Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

DirektX jest najnowszy jaki mam czyli 9.0c.

Muszę jeszcze zobaczyć te sterowniki do grafiki, ale nie wiem gdzie ich szukać za bardzo.

Czy do Laptopa można kupić nową grafikę? Mam Acer TM 4051 LMi. Jeśli tak to jaką polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Aaa ty masz laptopa ;]]]

Ja ci nie pomoge nigdy nie mialem laptopa i nie wiem o co kaman ;]

Mysle ze grafika za slaba, a jaka kupic to juz postaw temat w odpowiednim dziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DirektX jest najnowszy jaki mam czyli 9.0c.

Muszę jeszcze zobaczyć te sterowniki do grafiki, ale nie wiem gdzie ich szukać za bardzo.

Czy do Laptopa można kupić nową grafikę? Mam Acer TM 4051 LMi. Jeśli tak to jaką polecacie?

Wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do Laptopa można kupić nową grafikę? Mam Acer TM 4051 LMi. Jeśli tak to jaką polecacie?

W laptopie można większość części zmienić, ale kosztują krocie. Także proponuję poprostu zmienić kompa na PC "buda" i wtedy dopiero ciupać.

Niestety laptopy są stworzone do pracy, a nie do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem:

 

Po zmianie ustawień graficznych itp (zmieniałem karte w kompie, stery itp) CoD mowi mi że zmieniłem config kompa i że coś tam :P OK lub No (nie ja tak szybko pisze, ale kliknięcie OK powoduje że się zgadzasz że coś zmieniałeś i on ustawia na default grafe). Wchodzę do gry, a tam nie ma moich save`ów. Profil jest, wszystko jest, ale save`ów nie ma. Wychodzę, patrzę katalog main/players/mojprofil.save - pliki są.

 

OCB ? Nie chce zaczynać od początku bo byłem w przed ostatniej misji ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomuzcie prosze jak mam grac przez neta w call of duty wpisuje cd keya w Multiplayer options i pisze " Key code appears to be valid" niewiem coto znaczy :/ potem wlaze join game i chce sie polaczyc z serverem i pisze "Key cod in use." pomuzcie nbieznam angielskiego wiec niewiem coto znaczy :/ moze to zly kod albo cos niewiem pomuzcie pls bo chialbym pograc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomuzcie prosze jak mam grac przez neta w call of duty wpisuje cd keya w Multiplayer options i pisze " Key code appears to be valid" niewiem coto znaczy :/ potem wlaze join game i chce sie polaczyc z serverem i pisze "Key cod in use." pomuzcie nbieznam angielskiego wiec niewiem coto znaczy :/ moze to zly kod albo cos niewiem pomuzcie pls bo chialbym pograc

Twoja kopia COD2 jest pewnie spod bandery. I stąd ten kłopot.

" Key code appears to be valid" znaczy tyle, że twój serial jest akceptowany i możesz sobie pograć w singla. Niestety jeśli twój kolega, czy ktokolwiek inny będzie miał COD2 z takim samym serialem to właśnie doszliśmy do punktu wyjścia "Key code in use" czyli, że ktoś go już używa.

Jak kupisz oryginał i serial będzie używany tylko przez ciebie to takich problemów nie będziesz miał.

Jeśli chcesz grę w multi to marsz do sklepu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hey ja tak malo na temat ale jednak. w sprawie tego laptopa to tai ntelowa grafa po prostu nie pociagnie gierki. nie masz shaderow a teraz wiekszosc gier bez nich sie nie wlaczy wyglada na to ze cod2 rowniez. do laptopa jest bardzo duz k.graficznych. czy w swoim maszo dp. wejscie to 2 sprawa. warto jednak zauwazyc ze dodatkowa grafa od ati czy nv wyssie cala energie z bateri w ciagu 30 s ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobrowisko - a sprawdzałes ustawienia filtrów odnośnie wyświetlania serwerów?? jakis czas temu podobna sytuacje miałem i własnie w filrach był problem.

Właśnie sprawdzałem czy czegos nie namieszałem.

Ale wszystko jest jak byo wcześniej.

Mam zablokowane jedynie serwery pełne.

A na liście sie dosłownie nie pokazuje nic, ani jeden serwer mimo że podając adres moge sie normalnie łączyć... :cry:

Nie wiem o co chodzi.

Mam legalną werje gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko z innej beczki.

Od paru dni nie moge sie połączyć z zadnym serwerem Online.

Nie wiem co sie dzieje.

Nawet listy serwerów nie moge ściagnąć.

Spotkał sie ktoś z czymś takim?

Na "inne" serwery wchodze bez problemu...

Miałem to samo, powód ADMIN zablokował port do Master Serwera, i kicha, musiałem cepa prosic zeby odblokował i jak odblokował Alles in Ordnung :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, powód ADMIN zablokował port do Master Serwera, i kicha, musiałem cepa prosic zeby odblokował i jak odblokował Alles in Ordnung :]

Dzięki bardzo.

Zaraz go zagadam dlaczego to zrobił i mam nadzieje że mi to odblokuje.

THX raz jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ludzie w sterach ustawiam sobie AA i AF ale w grze to nie ma zastosowania i w ogole nie widac roznicy miedzy on a off ;s? O so hosi?

HELP!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w sterach ustawiam sobie AA i AF ale w grze to nie ma zastosowania i w ogole nie widac roznicy miedzy on a off ;s? O so hosi?

HELP!

Pan raczy żartować. Pewnie miałeś wyłączone aa i af w sterach więc jak zmienisz ustawienia w grze to nic ci to nieda bo stery są root.

Edytowane przez madster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Root? ;]

Tzn jak moglem miec wylaczone aa i af w sterach jak napisalem ze wlasnie gdy je wlaczam to nie ma roznicy w wygladzie i wydajnosc sie nie pogarsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie cepa mądralo.

Oj panocku, jakbyś poznał mojego admin to zmieniłbys zdanie...mały przkład prosze goscia o odblokowanie 3 portów, mowi ze zrobi to za 15min, a odblokował za 2dni, po wysłaniu 2 SMS.

Przychodził 1,5miecha zeby mi neta zalozyc,a znam przypadki pol roczne.Straszny gosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...