Skocz do zawartości
Q

Soul / rap / r&b

Rekomendowane odpowiedzi

Wybiera się ktoś na Wroclaw2012Festival? :) Już jutro.. Gwiazda festiwalu Wu-Tang Clan :) Do tego zagrają: Talib Kweli, Shaggy, Looptroop Rockers, Arrested Development, Culcha Candela, LUC, 3WKasta, OSTR'y, Abradab, Natural Dread Killaz

 

 

No nie można przegapić ;) Ja melduję, że będę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś na Wroclaw2012Festival? :) Już jutro.. Gwiazda festiwalu Wu-Tang Clan :) Do tego zagrają: Talib Kweli, Shaggy, Looptroop Rockers, Arrested Development, Culcha Candela, LUC, 3WKasta, OSTR'y, Abradab, Natural Dread Killaz

 

 

No nie można przegapić ;) Ja melduję, że będę

Podobno bardzo z biletami krucho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shaggy i Wu Tang na jdenym koncercie... Zajebiscie szeroki target :lol2: Kto z Wu Tangu ma tak w ogole byc, bo z dwa miechy temu czytalem ze tego samego dnia RZA, GZA i Method maja koncert w niemczech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było Methoda Raekwona i Ghostface'a. To co zrobił Wu-Tang.. Nigdy nie bawiłem się lepiej na żadnych innym koncercie, aż boję się pomyśleć co by było jakby cały skład przyjechał.. ;) Poza tym Arrested dał zajebisty koncert, WSZ bardzo dobrze prowadził imprezę ;) (była jedna fajna akcja jak ktoś z publiczności mu ubliżał, najpierw wujek chciał załatwić to z nim na pięści, ale ochrona nie pozwoliła, to zrobili sobie mini-bitwę freestyle'ową) Poza tym bardzo spodobała mi się postawa raperów z Polski ;) Np. taki 3Wymiar, czy Wall-e zeszli na dół i bawili się z publicznością, można było spokojnie z nimi pogadać, nie robili z siebie wielkich gwiazd ;) Wujek w 1szy dzień blanty rozdawał.. Na koncercie pojawili się też min. Eldo (tylko posłuchać) Sot (dawał beatbox jak rozkładał się Looptroop ze sprzętem) i w ogóle nie potrafię już tego opisać, bo ta impreza przebiła Heinekena w tym roku, i już wiem, że przebiła Hip-hop Kemp, na którym będzie tylko The Roots, Looptroop i OSTR. A tak btw. pewnie Shaggy'emu musi być przykro ;) Zamienili jego występ miejscami z Wu-Tangiem, że niby ci się spóźnili, ale mi to wyglądało tak, żeby ktokolwiek został na koncercie Shaggy'ego :) A gdy jego band się rozstawiał i on sam wyszedł wszyscy skandowali Wu-Tang, więc jednak trochę głupio mu było :]

 

edit

 

wrzucam filmik mojego autorstwa ;) http://pl.youtube.com/watch?v=Q5i9y1WDD0o

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i już wiem, że przebiła Hip-hop Kemp, na którym będzie tylko The Roots, Looptroop i OSTR

khem...

Atmosphere, Brother Ali, Pharaoahe Monch, eMC, Pete Philly& Perquisite, Army Of The Pharaohs, Wax Tailor, Mr. Lif & Akrobatik, Zion I z gwiazd głownych a do tego przeciez sa jeszcze mniejsze sceny, na ktorych na przyklad Jean Grae, Eternia, Guilty Simpson i pewnie masa reperow o ktorych nigdy nie slyszalem i nie uslysze ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy singiel Ostrego, już 29 sierpnia:

 

 

Dołączona grafika

Drugi singiel Ostrego z albumu "Ja tu tylko sprzątam", zawierający dwa bonusowe utwory oraz dodatek multimedialny. Płyty CD są seryjnie numerowane. Tracklista:

1. Jak nie Ty, to kto? feat. Brother J

2. Big Money On The Table feat. Reps, Cadillac Dale

3. Jestem tylko dzieckiem feat. El Da Sensei

4. Dwa razy Gumbao (non album)

5. O staniu w korkach (non album)

6. Jak nie Ty, to kto? (instrumental)

7. Big Money On The Table (instrumental)

8. Jestem tylko dzieckiem (instrumental)

videos: "Jak nie Ty, to kto?", "1980", "1980 Making Of".

Płyt ma być tylko 2000. Cena w AsfaltShop - ~17zł.

Edytowane przez ^goku^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rawrap.net

 

Po dlugiej przerwie rawrap.net powraca. Pewnie niektorzy pamietaja, ze chlopcy poswiecali miejsce na stronie tylko dla godnego uwagi hip hopu. Ekipa sie nie zmienila, wiec mozna sie spodziewac dobrych materialow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Molesta Ewenement - Molesta i kumple

Dołączona grafika

18 września

Gościnnie: Wigor, Jamal, Grizzlee, Eldo, OSTR, Mes, Pezet, Pablopavo, Emil Blef, Emes, Kosi, Fisz.

PROMOMIX

Molesta Ewenement - Inspiracje (feat. Kosi)

Molesta Ewenement - Wszystko wporzo (feat. Jamal)

 

Czekamy ;]

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj czekam na oba krążki, to będą jedne z najlepszych produkcji 2008r.. Oby jeszcze w tym roku Eldo, ciekaw jestem co tam Sokół & Pono zmajstrowali, a i co przez 4 lata panowie z HG wymyślili.

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I (teoretycznie) Fokus ma wyjść :D. po hg raczej nie spodziewam się nic, a Sokół&Pono skutecznie mnie zniechęcili tpwc do ich wspólnej twórczości ;). Ale sprawdzę, jak wszystko co z PL :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechlik mozesz przewinac akcje z tym europejskim akcentem T.I? o co to biega? bo filmik usuniety z jutuba

Jest na poczatku sampelek z... tego g***ianego zbitka dzwiekow "zespolu" O-Zone. Wiec przez pierwsze pare sekund myslisz sobie "what the fuck!!!!" po czym dzwieki zmieniaja sie w jeden z najciekawszych trakow na nowej plytce rapera z Atlanty...

Z mp3ki mozna wyciac te kilka pierwszych sekund, ale z CD... po kiego grzyba dali to na poczatku do teraz nie wiem.

 

Ale ale! Wyszedl na dniach kolejny, przedostatni, album The Streets i jest godny! Zdecydowanie lepszy od "The Hardest Way to Make an Easy Living". Polecam przesluchac zwlaszcza pierwsze dwa kawalki - radosc w czystej formie.

 

Video promujace tytulowy track z albumu:

 

Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to:

http://wkretka.pl/show-mp3-aVZoZm1JWFl3dg=...at_rihanna.html

;-)

 

Jak tam się widzi Mixtape vol.4 Decksa? Szczerze to spodziewałem się czegoś lepszego. Płyta trzyma poziom, ale wg. mnie nie ma tego czegoś, co pozwoliłoby słuchać ją dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak tam nowa Molesta i Lilu?

 

Wg. mnie na "Molesta i kumple" goście lepsi niż sama Molesta. Najlepsze kawałki: Uwaga ft. OSTR, Martwie sie ft. Ero, Pablo, Do utraty tchu ft. eldo

 

 

ps. mixtape decks'a w ogóle mi się nie podoba, jedynie 2cztery7 daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...