Skocz do zawartości
FastlY

Liga Mistrzów oraz Piłka Nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhh. Wczorajszy mecz był jakis krzywy. Wpierw żałosna pierwsza połowa, w której to nie potrafilismy nawet prawidłowo podawać, a potem lepsza druga. Widać ze eksperymenty nie sluża naszej druzynie. Naprawde szkoda ostatniej akcji ktorej niewkorzystaliśmy, ale remis po takiej grze to i tak dużo.

Matusiak stara sie jak moze by pokazac ze młodzik nie znaczy gorszy. Bramka w sumie śmieszna, ale strzał jak najbardziej uroczy ;]

Rasiak? Huh, przez całą pierwszą połowe był praktycznei niewidoczny, ale w drugiej wreszcie wywrocil sie we własciwym momencie :lol: Pomysł z jednym napastnikiem, a zwlaszcza z nim był nietrafiony.

Najbardziej zawiódł mnie Irek Jeleń. Myślałem ze poczaruje troszke i pokaze nam znów polskiego Ronaldinho, a nie pokazał absolutnie nic. No cóz, mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej. Przynajmniej wyszlismy z tego z twarzą....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej połowie chciało mi się płakać, ale na szczęście w drugiej było znacznie lepiej :) Rasialdo nic nie pokazywał, ale miał farta i wywalczył karnego :lol: Najlepszym zawodnikiem był bez wątpienia Matusiak ( po co on poszedł do Włoskiej ligi :damage_wall: ) , troszkę zawiedli obrońcy i Jeleń :? Szkoda też tej ostatniej akcji Kazimierczaka mogliśmy wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dziś "Gazeta Wyborcza" poinformowała, że najbliższe dwa mecze PAOK-u z Arisem (17 lutego) i Larisą (24 lutego) będzie obserwował członek sztabu trenerskiego polskiej kadry. Jeśli "Miętowy" pokaże się z dobrej strony w najbliższych dwóch kolejkach ligi greckiej, to prawdopodobnie zostanie powołany na marcowe mecze eliminacji Euro 2008. Nasza kadra najpierw zmierzy się z Azerbejdżanem, następnie z Armenią."

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

O kurcze :blink: Prosto w okno, czemu on tak w Legii nie grał :)

Wielu tak skończyło... Aleksander Hleb (Arsenal) też był kiedyś w Legii ale powiedzieli że nadaje sie do kopalni O_o A teraz światowa kariera...

 

ZDECYDOWANE TAK dla Mięciela, jest lepszy od takiego Rasiaka... Chociaż zaraz ktoś zarzuci linkiem jak Rasiak potrafi strzelać, szkoda że nie w kadrze... :?

 

Bardzo piękna bramka, oglądać można cały czas, nie każdy tak strzela :P

 

EDIT 16.02.2007 20:54: http://sport.onet.pl/0,1248675,1487506,wiadomosc.html Tomasz Hajto... [;

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy:

wtorek:

Celtic Glasgow - AC Milan

PSV Eindhoven - Arsenal Londyn

OSC Lille - Manchester United

Real Madryt - Bayern Monachium

 

środa:

FC Porto - Chelsea Londyn

AS Roma - Olympique Lyon

FC Barcelona - Liverpool FC

Inter Mediolan - Valencia CF

 

Szperam po pragramach bo chce obejrzec jakis mecz i co widze: wtorek kapa-nic nie leci, Jedynie w nSport, ktorego nie posiadam.Jutro tylko Barca-Liverpool na TVP2. Nie wiecie co jest grane nie ma na jakis TVN Turbach lub lokalnych programach za ktore płacimy abonament RTV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis i jutro dwa najwazniejsze mecze weekendu. W lidze hiszpanskiej Real Madryt vs Barcelona na Camp Nou, a we Włoszech AC Milan vs Inter Mediolan, na wspolnym San Siro. Wydaje mi sie ze te spotkania beda ciekawsze niz mecze LM, wkoncu graja 4 zespoly najwieksze w swoich ligach.

 

Jesli ktos ma canal+ to dzis o 21:00 Hipszanski Klasyk, a jutro o 15 na canal+ sport2 (jak ktos ma HD to chyba poszaleje) bedzie mozna zobaczyc zmagania Włochów.

Osobiscie kibicuje Realowi, choc po tym co ostatnio pokazali w LM troszke sie o nich boje. No a jesli chodzi o drugi meczyk to sprawa jest jasniejsza i oczywiscie ACMilan ! ! ! Mam nadzieje ze Ronaldo walnie hattricka.

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na dzisiejszy wieczór czekałem już od 2miesięcy :)

Miejsca u kumpla zarezerwowane, browarki zakupione, juz się nie mogę doczekać.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Nie wiem co zrobie jak przegra REAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Barcelona - Real Madryt - 3:3

Co za mecz. Co za mecz... Dawno tak emocjonujacego spotkania nie widzialem. Masakryczna karuzela. Real bramka, chwila pozniej wyrownanie Barcelony by Messi x3. To bylo jego spotkanie, blyszczal jak jak nikt inny. Wspaniale tez zagral Casillas, a w drugiej polowie, co bylo dla mnie rzecza niezwykla, swietnie bronil Valdez i uratowal Barcelone przed wieksza porazka. Mialem nadzijee ze wynik zakonczy sie 3:2, lub nawet 4:2, poniewaz gra Krolewskich na to wskazywala, jednak mieli peszka. Bardzo dobra byla zmiana Raula na Robinho, ktory pociagnal zespol w 2nd polowie.

Kto nie widzial tego spotkania niech szuka powtorki, bo warto. Mecze LM przy tym wymiekaja.

Mam nadzieje ze jutrzejsze spotkanie bedzie rownie ekscytujace.

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real - Barcelona najlepszy mecz jaki oglądałem od mistrzostw świata. Cudo, bajka, poezja :D

Zawiodłem się, że tylko remis powinno być z 4;2 dla Realu, ale co tam, oby więcej takich remisów :razz:

Muszę przyznać, że Messi grał kapitalnie, ale graczem meczu dla mnie jest Casillas :-P

Musze znaleźć powtórkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to tak do końca jego wina strzał był mocny i w dodatku niespodziewany, więc nie wiem o co tyle szumu.

Odbił piłkę trochę niefortunnie ale ja bym go za to nie winił [;

Edytowane przez eQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze strzal poszedl to ja wiem, ze to nie jego wina, ale pilka byla do wyjecia, ale on standardowo musial zasfirowac i probowac efektownie interwniowac zamknieta dlonia, wystarczyla pilke ladnie przeniesc nad poprzeczka, albo sparowac na rog, jezeli nie widzisz jego bledu to przyjrzyj sie jeszcze raz jak czaruje rekami, chyba do konca nie byl zdecydowany ktora reka ma to obronic, a zmierzam do tego, ze jest z niego zwykly przecietniak i nie moge za cholere rozszyfrowac tego o co tyle halo z jego transferami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bramka bardzo ladna i Boruc niewiele mial do powiedzenia. To nie jego wina ze obroncy patrzyli sie jak koles sobie przewrotke robi. Do tego zaslaniali mu widok, przez co nie mogl odrazu sie rzucic ;]

 

Halo nie halo, ale podnieca sie nim wiele waznych osob w Europie, wiec to o czyms swiadczy. Wiadomo ze jego prawdziwe umiejetnosci zostana ujawnione po tym jak przeniesie sie do Premiership czy innej dobrej ligi. Wtedy zobaczymy czy rzeczywiscie jest taki dobry, czy tylko przecietna liga szkocka + 1/8 LM robia z niego taka gwiazde.

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to tylko zwykła niechęć do Boruca. Ja tak mam z Ronaldinho, w każdym meczu wyszukuje jego błędów, żeby się trochę pośmiać :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak xpektor - piekny strzal nie do wyjecia, przewin sobie na 1:58 minute i zobacz jak on to chcial obronic

strzal byl tak mega silny i celny, ze az za daleko polecial :lol2:

zreszta nie wazne, zawsze uwazalem ze Boruc jest cienki, zero gry na przedpolu, a do tego szmaty przeplatane ze znakomitymi interwencjami - dla takich bramkarzy nie ma miejsca w "Europie" o czym przekonal sie Jerzy Dudek ktorego bardzo lubie i moge o nim powiedziec, ze jest cienki, wiec nie ma tutaj osobistych wycieczek ktore sugeruje eQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z taka grupą to nie ma szans zebysmy nie zagrali na ME.

Własnie cały kupon mi siadł bo kazachom zachcialo sie wygrywac z serbami Oo

 

Ide na meczyk do pubu sie powydzierać głośno, mam nadzieje ze obejrze niezły spektakl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Dariusz Dudka, Jacek Bąk, Michał Żewłakow - Wojciech Łobodziński, Łukasz Garguła, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek -Maciej Żurawski, Radosław Matusiak

 

moga powalczyc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po prostu wsciekly. Cały kupon zepsuty przez uposledoznych serbów, wszystkei inne mecze wg przewidywań.

 

Mecz po prostu cudowny, oby tak dalej na drodze do ME!!

 

PS. Moje biedne gardło..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po prostu wsciekly. Cały kupon zepsuty przez uposledoznych serbów, wszystkei inne mecze wg przewidywań.

 

Mecz po prostu cudowny, oby tak dalej na drodze do ME!!

 

PS. Moje biedne gardło..:)

Pieknie to bedzie jak Portugalia zremisuje z Belgia. Straca punkty a my zyskamy :D

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...