Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

jaki 360 w środku? Nie są to czasem "screeny" z Instincts na Xboxa 1?

(...)

Nie, screen ze środka pochodzi z portu na X360 (ale tak czy inaczej to ta sama gra co na X1 tyle że z nieco bardziej dopasioną grafą, woda wygląda lepiej niż na X1 czy FC na PC).

 

BTW. Moje tłumaczenia to jedno i nie zawsze trzeba je brać jako wyznaczniki prawdy ;). Wszystkim polecam lekturę tego artykułu co podałem. Może to ja coś źle zrozumiałem i wciskam tutaj ludziom kit :lol:. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MacOSek: od czasu przeprowadzki mam znacznie wiekszy salon (i z racji braku narzekajacych sasiadow znacznie lepsze naglosnienie :D) wiec nie zwracam szczegolnej uwagi, ale faktycznie jest nieco glosniejsze od Xa (nie zebym dawal mu wiele okazji na to, zeby sobie bezproduktywnie buczal w pokoju ;p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

i jeszcze jeden news

xboxonline

Japonia - X360 coraz lepiej!

Japonia - kraj niemal od zawsze przeciwny Microsoftowi. Kraj nie lubiący Xboxa. Wielu określa go mianem "dziwnego" kraju.

 

Co do tego drugiego - po raz kolejny okazuje się, że to prawda. Jednak nie tyle, co nie lubiący, a lubiący konsolę giganta z Redmond mało. Otóż w rankingu sprzedanych konsol w kraju kwitnącej wiśni:

 

Wii - 989, 118

Playstation 3 - 466, 716

Xbox 360 - 290, 467

 

Jak zwykle najsłabszy wynik, jednak mimo wszystko powoli poprawa M$ w aspekcie sprzedaży Xboxa 360 zaczyna się coraz bardziej ujawniać, a to zapewne dzięki takim grom jak Blue Dragon, czy Lost Planet.

jak widac tak naprawde dopiero teraz pojawiaja sie gry dla naszych malych skosnookich braci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh sam bym się może pokusił o kupno x360, ale nie jestem pewny ile będzie trwać żywot tej konsoli, nie chciałbym ponownie wymienać sprzętu za 2 lata. Bill nie spominał czasem kiedy zamierzają wprowadzić następną wersje xboxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, dzisiaj kumpel, z ktorym mieszkam przyniosl z pracy X360, wraz z nim Gears of War, Call of Duty 2, Ghost Recon i Preya. Jutro zaczne przechodzic GoW, w koncu zobacze co i jak :) Niestety mam tylko TV 21" CRT i monitor CRT 17", zastanawiam sie do czego pudelko podlaczyc. Szykuje sie przyjemne 2 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh sam bym się może pokusił o kupno x360, ale nie jestem pewny ile będzie trwać żywot tej konsoli, nie chciałbym ponownie wymienać sprzętu za 2 lata. Bill nie spominał czasem kiedy zamierzają wprowadzić następną wersje xboxa?

Taaaa a o modernizacje kompa co 2 lata to sie nie martwisz, że bedziesz musiał wymieniać ponownie sprzęt? B-) A taka jedna modernizacja = kupno X'a :?

 

Ja Ci radze kupować jeśli masz kase. Naprawde nie żałuje ani złotówki wydanej na X'a. Leje na kompy i mam nadzieje że jako platforma do gier zacznie się staczać <_< Już tak jest powoli. I bardzo dobrze. Może w końcu pójdą po rozum do głowy Intele, Nvidie, M$ (jako system operacyjny) i nie będą wypuszczać coraz to nowych produktów co pół roku, tym samym rozbestwiając programistów PC, którzy to z kolei zamiast przysiąść do kodu robią go na odwal bo i tak głupi gracz zmienia grafe/proca/ram :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa a o modernizacje kompa co 2 lata to sie nie martwisz, że bedziesz musiał wymieniać ponownie sprzęt? B-) A taka jedna modernizacja = kupno X'a :?

 

Ja Ci radze kupować jeśli masz kase. Naprawde nie żałuje ani złotówki wydanej na X'a. Leje na kompy i mam nadzieje że jako platforma do gier zacznie się staczać <_< Już tak jest powoli. I bardzo dobrze. Może w końcu pójdą po rozum do głowy Intele, Nvidie, M$ (jako system operacyjny) i nie będą wypuszczać coraz to nowych produktów co pół roku, tym samym rozbestwiając programistów PC, którzy to z kolei zamiast przysiąść do kodu robią go na odwal bo i tak głupi gracz zmienia grafe/proca/ram :damage_wall:

To praktycznie dzięki xboxowi postanowiłem się zlaptopować ;) Już niedługo sprzedaje całą stacjonarkę, kupuje lapka i składam coś na s754 żeby sobie ot tak było.

 

Zgadzam się z opinia poprzednika! brać póki tani :rolleyes:

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z opinia poprzednika! brać póki tani :rolleyes:

Alez wodzu, co wodz :P Drozej pzrecie nie bedzie ;)

 

Ja z kolei z PC jako platformy do grania rezygnowac nie zamierzam - za duzo jest na PC gierek, ktore bardzo lubie :) Choc X360 sobie pewnie w koncu zakupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Alez wodzu, co wodz :P Drozej pzrecie nie bedzie ;)

 

Ja z kolei z PC jako platformy do grania rezygnowac nie zamierzam - za duzo jest na PC gierek, ktore bardzo lubie :) Choc X360 sobie pewnie w koncu zakupie :)

To myślimy podobnie. Choć obserwując rynek konsol stwierdzam, że:

-w pierwszym roku nie opłaca się kupować konsoli gry nie reprezentują niczego nadzwyczajnego konsola jest droga a i gier jak na lekarstwo

- ponad rok po premierze jest już więcej gier konsola jest tańsza a gier jest więcej i zaczynają porządnie wyglądać

 

@lukk gdyby nie postęp robiony przez tych "durnych" producentów to nie chciałbym widzieć jak "daleko" posuwała by się każda kolejna generacja konsol :wink: A co do głupich graczy zmieniających grafe... nie wierze, że mówi to ktoś z takim sigiem jak Ty :wink: Co do gier i ich staczania nie wiem w co Ty grasz ale jak dla mnie w dziedzinie symulatorów i gier taktycznych PC nadal rządzi a i zapewniam Cię, że prędzej Xbox 36 skończy żywot niż na PC nie będzie w co grać :wink:

 

@Truvandal w sumie wygląda jak ta wersja na X'a IMO woda w obu wersjach wygląda bardzo ładnie ale za bardzo przypomina lustro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukk gdyby nie postęp robiony przez tych "durnych" producentów to nie chciałbym widzieć jak "daleko" posuwała by się każda kolejna generacja konsol :wink: A co do głupich graczy zmieniających grafe... nie wierze, że mówi to ktoś z takim sigiem jak Ty :wink: Co do gier i ich staczania nie wiem w co Ty grasz ale jak dla mnie w dziedzinie symulatorów i gier taktycznych PC nadal rządzi a i zapewniam Cię, że prędzej Xbox 36 skończy żywot niż na PC nie będzie w co grać :wink:

Ale ja nie neguję postępu!! Ale nie kosztem niedbalstwa pisania kodu itd. Bo teraz masz sytuacje że gra wydana nie działa płynnie to żaden producent się nie przejmuje. Bo i tak kupi sie nowa lepszą grafę :?

 

Tak wiem że mój sig mówi co innego :P Ale jest to sprzet sprzed roku. Dokładnie rok temu wywalilem na niego kase i od tego czasu NIC nie zmieniłem w nim. Byłem wtedy już głupi no ale cóż ;) Teraz od jakiegoś czasu zmądrzałem i doszedłem do wniosku ze lepiej tę kasę włożyć w konsole :) Nie no symulatory ok. taktyczne też. Tylko zauważ że są to jednak gry dla wybranych. Większośc ludzi (jak i ja - nie wstydze sie tego :) ) oczekuje od gry pełnego arcade. A to zapewniają konsole bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszedł do mnie GoW :D Popykałem może z 1,5 godzinki i cóż mogę powiedzieć... Super! :) Zdążyłem juz jako tako zapoznać się z tym wszystkim m.in. XBL i moim zdaniem to super sprawa. Ściągnąłem kilka demek ale najciekawsze to Lost Planet Online (sporo czasu przerąbałem na tym:)) oraz N3 ale to raczej na chwilke :)

 

Ściągnąłem również demo BF:MC i przy włączaniu próbuje połączyć się do serwera EA ale nie powodzi się to i dalej nic nie idzie zrobić. W inne gry gram bez problemu przez neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn. czy moga mi usmiercic konsolke czy co najwyzej zablokowac dostep do XLivea???

 

niby jak Ci mają uśmiercić ?? pomyśl logicznie. w najgorszym przypadku dostaniesz bana na xbox live :-P

 

najważniejszą rzeczą przy wyjściu nowego update jest odczekanie kilka h i dowiedzenie się co nowy update wprowadza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby jak Ci mają uśmiercić ?? pomyśl logicznie. w najgorszym przypadku dostaniesz bana na xbox live :-P

 

najważniejszą rzeczą przy wyjściu nowego update jest odczekanie kilka h i dowiedzenie się co nowy update wprowadza :D

po ostatnim weekendzie chwilowo stracilem umiejetnosc logicznego myslenia ;)

to moze się od razu dowiem co wprowadza najnowszy update, czy warto updateowac i kiedy wyszedl???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ostatnim weekendzie chwilowo stracilem umiejetnosc logicznego myslenia ;)

to moze się od razu dowiem co wprowadza najnowszy update, czy warto updateowac i kiedy wyszedl???

by ci działał live zawsze musi update zrobić ( oczywiście chodzi o ten microsoftu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ostatnim weekendzie chwilowo stracilem umiejetnosc logicznego myslenia ;)

to moze się od razu dowiem co wprowadza najnowszy update, czy warto updateowac i kiedy wyszedl???

 

szerze to chyba jedynie ms wie co wprowadził :D w ostatnim uaktualnieniu dasha. co do pytania czy warto zdecydowanie tak.

 

Earlier today the team pushed out a dashboard update over Xbox Live. There is nothing major in this one, it just addresses a few performance and stability issues.

Dashboard&Kernel version updated from 2.0.4548.0 to 2.0.4552.0

Thanks to twistedsymphony for news.

Discuss this news item on our forums: forums.xbox-scene.com

Tuesday 09 January 2007 14:58 EST

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

niby jak Ci mają uśmiercić ??

ktoras z poprawek pare miesiecy temu zabila ponoc troche klockow na amen ;)

ponoc byl to przypadek - ale jak widac: sie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W konfigu piec za spory sos a najwazniejsza czynnosc po zakupie X0 to problem jak go przerobic... :-|

 

Wstyd...

jesli to do mnie to polecam jakies okularki lub kurs podstaw czytania...nie pytalem jak przeobic konsolke bo juz przerobilem, tylko czy beda na niej problemy z Livem...

comprende senior?

 

A jesli chodzi o to ze drogi konfig PC i przeobiona konsolka :rolleyes: moze wygralem na loterii albo po prostu z nudow przerobilem Xa...w kazdym razie twojego posta uwazam za co najmniej smiesznego...

Edytowane przez Martin_Ez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

jesli to do mnie to polecam jakies okularki lub kurs podstaw czytania...nie pytalem jak przeobic konsolke bo juz przerobilem, tylko czy beda na niej problemy z Livem...

comprende senior?

comprende panie kradziej ;)

ale mam wrazenie, ze Ty nie compende wypowiedzi Heata.

wyjasnie:

stac Cie na XBoxa 360, stac Cie na kompa za spory hajs, pewnie stac Cie tez na HDTV (w koncu wygrales na loterii) a na gry juz Cie nie stac? to po co kupowales w ogole tego XKlocka? zeby miec konsole hajdefiniszon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesli chodzi o to ze drogi konfig PC i przeobiona konsolka :rolleyes: moze wygralem na loterii albo po prostu z nudow przerobilem Xa...w kazdym razie twojego posta uwazam za co najmniej smiesznego...

No wlasnie najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to , ze dla Ciebie "jest wszystko ok" a potem bedziesz plakal jak ktos Ci np telefon ukradnie , ze zlodziejstwo w Polsce i w ogole , zgadlem ? :lol:

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne gry smakuja lepiej. Ja kiedys kupowalem same oryginaly (nawet wtedy jak byly po 180-200), potem mialem okres ze bylem "legalny inaczej". A teraz juz od dluzszego czasu znowu tylko oryginaly, mniej gier, ale za to same perelki, wybieram najlepsze tytuly. I doceniam gre bo mnie kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, kiedys swietej pamieci sialalala ;) dal dobry przyklad na to , ze oryginal zmusza Cie do tego , ze nawet jesli jest kiepski na poczatku to zmuszasz sie do przejscia dalej (bo przeciez wydales na niego troche kasy) . Czesto okazuje sie , ze z biegiem czasu gra rozkreca sie a przewaznie pirat juz dawno wyladowalby gdziesz w koszu ;)

 

Ot takie male rozmyslenia moje jak zwykle nie zwiazane z tematem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli to do mnie to polecam jakies okularki lub kurs podstaw czytania...nie pytalem jak przeobic konsolke bo juz przerobilem, tylko czy beda na niej problemy z Livem...

comprende senior?

autobusem/tramwajem/pociągiem też bez biletu jezdzisz?

 

 

 

http://www.walmart.com/catalog/product.do?product_id=5515989

Preorder this item today and it should ship on 10/01/2007

czyzby data premiery Halo3? :o Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...