Skocz do zawartości
Q

Soul / rap / r&b

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro jesteśmy przy nielegalach, może ktoś zechce posłuchać moich kumpli:

Homex - 08.10.2007

Homex & Łkz - Między nami

Każdy kawałek z innej płyty, ostatni z najnowszej (2009). Nie wstawiałem wcześniej, ale goście naprawdę dają radę :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

track + klip dosłownie mnie rozwalił... pozytywnie!

 

3466011[/snapback]

Jak już przy nielegalach jesteśmy
:) Polecam przesłuchać resztę jego piosenek.

Nie wiem jak wy ale czekam na Totem Leśnych Ludzi.

Dziękuje, dobranoc.

zajebiście! Drugi kawałek o tym, że mieszka na osiedlu, a życie jest życie- też cud. Ogólnie kolo zabija świeżością a rymy podwójne są :* Mucha nie siada! :D

 

lypa ostatnio. wena i rasmentalizm, małpa i tyle. Chyba, że coś przegapiłem a mam nadzieję że tak...

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

quiza przesłuchaj, jak lubisz nowsze bity to możesz sprawdzić też PMM

 

w ogóle nie wiem jak bardzo zagłębiłeś się w polskie rapsy, ale polecam też projektanci - braterstwo krwii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

O co chodzi?

 

z pl polecam nową płytkę rahima, zaskoczenie, myślałem, że będzie słabo, jest więcej niż dobrze ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a Tylko dla dorosłych ? : > Pomysł na płytę jak i same utwory są dla mnie czymś naprawdę dobrym i godnym polecenia.

 

A no i juz w piatek w Stodole poslucham na zywo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a Tylko dla dorosłych ? : > Pomysł na płytę jak i same utwory są dla mnie czymś naprawdę dobrym i godnym polecenia.

 

Pff, godnym polecenia ??

Mistrzostwo świata i tyle.

Wyprzedził cały PL HH o lata świetlne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Pff, godnym polecenia ??

Mistrzostwo świata i tyle.

Wyprzedził cały PL HH o lata świetlne.

 

Czym? Koncept albumem? Co w tym widzisz takiego nowatorskiego? Owszem, wcześniej nie było żadnego takiego albumu, ale spójrzmy poważnie - nic nie wiadomo jak zaskakującego tam nie ma, każdy jeden mógł takie coś wydać bez większego problemu. Album nie nadaje się do słuchania w międzyczasie, trzeba usiąść i słuchać cały od początku do końca - jest to minus, kto ma tyle czasu? Do tego druga płyta = ocb2 (które i tak było bardzo słabe). Jak do powyższych dodamy jeszcze skrzeczący głos i momentami płaskie teksty, to nie wiem gdzie ty widzisz to wyprzedzanie "o lata świetlne". Produkcyjnie jest faktycznie bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Ze co, o gustach mam zacząć rozmowę ?

Proszę Cię.

Rozj**** tą płytą całą scenę.

 

Oczekuję odpowiedzi, w której będzie zawarte, czym tak roz****** :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak to czym? Jest po prostu ZAJEBISTY! W koncu to ADAM, a nie jakis marny raperzyna :lol:

Gratuluje mu sukcesu, dobrze ze jest ktos w tym kraju jakis inny raper poza peja i tede ktory sprzedaje plyty, ale mnie nie porywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym się chętnie dowiedział bo oprócz formy w jakiej to wydał to raczej skłaniał bym się ku jego poprzednim płytą...

 

płytom?

 

Koncert był zajebisty, troche OCB, troche "prehistorycznych" kawałkow no i zajebiscie przedstawiona nowa plyta. Cadilac troche sie za duzo zadomowil ze scena w srodku koncertu przez co zawialo przez moment nuda.

Maly szary czlowiek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze co, o gustach mam zacząć rozmowę ?

Proszę Cię.

Rozj**** tą płytą całą scenę.

 

:lol:

 

2 pytania:

Jakie rozjebał i jaką scenę? ;-)

Jest lepiej niż tatusiowo-galeriankowe Ja tu tylko sprzątam czy nudne O.C.B, ale i tak jest kiepsko.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koncert był zajebisty, troche OCB, troche "prehistorycznych" kawałkow no i zajebiscie przedstawiona nowa plyta.

widac byl to chyba Twoj pierwszy koncert na jakim byles, przejdz sie jeszcze ze kilka razy a gwarantuje, ze zobaczysz to samo przy kazdym podejsciu, te same zarty, te same okrzyki, te same tematy poruszane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

2 pytania:

Jakie rozjebał i jaką scenę? ;-)

Jest lepiej niż tatusiowo-galeriankowe Ja tu tylko sprzątam czy nudne O.C.B, ale i tak jest kiepsko.

 

Rozjebał maksymalnie

Scenę polskiego rapu.

1cd jest po prostu nowym pomysłem, który po prostu jest fenomenem (nie wiem czy to ktoś wcześniej stworzył i OSTR to zgapił).

2cd jest kilka kawałków, które po każdym kolejnym przesłuchaniu powodują gęsią skórę.

Dla mnie majstersztyk.

Warszawka może buty pucować. Dotychczasowy śląski hh, który również cenię może po tym pucowaniu ew. ślady tych butów wycierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jakieś nieodparte wrażenie, że w Polsce jest taki podział na 3 grupy: Pierwsza grupa to wielbiciele OSTR, którzy czego nie nagra to się jarają i uważają go za najlepszego rapera, druga grupa to fani Tedego, uważający go za Boga... i wreszcie trzecia grupa, to po prostu słuchacze całej reszty w polskim rapie, o dziwo raczej nie lubią ani Jacka ani Adama. Mam wrażenie, że obydwu panów słuchają tylko psychofani,a reszta ich unika. Nie wiem. Ja należę do tej ostatniej grupy na całe szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jakieś nieodparte wrażenie, że w Polsce jest taki podział na 3 grupy: Pierwsza grupa to wielbiciele OSTR, którzy czego nie nagra to się jarają i uważają go za najlepszego rapera, druga grupa to fani Tedego, uważający go za Boga... i wreszcie trzecia grupa, to po prostu słuchacze całej reszty w polskim rapie, o dziwo raczej nie lubią ani Jacka ani Adama. Mam wrażenie, że obydwu panów słuchają tylko psychofani,a reszta ich unika. Nie wiem. Ja należę do tej ostatniej grupy na całe szczęście.

 

O ja... to dla mnie nie ma grupy ? Jestem nieklasyfikowany.

Psychofanem OSTR nie jestem, ale slucham go b.czesto. A dodatkowo gesto czesto slucham tych "innych" np. Smarki smarka, Malpe, Mes/2cztery7, PMM.

Slabe masz te "nieodparte wrazenia"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jakieś nieodparte wrażenie, że w Polsce jest taki podział na 3 grupy: Pierwsza grupa to wielbiciele OSTR, którzy czego nie nagra to się jarają i uważają go za najlepszego rapera, druga grupa to fani Tedego, uważający go za Boga... i wreszcie trzecia grupa, to po prostu słuchacze całej reszty w polskim rapie, o dziwo raczej nie lubią ani Jacka ani Adama. Mam wrażenie, że obydwu panów słuchają tylko psychofani,a reszta ich unika. Nie wiem. Ja należę do tej ostatniej grupy na całe szczęście.

 

Urwałeś się z choinki ? :)

3 grupy :D :D :D

Słucham tego co jest aktualnie świetne.

O.S.T.R. przez 5 lat się powtarzał.

Tabasco to była ostatnia dobra płyta Adama (dla mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...