Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Co do przegladania netu, musisz miec zainstalowana wtyczke o nazwie MCE Browser (oczywiscie na win media center). Musisz sobie pozniej porobic linki (dodajac do ulubionych) w IE. A na koniec przegrac katalog z nimi, z Twojego profilu, do profilu utworzonego podczas podlaczania Xbox'a. To tak w skrocie. :) A, i jak bys chcial ogladac DivX i Xvid na X'ie polecam programik o nazwie transcoder360. :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do przegladania netu, musisz miec zainstalowana wtyczke o nazwie MCE Browser (oczywiscie na win media center). Musisz sobie pozniej porobic linki (dodajac do ulubionych) w IE. A na koniec przegrac katalog z nimi, z Twojego profilu, do profilu utworzonego podczas podlaczania Xbox'a. To tak w skrocie. :) A, i jak bys chcial ogladac DivX i Xvid na X'ie polecam programik o nazwie transcoder360. :)

 

Pozdrawiam.

Dzięki za odpowiedź - trochę mi rozjaśniłeś tym postem :) dzisiaj chyba kupie nowe x-pudełko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premiera gow troche przycmila COD3 ale ten tytul jest duzo lepszy od 2 i to nie tylko pod wzgledem grafiki ... tutaj troche filmow z plansz multi http://www.playerone.be/playerone/be/news_...hp?id_news=8760 ( pojazdy itp ) i poczatek singla ( klimat , grafa jest naprawde swietna widac ze to nie pecetowa konwersja tak jak to mialo miejsce z 2 czescia ) http://www.playerone.be/playerone/be/news_...hp?id_news=8769

Edytowane przez Lazymodder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpocząłem troche od TV, i niestety dzisiaj po kliku minutach efekt ten sam :cry:

 

Ból głowy i wrażliwość na śwtatło, jak patrze na TV Lcd to tak jak bym patrzal na słońce.

 

 

Chyba sprzedam ten TV LCD i zastanowie się nad telewizorem CRT, myślałem o modelu Philips 32PW9551 jak myślicie bedzie się nadawałem do xboxa 360 i rozdziałki 720p ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja moze podziele sie wrazeniami po 1 testowaniu maszynki i od razu pare pytan. No wiec musze przyznac racje tym, ktorzy narzekali ze konsolka jest glosna. Faktycznie dmucha ostro w czasie grania i wcale nie tak cicho w dashu. Wielkosc zasilacza po prostu mnie zmiazdzyla, polowa wielkosci konsoli. Poza tym miazga, PGR3 po prostu mnie oczarowal, w 2 czesc gralem dlugimi miesiacami i czuje, ze z tym tytulem bedzie podobnie. I teraz pierwsze z pytan: rozumiem ze gry na x360 obsluguja AA. Robia to na defaulcie czy trzeba to gdzies uaktywnic? Bo spojrzalem w paru miejscach i widzialem "schodki" (czasami calkiem spore), wszedzie tak jest czy akurat w tym tytule? I 2 sprawa: w czasie gry slysze ze czytnik non stop mieli dyskiem, da sie zgrac gre na dysk zeby z niego odczytywal? Po prostu obawiam sie ze po niedlugim czasie nosnik bedzie juz niezle wyswiechtany. I ostatnia rzecz, jak lepiej ustawic: 720p czy 1080i? Projektor natywnie ma 720p i zawsze wydawalo mi sie ze wlasnie w natywnych rozdzielczosciach wszystko wyglada najlepiej, ale wole sie upewnic.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od jutra w MM Częstochowa X360 Premium za 1399zł. Nareszcie moja mała wioska dołączyła do grona tych biedniejszych :wink: I cudowne dziecko Microsoftu będzie w dobrej cenie. Ale mnie skręca żeby ją kupić. :-P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja moze podziele sie wrazeniami po 1 testowaniu maszynki i od razu pare pytan. No wiec musze przyznac racje tym, ktorzy narzekali ze konsolka jest glosna. Faktycznie dmucha ostro w czasie grania i wcale nie tak cicho w dashu. Wielkosc zasilacza po prostu mnie zmiazdzyla, polowa wielkosci konsoli. Poza tym miazga, PGR3 po prostu mnie oczarowal, w 2 czesc gralem dlugimi miesiacami i czuje, ze z tym tytulem bedzie podobnie. I teraz pierwsze z pytan: rozumiem ze gry na x360 obsluguja AA. Robia to na defaulcie czy trzeba to gdzies uaktywnic? Bo spojrzalem w paru miejscach i widzialem "schodki" (czasami calkiem spore), wszedzie tak jest czy akurat w tym tytule? I 2 sprawa: w czasie gry slysze ze czytnik non stop mieli dyskiem, da sie zgrac gre na dysk zeby z niego odczytywal? Po prostu obawiam sie ze po niedlugim czasie nosnik bedzie juz niezle wyswiechtany. I ostatnia rzecz, jak lepiej ustawic: 720p czy 1080i? Projektor natywnie ma 720p i zawsze wydawalo mi sie ze wlasnie w natywnych rozdzielczosciach wszystko wyglada najlepiej, ale wole sie upewnic.

pozdrawiam

No cicha to nie jest ;) ale nie przesadzajmy, no chyba, że grasz bez dźwięku ? :) Z zasiłką też trochę przesadziłeś , ale malutki to nie jest. U mnie go wogóle nie widać ( wciśnięty jest w kąt). AA teoretycznie jest w każdej grze, w jednej lepiej to widać w drugiej nie. Nie trzeba tego uaktywniać. PGR3 jest starą grą i wtedy jeszcze im to kiepsko wychodziło w następnych grach jest już lepiej, a w najnowszych tytułach jeszcze lepiej. Gier nie da się na dysk twardy zgrywać, nie martw się, że tak mieli. Ja konsolę mam już bardzo długo i cały czas dobrze płytki czyta, nawet te z małymi ryskami. Może za jakiś czas pojawi się homebrew na xbox 360 i wtedy będzie można grać w gry z dysku. Co do rozdziałki to z tego co pamiętam lepiej mieć ustawione 720p, ale nie jestem pewny i niech ktoś inny się wypowie. Ja mam konsolkę podłączoną po kablu vga i tam mam ustawioną rozdziałkę 1366x768

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh akurat dzis gralem bez dzwieku, bo optical okazal sie za krotki :lol: takze musze dokupic kabelek. Z tym AA mnie uspokoiles bo lekko sie zdziwilem, ale skoro teraz jest lepiej to luz. Przypomniala mi sie jeszcze jedna sprawa: jak to jest z kolorami na roznych laczach? Wiem, ze na ktoryms sa z nimi klopoty czy jakies przeklamania, ale nei pamietam czy na VGA czy po componencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh akurat dzis gralem bez dzwieku, bo optical okazal sie za krotki :lol: takze musze dokupic kabelek. Z tym AA mnie uspokoiles bo lekko sie zdziwilem, ale skoro teraz jest lepiej to luz. Przypomniala mi sie jeszcze jedna sprawa: jak to jest z kolorami na roznych laczach? Wiem, ze na ktoryms sa z nimi klopoty czy jakies przeklamania, ale nei pamietam czy na VGA czy po componencie.

Na samym początku były problemy z kolorami po kablu VGA. Chodziło o to, że były "wyprane". Temat był tak mocno omawiany na różnych forach, że Microsoft wydał aktualizację która poprawiła ten błąd, i teraz obraz jest bardzo ostry na VGA i ma żywe kolory. Dla mnie obraz lepiej wygląda po VGA niż po component. Największą zaletą jest ostrość i to , że nie muszę nic więcej ustawiać w TV. Po componencie muszę wpierw się trochę namęczyć z ustawieniami tv by wszystko było dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie to jest ten problem, mam 2 ustawienia wlasne (+1 z ustawien producenta) ktorych uzywam do filmow, ale nie wiem jak to sie ma do gier. Czy ktos ma jakies porady a propo ustawiania kolorów na konsoli, bo z filmami sprawa troche inaczej wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox360 ma 512MB pamięci a Ps3 256MB pamięci własnej i 256MB graficznej.Niby Ps3 też ma łącznie 512MB pamięci.Co jest lepszym rozwiązaniem?.512MB czy 256MB+256MB graficznej i dlaczego?

512xowe jest dostepne zarowno dla procka jak i dla grafy choc grafa zdaje sie ma jeszcze jakas swoja pamiec 16mb czy cos takie cache... kiedys czytalem ze te 256 ps3 dla proca jest tylko dla niego i zadnych textur itp tam trzymac grafa nie moze wiec teoretycznie 512 w xie jest lepsze a jak jest w praktyce to trzeba by zapytac programistow piszacych na nie gry

Edytowane przez Lazymodder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

No wlasnie to jest ten problem, mam 2 ustawienia wlasne (+1 z ustawien producenta) ktorych uzywam do filmow, ale nie wiem jak to sie ma do gier. Czy ktos ma jakies porady a propo ustawiania kolorów na konsoli, bo z filmami sprawa troche inaczej wyglada.

ja jade na komponencie (podlaczony pod wejscie DVI w TV LCD kabelkiem dostarczanym z TV) i w trybie 720p obraz jest zyleta - dostrajalem tylko jasnosc i kontrast, kolory zostawilem na defaulcie. w 1080i obraz wydaje sie byc nieco wyrazniejszy na statycznych obrazkach, ale juz jak cos sie rusza, to IMO wyglada to troche gorzej (moze moj TV kiepsko sobie radzi z deinterlacingiem). co do glosnosci - zauwazylem, ze _chyba_ troche ciszej to dziala jak XO stoi pionowo - choc to moze byc tylko jakas autosugestia. a tym, ze naped mieli non-stop to sie nie przejmuj - czy jakas plyta audio przestala Ci kiedys grac, bo za czesto jej sluchales? a na sama konsole masz gwarancje ;)

poza tym znam ludzi,ktorzy na swoich nagrywarkach w PC wypalili grubo ponad -nascie tysiecy plyt CD/DVD i jakos nadal im dzialaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jade na komponencie (podlaczony pod wejscie DVI w TV LCD kabelkiem dostarczanym z TV) i w trybie 720p obraz jest zyleta - dostrajalem tylko jasnosc i kontrast, kolory zostawilem na defaulcie. w 1080i obraz wydaje sie byc nieco wyrazniejszy na statycznych obrazkach, ale juz jak cos sie rusza, to IMO wyglada to troche gorzej (moze moj TV kiepsko sobie radzi z deinterlacingiem). co do glosnosci - zauwazylem, ze _chyba_ troche ciszej to dziala jak XO stoi pionowo - choc to moze byc tylko jakas autosugestia. a tym, ze naped mieli non-stop to sie nie przejmuj - czy jakas plyta audio przestala Ci kiedys grac, bo za czesto jej sluchales? a na sama konsole masz gwarancje ;)

poza tym znam ludzi,ktorzy na swoich nagrywarkach w PC wypalili grubo ponad -nascie tysiecy plyt CD/DVD i jakos nadal im dzialaja.

na komponent masz przejsciówkę na DVI ?

 

Może jak będę miał chwilę czasu w weekend to zrobię zdjęcia porównawcze VGA vs Component

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 milionow x360 sprzedanych do konca roku!

 

gram.pl

Microsoft spodziewa się sprzedaży dziesięciu milionów konsol Xbox 360 przed końcem roku!

Piątek, 10 listopada 2006, godzina 10:26, autor: Jerryzzz

 

Bardzo dużą popularnością cieszy się konsola Microsoftu, Xbox 360. Nic więc dziwnego, że gigant z Redmond spodziewa się aż dziesięciu milionów sprzedanych sztuk do końca bieżącego roku.

 

Peter Moore, wice dyrektor Microsoftu, potwierdził przypuszczenia firmy nie tylko co do dziesięciu milionów przed końcem 2006 roku, ale też poinformował o oczekiwanej liczbie do końca czerwca 2007 (od 13 do 15 milionów sztuk konsoli). Jak na razie, do października sprzedało się sześć milionów konsol, więc zapowiadany wynik Microsoftu, jest całkiem realny, zważywszy na zbliżające się święta.

 

Gigant z Redmond może pochwalić się jeszcze czterema milionami użytkowników usługi Xbox Live, zrzeszającej graczy i będącej zarazem miejscem, gdzie dostępne są najnowsze wersje demonstracyjne gier na Xboksa 360, a także wiele innych, interesujących rzeczy. Już niedługo będziemy mogli porównać start PLAYSTATION 3, do startu konsoli Microsoftu. Czy ze starcia wyjdzie zwycięsko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

na komponent masz przejsciówkę na DVI ?

 

Może jak będę miał chwilę czasu w weekend to zrobię zdjęcia porównawcze VGA vs Component

Byla dolaczona do telewizora - kabelek z jednej strony zakonczony meskim DVI, a z drugiej meskimi 3xcomponent. Moze to dlatego, ze nie mam wejscia dedykowanego komponentowi w TV - w kazdym razie po podlaczeniu do monitora Samsunga tym kablem nic sie nie wyswietla.

 

Za porownanie bylbym wdzieczny - czasami moja luba okupuje TV i sie juz zastnawialem nad zakupem tego kabelka, coby moc grac na monitorze od czasu do czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pare ciekawostek

 

-już 23 listopada na Xboxa Live Marketplace ukaże się multiplayerowe demo gry Lost Planet. !!

 

xboxonline

 

Peter Moore o Halo 3

Data: 10.11.2006 13:00

Bez screenów

Autor: Seb

 

Komentarze [2]

Peter Moore w wywiadzie dla stacji MTV podzielił się informacjami na temat kilku oczekiwanych gier na konsolę Xbox360. Otóż największe nadchodzące hity, czyli Crackdown, Forza Motorsport 2, Shadowrun oraz Too Human na pewno ukażą się do końca czerwca przyszłego roku. To bardzo długo, ale wymagają jeszcze dopracowania.

 

O Halo 3 wspomniał tymi słowy:

 

"Faktycznie widziałem grę Halo 3 w zeszłym tygodniu. Jest ona wszystkim tym, co chcieliby zobaczyć ludzie w next-genowej wersji tego tytułu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tym, ze naped mieli non-stop to sie nie przejmuj - czy jakas plyta audio przestala Ci kiedys grac, bo za czesto jej sluchales? a na sama konsole masz gwarancje ;)

poza tym znam ludzi,ktorzy na swoich nagrywarkach w PC wypalili grubo ponad -nascie tysiecy plyt CD/DVD i jakos nadal im dzialaja.

Nie nie, nie chodzi mi o naped, ze padnie. Tylko o to ze sie plytka moze w koncu zjechac. A tak a propo czy ktos ma cooler Nyko? Czy w ogole jest sens w to inwestowac? I czy ktos ma namiar na zestaw wifi do konsoli? Na allegro szukalem ale nic nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...