Skocz do zawartości
RaV[666]

Tccd Killer ? -> Test Ocz Vx Na Anandzie

Rekomendowane odpowiedzi

Niet, widziałem je w pewnym sklepie (link powinien być na którejś stronie topicu o VXach na xtremesystems.org) za 235$ :blink: 

BTW. A co do zmian politycznych - zapowiada się, że w przyszłej kadencji w sejmie takie partie jak Samaobora czy Liga Pana Romana, będą miały dużo silniejszą pozycje niż teraz, więc chyba nie ma się co tak cieszyć  :rolleyes:

1313777[/snapback]

Za 235$ to sa VX PC3200, te nowe PC4000 kosztuja wlasnie 380$. Sa tez "VX" value za 140$ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 235$ to sa VX PC3200, te nowe PC4000 kosztuja wlasnie 380$. Sa tez "VX" value za 140$ :D

1314764[/snapback]

Wyraźnie widziałem PC 4000 :huh:

 

/EDIT - Przyznaje, wygłupiłem się. Pomyliłem "PC4000" z "DDR400" :mur:

Zreszta jak jest oznaczenie "OCZ4001024ELDCGEVX-K " To człowiek łatwo może sobie dołozyć jedno zero przy pierwszych liczbach :P

 

BTW. Te "vaule" to chyba pomysł który się narodził właśnie na topicu extremesystems? :)

Edytowane przez Hamil_Hamster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazde pamieci na takich samych timingach musza miec identyczne wyniki - tu nie ma zadnych czarow, to czysta fizyka.

po prostu oprocz glownych timingow (2-2-2-5-1T) sa poboczne (7-12-2-2-1-1-7ns-5ns itd.) i to roznice w ich ustawianiu sa powodem inych wynikow. ludzie teetujacy sprzet widac albo tego nie zauwazaja, albo uwazaja, ze trzeba zostawic defaultowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonale pamieci...niestety dorgie i ponoc padaja przy dlugotrwalym wygrzewaniu...

Ja skolowalem sobie to testow drugi zestawik na winbondach 2x256 i jestem bardzo zadowolony - 270 2-2-2-5-1T-7-12-7ns-4.5ns-2-2-1-1@3.63

Chce pograc w cosik wymagajacego - 2x512 ultraX na TCCD a jak spi licze to 2x256 wsadzam i leci :) Moze w przyszlosci wymienie TCCD na VX, albo twinmosy na UTT....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow mocna licytacja, jeśli masz A64 to powinieneś być zadowolony.

No i zdaj relację z oc.

1316050[/snapback]

Oczywiscie, ze mam A64 inaczej bym tych kostek nie kupowal, bo po co. Do tego jutro dojedzie do mnie DFI Ultra-D :). A co do licytacji to dagadalem sie i za 900 wzialem od reki. Pozdrowienia dla sprzedawcy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=61117891 najbardziej zaskakujące jest to, że oby dwie działają poprawnie, mamtest wywala bledy 740, 742 i 760 MB pamięci, ale w windzie i grach stabilne jak skała pracuje od początku przy 3.2 V na takich ustawieniach http://fbi_martin.w.interia.pl/OCZ-240(1.5...5V%20SP32MB.jpg :blink: Edytowane przez FBI_Martin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...