Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

spora liczba osób po prostu nie moze pozwolic sobie na DOBREGO KOMPA i dlatego go jedzie

nie, to nie tak... jak ja kupowalem praiwe 2 lata temu kompa z podpisu to kosztowal 5.5k zł (mial wtedy R9800 Pro i brak DVD). Wtedy jakos machnalem reka, bo przesiadalem sie z P3 600 MHz, monitora 15" i 128 MB RAM itp. wiec upgrade musial kosztowac. Ale z perspektywy widze ze... wale takie cos. Nie bede inwestowal wiecej w PieCa.

Jak wyjdzie PS3 to go po prostu kupie. A komp z podpisu bedzie jak znalazl do nowej Visty, ktora mam nadzieje jako tako udzwignie.

Edytowane przez Vincent de Marco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rockers

 

to sprzedaj mi lub pokaż gdzie można kupić te trzy konsolki za 750zł bo po tyle są "średnie" karty graficzne.

"średnie" karty graficzne to raczej przedzial 1000-1200

 

 

luki2 napewno nie napisalem ze bez hdtv nexgenowej grafy sie nie zobaczy wiec nie przekrecaj...

jak nie jak tak... bez hd to bedzie raczej kiepsko wygladalo, po prostu za niska rozdzielczosc

 

a na kiego grzyba mi windows Vista?? XP starczy...kto bedzie taki głupi i OD RAZU przejdzie na nowy OS?? napewno nie ja...pewnie dopiero z 2-3 lata po premierze.

2-3 lata ???

gora pol roku ide o zaklad...

 

 

Zaleze sie ze pol roku po premierze beda gry wymagajace visty.

nie no, bez przesady... ale rok po to juz jak najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, to nie tak... jak ja kupowalem praiwe 2 lata temu kompa z podpisu to kosztowal 5.5k zł (mial wtedy R9800 Pro i brak DVD). Wtedy jakos machnalem reka, bo przesiadalem sie z P3 600 MHz, monitora 15" i 128 MB RAM itp. wiec upgrade musial kosztowac. Ale z perspektywy widze ze... wale takie cos. Nie bede inwestowal wiecej w PieCa.

Jak wyjdzie PS3 to go po prostu kupie. A komp z podpisu bedzie jak znalazl do nowej Visty, ktora mam nadzieje jako tako udzwignie.

 

Mam dokladnie takie same odczucia... z ta roznica, ze moj sprzet chyba Visty nie pociagnie (brak 64-bit :) ). W przyplywie fantazji moze wymienie kiedys mobo (ew. od razu z procem na jakiegos Semprona 64-bit).

 

Gry, ktore lubie i tak mi pojda na tym co mam, a i tak coraz czesciej grywam na konsoli, albo i nie gram wogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do screenow no niezle ale zadna tam rewelacja raczej nikogo nie powali bo niby co??

Buahaghahahahgh. Jego nic tu nie powala, jesteś albo ślepy, albo mało rozumny (ale to tylko moje zdanie o tej wypowiedzi, nie o tobie, bo ciebie nie znam osobiście). Popatrz na to jak jest zdardy lakier. Zróżnicowanie błębokości zdarcia. Ciebie to nie rusza?? Brakuje tylko wgniecenia blachy (ostatnio znana przypadłość paru samochodówek). Poza tym w samochodówek graficznie już praktycznie nie da się poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahaghahahahgh. Jego nic tu nie powala, jesteś albo ślepy, albo mało rozumny (ale to tylko moje zdanie o tej wypowiedzi, nie o tobie, bo ciebie nie znam osobiście). Popatrz na to jak jest zdardy lakier. Zróżnicowanie błębokości zdarcia. Ciebie to nie rusza?? Brakuje tylko wgniecenia blachy (ostatnio znana przypadłość paru samochodówek). Poza tym w samochodówek graficznie już praktycznie nie da się poprawić.

No sorry ale tego wszystkiego mozna sie bylo spodziewac tylko lepsza grafa i co dalej?? Przydala bys sie jakas duza interaktywnosc(moze jest nie wiem bo nie gralem)a pozatym widziales gre w akcji?? Moze Ty jestes malo rozumny(tez nie wiem bo cie nie znam osobiscie wiec nic nie mowie :wink: )ale nie napalam sie na cos czego nie widzialem. Szoku moze doznac osoba ktora sie przesiada bezposrednio np z ps2 ale zrozum wkoncu majac stycznasc z dobrze dopracowanymi grami na pieca nie ma juz takiego wstrzasu. Dam ci przyklad: grajac ponad rok temu w farcry(na full detalach) i teraz przesiadajca sie na 360-tke odpalajac na nim Q4 nie doznasz takiego szoku jak np. osoba ktora wczesniej widziala w akcji tylko Killzone czy Halo(osobiscie watpie w to czy ktos taki jest). Chyba dostatecznie jasno to wytlumaczylem?? Mam nadzieje, ze tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, to nie tak... jak ja kupowalem praiwe 2 lata temu kompa z podpisu to kosztowal 5.5k zł (mial wtedy R9800 Pro i brak DVD)

A ja jak modernizowałem starego PIII450 128SDRAM z Rivką w 2001r. nie miałem takich zagwozdek, dopłaciłem 1200zł i gierki znów hulały aż miło (1700+, 256MB RAM, GF2Ti). W 2003. zmieniłem grafę na R9500@pro dokupiłem 512MB razem dopłaty 600zł, gierki hulały aż miło W 2005r. zmieniłem proca na 2400+, grafę na gf6600GT, dokupiłem 512MB, zmieniłem zasiłkę, po sprzedaży starych części kosztowało mnie to 600zł, gierki hulają. Jaki z tego morał? komp przez te cztery lata kosztował mnie dokładnie tyle co PS2 po premierze B) No dobra trochę więcej bo doszedł jeszcze dysk twardy i nagrywarka DVD ale tego przecież konsola nie ma :P Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dalej fanboye na allegro jest kilka do kupienia, jedna na kup teraz za ponad 2 kafle. Ktos sie skusi? Chetni nawet sa. Zerknijcie sobie np. TU albo TU Wow ale bajer nawet sluchawki w komplecie ma

:D Gdybym tylko dorwal w swoje lapki to bym wkoncu sprawdzil co to jest warte i moje argumenty byly by nie do przebicia :D

 

ps. na ebay jakis idiota wystawil za 2500$ Za tyle to chyba kazdy by wybral pieca. Oczywiscie zaden kupiec niespelna rozumu sie nie znalazl.

 

@M4TEUSZ zgadzam sie z toba ale zauwaz jeszce jedno. Wszyscy trabia, ze konsola starczy na 5 lat tak samo bylo z ps2, ze konsola super bo napewno starczy na conajmniej 5lat. Tylko problem tych wszystkich zatwardzialych konsolowcow polega na tym, ze gadaja czasem od rzeczy. Bo co z tego, ze im starczy jak z technologia stoja w miejscu. Piec kupiony 4 lata temy tez mogl by starczyc na 5 lat ale wtedy grafika by nie ewoluowala i na monitorach bysmy ogladali to co teraz na TV z podpietym dajmy na to ps2. Pewnie kupie 360-tke i wiadomo, ze starczy na te 5 lat ale tylko dlatego, ze gry sa robione tylko pod jej mozliwosci a za 2-3 lata(ide o zaklad) kompy juz zaczna wyprzedzac graficznie konsole i kolko sie zamyka. W sumie rozumujac tak jak niektorzy moge sobie grac nadal na pegasusie i twierdzic, ze konsola jest lepsza bo nie musze do niej dokladac a wszystkie gry do niej stworzone chodza mi idealnie :lol2: . Jest tak tylko dlatego, ze konsola nie wychodzi co 2 lata tylko wlasnie co 5.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsola nie ma hdd i dvd-rw no ciekawe stwierdzenie ludzie od 3 storn sie klucicie przemadzacie itp itd piszcie w koncu cos konkretnego o x360 nie pasuje komus x360 , lub ma na ten temat inne zdanie niech zachowa dla siebie ... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojna PC vs Konsola? A jak! Znów musze się udzielić...

 

a więc luki2...

 

sprawa jest prosta...

 

co z tego, że PC za 2-3 lata wyprzedzą konsole jeśli chodzi o moc graficzną? Jak za te 2-3 lata i tak taki komp bedzie nie mało kosztował?

 

A dlaczego konsole do gier bedą lepsze?

 

Raz, że same gry wychodząc na konsole przechodzą coś takiego jak kontrola jakości, co w świecie gier PC poprostu nieistnieje (stad tak duża ilość niezoptymalizowanych i niedorobionych gier)...

Przykład? Mój komp: 6800GT na OC, 3000+ na OC, 1024 DDR HyperX, DFI-Lanparty i nowy N4S się poprostu tnie! A ile ma mój komp? 10 miecha... zal.ru

 

Druga sprawa, to cos takiego jak fajne gadżety... coś jak eyetoy (kto widział pokaz et2 na PS3 to dostał niezłęgo szczekoopadu i nie mowie tu o tym z E3, ale nowym, z przed kilku tygodni), maty do tańczenia, gun'y... dużo innych specialnych kontrolerów... Można rzec... niby popierdułki, nic nie znaczące graty na ktorych nikt nie gra, niby do PC mozna mate podłączyć itd... ale fakt jest jeden... gdyby nie PS2 to nie siegnołbym nigdy po coś takiego jak DDR przy którym spedzam dziennie przynajmniej godzine

 

Trzecia i najważniejsza sprawa. Na PC nie ma koncernu, który walczyłby, by na PC wychodziły najlepsze tytuły. Producenci konsol natomiast prześcigają się w ofertach, by ten czy tamten tytuł wyszedł TYLKO na ich konsole, przez co konsole są lepiej supportowane przez developerów... i fakt jest taki, że większość i to zdecydowana myśli sobie "co on tam bredzi"... ale prawda jest taka, że jakie gry wychodzą na konsole, to wiekszosc nie ma pojecia... cos tam gdzies uslysza, co wazniejsze tytuły jak Gran Turismo czy tekken znają, ale to all. Ile osob nie posiadajacych konsoli potrafi cos powiedzieć o grach jak ICO, Shadow od the Collosus, We love Katamari, Devil May Cry, Ninja Gaiten, Dead or Alive, Jade Empire, Jak & Dexter i wiele wiele innych? Moge sie założyc ze napewno wiekszosc z tytułów jest Wam w ogole nie znana. Ja jednak, jako osoba, ktora siedzi w grach na wszystkie platformy łacznie z PC (i wcale nie mniej niz na konsolach) moge smialo stwierdzic... jesli chodzi o gry, PC JEST NAJGORZEJ SUPPORTOWANY! I TO SPORO SPORO GORZEJ!

 

Cztery... gry na NG nie bedą aż tak strasznie wygladać na TV zwykły. Odpalcie sobie np NFS MW na 1280x1024 i wrzuccie na TV... mi sie to całkiem niezle podoba... Oczywiscie nie zwracajcie uwagi na zbyt mały HUD, gdyz na konsolach tego typu elementy są ciut powiększane. FarCry tez fajnie wyglada... nice...

 

A teraz czekam na porcje błota xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe hahaha hyhyhy

 

http://www.xbox-scene.com/xbox1data/sep/EE...kyEHasmrPqu.php

 

podobno pomaga reinstall driverow - :lol2: :lol2: :lol2:

bylo juz o tym mowione. jakbys uwaznie czytal to bys sie dowiedzial co powoduje cos takiego. powiedzialbym cos jeszcze ale moge byc nie mily

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solid Snake o to teraz Cie obrzucam blotem ale bedziesz upackany :wink:

ad.1 Piszesz o kontroli jakosci ale mi jakos zabardzo w to sie wierzyc nie chce bo procz beta testow raczej nic wiecej nie ma. Pewnie moze sa troche bardziej dopracowane ale to tez dzieki temu, ze konsola to jednolita platforma a kazdy piec sklada sie z innych czesci, innych producentow

 

ad2. Gadzety moze i fajne ale zeby wszytskie je miec by trzeba bylo wysiupac niezla kase na nie. Pozatym DDR i eye toy to jeszce ale gun to kompletnie nie potrzebna zabawka(mowie tu o sobie)

 

ad3.Tak zgadza sie nie ma koncernu ktory by wlaczyl i dlatego tak jest jak jest. a o tych grach co wspomniales to tak: ICO-jakis dzieciak eksplorujac zamek ratujac swoja ukochana, Ninja gaiden no lazi sobie ninja z mieczykiem, fajna grafa a gra cholernie trudna, DMC no jak nie znam dante wymiata, DOA przyjemna bijatyczka a jak&daxter musze ci napisac, ze mnie tak niewciagnal niby mozna jezdzic buggy po pustyni ale jakos dretwo mi sie w to gralo. Popelniles nie wybaczalny blad bo zapomniales o MGS wiec nie zaslugujes juz na ten nick :lol2: :wink: Supportowany gorzej nie jest tylko niektore gierki wycodza pozniej a pozatym za gry ktore wyzej wymienilem wychodza FPS symulatory i strategie.

 

ad4. ja tego tematu nie wywoalem tylko jakis fanboy ktory twierdzil, ze gry dopiero bede wygladac fajnie na HDTV bo na zwyklym to grafa bedzie slaba.

 

Wszytko co wyzej napisalem nie dotyczy 360-tki bo narazie nie zasluguje na miano konsoli tylko jakiegos szrotu. Przegrzewanie jest zarezerwowane :wink: do piecow a nie do konsoli.Zeby reinstalowac stery ludzie co to ma znaczyc.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchaj luki2 wlasciwie ciebie powinno sie ignorowac bo jak widac z nudow poprostu robisz co mozesz by na siebie zwrucic uwagie ,czyzby za malo masz gier na pc??????, a moze jednak brakuje ci tego co my na tym topicku mamy???...ZAINTERTESOWANIA grami na konsole, wiec moze idz pograj w 3Dmarka jak nie masz nic do powiedzenia w tym temacie jaki dotyczy ten topic

 

 

 

ps. jak widac powyzej juz chlopaki jada z koksem....czyli co by tu podpiac pod 360 kie hehe

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, jak jeszcze podepną drukarę, klawiatura mysz i monitor już jest chyba możliwa do podpięcia, a działający [brzydkie określenie na linuksa] pod nowego X-klocka to tylko kwestia czasu, to będziemy mieli doskonałą alternatywę dla domowego PC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, jak jeszcze podepną drukarę, klawiatura mysz i monitor już jest chyba możliwa do podpięcia, a działający [brzydkie określenie na linuksa] pod nowego X-klocka to tylko kwestia czasu, to będziemy mieli doskonałą alternatywę dla domowego PC :D

M4TEUSZ - przeciez do x360 mozna podpiac myszke, klawiature i monitor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie obejrzalem pierwsze 10 min z poczatku pgr3, i powiem ze jest.....bardzo dobrze ,grafa taka jak wczesniej w zapowiedziach,widac spora grywalnosc, mozliwosc chodzenia po garazu i dowolnego ogladania wozow, podczas ogladania powtorki mozna w dowolnym momecie zrobic pause i obejrzec scene z roznych kamer lub poprostu pojezdzic kamera dowolnie po zatrzymanej scenie,jest takze mozliwosc zrobienia zdjecia oraz dowolnego przygotowania zdjecia za pomoca malego edytora ,to wszystko w czasie rzeczywistym, gra ma naprawde powera i chyba dla maniacow rajdowek bedzie pozycja obowiazkowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solid Snake o to teraz Cie obrzucam blotem ale bedziesz upackany :wink:

ad.1 Piszesz o kontroli jakosci ale mi jakos zabardzo w to sie wierzyc nie chce bo procz beta testow raczej nic wiecej nie ma. Pewnie moze sa troche bardziej dopracowane ale to tez dzieki temu, ze konsola to jednolita platforma a kazdy piec sklada sie z innych czesci, innych producentow

Niestety, mylisz się i to bardzo ;)

Pierwsze co, to gra nie wyjdzie na konsole jeśli nie ma minimalnej, wymaganej ilości fps. Dla sony jest to np 30 fps. Fakt jest, ze niektore gry się psim swędem prześlizgną jak driv3r, ale to pewnie dlatego, ze był to pewniak jeśli chodzi o zarobek (długo oczekiwana gra itd).

ale, fakt jest jednak taki, ze jak gra jest shit, to poprostu nie dostaje licencji. Zauważ, że gier "1"nek na konsole jest o stokroć mniej niż na PC.

 

Betatesterzy developerów to zupełnie inna sprawa

 

Popelniles nie wybaczalny blad bo zapomniales o MGS wiec nie zaslugujes juz na ten nick :lol2: :wink:

Pisałem, ze wymieniam mniej znane tytuły, a MGS na PC jest znany... w koncu pojawiły sie dwie częsci... fakt jest jednak, ze zdecydowana wiekszość nie wie, jak MGS3 jest piękny i kopiący zady...

 

Supportowany gorzej nie jest tylko niektore gierki wycodza pozniej

Jest... podam Ci jeden team developerów, ktory Ci nie wydał ŻADNEJ gry na PC z całej serii swoich wysoko ocenianych produktów...

 

EA BIG

 

A takich developerów, którzy szerokim łukiem omijają PC jest coraz wiecej. Dla przykładu... capcom kiedys robił residenty na PC... jakoś 4rki nie widze do teraz... tak samo tecmo, namco... sporo tego jest

 

Co do sterowników... ja to mam gdzieś... bo to ze M$ przekombinuje nowego X-box'a to ja już czułem jak sie z HD-DVD wycofali, dlatego ta konsola sobie tam moze byc, ale ja sie czaje tylko na rdzenno konsolowe produkty... PS3 i revo... może tam nic nie przekombinują.

 

M$ z konsolami jak z windowsem zaczynają... 3.11 tez był fajny, mało bugów itd... Tak samo z X-Boxem... moze po X-Box 1, kolejnym w miarę bezproblemowym X-Boxem bedzie X-Box XP z dwoma SP :D... ale to i tak tylko "w miarę bezproblemowym" =D

 

Pozdro

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solid_Snake ma racje. Zawsze na konsolowe gry była kontrola jakości, choć niekiedy wychodzi jakieś paskudne crapisko, przeważnie nieznanej firmy, i jest po to aby było dużo tansze. na pieca niestety takiej kontroli nie ma.

 

Ta kontrola jakości jest bardzo złożona i surowa, mozecie przeczytać o niej w najnowszym psx ex... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj Game One. Mieli XBOXa 360. Puszczali na nim kilka gier między innymi PGR3. Sorry. Ale jeśli dla tej gry miałbym kupić konsole to musiałbym być ślepy. Samochody są super wymodelowane ale reszta to tragedia. Tekstury są rozmyte i wogóle nie pasują do samochodów, brak Anizo, widać to szczególnie na pasie osi jezdni (na odległość dwóch samochodów tak się rozmywają, że aż uwierzyć nie mogłem :?). Teraz animacja. Jest ultra płynna pod warunkiem, że są dwa samochodu. Przy większej liczbie samochodów animacja zaczynała skakać. :blink: Pokazywali także Fife. Pokażcie mi tą trawe a nie teksturę! Chcę to zobaczyć. Jedyne co widziałem to teksturę boiska. Modele postaci były trochę lepsze. Były jeszcze inne gry ale teraz nie mam czasu o nich pisać. Miałem kupic tą konsolkę ale narazie poczekam aż wszystko będzie jasne. Aha. Śmiali się z tego zasilacza. Wygląda jak mały UPS. ;) Pewnie będą ten program jeszcze powtarzać to zgram go na dysk bezpośrednio z satelity, skompresuję do Divx-a i wrzucę na rapida.

 

Pozdro B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(tez nie wiem bo cie nie znam osobiscie wiec nic nie mowie :wink: )

:lol2: i to rozumie, pełny luz :lol:

 

A ja jak modernizowałem starego PIII450 128SDRAM z Rivką w 2001r. nie miałem takich zagwozdek, dopłaciłem 1200zł i gierki znów hulały aż miło (1700+, 256MB RAM, GF2Ti). W 2003. zmieniłem grafę na R9500@pro dokupiłem 512MB razem dopłaty 600zł, gierki hulały aż miło W 2005r. zmieniłem proca na 2400+, grafę na gf6600GT, dokupiłem 512MB, zmieniłem zasiłkę, po sprzedaży starych części kosztowało mnie to 600zł, gierki hulają. Jaki z tego morał? komp przez te cztery lata kosztował mnie dokładnie tyle co PS2 po premierze B) No dobra trochę więcej bo doszedł jeszcze dysk twardy i nagrywarka DVD ale tego przecież konsola nie ma :P

No sory, w MM tyle kosztował, ale nie w reszcie świata, człowieku, daj siana, za to co wydałeś można by kupić ps2 (w dniu premiery poza Polską) i używanego pieca w stylu net only :wink:

 

ad.1 Piszesz o kontroli jakosci ale mi jakos zabardzo w to sie wierzyc nie chce bo procz beta testow raczej nic wiecej nie ma. Pewnie moze sa troche bardziej dopracowane ale to tez dzieki temu, ze konsola to jednolita platforma a kazdy piec sklada sie z innych czesci, innych producentow.

I to jest jedna z zalet konsoli, jednolity sprzęt.

Wszytko co wyzej napisalem nie dotyczy 360-tki bo narazie nie zasluguje na miano konsoli tylko jakiegos szrotu.

:lol: coś w tym jest, choś jeśli nawet większość tego typu postów na zagranicznych forach było ściemniane, to jednak i tak się cieszę że amerykanie dostają po pupci (Japan fanboy :lol2:)

 

Co do sterowników... ja to mam gdzieś... bo to ze M$ przekombinuje nowego X-box'a to ja już czułem jak sie z HD-DVD wycofali, dlatego ta konsola sobie tam moze byc, ale ja sie czaje tylko na rdzenno konsolowe produkty... PS3 i revo... może tam nic nie przekombinują.

 

M$ z konsolami jak z windowsem zaczynają... 3.11 tez był fajny, mało bugów itd... Tak samo z X-Boxem... moze po X-Box 1, kolejnym w miarę bezproblemowym X-Boxem bedzie X-Box XP z dwoma SP :D... ale to i tak tylko "w miarę bezproblemowym" =D

:lol2: i jak tu się nie zgodzić :D

Gdzieś uciołem notkę o dodatkowych kontrolerach. Ale cusz. Chciałem jedynie dodać, że takie bajery wpływają właśnie na wysoką grywalność (jedyne problemy to cena, jeśli ktoś chce taknio grać, bo go niestać, to da prędzej na kolejną grę, niż na kontroler, który odpali jedynie na grze, która przeszedł 5 razy. A drugi problem to miejsce, zwłaszcza jeśli jesteś pod tym względem hardcorowcem, pamiętam jak kiedyś był w sprzedaży stelaż z siedziskiem i kierownicą do samochodówek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...