyles ? Jak masz zrodlo gdzie pisza o niedopracowaniu silnika to podaj.

Kolego, po co się oburzać. Widziałem filmik i szczerze mówiąc, imo (in my opinion - moim zdaniem) silnik jest niedopracowany i wątpię szczerze, że gierka będzie śmigać na X1900xt . I jestem o tym w 99.9% przekonany, że znowu po raz kolejny będę mieć rację. A przepraszam bardzo, Oblivion nie śmiga jak do tej pory na żadnym sprzęcie poprawnie i jeszcze trochę nie pośmiga. BTW wiele już "przewidziałem" chyba zostanę jasnowidzem;). Dobra, koniec mojego OT.

 

A wracając do G3, to chciałbym, żeby ta gierka nie zawiodła. Bo jak na razie w tym roku nie wyszło nic grywalnego imo. Jakiś słaby ten rok, strasznie słaby.

 

EDIT

 

Tak jak wspomniał Caleb, dokładnie o to mi chodziło.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, po co się oburzać. Widziałem filmik i szczerze mówiąc, imo (in my opinion - moim zdaniem) silnik jest niedopracowany i wątpię szczerze, że gierka będzie śmigać na X1900xt . I jestem o tym w 99.9% przekonany, że znowu po raz kolejny będę mieć rację. A przepraszam bardzo, Oblivion nie śmiga jak do tej pory na żadnym sprzęcie poprawnie i jeszcze trochę nie pośmiga. BTW wiele już "przewidziałem" chyba zostanę jasnowidzem;). Dobra, koniec mojego OT.

 

A wracając do G3, to chciałbym, żeby ta gierka nie zawiodła. Bo jak na razie w tym roku nie wyszło nic grywalnego imo. Jakiś słaby ten rok, strasznie słaby.

:lol:

Nie przesadzaj... 1800gto do obka wystarxza w zupelnosci.

Do tego dochodzi zabawa z ini. gdzie na radku 9550 juz mozna plynnosc uzyskac.

Na moim 7600gs w high ze zmniejszona trawa smiga elegancko(i 40 fps nawet sie czasem pokaze :lol), czasami klatki spadna itp ale jak mozesz mowic ze posiadacze takich kart nie moga w obka pograc?

Ten filmik z g3 o ktorym wspominalem smigal bardzlo ladnie i jestem pewien ze gra bedzie smigac piknie...

Widziales obka na x1900xt ze tak placesz na framerate? Wez sie zastanow zanim cos napiszesz bo nie pamietam juz twojej normalnej wypowiedzi w jakimkolwiek temacie o grach, jedynie placz na slaba optymalizacje.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spylonowi chodziło raczej o full detale + AA + Hdr + AN w 1280x1024 bez kompromisów więc na 9550 to raczej będzie ciężko i na x1900xt pewnie też :D

Do tego jak podkręcisz ini to już wogóle można każdą maszynę zajechać.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda super, tylko zeby własnie nie było tak jak z oblivionem... Chociasz po zailnstalowaniu kilku modów, oblivion działa całkiem sprawnie. Ciekawe czy moja 6600ge podoła tej grze czy może już czas na zmiane :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czas na zmianę zawsze dobry jest :P

 

ale imo poprawki ini + detale na medium pozwolą grać większości, uważam że PB robi po prostu szum wokół wymagań, żeby zainteresowanie było duże i ludzie biegali do media markt po nowe zestawy pc :D

 

jednocześnie zgadzam się ze Spylonem, że kosztem słabej optymalizacji, RAM-u potrzeba na gigabajty, lecz sądzę że CPU i GPU (większość, nie wszystkie) da radę z G3

 

czego sobie i wam życzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt informuje, że polska premiera gry Gothic 3 będzie opóźniona ze względu na dużą ilość błędów znalezionych w ostatecznej wersji gry przygotowanej na rynki europejskie, w tym polski. Nowa data premiery została wyznaczona na 3 listopada.

No to jeszcze troszke dłużej poczekamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze troszke dłużej poczekamy.

Tylko ze CD Project przelozyl premiere dlatego, ze gra ma jeszcze ponad 100 bugow kotre ma naprawic patch wydany po premierze a CD Project chce go odrazu zaimpletowac w oryginale, niz wydac zbugowany produkt. B-) Edytowane przez kuki1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja zostatniej chwili

 

Ujawniamy skład Edycji Kolekcjonerskiej Gothic 3!

 

Kilka dni temu mieliśmy przyjemność przedstawić Wam bardzo bogate wydanie gry Gothic 3 w Polsce. Dziś przyszedł czas na jeszcze bogatszą, Limitowaną Edycję Kolekcjonerską Gothic 3!

 

Oto co wejdzie w skład tego fantastycznego wydania:

 

1. Pełna polska wersja gry Gothic 3 na płycie DVD,

2. Dodatkowa płyta DVD z filmem o powstawaniu gry Gothic 3,

3. Dodatkowa płyta muzyczna ze ścieżką dźwiękową z gry,

4. Metalowy, wspaniały amulet ze świata Gothic,

5. Drukowana na papierze kredowym, kolorowa instrukcja do gry o objętości ok. 60 stron,

6. Obszerny poradnik do gry, kolorowy i drukowany na papierze kredowym,

7. Kolorowa, dużych rozmiarów, mapa świata Myrtany, drukowana na specjalnym materiale,

8. Doskonałej jakości pudełko na grę z etui zaopatrzonym w dodatkową okładkę zamykaną na rzep i ze specjalnymi tłoczeniami,

9. Wszystko to spakowane w numerowaną, kolekcjonerską księgę oprawioną prawdziwą skórą!

 

Dodatkowo, do Edycji Kolekcjonerskiej zamówionej w sklepie gram.pl, dołożony zostanie duży album w twardej oprawie z grafikami, przedstawiający różne etapy powstawania gry, postacie i miejsca.

 

Dystrybutor gry, firma CD Projekt, dokładając wszelkich starań, aby graficzna prezentacja edycji zwykłej i kolekcjonerskiej jak najbardziej odpowiadała rzeczywistemu wyglądowi, zaprezentuje wizualizacje w przyszłym tygodniu.

 

Edycję Kolekcjonerską Gothic 3 już teraz można zamówić w pre-orderze na stronie http://sklep.gram.pl/Gothic3EK.

 

Cena tego unikatowego zestawu, to 179,90 PLN. Grę można kupić taniej, w cenie 159,90 PLN, przy wykorzystaniu Wirtualny Pieniędzy.

zródło: gram.pl

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...