Skocz do zawartości
RaKLeZ

6600gt Oc

Rekomendowane odpowiedzi

ładnie ładnie plasma... Mógł byś zarzucić fotke karty po tym v-modzie? Chociasz mimo to boje się ją ruszać ;/.

 

Niedługo kupie zasiłke nową to troche pomęcze ramy i procka. Moje kingstony robiły ledwo 220 na standardowym napięciu, procek to wogle padaka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie ładnie plasma... Mógł byś zarzucić fotke karty po tym v-modzie? Chociasz mimo to boje się ją ruszać ;/.

 

Niedługo kupie zasiłke nową to troche pomęcze ramy i procka. Moje kingstony robiły ledwo 220 na standardowym napięciu, procek to wogle padaka....

A pasuje ten vmod do GE? Jezeli tak to szkoda ze juz mojej nie mam ;P (chociaz z drugiej strony, pentagram mi juz zaczynał buczeć, czas na nią nadszedł, miałem ją równo 6 miesięcy i 1 dzien :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym raczej powiedział ze Winbondy na 250-2-2-2-5 1T :>

no niestety plasma ja tez spokojnie uzyskałem 162 w nature. ( owszem mam lepszą karte ale to zasadniczo wielkiej różnicy nie robi ! )

też uważam że to pamięci ;)

Też o tym myślałem, ale z drugiej strony na procu było 3Ghz...

 

ładnie ładnie plasma... Mógł byś zarzucić fotke karty po tym v-modzie? Chociasz mimo to boje się ją ruszać ;/.

 

Niedługo kupie zasiłke nową to troche pomęcze ramy i procka. Moje kingstony robiły ledwo 220 na standardowym napięciu, procek to wogle padaka....

Dzięki! Niestety nie mam aparatu, ale oto fotka którą znalazłem na XS: Vmod Edytowane przez Plasma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyzszy wynik w nature mialem na twinosach na 225 cl2,5-3-3-8 niz na vitestach 300 2,5-4-3-7 :| poza nature all testy mialem lepiej.

No to moze zalezy to od humoru 3dmarka :lol:...Dobra, ide dalej benchowac 7300 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TP 503 i TP504 zamalowac oloweczkiem - tylko nie pamietam ktory jest od czego :D

 

Do gpu mozna jeszcze z drugiej strony karty zamalowac rezystor od "normalnego" vgpu

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo se policzyć :wink:

 

Prosta proporcja:

def V = 1/(def R)

new V = 1/(new R)

 

czyli

 

new R=(def V * def R)/new V

 

Gdzie def = standardowy a new = otrzymany

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj troche pomęczyłem GF i jest taki wynik 10007, będzie więcej:D

Karta dostała vgpu i vmem moda/ wynik @gpu1,6v/mem@2,14v

BTW jaka jest bezpieczna granica dla vmem i vpgu?

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Kepons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj troche pomęczyłem GF i jest taki wynik 10007, będzie więcej:D

Karta dostała vgpu i vmem moda/ wynik @gpu1,6v/mem@2,14v

BTW jaka jest bezpieczna granica dla vmem i vpgu?

http://i82.photobucket.com/albums/j272/kepons/izo.jpg

http://i82.photobucket.com/albums/j272/kepons/szron.jpg

Bardzo ładne takty :). Szkoda że wyniczek w samolotach niezbyt wysoki, ale tu chyba procek jest wąskim gardłem... czemu nie puściłeś go @270x9? Tak czy inaczej, grats przebicia 10k!

 

Co do Vgpu to zależy głównie od chłodzenia, 1,7V to podobno "bezpieczna" granica. Ja dawałem 1,65, chwilowo nawet 1,9 jak omsknął mi się śrubokręt przy kręceniu potkiem i grafa żyje. VMem dawałem 2,34.

 

P.S. Czym zasilałeś Pelta? Zwykła zasiłka od kompa czy coś co większe V daje? I gdzie taką fajną izolację dostałeś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe do mojego jeszcze troszke brakuje :] no ale jush nie duzo naprawde nie duzo ;]

hehe porównaj nasze takty i to nie tylko ten na grafie :D

 

->Plasma: pelt jest zasilany dwoma psu połączonymi szeregowo:) - daje 14,8v w stresie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczułem oddech na plecach :P

 

No i efekty:

Dołączona grafika

ORB

 

Zrobiłem też wynik w 2k1:

ORB

 

... Winbondy @250 2-2-2-5 nic nie dały jeśli chodzi o Nature. Nadal niskie FPS w porównaniu z wynikami niektórych osób. Jakiś tajny sposób jest na wysokie FPS w tym teście czy co? :P

 

P.S. Timingi potrafią zdziałać cuda :D

Edytowane przez Plasma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plasma .. czekierałt swoj PW. .

i czekam na wyniki ;]

bez 26.5tys cie nie widze tu :P

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plasma .. czekierałt swoj PW. .

i czekam na wyniki ;]

bez 26.5tys cie nie widze tu :P

Big thx! :)

 

Dziś wreszcie doszły do mnie moje Winbondy i mogłem zrobić jakiś sensowny wyniczek (bo na Patriotach faktycznie nie miałem się z czym pokazywać ;)):

 

26941

Dołączona grafika

ORB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj mój drogi przyjacielu ! GRATULACJE :D

 

w koncu ładny wyniczek :) ( lepszy niż mój :P )

 

PS. zmien sig :D

Edytowane przez Alexo2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zabrałem się do robienia moda ołówkowego i mam problem. Standardowo karta jest zasilana 2D 1.3, 3D 1.4 i BIOS ma właśnie takie ustawienia (BIOS nie jest modowany). Zacząłem od pomiaru napięcia (miernikiem) bez moda i szok 2D 1.34 (ok wszystko sie zgadza z tym czego do tej pory się dowiedziałem), następnie 3D 1.55 !!! . Sprawdzałem kilka razy. Czy ktoś potrafi to wyjaśnić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos pomoc? Chce zrobic vmoda gpu i ewenlualnie tez mem na gigabyte 6600gt na pci-e. Ale troche boje sie lutowac a pozatym nigdy nie wiadomo kiedy karta pojdzie znow do serwisu (wlasnie wrocila reanimowana :D ) Wiec pencil mod. Ale pomimo ze przegladalem dziesiatki stron na tym forum i innych dalej nie wiem jak to zrobic... (bo nie ma rysonkow) :huh: Prosze aby ktos zaznaczyl w ktorych miejscach malowac i ile. Tutaj obrazki do rysowania :D :

 

>>Gora karty<<

>>Dol karty<<

>>Uklad zasilania - gora<<

>>Uklad zasilania - dol<<

 

HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wyzej http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2116559

 

No i coś na zachete do skrobania ciekawszych wyniczkow :D :

 

http://img140.imageshack.us/img140/3418/28564zh5.jpg

 

Ehh jak tak patrze na te wyniki, to az mi sie zal robi. Można było je poprawic naprawde o spore wartosci, jednak wtedy nie bylem jeszcze tak pr0 :-| ... i te memki tak nisko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...