Skocz do zawartości
s0lid

AMD Venice 3000+ Umarł Król, Niech Żyje Król?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem tu dopiero pierwszy dzien i zaczolem sie bawic w OC i na razie udalo mi sie wykrecic mojego VINICE3000+ na 300x9 na 1,35v i 322x9 na 1,55 na powietrzu . Plyta to EPOX 9NDA3J .Mialem Abita AV8 ale padaka na abicie uzyskiwalem 250x9 . Co wy o tym myslicie dobry wynik ?Dodam ze na codzien pracuje na ustawieniach 300x9 i nie mialem zadnych resetow czy zwisow . Pozdrowiam

 

link 1 300x9 http://www.diabel.kg.net.pl/download/test.JPG

 

link 2 322x9 http://www.diabel.kg.net.pl/download/test2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

wg to zapusc 1 h prime smallftt na tym ustawieniu 322x9 i wtedy dowiesz sie czy to dobry procek , sproboj obnizyc rowniez vcore

 

z 21 tyg mialem 2 sztuki DPMW i obie robia 2.9 ghz primestable(a nawet wiecej) gdzies screeny dawalem wczesniej , napiecie okolo 1.5v w biosie ustawione - ci z 4speed tez wlasnie ta serie sprzedaja jako niby selekty... i ida im spokonie te 2.9ghz , na allego sa te procki po 485zl - wiec jak dla mnie mozna doplacic jak ktos koniecznie chce te gora 50zl za selekcje , ale nie 100czy 200 bo to juz troche chore jest , niv tylko brac 21 tydzien DPMW za ta cene - testowalem mojego i na ustawieniu 1.475v w biosie (okolo 1.45 w cpu-z) robi spokojnie 2.8ghz

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wg mnie bardzo dobry wynik, gdzie kupywałes proca, jaka seria?

1549974[/snapback]

Witam procek kupowalem w sklepie w Dabrowie Gorniczej selekcjonowny 0517DPAW tu macie GG do tego sklepu 6173542 maja caly czas te procki. Wystawiaja tez na allegro .A co do ceny to juz sami musicie sie dogadac ja kupilem tanio jak na selekcjonowanego :D . Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że dziś jest gorąca a niemam co robic i z tego powdu jestem wkuriwony postanowiłem że zdejme blache z cpu. Kompletny brak litości nawet laminatem sie nieprzjmowałem.

po operacji zkaończonej sukcesem zakeięłm te rezustorki wokół jądra izolacją i ałozyłem artic silever 5 majac nadzije ze to cos da

ALE NIEDAŁO TEMP TE SAME!! żadnyhc zmian dałęm 2800 mhz 1,5V i temp w stres przekracza 50 stopni prime sie wywala koniec....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

screena zapodaje bardziej jako poparcie dla pomysłu zestawienia AndyN niż jako jakieś tam osiągnięcie; spodziewany bedzie updejt

screen

pozatym pokazuje przy okazji kolejny przykład możliwości serii 0517DPAW batch jeśli to ma jakieś znaczenie 0969 taki seksowny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

screena zapodaje bardziej jako poparcie dla pomysłu zestawienia AndyN niż jako jakieś tam osiągnięcie; spodziewany bedzie updejt

1550517[/snapback]

calkiem przyzwoity procek, mialem takich kilka :)

co rozumiesz pod pojeciem batch ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie zapuscilem sobie Prime, ale w czasie testu wylaczyli mi prąd i teraz na tych ustawieniach co wczesniej lecial, po włączniu Prime komputer sie restartuje po ok 30 sekundach testu.

Co to sie stalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moze teraz cos z innej beczki :D

Mam pytanko, czy nie ma ktos procesorkow Venice 3000+ z tygodnia 0517 - obojetnie jaka seria i jak sie kreca?

Potrzebuje kupic 2 sztuki - jak ktos ma jakies padaczki to zapraszam najlepiej na PW. Przydalby sie 1 BOX i 1 OEM najlepiej :rolleyes:

Pozdrawiam serdecznie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moze teraz cos z innej beczki :D

Mam pytanko, czy nie ma ktos procesorkow Venice 3000+ z tygodnia 0517 - obojetnie jaka seria i jak sie kreca?

Potrzebuje kupic 2 sztuki - jak ktos ma jakies padaczki to zapraszam najlepiej na PW. Przydalby sie 1 BOX i 1 OEM najlepiej :rolleyes:

Pozdrawiam serdecznie B)

1551231[/snapback]

a po co ci akurat ten week :wink: jak chcesz aby "obojetnie jaka seria i jak sie kreca"

pójdź do pierwszego lepszego sklepu i kup, jak chcesz do OC to kup u pitera :D, Lu jakiegoś z 21 tygodnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co ci akurat ten week :wink:  jak chcesz aby "obojetnie jaka seria i jak sie kreca"

pójdź do pierwszego lepszego sklepu i kup, jak chcesz do OC to kup u pitera :D, Lu jakiegoś z 21 tygodnia

1551257[/snapback]

Takie klient dal wytyczne :lol:

Wiec musi byc 0517 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QUOTE(unckle @ Jul 16 2005, 18:08)

screena zapodaje bardziej jako poparcie dla pomysłu zestawienia AndyN niż jako jakieś tam osiągnięcie; spodziewany bedzie updejt

screen

pozatym pokazuje przy okazji kolejny przykład możliwości serii 0517DPAW batch jeśli to ma jakieś znaczenie 0969 taki seksowny

 

 

 

 

 

calkiem przyzwoity procek, mialem takich kilka

co rozumiesz pod pojeciem batch ?

no zobaczymy co dalej ten proc pokaże :blurp: :blurp: :blurp:

 

a batch - to moze jeszcze jakieś wspomnienie z K7 - tam tym poęciem sie określało 4ostatnie cyferki w serii procka, które rzekomo mówiły którym prockiem z danego kawałka krzemu jest ten posiadany, i przyjmowało siętaką niezawsze sprawdzającą sięzasadę ze im niższy batch tym większa szansa na lepsze oc; ale z tego co widze to generalnie ludzie na a64 sobie to odpuścili - pewnie przestało sięsprawdzać tak jak np przy Bartonach mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mardok:

 

Witam Ciebie, troszke poprawilem czas:

 

1551301[/snapback]

O kurdę zaba26 wziąłeś Mardoka idziecie łeb w łeb co za rywalizacja :)

Oczywiście gratuluję wyniku :)

Jak czytam to mysle,że Mardok ustawia maszynę na 9x334,a czy tak będzie to czas pokaże :D

Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zaba26:

n1, bardzo ladny wynik :) Ale znajac zycie Mardok ma cos w zanatrzu, wiec sie musisz obawiac ze znow bedziesz musial go pobic :P

1551374[/snapback]

 

To dobrze, lubie rywalizacje, ale mysle ze moj sprzet jeszcze troche ma rezerwy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie, dajcie, na tym to wlasnie polega ze samemu sie zalatwia sprzet za wlasne pieniadze zeby powalczyc kto lepszy. Wtedy sie ma wieksza satyswakcje ze ma sie wlasny sprzet z ktorym sie ma najlepsze wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie klient dal wytyczne :lol:

Wiec musi byc 0517 :lol:

1551289[/snapback]

zamów w www.gral.pl maja odpady z selekcji, chyba ze chcesz selekto to wal na priva. Wszystkie z 17 tygodnia

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądałaby współpraca Venice z 4x512MB Geil UltraX na TCCD? Ma ktoś jakieś doświadczenia albo coś czytał?

Procek będzie kręcony, na pewno 9*311

 

Głupio zabrzmi ale Battlefield 2 na 1 GB to trochę mało .... :? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupio zabrzmi ale Battlefield 2 na 1 GB to trochę mało .... :? :(

1551571[/snapback]

Na takim sprzęcie haczy Ci? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ma być ? 2T i jakiś niski dzielnik (a w zasadzie to większy) będzie potrzebny bo za wysoko 4x512MB zazwyczaj się nie kręci, no ale z drugiej strony to i tak lepiej 4x512MB niż 2x1GB bo to już totalnie do pracy na def się tylko nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takim sprzęcie haczy Ci?  :blink:

1551575[/snapback]

Dla tej gry 1GB to na większych planszach trochę mało. Może kolejny patch to naprawi. Ta gierka ma taki apetyt na RAM, programiści sobie nie żałowali .... :?

 

A jak ma być ? 2T i jakiś niski dzielnik (a w zasadzie to większy) będzie potrzebny bo za wysoko 4x512MB zazwyczaj się nie kręci, no ale z drugiej strony to i tak lepiej 4x512MB niż 2x1GB bo to już totalnie do pracy na def się tylko nadaje.

1551582[/snapback]

Tak też czytałem, hmmm. Na razie i tak nie mam całej kasy. Muszę to przemyśleć jeszcze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dolaczam jako kolejny posiadacz venicjusza, mam nadzieje ze szczesliwy :-P

Moim zalozeniem gdzies w myslach bylo, zeby proc chodzil sobie na te 9x300 na default napieciu i to by mnie satysfakcjonowalo. No i chodzi :D

Proca kupowalem w ESC, pierwszy lepszy z brzegu i niestety OEM bo boxy sie skonczyly. Seria to : 0517 DPAW.

Chlodzenie to Freezer. Kurcze nie wiedzialem ze jego powierzchnia styku jest mniejsza od powierzchni proca :-P A moze dostalem jakis zmiejszony, hehe :D

Jak na razie jestem happy, mam problemy z poprawnoscia sciaganych plikow, ale nie sadze zeby to byla wina proca, wiec stosowny watek zamiescilem w temacie o DFI :)

Edytowane przez BiBeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie znów pochwale, a jak :)

procek mnie zaskakuje

screen

cholerka tylko nie wiem czy to wersja którą mam czy ogólnie programik sp2004 ma taką wadę czy jak - posłuchajta tego: wziąłem se zapuściłem small FFT i poszedłem po godzinie do kościoła :lol: wracam ->ucieszyłem się i zarazem zdziwiłem że liczy ->Print Screen i walnąłem do painta wcześniej naciskając "pokaż pulpit", gdy wszedłem do painta zorientowałem się ze nie miałem cpu-z na ekranie..., no to luz - odpaliłem cpu-z i wtedy juz nie mogłem przywrócić sp2004 na pulpit.,... - o co be?, tak więc screen jest bez cpu-z, wcześniej juz też mi się zdażyłe ze nie mogłem przywrócić tego goofna...

coż, to mam nadzieje nie koniec dla proca :blurp:

Edytowane przez unckle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...