Skocz do zawartości
munio

Ekspert & Komputer Świat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamilwrc

Są do baniuka ? :P

ja nie lubić ks/kse. Ciągle te same głupie testy i zawaliste porady :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kse jest w jakims stopniu alternatywa do chipa

obie gazety maja swoje plusy i minusy w zwiazku z tym ze starzy maja sklep

od jakiegos czasu czytam obie gazetki i do kazdej mozna sie do czegos przyczepic

w kse duzo zeczy sie pojawtarza ale sa tez ciekawe w miare sensownie prowadzone dzialy

np o programowaniu w vba mozna bylo sie troche dowiedziec

za to w chipie bardzo mi sie nie podobaja niektore testy sprzetu ktore jakos dziewnie

pachna mi sponsoringiem

Edytowane przez ^KapitaN^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co z tego, że jest reklama, jakoś tzreba zarobić na server, druga sprawa to nie pisz postu pod postem, jest opcja edytuj, a wracając do tematu, nie są to jakies super czasopisma, ale czasem można poczytać, choć nie kupuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buhahaha, kś to shit jakich mało, te testy są po prostu rozbrajające :lol: :lol: i ten współczynnik cena/jakość mógł zaskoczyć :lol:

1345050[/snapback]

Komputer ŚWIAT i Komputer ŚWIAT Ekspert to dwie różne gazety redagowane przez innych ludzi. KŚ to gazeta do człowieka który pierwszy raz styka się z komputerem - więc nic dziwnego, że nie znajdziesz tam nic ciekawego... Dla przykładu w testach często duży wpływ mają takie rzeczy jak instrukcja obsługi lub też pomoc techniczna.

 

Natomiast Ekspert idzie już w innym kierunku i tutaj piszą ludzie, którzy sporo wiedzą. Uwierz mi, wiem coś o tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda gazeta jest dobra tylko w danej dziedzinie ! Czytam KSE i Chipa są to gazetki które warto poczytać. Wiele ciekawych rzeczy można sie dowiedzieć choć niekiedy sie powtarzają. Co do KŚ jest to gazeta dla początkujących, nie każdy od razu wie co to jest procesor czy chipset.

Edytowane przez Darks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekspert jest ciekawy i nieraz warto go kupic, chociaż większosc z was nie znajdzie tam nic ciekawego, to na pewno nie znajdzie tam takich loli jak w ks :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputer ŚWIAT i Komputer ŚWIAT Ekspert to dwie różne gazety redagowane przez innych ludzi. KŚ to gazeta do człowieka który pierwszy raz styka się z komputerem - więc nic dziwnego, że nie znajdziesz tam nic ciekawego... Dla przykładu w testach często duży wpływ mają takie rzeczy jak instrukcja obsługi lub też pomoc techniczna.

 

Natomiast Ekspert idzie już w innym kierunku i tutaj piszą ludzie, którzy sporo wiedzą. Uwierz mi, wiem coś o tym :)

1345086[/snapback]

 

ech.... czyżby redaktor ?? :> :)

 

gdzieś coś widziałem

 

ja osobiście nie kupuje żadnych z wymienionych, umiem się obsługiwać netem ;], a programy w razie cd, można zassać z neta ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja gazet nie czytam, od kiedy wyrosłem z CDA czytanego na lekcjach ;) .

Obecnie nie ma chyba tematu, który nie byłby gdzieś opisany w sieci (całkiem za darmo) w jakimś pdf'ie. Trzeba tylko umieć szukać ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast Ekspert idzie już w innym kierunku i tutaj piszą ludzie, którzy sporo wiedzą. Uwierz mi, wiem coś o tym :)

1345086[/snapback]

Tak własnie patrze w eksperta i zastanawiam się jak "ktoś" mógł napisać coś takiego "NV40 to najsłabszy z szóstej generacji układów graficznych NVIDII" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem ze kś jest dobry dla ludzi ktorzy ucza sie dopiero podstaw, instalacji windowsow, programow itp, dla zaawansowanych uzytkownikow to najlepsza gazeta jest internet :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie rozwaliło jak w którymś KS był artykuł o "wiosennych porządkach" i oczywiście czyszczenie dysku - przedstawiawiali jak zwolnić miejsce na dysku na przykładzie instruckji jak wyinstalować winampa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... wszyscy okropnie narzekają, a jednak co druga osoba wie dokładnie co było w danych numerach, dziwne nie? ;]

1345286[/snapback]

to admini nie dostają darmowej wersji KŚ ? :P :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czytałem komputer świata od pierwszego numeru jak wyszeł byłem w tedy w 4 klasy podstawówki i dzięki niemu dużó sie nauczyłem :] dla mnie była to dobra gazeta na początek chyba przez 2 lata ją zbierałem potembył chip i enter a na końcu net :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekspert bardzo lubi Tweaka ;]

 

Co jest jakis artykul to widze linka do tweaka ;]

1346060[/snapback]

Z forum tweak moglyby powstac najbardziej zaawansowane gazetki komputerowe w PL.

Wystarczy przesiac 80% bzdur i masz taka kopalnie wiedzy, ze wystarczy na 2 lata swietnego pisma.

I podejrzewam, ze wlasnie wiekszosc gazet z niego korzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zbierałem KŚ i Eksperta, ale po tym jak mam neo szkoda mi kasy bo wszytko mam na necie, poza tym obie gazetki mi sie podobały, chodź literówki były lolowate, cos w stylu Semptron i teraz jak jakis noobek zagduje na GieGie czy mu pomoge to mówi mi swój config z tym nieszczesnym Semptronem i Zelmanem, zamiast Zalmanem, co cóz...

 

 

 

;)

Edytowane przez MeGaMuCieK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fidel -> nie zwracaj uwagę na Kaeres'a bo się chłopak czepia...

PSX Extreme rządzi :-P sam czytałem kiedyś tą gazetkę, jak jeszcze miałem ps2 i klimat w niej jest nieziemski...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E jest całkiem ok, w ostatnim numerq dali sposób jak przerobic 6200 na 6600 :] (ale niestety sam nie czytałem, tylko kumpel mi mówił bo niestety taką ogromną kwotą chyba 10zł nie dysponuje :lol: :P )

 

ps. widze reklame kśe u góry forum, ktos cos wspomniał ze linki do tweaka pojawiają sie w kśe...czyżby admin miał wtyki w ruskiej mafi? :P

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...