Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny tapeta na pulpit :)

Taki wygląd z tyloma szczegółami gry osiągną może na PS4 za 4 lata. Aczkolwiek, PS4 może być już za 3 lata, postęp idzie w stopniu geometrycznym :)

1468646[/snapback]

KZI to jest screen z gierki na XBOXA 360, uwież mi :)

 

 

Powiem Ci, że trudno powiedzieć. X-box 1 przynióśł M$ duże straty liczone w miliardach. Ta jedynka miała zrobić podwaliny pod 360. Jak bedą straty również do x360 to nie wiadomo jak to będzie z następną generacją. Krążą pogłoski (z wewnątrz firmy M$), że jak PS3 wygra tą batalie to x się wycofa z rynku. Z drugiej strony wiemy jaki Bill jest uparty i jak dąży do zmonopolizowania każdego segmetnu elektroniki, do tego jaki ma portfel. Tak wiec... trudno powiedzieć :P

:blink:  :lol: Ty naprawdę nie potrafisz sobie przyswoić, że konsola naprawdę ma kopa o wiele wiekszego od PC w pierwszych latach? Tak trudno to zrozumieć? Mając PSX i PS2 jako przykład historyczny, nadal twierdzisz, ze next-gen nie będzie reprezentował w pierwszych latach nic ponad PC? Naprawde, weź sobie gazetki o PC i o konsolach, rok 2000, marzec i porównaj. Takich jak ty były tysiące, co na maxa sceptycznie podchodzili do konsoli.

1468766[/snapback]

.:Solid_Snake:. nie ma co porównywać obecnych czasów, a przeszłych kiedy to na rynek zadebiutował PSX i PS2. Skok graficzny względem PC był naprawdę duży nie da się ukryć. Ale zauważ jeden malutki szczegół PC za bardzo odskoczył graficznie od PS2 przez te 5lat. I teraz na pewno PS3 nie podzieli takiego samego zaawansowania graficznego jak to zrobił PS2. Dowodem tego może być nawet robienie tych samych gier na PS3 i PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KZI to jest screen z gierki na XBOXA 360, uwież mi :)

.:Solid_Snake:. nie ma co porównywać obecnych czasów, a przeszłych kiedy to na rynek zadebiutował PSX i PS2. Skok graficzny względem PC był naprawdę duży nie da się ukryć. Ale zauważ jeden malutki szczegół PC za bardzo odskoczył graficznie od PS2 przez te 5lat. I teraz na pewno PS3 nie podzieli takiego samego zaawansowania graficznego jak to zrobił PS2. Dowodem tego może być nawet robienie tych samych gier na PS3 i PC.

1468945[/snapback]

No dobra, nawet jeśli tak jest, to sam widzisz, że KZI nie wierzy, czyli przeskok nawet teraz przez te pół roku nadal jest taki, że niektórzy mówią "a łyżka na to niemożliwe".

 

Aha, odskoczył graficznie od PS2, ale od X'a aż tak nie. To raz ;) Dwa... znów analogia. Od PSX'a też przez 5 lat PC odskoczył tak, że ludzi grający na PC łapali się za głowę widząc grafike na PSX - pamietasz jak gry na PSX wygladały ;) koniec 1999 toż to była ochyda w dobie 3dfx'ów, później rivy. To tak sie wydaje, PC odskoczył sporo i że konsola znów nie odskoczy. Powiem, że na rynku konsol historia lubi się baaardzo często powtarzać. ;)

 

Pozdrawiam

PS: Myśle, że kolejne posty dyskusji nadal będą trzymały poziom i znów się nie pożremy ;p Peace.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze kiedyś nie było takiej sytuacji ze giery mają być równorzędnie robione na PC i nowe konsolki. gry teraz wyglądają tak słabo(mówie o tytułach robionych na PC i konsolki, seria FIFA wygląda już od 3 lat praktycznie tak samo, tylko styl grafiki zmieniają) na pc ponieważ PS2 stopuje je graficznie. wyobraź sobie jak by wyglądał NFS robiony wyłącznie na PC.

Napisze jedno niesamowicie.

 

PS: Myśle, że kolejne posty dyskusji nadal będą trzymały poziom i znów się nie pożremy ;p Peace.

 

No dobra, nawet jeśli tak jest, to sam widzisz, że KZI nie wierzy, czyli przeskok nawet teraz przez te pół roku nadal jest taki, że niektórzy mówią "a łyżka na to niemożliwe".

solid poc o ty piszesz takie farmazony, kurcze aż za gardło mnie łapie.

i jeszcze jedno nie wypisuj złośliwych dopisków, wiesz chyba o co chodzi.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

solid poc o ty piszesz takie farmazony, kurcze aż za gardło mnie łapie.

i jeszcze jedno nie wypisuj złośliwych komentarzy, wiesz chyba o co chodzi.

1469006[/snapback]

Bo teraz konwersacja jest normalna a ostatnio oboje kazaliśmy sobie walić się w głowe :P Im wiecej sprzeczek tym gorsza dyskusja i tym wiecej... sprzeczek :P itd... Poprostu nie traktuj mnie z góry, bo takie odnosiłem wrażenie ;)

 

Pozdro.

OT MODE OFF

 

tylko ze kiedyś nie było takiej sytuacji ze giery mają być równorzędnie robione na PC i nowe konsolki. gry teraz wyglądają tak słabo(mówie o tytułach robionych na PC i konsolki, seria FIFA wygląda już od 3 lat praktycznie tak samo, tylko styl grafiki zmieniają) na pc ponieważ PS2  stopuje je graficznie. wyobraź sobie jak by wyglądał NFS robiony wyłącznie na PC.

Napisze jedno niesamowicie.

i jeszcze jedno nie wypisuj złośliwych dopisków, wiesz chyba o co chodzi.

1469006[/snapback]

Złośliwy dopisek - nie wiem o co chodzi. Szczerze. Jak o łyżkę - to jest cytat.

A co do gier wychodzących tylko na PC to tak w sumie, wykorzystujących na maxa grafike nie jest dużo. Może te fpp jak HL2 itp, ale zobacz wyścigi. Mało jest gier wyścigowych wychodzacych tylko na PC. Jak widać jak już są, nie wyglądają tak "niesamowicie", bo trzeba się zastanowić, czy ten nakład pracy aby gra wygladała tak, że zapiera dech w piersiach zwróci się, czy wystarczająca ilość osób będzie miała sprzęt aby ta gra ruszyła na jego komputerze a to znaczy ile osob kupi, no i zysku zje piractwo itd. Sam widzisz... moc, możliwość upgrade'u kompa, wcale nie daje dużo. Co z tego, że w danym momencie PC bedzie lepszy, jak nie bedzie miał kto tego wykorzystać.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. zgadnij po kogo stronie była przyczyna wszystkich sprzeczek.

Przeczytaj swoje pierwsze posty o konsolkach i zastanów się troszeczkę.

Chciałeś wprowadzić na to forum taki sam poziom jak na PCLAB, który wg. mnie jest żałosny.

Nie mam nic do ciebie, a może mam to że chciałeś wszystkim narzucić swój punkt widzenia. A jak wiesz każdy ma swoje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. zgadnij po kogo stronie była przyczyna wszystkich sprzeczek.

Przeczytaj swoje pierwsze posty o konsolkach i zastanów się troszeczkę.

Chciałeś wprowadzić na to forum taki sam poziom jak na PCLAB, który wg. mnie jest żałosny.

Nie mam nic do ciebie, a może mam to że chciałeś wszystkim narzucić swój punkt widzenia. A jak wiesz każdy ma swoje zdanie.

1469028[/snapback]

Szybka odp, bo mam mecz w cs'a ;p Nie narzucam punktu widzenia swojego, a raczej chciałem przedstawić swój i skłonić chociaż do minimalnej refleksji.

Co do forum PClab... ja tam nie wprowadziłem żadnego poziomu. Oni swoim poziomem zaniża wszystko i wszystkich. A moje pierwsze posty... hmmm moze się podnieciłem bo w sumie jesli to prawda - było czym, ale błednych informacji nie przedstawiłem nigdzie ;) Koniec EOT.

Skonczym już tą gadke i gadajmy o tym o czym jest topic ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QUOTE(Nierealny @ May 28 2005, 16:11)

Microsoft i tak wygra wojnę pomiędzy XBOXEM i PS prędzej czy później. nie XBOX360 to XBOX9999999. taka jest okrutna prawda.

 

nowy screen z gears of war:

 

http://hardwired.hu/img/wg/2/357/Gears_of_War_6.jpg

 

wygląda imponująco

 

Powiem Ci, że trudno powiedzieć. X-box 1 przynióśł M$ duże straty liczone w miliardach. Ta jedynka miała zrobić podwaliny pod 360. Jak bedą straty również do x360 to nie wiadomo jak to będzie z następną generacją. Krążą pogłoski (z wewnątrz firmy M$), że jak PS3 wygra tą batalie to x się wycofa z rynku. Z drugiej strony wiemy jaki Bill jest uparty i jak dąży do zmonopolizowania każdego segmetnu elektroniki, do tego jaki ma portfel. Tak wiec... trudno powiedzieć

 

QUOTE(KZI @ May 28 2005, 16:52)

Fajny tapeta na pulpit

Taki wygląd z tyloma szczegółami gry osiągną może na PS4 za 4 lata. Aczkolwiek, PS4 może być już za 3 lata, postęp idzie w stopniu geometrycznym

 

Ty naprawdę nie potrafisz sobie przyswoić, że konsola naprawdę ma kopa o wiele wiekszego od PC w pierwszych latach? Tak trudno to zrozumieć? Mając PSX i PS2 jako przykład historyczny, nadal twierdzisz, ze next-gen nie będzie reprezentował w pierwszych latach nic ponad PC? Naprawde, weź sobie gazetki o PC i o konsolach, rok 2000, marzec i porównaj. Takich jak ty były tysiące, co na maxa sceptycznie podchodzili do konsoli.

 

Właśnie miałem się wypowiedzieć na ten temat, ale widze, że nie musze. Puki co jedno jest prawie pewne, większą sprzedarz x360 od ps3 będzie miał w ameryce, a mniejszą w japoni. A przypuszczam, że przynajmniej na początku, grafa na obu konsolach będzie podobna, jak nie identyczna. Różnice mogą się pojawić w tytułach dedykowanych pod konsole, ale wtedy ciężko ją będzie porównać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieralny zapomnij o gracb robionych z mysla o PC. Konsole maja wieksza sprzedaz gier wiec oczywiste ze na nie pisane sa gry. Trzeba by idiota zeby pisac gry na pc.

 

Ja uzywam roznych platform do gier.. na zadna nie krzycze. Nie umiem zrozumiec sprzeczek waszych. Chce grac w GT4 odpalam ps2, chce forze odpalam xboxa. chce vanishing point dreamcasta (okropnie ciezka gra ale w koncu ja wymasteruje). Jak chce pograc w MS Flight simulatora czy xplane to odpalam gre na pececie. Po co te nerwy? Nie rozumem........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieralny zapomnij o gracb robionych z mysla o PC. Konsole maja wieksza sprzedaz gier wiec oczywiste ze na nie pisane sa gry. Trzeba by idiota zeby pisac gry na pc.

1469054[/snapback]

Bez przesady. Amatorzy nie muszą być idiotami, zwłaszcza że niema w ogólnodostępnej sprzedarzy devkitów.

P.S. Chciałem się tym amatorsko zajmować, ale potrzebowałbym przynajmniej dwie książki o tej tematyce: 70zl za sztukę, do tego dwa programy na książkę: 200zl za sztukę, do tego namówić kumpli, aby się tym z tobą zajmowali: bez cenne :)

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Amatorzy nie muszą być idiotami, zwłaszcza że niema w ogólnodostępnej sprzedarzy devkitów.

P.S. Chciałem się tym amatorsko zajmować, ale potrzebowałbym przynajmniej dwie książki o tej tematyce: 70zl za sztukę, do tego dwa programy na książkę: 200zl za sztukę, do tego namówić kumpli, aby się tym z tobą zajmowali: bez cenne  :)

1469073[/snapback]

... za wszystko inne zapłącisz... Paszportem polsatu :) A tak na powage... ja też szukam takiego squadu co by robił gry. Na początku mi jest obojętne jaka platforma. Może być nawet gameboy :) No i z amatorskich rzeczy nieraz można zrobić naprawde wpyte rzecz za która sie dostanie wpip kasy, i która otworzy dorogę do profesionalnych produkcji... przykład... daleko szukać nie trzeba...

 

Counter-Strike.

 

Jak bedziesz montował squad to pisz na gg ;)

Xaon czy Ty wiesz cokolwiek o devkit? Wiesz chociaz co to jest?

EOT. Z ignorantami nie rozmawiam.

1469167[/snapback]

Są devkity dla amatorów, gdzie wszystko jest objaśnione jak robić. Np devkit może wygladać jak konsola i nie być wcale wieksza. Devkit do PSX wygladał jak PSX tylko że był czarny. Dodatkowo Devkit potrafi odalac pirackie płyty, możliwość podpiecia hdd itp. Nie wiem jak wygladają dev-kity do nowych konsol. Wiem, że do starszych jak PSX wygladało to tak, że właśnie dostawałeś konsole, która miała umożliwone bezproblemowe przerzucanie softu z PC na konsole (kabel, płyta CD-R itp itd), nie byłą zabezpieczona itd. Gry i tak się robi na PC'tach, na dev-kit'ach się testuje je. Jak się mylę to mnie poprawcie ;) Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was coś takiego, o xklocku tez tam jest:

 

http://gamesradar.msn.co.uk/news/default.a...bsectionid=1585

 

Microsoft isn't entirely faultless either, however, with playable demo units on the E3 show floor - which at face value appeared to be running on the displayed Xbox 360s - in fact, being powered by Apple G5s and Xenon development units behind the scenes.

 

Powtórzę jeszcze jedno - niech gry na konsole będą najlepsze jakie tylko mogą być - jeżeli coś przekonwertują na pc to przynajmniej z niezłą grafą, a jeżeli nie będą tego robić, to kupie konsolę i też będzie fajna grafa :)

Nooo pewno nie kupię, aczkolwiek Belka i inne drewniaki z rządu obiecują, ze będzie lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xaon czy Ty wiesz cokolwiek o devkit? Wiesz chociaz co to jest?

EOT. Z ignorantami nie rozmawiam.

1469167[/snapback]

Wiem tyle ile zrozumiałem o tym na forum, więc sorry jak coś nie tak powiedziałem. Przypuszczam, że odpowiednio skonfigurowany komp. A jeżeli to nie służy do robienia gier i programów na inne platwormy to ja sam niewiem co to jest. Nie miejcie do mnie żalu, że się nieorjętuje :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... za wszystko inne zapłącisz... Paszportem polsatu :) A tak na powage... ja też szukam takiego squadu co by robił gry. Na początku mi jest obojętne jaka platforma. Może być nawet gameboy :) No i z amatorskich rzeczy nieraz można zrobić naprawde wpyte rzecz za która sie dostanie wpip kasy, i która otworzy dorogę do profesionalnych produkcji... przykład... daleko szukać nie trzeba...

 

Counter-Strike.

 

Jak bedziesz montował squad to pisz na gg ;)

 

Są devkity dla amatorów, gdzie wszystko jest objaśnione jak robić. Np devkit może wygladać jak konsola i nie być wcale wieksza. Devkit do PSX wygladał jak PSX tylko że był czarny. Dodatkowo Devkit potrafi odalac pirackie płyty, możliwość podpiecia hdd itp. Nie wiem jak wygladają dev-kity do nowych konsol. Wiem, że do starszych jak PSX wygladało to tak, że właśnie dostawałeś konsole, która miała umożliwone bezproblemowe przerzucanie softu z PC na konsole (kabel, płyta CD-R itp itd), nie byłą zabezpieczona itd. Gry i tak się robi na PC'tach, na dev-kit'ach się testuje je. Jak się mylę to mnie poprawcie ;)

1469279[/snapback]

Jak mnie ktoś nauczy robić COKOLWIEK w tym stylu, to chętnie się wpakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WiFi mi z wyglądy nie przeszkadza. Słuchawki wyglądają poprostu jak słuchawki. Pilot wygląda według mnie nawet fajnie. Wtyki czincz są ciekawe, ale ładniejsze od tych z pegazusa :razz: . O padzie niebędę się wypowiadał, bo uwarzam, że dual shock 2 jest najlepszy, przynajmniej z wyglądu, bo innych nie trzymałem. Lecz memorka mi jakoś z wyglądu nie pasuje, może dobrze będzie wyglądać wpięta w konsole, ale najlepiej żeby nic z konsol nie odstawało. Mogłem coś źle o niej powiedzieć, bo niewem jak i gdzie będzie wkładana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, te słuchawki jak dla mnie wyglądają zbyt delikatnie, co by nie powiedzieć tandetnie :P Coś na wzór słuchawek Logitecha, które chodzą u nas po 30zł. Małe głośniczki pewnie zaoferują kiepski dzwięk. Do tego praktycznie brak nauszników, czyli każdy najdrobniejszy szmer z otoczenia będzie nam przeszkadzał w grze. Jedyna zaleta: nie będą się pewnie pociły uszy. Ciekawe za jaką kasę to puszczą :). Mogliby dać coś na wzór Plantronics 90. Reszta peryferiów wygląda bardziej solidnie, ale pada nie miałem w rękach, więc nie powiem czy przebije w ergonomii króla wśród padów, Dual Shocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że naprawde nie mieliście za dużej stycznośc z grami na current-gena'ach, że obczajacie co to za słuchawki.

 

Primo... to nie słuchawki, to headset

Ktoś powie - bzdura... przecież to słuchawki... no w sumie tak, ale nie pełnią roli słuchawek.

Polega to mniej wiecej natym,że w tych słuchawkach nie usłyszycie odgłosów z gier, tylko to co mówią ludzie od Ciebie z drużyny.

 

Podam wam przykład z obecnej generacji konsol jak to wyglada. Siedzicie w kanciapie, przed TV, dla przykładu zestaw 5.1 ale nie musi być (w każdym razie z 5.1 jest jeszcze bardziej wpyte), właczecie nowego SpinterCell'a, tryb multi. Jak chodzicie po mapie, to wszystko słyszycie z otoczenia, co się dzieje, właśnie na zwykłych głośnikach. Jak kolega z drużyny będzie coś do Was mówił, to usłyszycie włąśnie dokładnie w uchu to. Przez to macie uczucie, jakbyście naprawde byli w akcji tym szpiegiem i słuchali tak jak on przez słuchawkę głoś kumpli. Dochodzi do tego drugi fajny patent, gdyż do słuchawek trzeba mówić szeptem, bo jak powie się za głośno, to osoby z przeciwnej druży Twój głos usyłszą nie w hed-secie, ale właśnie z otoczenia, do tego z echem, czaicie, normalny głos. Takie zagrywki zabawą dźwiękiem naprawdę potęgują przeyżycia z gry. Wierzcie mi. Fajna sprawa. Do tego dochodzi filtr dźwieku tak, że w ogóle słychać jakby to radio było....

 

No myśle ze zczailiście o co mi chodzi. Jak zagmatwałem wyjaśniając to mnie zapytajcie sie czegos, postaram sie wyjaśnić bardziej spójnie...

 

aha, ten head-set będzie bezprzewodowy, w sensie, wpinamy go do bezprzewodowego pad'a nie do konsoli. Te słuchawki nie muszą być ani mocne w brzmieniu, ani duże. Mają przekazywać tylko głos kolegów z team'u i pełnić funkcję taką, jaką np pełnią słuchawki komandosów - małe, lekkie, na jedno ucho.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro te słuchawki (EDIT: headset :razz: ) mają pełnić wyłącznie rolę komunikacji głosowej to faktycznie, takie jak te wystarczą. Ale jeżeli jednym z zastosowań miało być np. granie na słuchawkach przy jednoczesnej komunikacji głosowej z innymi, to podtrzymuję swoje słowa, przydałoby się coś mocniejszego ;)

Edytowane przez Mizc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że naprawde nie mieliście za dużej stycznośc z grami na current-gena'ach, że obczajacie co to za słuchawki.

 

Primo... to nie słuchawki, to headset

Ktoś powie - bzdura... przecież to słuchawki... no w sumie tak, ale nie pełnią roli słuchawek.

Polega to mniej wiecej natym,że w tych słuchawkach nie usłyszycie odgłosów z gier, tylko to co mówią ludzie od Ciebie z drużyny.

 

Podam wam przykład z obecnej generacji konsol jak to wyglada. Siedzicie w kanciapie, przed TV, dla przykładu zestaw 5.1 ale nie musi być (w każdym razie z 5.1 jest jeszcze bardziej wpyte), właczecie nowego SpinterCell'a, tryb multi. Jak chodzicie po mapie, to wszystko słyszycie z otoczenia, co się dzieje, właśnie na zwykłych głośnikach. Jak kolega z drużyny będzie coś do Was mówił, to usłyszycie włąśnie dokładnie w uchu to. Przez to macie uczucie, jakbyście naprawde byli w akcji tym szpiegiem i słuchali tak jak on przez słuchawkę głoś kumpli. Dochodzi do tego drugi fajny patent, gdyż do słuchawek trzeba mówić szeptem, bo jak powie się za głośno, to osoby z przeciwnej druży Twój głos usyłszą nie w hed-secie, ale właśnie z otoczenia, do tego z echem, czaicie, normalny głos. Takie zagrywki zabawą dźwiękiem naprawdę potęgują przeyżycia z gry. Wierzcie mi. Fajna sprawa. Do tego dochodzi filtr dźwieku tak, że w ogóle słychać jakby to radio było....

 

No myśle ze zczailiście o co mi chodzi. Jak zagmatwałem wyjaśniając to mnie zapytajcie sie czegos, postaram sie wyjaśnić bardziej spójnie...

 

aha, ten head-set będzie bezprzewodowy, w sensie, wpinamy go do bezprzewodowego pad'a nie do konsoli. Te słuchawki nie muszą być ani mocne w brzmieniu, ani duże. Mają przekazywać tylko głos kolegów z team'u i pełnić funkcję taką, jaką np pełnią słuchawki komandosów - małe, lekkie, na jedno ucho.

 

Pozdrawiam.

1475708[/snapback]

Wow. Przyznam się bez bicia że......nie miałem zielonego pojęcia że to tak działa :). Właśne coś mi nie grało, bo niby grasz na dużym TV z (opcjonalnym) zestawem 5.1 i co, masz słyszeć wsio na słuchawkach...eee...Head-Setcie? Dzięki Tobie Snake jestem mądrzejszy o kolejną informację. Naprawdę! Nie robie sobie jaj! W końcu całe życie się uczymy ;). THX again and Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solid czyta PSX Extreme :) To widać, kupę z tego przepisuje :) Dziś zajrzałem do kiosku ------ JEST NOWY PSX, jak się drzemnę, to lece i biore, jesteem ciekaw, co piszą po oblookaniu renderów na E3 :) Zobaczymy, kto miał rację heheh :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no...joypad wi-fi...LOL toz to wygląda jak kontroler do samochodów RC . Czy naprawde nie mozna zastosowac technologii takiej jak w ps3.Czy naprawde az tak obciazyło by to kieszenie tego pana co to ma najwiecej pieniedzy na swiecie aby stworzyc konsole z bezprzewodową technologią nie podnosząc przez to ceny konsoli ?? nie zbiedniał by przeciez...a i tak jesli ktos chce kupic ten zestawik to bedzie musiał zaplacic zapewne góre pieniedzy znajac polskich dystrybutorów. :/ głupia podstawka np. pod konsole ps2 slim zeby mogla sobie pionowo postac kosztuje BAŃKE???? a przynajmniej tyle kosztował kawałek głupiego plastiku :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solid czyta PSX Extreme :) To widać, kupę z tego przepisuje :)

1476990[/snapback]

Aby grać w gry na X-Boxie nie trzeba mieć przepustki w postaci PSX-Extreme i ja to co opisuje czesto opieram na własnych doświadczeniach a nie tak jak ty, "skąś tam przepisując"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spox. Ten zasilacz przegina, ale jest całość jest ok. Teraz dopiero zauważyłem, że memorki nie będą aż tak wystawać z konsolki. Ale i tak x-a niekupie z dwóch powodów: niestać mnie na dwie konsole, a pleja nie odpuszcze.

2. Biały kolor nie pasuje do szaro-czarnych mebli i obok czarnego tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...