Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! Mam dylemat...czy kupować x0 w marcu (po wejściu polskiego dashboardu...a co tam poczekam sobie tyle:)) czy dopiero przy nowej rewizji z gpu w mniejszym wymiarze technologicznym i jak czytałem HDMI?? Czy wprowadzone zmiany są warte czekania według was?? Aaa i martwi mnie problem zimnych lutów :( Jest ktoś komu konsola padła z tego powodu?? I czy w nowej rewizji MS będzie już mógł zastosować stopy ołowiu itp bo czytałem również o jakiejś ustawie pro-ekologicznej ale średnio zrozumiałem:) Liczę na odpowiedzi z waszej strony ;p PS. Od jutra do poniedziałku będę miał x0 u siebie od kumpla <jupi> GoW i PGR3 na stanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Mam dylemat...czy kupować x0 w marcu (po wejściu polskiego dashboardu...a co tam poczekam sobie tyle:)) czy dopiero przy nowej rewizji z gpu w mniejszym wymiarze technologicznym i jak czytałem HDMI??

co do HDMI to juz zostalo zdementowane

 

I czy w nowej rewizji MS będzie już mógł zastosować stopy ołowiu itp bo czytałem również o jakiejś ustawie pro-ekologicznej ale średnio zrozumiałem:)

wątpie - teraz chyba wszystko musi byc Pb-free

 

 

jak nie pali ci sie to poczekaj na wersje z prockiem w 65nm - powinno sie mniej grzac, moze jeszcze cos poprawia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Witam. Tez macie lagi np w GoW?? mam upc 512 i gra sie jakby był ping 200-300?? jak u was wyglada sprawa grania po sieci??

w coopie wyglada swietnie na DSLu, zobacze w ciagu tygodnia-dwoch jak to bedzie wygladac na radiowce.

przy pingach tak do 80ms mozna bylo spokojnie i bezproblemowo grac we dwoch. w inne tryby multi nie gralem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Co do tych zdementowanych rewelacji odnosnie HDMI i HDD w nowej wersji x360,to bym jeszcze tego tematu nie przekreslal,poniewaz wiele roznych firm zaprzecza "pogloska" a pozniej okazuje sie ze to byla prawda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buuuuuuuuuuhahahahahaaaaaaaa a SONY jak zwykle swoje

cytuje

 

Dwa dni temu na konferencji Sony, Peter Dille poinformował, iż Motorstorm chodzi w 1080p przy 60fps. Wczoraj jednak firma sprostowała wypowiedź swojego wice prezesa do spraw marketingu. Motorstorm na PlayStation 3 jest wyświetlany w rozdzielczości 720p przy 30 klatkach na sekundę. Przypominamy, iż premiera w Europie nastąpi w marcu.

 

pozdro 4@ll

 

PS Bill chociaz takich jaj se nierobi z ludzi........... ale to zawsze sie mowi ze M$ jest beeeeeeeee :-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

PS Bill chociaz takich jaj se nierobi z ludzi........... ale to zawsze sie mowi ze M$ jest beeeeeeeee :-]

W roli ścisłości: z osób z którymi wymieniam poglady na dany temat 70% użytkowników (zwykle byłych lub okazyjnych) systemu z rodziny Windows mówi iż M$ jest bee, a 70% czytających wypowiedzi i newsy o PS3 mówi iż $ony jest bee ;)

15% - neutralni

15% - entuzjaści/fanboy'e

Sorki za OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze troche i dogonimy ilosc postow ps3 :-)

 

pozdro 4@ll

 

Wlasnie wrocila do mnie moja konsolka od Juchego :-) me happy

Syrob i co bylo padniete :?: ile kosztowala naprawa :?:

Szkoda ze z HDMI to kicha, wielka szkoda :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sensei zimne luty + (mam konsole jedna z pierwszych) byla tam taka folijka miedzy gpu a radiatorem i sie stopila (teraz ponoc M$ juz jej tam niewklada) wiec zostala wyautowana na wszytsko extra pasta przewodzaca a nie silikonowe gluty i smiga a przy okazji najnowszy firmware jaki jest dla mojego LG ale fajnie bootuje kazda plyta nawet glupi memorex nagrany na staaaarym liteonie butuje sie wziuuuuuuuuuu buuuuuuuuuuu i juz backup smiga ( a cena :-))) akceptowalna) biorac pod uwage ze mialem Ring of Death

 

pozdro 4@ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie coś zacząć teraz ściągać z Xbox Live i powiedzieć mi jak leci? Już z Sokerem gadałem (pisałem ;) ) i tez mu się kiepsko ściąga PES6. Ja chciałem popatrzeć na panie z Rumble Roses X B-) B-) ale chyba mi nie bedzie dziś to dane :angry: Transfer skacze jak opętany. Na mojej neo od ok 500kbps poprzez średnio 200kbps, nawet do zera :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGS Trilogy In Development For The Xbox360, Zune

 

Apparently, the newly formed Kojima X Productions is working on Metal Gear Solid Trilogy for the Xbox360. Of course, it is not MGS4, but it is a step in the right direction. Click read more for the full press info. On top of that, it seems a game called Metal Gear Acid Fluid is in development for the MS Zune.(Thanks, Klown)

 

PRESS RELEASE

 

OSAKA – Konami Digital Entertainment – Japan, a division of Konami Digital Entertainment, Inc., today announced a new, exclusive for the Xbox 360 gameconsole, development team will be formed inside Konami Corporation. On January 11, 2007, Konami Corporation merged and consolidated its group companies. Accordingly, former Konami Computer Entertainment Japan East Team, lead by creator Hideo Kojima (Corporate Officer, Konami Corporation), embarks on a new era as "Kojima X Productions" inside Konami Corporation.

 

The newly formed Kojima "X" Productions is proud to announce that Metal Gear Solid: Triology is currently in development for the XBOX®360 ( X360 ) next-generation computer entertainment system from Microsoft ( MS ). Metal Gear Solid: Trilogy will be a remake of three Hideo Kojima's masterpieces. Metal Gear Solid, Metal Gear Solid 2: Substance and Metal Gear Solid 3: Subsistence. The Metal Gear Solid series, is highly acclaimed worldwide, with its breathtaking graphics, profound stories, intricate human drama, original game design and superlative gameplay. Also under development is one other exciting game in the Metal Gear series -- Metal Gear Solid: Fluid Ac!d for the Microsoft Zune media player.

 

Updates regarding Kojima Productions will be posted periodically on the following website: Kojima Productions Official Homepage: http://www.konami.jp/kojima_pro/.

 

About Konami Corporation

Konami Corporation is a leading developer, publisher and manufacturer of electronic entertainment properties, specializing in the home video game market. Konami Corporation's action and adventure titles include the popular franchises Metal Gear Solid®, Silent Hill® and Castlevania®, among other top sellers. The latest information about Konami can be found on the Web at www.konami.com. Konami Corporation is a publicly traded company based in Tokyo, Japan with subsidiary offices, Konami Digital Entertainment, Inc. in the US and Konami of Europe in Frankfurt, Germany. Konami Corporation, the parent company of Konami Digital Entertainment, Inc. is traded in the United States on the New York Stock Exchange under the ticker symbol KNM. Details of the products published by Konami Digital Entertainment - America can be found at www.konami.com/gs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Z checia przejde MGS3 na X360 :-) bo na ps2 najbardziej mnie rozdzialka draznila i zwalnianie :-)

nie przesadzaj - zwolnien az tyle nie bylo, zeby mogly w ogole przeszkadzac (najczesciej w cut scenkach), a rozdzialka... gralem na 26" LCD na kabelku component i obraz IMO byl bomba. tylko to sterowanie ;) nigdy go nie polubie w tej serii - moge sie przyzwyczaic i nauczyc sterowac, ale polubic - nigdy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no to są normalnie jaja :mur: :mur: :angry:

NADAL nie moge praktycznie nic sciągać z Marketplace :? Albo nie leci w ogóle, albo 15kB/s. Net normalnie mi działa, ściąga się maxem, komp podłączony zamiast X'a (do lapka) i posiadający dostęp do połączeniam też smiga maxem przy ściąganiu np. z Gamershell.com (więc mniemam iż nic się nie zepsuło z moimi ustawieniami netowymi i sieciowymi - a po drugie przecież śmiagło jeszcze 2 i 3 dni temu bez zająknięcia ), a jak podłącze X'a to kupa :? Transfer poniżej krytyki :? Mam nadzieje że nie tylko ja tak mam? A może to ma związek z wpuszczeniem nowego demka na market (Phoenix coś tam chyba, nie pamiętam :P ) i ludzie ciągną, a serwery M$ nie wyrabiają? :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft kupił Capcom?

 

Wieść obeszła wszystkie serwisy nt. tego jakoby M$ wykupił Capcom. Czyżby wielki japoński koncern pozostał w tej chwili pod skrzydłami Billa?

 

Na razie plotki, czekamy na rozwój sytuacji. RE5 na wyłączność 360tki? właśnie o tym tytule najwięcej się mówi.

 

uff, może być gorąco.

 

źródło : http://www.xboxonline.pl/

 

_________________________

 

MGSy na X360

Microsoft kupuje Capcom.

 

Narazie plotki, oby któreś okazały się prawdziwe.

Edytowane przez fisher_nh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

lista najlepiej sprzedajacych sie konsolowych gier w grudniu

ign.com

1. Gears of War - Xbox 360 (Microsoft)

2. Guitar Hero 2 Bundle- PS2 (Activision)

3. Madden NFL 07 - PS2 (Electronic Arts)

4. Legend Of Zelda: Twilight Princess - GCN (Nintendo)

5. Legend Of Zelda: Twilight Princess - Wii (Nintendo)

6. WWE Smackdown Vs Raw 2007 - PS2 (THQ)

7. New Super Mario Bros. - NDS (Nintendo)

8. Call of Duty 3 - Xbox 360 (Activision)

9. Yoshi's Island 2 - NDS (Nintendo)

10. Call of Duty 3 - PS2 (Activision)

dziwi 10 pozycja ,poniewaz COD3 na ps2 wyglada okropnie-moim zdaniem ,no ale te miliony uzytkownikow ps2 tez powinno miec w co pograc ,bynajmniej na razie

 

nowe mapy do CoD3 na marketplace !!!

Duty Calls for New Map

Visit France in with new downloadable content for COD 3.

by Hilary Goldstein

Smokin Aces

 

January 11, 2007 - Sick of playing in the third person? Step away from the new Gears of War maps and check out a brand new (and free) multiplayer map for Call of Duty 3. Visit Port Royal de Champs, France with the new "Champs" multiplayer map.

 

The new map is now available for Xbox Live Gold members. Those with only Silver memberships can download the map on January 18. That same day, members from Treyarch, the team that developed COD 3, will be on Xbox Live to challenge gamers. Look for them from 11am-2pm PST, January 18.

 

fisher_nh - po co przepisujesz newsa i jeszcze dajesz do niego linka? ,nie lepiej uzyc cytatu i podac samo zrodlo ?

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

jezsli M$ naprawde kupil capcom .... to bedie wosolo a kutaragi sie poci........... ale mysle ze to tylko plota :))

 

pozdro 4@ll

oby nie -poniewaz wtedy Kutaragi zachowujac honor musialby popelnic seppuku :lol2: i kto ukonczy RE5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gladiac: seppuku Kutargiego byloby zapowiadane przez jakies 4 lata, nonstop przekladane i caly czas reklamowane jako rewelacja-rewolucja-ewolucja, ktorej widok starczy na 10 lat, a o bilety zeby zobaczyc to na zywo biliby sie durni amerykanie placac po 1,5k $ na ebayu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...