Skocz do zawartości
s0lid

AMD Venice 3000+ Umarł Król, Niech Żyje Król?

Rekomendowane odpowiedzi

Procek jest już w rankingu ale z nickiem  poprzedniego właściciela i z mniejszymi tyćkę MHz ;) W skrócie pora na UpDate ;]

1632240[/snapback]

Jakos nie zalezy mi na tym rankingu, a to dlatego ze to juz moja tajemnica :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az tak wysoko nie mierze :wink:, jak juz napisalem nie zalezy mi na rankingu prime.

1633443[/snapback]

 

A co z tym Fc , przeciez ta perełka :wink: się marnuje. Paluszki rozluźnici brac się do roboty :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z tym Fc , przeciez ta perełka  :wink: się marnuje. Paluszki rozluźnici brac się do roboty  :wink:

1633909[/snapback]

FC jeszcze sobie poczeka, sztuka nie jest w.....c pare tysiaczkow na FC, gdybym nie mial rodziny to juz dawno bym kupil :wink: (nieraz sa wazniejsze rzeczy jak FC), a tak musze jeszcze troszke poczekac na zakup

 

zaba26 nie uda sie dogonić bachusa, gdyż ma tylko połowe cache'u w procku... zawsze da to jakąś różnice  :wink:

1633926[/snapback]

Nie wiem czy by sie dalo przegonic bachusa, ludzie ile razy mam pisac ze nie interesuje mnie prime :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić Venica 3000+ z selekcji,tak aby poszedł na 2700Mhz,czyli 9x300.Jakie pamięci polecacie aby uzyskać 300Mhz na fsb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić Venica 3000+ z selekcji,tak aby poszedł na 2700Mhz,czyli 9x300.Jakie pamięci polecacie aby uzyskać 300Mhz na fsb?

1634928[/snapback]

Najlepiej coś na Winbondzie lub TCCD bo np. z Hynixami już są problemy (nie zawsze ale dość często) na A64.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj pobawilem sie na szybko w o/c sprzeta i wyciagnalem 9x300 standardowe vcore a ramy na dzielniku 150 wiec bylo 225 mhz na 1.5-2-2-0 reszta na auto na napieciu 3.0V spi 16M przeszlo dwa razy - niestety nie mialem czasu zapuscic prime'a dzisiaj w nocy moze go zostawie to go primem pomecze i jeszcze pamiatki gold memem

ps. thx RepsOn, poprawione :)

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

hmmm te venice coraz gorsze są jednak mój winchester jeszcze nie odejdzie, nie wiem czy to komus pomoze ale w proline mają jeszcze proce z 20/21 tygodnia 2005.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

no nie sprawdzałem tak dokładnie tylko luknołem, i tak teraz z 21 tygodnia trudno dostac nowy, wiec co by to nie było to sie da i tak fajnie podkrecic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie sprawdzałem tak dokładnie tylko luknołem, i tak teraz z 21 tygodnia trudno dostac nowy, wiec co by  to nie było to sie da i tak fajnie podkrecic

Zadziwiająca pewność, doprawdy

 

Zapytaj PITer'a jaki odsetek z jego selekcji to te fajnie się kręcące ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to ujął tak : odpady z selekcji E3 z 21 tygodnia były lepsze od najlepszych sztuk nowych Venice E6 bodajże 30 tydzień. Tak w skrócie można podsumować moją ostatnią rozmowę z PITerem na temat O/C nowych E6.

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to ujął tak : odpady z selekcji E3 z 21 tygodnia były lepsze od najlepszych sztuk nowych Venice E6 bodajże 30 tydzień. Tak w skrócie można podsumować moją ostatnią rozmowę z PITerem na temat O/C nowych E6.

1638978[/snapback]

 

taaa - poza tym mit o 1T 4x512 ... ehhh E6 wielkie rozczarowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

nie potrzebuje do tego Piteranaprawde ktos musi byc szczesciarzem zeby trafic na totalna padake z 21 tygodnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa - poza tym mit o 1T 4x512 ... ehhh E6 wielkie rozczarowanie

Właśnie, jakie realnie zmiany ma w sobie E6? Abstraciach!ąc od możliwości OC, które dostaje się dodatkowo i producent wcale nie jest w jakikolwiek sposób zobowiązany by procki dobrze się kręciły. Co zmieniono w E6? Co miano zmienić

 

A na marginesie swoje kręcące procki trzeba szanować, bo jak się któryś spali .... Bo kolejne tygodnie jakieś takie zwyczajne .... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie biorąc pod uwagę O/C tak jak mówisz to zmiany PRAKTYCZNE z E3 na E6 są zerowe… Przypomina mi się wielki „boom” przed wyjściem E3 które to też miało działać z 4x512 1T a co z tego wyszło każdy wie z E6 jest podobnie… Może E9 czy jakie tam kolejne oznaczenie będzie coś poprawi ale jak na razie to mam mieszane uczucia…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e nie wiem gdzie sie o to zapytac bo zapytam sie was..bo jak czytam co piszecie to nie wiem o co chodzi wiec sie znacie

 

Co oznacza "CPU Ref. Voltage" w biosie ?(mam ustawione default)

Jaka jest maxymalna bezpieczna temperatura dla Venice E3 ?

no mam jesce mnostwo pytan dotyczacych pamieci ale to raczej nie tu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...