Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

no widzisz Solid Snake wczesniej piszesz ze moze nawet kupisz xboxa360 ale niezaprzeczalnie skazales juz go na pozarcie :), bo przeciez w twoim cytacie widac zupelnie co innego(powyzej)-bez komentarza

Piszesz takze ze dokonasz wyboru jak juz ukaze sie i ps3 i Revo i tez zaleznie jakie beda ceny wielkiej trojki, no jestes bardzo odwazny, wielka mi sztuka kupic konsole za 2 lata !!!,za dwa bo przeciez jak wyjdzie ps3 i revo to za wiele gier nie bedie wiec poczekasz zapewne az bedzie duzo tytulow i jeszcze tanich, wiesz co jak ja mialbym tyle czekac to chyba przestalbym byc konsolowcem ,bo to nie zadna sztuka kupic produkt jak bedzie tani i dostepny i miec wielki wybor ,mam nadzieje ze faktycznie dopiero wtedy pograsz a do tej pory bedziesz mogl snuc swoje rozwazania na tym topicu przygladajac sie radosci innych z nowej konsoli

Powiem Ci tak - nie spie na kasie, nie zarabiam full wypas pensyjki, pewnie nie nawet tej minimalnej co we francji macie wiec jak kupuje to z zastanowieniem i w tym momencie nie powiesz mi ze prawdziwy dowód bycia konsolowcem to kupowianie odrazu tej konsoli, ktora sie na rynku pojawia jako pierwsza.

 

Nikt nie powiedział, że kupie za dwa lata. Jak premiery PS3 nie bedzie teraz w marcu (bo są przecieki, że tak ma się odbyć) to poczekam góra do listopada 2006, a potem jesli konsoli nie bedzie, w co wątpię, zastanowie się głeboko czy nie kupic konkurencji. A jesli konsola sie juz bedzie na rynku to jeszcze zobacze jakie są np lunch title, jacy developerzy zaczynają wspierać PS3 itd, bo dla mnie najwazniejsze są tytuły gier jakie wychodzą i w obecnej generacji do siebie przekonała mnie PS3, z np MGS3 czy Shadow od the Colossus.

 

a nawet, to co mówisz ze za dwa lata kupic konsole to zadna sztuka, zakladajac ze premiera PS3 bedzie za rok? Jakbys wiedział, ceny konsol w pierwszym roku wcale tak drastycznie nie spadają jak w latach późniejszych i wcale mniej bym nie zapłacił, nawet kupując z roczną obsówą.

 

I jeśli uważasz, ze wyznacznikiem bycia graczem konsolowym jest kupowanie konsoli odrazu jak Tylko wyjdzie, np dlatego ze wyszła pierwsza, nie patrząc ani jak sie sytuacja rozkreci ani nic. Tymbardziej nie patrzac jak to bedzie wygladac u konkurencji, czyli kupować na slepo, to powodzenia.

 

Ja taką taktykę stosowałem przy dreamcascie i też sobie powiedziałem, że poczekam - nie zawiodłem się.

 

Cierpliwość to cnota ale napewno nie brak bycia konsolowcem.

 

Ja mam jeszcze trochę gier do przejscia z obecnej generacji konsol i wg mnie nie odrzucanie starej poczciwej PS2 w kont tylko po to, aby sie rzucic na nowego potwora i lepszą grafę jest dopiero oznaką bycia graczem konsolowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie powiedział, że kupie za dwa lata. Jak premiery PS3 nie bedzie teraz w marcu (bo są przecieki, że tak ma się odbyć) to poczekam góra do listopada 2006, a potem jesli konsoli nie bedzie, w co wątpię, zastanowie się głeboko czy nie kupic konkurencji.

w marcu to najprawdopodobniej bedzie w Japonii, w USA i Europie koniec 2006 lub poczatek 2007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Masta_KKIILLAA!!

Witam

Posiadam konsole xbox360 core system i stwierdzam, ze jest to najlepsza konsola do tej pory wydana!!!

Gry w rozdzielczosci 1080i wygladaja niesamowicie :) Posidam PGR3 i COD2 :)

Postaram sie wieczoram zamiescic zdjecia.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Witam

Posiadam konsole xbox360 core system i stwierdzam, ze jest to najlepsza konsola do tej pory wydana!!!

Gry w rozdzielczosci 1080i wygladaja niesamowicie :) Posidam PGR3 i COD2 :)

Postaram sie wieczoram zamiescic zdjecia.

Pozdr.

no to czekamy czekamy na zdjatka i opinie :)

 

 

ps.Solid odpisalem ci wczesniej ale szlag trafil posta bo forum tweaka siadlo wiec drugi raz mi sie niechce pisac ,tylko jak mozesz oszczedz nam swojego czarnowidztwa bo chyba wrozka nie jestes ze pisales to co pisales o porazce 360 wzgledem ps3,a takie wypowiedzi mozna dopiero pisac po starcie wlasnie tej drugiej konsoli ktora nawet jeszcze nie ujrzala swiata wiec nie gadajmy o ...duchach :) aha ,jeszcze jedno to z tego co pisales w ostatnim poscie wynika ze jak sie zakochasz w jakies dziewczynie to przed slubem zarzadasz od niej badania krwi,moczu,zaprowadzisz do dentysty i psychologa po opinie,zmierzysz i moze wtedy po wszystkich wynikach sie ozenic..brawo co za przezornosc :) :)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

wszytkie maja obslugiwac hd ,taki byl wymog microsoftu w stosunku do developerow, za to ps3 jak ostatnio pisali mimo ze obsluguje te same hd nie musi miec jako standartu tych rozdzielczosci w grach,ale to moze sie jeszcze zmienic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PGR3 - reklama z GameOne. B) :D

 

Właśnie kompresuję cały program. To nie ten co oglądałem kiedyś. Wielu rzeczy nie pokazali. Ale jako taki wgląd jest. Nie ma np. miejsc gdzie PGR3 przycina (animacja zwalnia). Może w nowym tygodniu zrobią powtórkę to nagram. Narazie musicie zadowolić się tym co mam. :wink:

 

PS. Link w drodze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacytuje jedną z wypowiedzi z polskiego forum.

 

 

"To teraz ja skrobne co sadze o nowym Xie

Minusy

- Grzeje sie strasznie prawie topi, konsola jak i zasilacz

- Wiatraki tak daja ze nie da sie wytrzymac jak odkurzacz ! (trzeba wymienic wiatraki)

- Po 3 godz meczenia PGR3 i Halo 2 pojawily sie artefakty ;[

- Grafa nie powala zawiodlem sie na PGR3 wyglada jak PGR 2.5 A I W PGR3 NIE MA ZNISZCZEN !! tzn sa ale w porownaniu do 2jki to sa minimalne Evil or Very Mad

- Pady bezprzewodowe, poszedlem sobie zrobic goracy kubek wrocilem z kuchni i gdzie jest pad ? zaje****** w kuchni i dawaj zpowrotem ;D

- taki sam plastikowy kloc tylko ze bialy ;[

Plusy

- Pady bezprzewodowe boska rzecz, jak lezalem na lozku i sie podnosilem to caly czas myslalem zeby nog w kabel nie zaplatac :] a tu nie ma przecie ;D

- Wlanczanie i wylanczanie z pada, wsuwanie i wysuwanie tacki z pada wspaniala rzecz

- Swietne menu

- Market Place (raj na ziemi)

- A I ROZNICA W PODLACZENIU POMIEDZY EURO I COMPONENTEM A HDMI W 720p JEST KOLOSALNA !! ;]

A i pare fotek na szybko, robione telefonem ;] "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam konsole xbox360 core system i stwierdzam, ze jest to najlepsza konsola do tej pory wydana!!!

Gry w rozdzielczosci 1080i wygladaja niesamowicie :) Posidam PGR3 i COD2 :)

Postaram sie wieczoram zamiescic zdjecia.

Pozdr.

No trudno żeby do tej pory nie była najlepsza :lol: ;) . Pozdro i zarzuć te screenki jak możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacytuje jedną z wypowiedzi z polskiego forum.

"To teraz ja skrobne co sadze o nowym Xie

Minusy

- Grzeje sie strasznie prawie topi, konsola jak i zasilacz

- Wiatraki tak daja ze nie da sie wytrzymac jak odkurzacz ! (trzeba wymienic wiatraki)

- Po 3 godz meczenia PGR3 i Halo 2 pojawily sie artefakty ;[

- Grafa nie powala zawiodlem sie na PGR3 wyglada jak PGR 2.5 A I W PGR3 NIE MA ZNISZCZEN !! tzn sa ale w porownaniu do 2jki to sa minimalne Evil or Very Mad

- Pady bezprzewodowe, poszedlem sobie zrobic goracy kubek wrocilem z kuchni i gdzie jest pad ? zaje****** w kuchni i dawaj zpowrotem ;D

- taki sam plastikowy kloc tylko ze bialy ;[

Plusy

- Pady bezprzewodowe boska rzecz, jak lezalem na lozku i sie podnosilem to caly czas myslalem zeby nog w kabel nie zaplatac :] a tu nie ma przecie ;D

- Wlanczanie i wylanczanie z pada, wsuwanie i wysuwanie tacki z pada wspaniala rzecz

- Swietne menu

- Market Place (raj na ziemi)

- A I ROZNICA W PODLACZENIU POMIEDZY EURO I COMPONENTEM A HDMI W 720p JEST KOLOSALNA !! ;]

A i pare fotek na szybko, robione telefonem ;] "

 

Jednym slowem niewypal. Zreszta nic dziwnego, ze sie grzeje, komponenty z pieca przeciez ma a te powinny byc z osobna chlodzone.

 

 

EDIT>> Mozna juz kupic za 1600zł czyli nie tak duzo. A co do gier hmm dlaczego na mnie wrazenia nie wywarly?? Pewnie grafcia jest ladna ale w sumie taki king kong to wyglada tak samo ja na moim kompie. Tylko nalezy jeszcze doliczyc cene chlodzenia wodnego a to juz tak tanio nie wyjdzie.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO microsoft przesadzil!!

 

jak mozna wypuscc przegrzewajacy sie odkuzacz na rynek

artefakty itp.

 

to jest skandal

 

ja tam wole poczekac na nastepna wersje jak zejda z procesem technologicznym albo wymysla cos nowego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ci przypomina ta sytuacja?? Toz to problemy zwyklego pieca a bojowka czy jak kto woli fanboye M$ siedza cicho. Ktos mial tu screeny zamiescic bo podobno kupil ixa 360 ale cos czuje, ze mu sie spalil :lol2: . I niech nikt nie mowi, ze w kazdym nowym sprzecie moga trafiac sie zepsute egzemplarze bo tego juz za wiele(1mln. sprzedanych 5% czyli 50 tys. zepsutych to baaaardzo duzo oczywiscie jest to przyklad wysnuty na podstwie tego co wy piszecie) Ps2 na pewno tak sie nie psul ba najwiekszym problemem byly tylko uszkodzone memorki z poczatku.

 

EDIT>> special for gladiac :angry:

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mówiłem że teraz jest chłodno, mało kto ma w domu więcej niż 20-22stopnie, a co będzie jak przyjdzie lato :mur:

 

Ciekawe czy ktoś już próbował grać bez budy, lub zakładał chłodzenie wodą na 360-tce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego się czasem cieszę, że niemam kasy (w tym przypadku na preorder), bo teraz bym się zastanawiał, co mi do chaci przyjdzie. Lepiej chyba poczekać... (bez urazy dla niecierpliwych, jakbym miał kasę, to już dawno bym złożym preordera na x360 oraz by nie zapommnieć na PS3 i NRevo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mówiłem że teraz jest chłodno, mało kto ma w domu więcej niż 20-22stopnie, a co będzie jak przyjdzie lato :mur:

 

Ciekawe czy ktoś już próbował grać bez budy, lub zakładał chłodzenie wodą na 360-tce :P

 

Ja bym proponowal jedno z rozwiazan firmy thermaltake np. bigtyphoon naprawde dobre chlodzenie. Obudowe tez by trza bylo zmienic bo te firmowe jest o kant [gluteus maximus] rozbij ale w sumie to nic takiego bo kazdy modder i tak nie bedzie korzystal z tej budy wiec kto by sie przejmowal. Z zasilki to polecam topower bardzo stabilne i dobre zasilacze.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niech nikt nie mowi, ze w kazdym nowym sprzecie moga trafiac sie zepsute egzemplarze bo tego juz za wiele(3mln. sprzedanych 5% czyli 150 tys. zepsutych to baaaardzo duzo oczywiscie jest to przyklad wysnuty na podstwie tego co wy piszecie

Zdaje się, że tych Xklocków było 300 tyś sprzedanych na starcie w USA, a nie 3 mln - więc to trochę robi różnicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że tych Xklocków było 300 tyś sprzedanych na starcie w USA, a nie 3 mln - więc to trochę robi różnicy...

 

To byl tylko przyklad zeby zobrazowac. A mi sie wydaje ze klockow sprzedali ponad milion ale moze sie myle.

 

 

@xaon wiesz jak zawsze sluze rada :lol2: pozatym zajmij sie tym czym mailes zajac i postaraj sie skolowac jedna trojeczke od japoncow :wink:

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

luki2 dla mnie twoje wypowiedzi sa....go....................warte,niby cos piszesz ale to same bzdury,od razu widac ze ani liczyc nie umiesz ani cie konsola nie interesuje,bo w stanach sprzedano od 300 do 400 a w europie ok 300 tys wiec to nie daje ani twoje zobrazowane 3 mil ani milion;wiec drogie dziecko u ciebie nauka poszla w las jesli rozumiesz przyslowia,i lepiej nie sloz nikomu rada bo tylko krzywde wyrzadzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika nie jest jakaś powalająca ale jest przyjemna. Wiadomo. Rewelacji nie ma. Ale przynajmniej wszystko chodzi płynnie (np. CoD2 :)) w porównaniu do Pieca. Czekam teraz na poprawienie błędów Xa i na pokazy gier z PS3 i NR a wtedy podejmę jakąś decyzję. :)

 

PS. Dzsiaj zapodam linka do filmu z GameOne. :)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki2 dla mnie twoje wypowiedzi sa....go....................warte,niby cos piszesz ale to same bzdury,od razu widac ze ani liczyc nie umiesz ani cie konsola nie interesuje,bo w stanach sprzedano od 300 do 400 a w europie ok 300 tys wiec to nie daje ani twoje zobrazowane 3 mil ani milion;wiec drogie dziecko u ciebie nauka poszla w las jesli rozumiesz przyslowia,i lepiej nie sloz nikomu rada bo tylko krzywde wyrzadzisz

a ty jak zwykle zamet siejesz czlowieku odwal sie i tyle. Pozatym to wlasnie ty dales przyklad ze na 100 tys. sztuk 5tys. uszkodzonych to nie duzo(heh chyba u ciebie cos nie tak z edukacja). Jasssne znalazl sie obronca M$ Dla mnie to szrot(narazie) jak tego nie widzisz to wspolczuje i tyle.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film - 100MB RMVB

 

W pierwszym programie jaki oglądałem pokazywali dodatkowo Fifę, NBA, golfa no i dość długi przejazd PGR3 gdzie było widać zacięcia. W tym tego nie ma. Jak się uda to upoluję tamten program i zamieszczę. Ale i tak nawet fajnie to na pierwszy rzut oka wygląda. B) Idę spać. :-P Trochę się uczekałem, aż wejdzie na MegaUpload. Czego się dla Was nie robi. :P

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...