Skocz do zawartości
BigSpider

Unreal Tournament 3

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz mieć ponad 2gb wolnego miejsca tam gdzie masz system , ewentualnie zmień ścieżke do tempa , w tempie rozpakowuje się gierka , łatki inne cuda wianki waży to wtedy około 900mb.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tescie na 7900GS i X1950PRO musze powiedziec, ze na X1950PRO giera smiga duzo lepiej. Jest tylko jeden maly problem, odnosze wrazenie, ze grafa na 7900GS byla lepsza. Pewnie znowu cos ze sterami ATI...

 

EDIT:

 

Kurde, no wyraznie to widac. Na 7900GS grafa byla super, kolory "cieple", piekne. Zupelnie co innego niz to wyblakle g... na screenach ze strony wczesniej. Na ATI plynnosc jest duzo lepsza, chodzi swietnie z detalami na full, tylko problem jest w tym, ze na ATI z detalami na 5 gra wyglada jak na GF z detalami na 3... Kolory sa jakies takie wyblakle, zupelnie jak wlasnie na tych screenach strona wczesniej.

 

EDIT2:

 

Na sprzecie z mojego siga i grafie X1950PRO wszystko smiga. Vehice CTF z 11 botami chodzi jak zloto, super plynnie. Tylko mowie, cos mi nie gra z ta grafa... Roznice nie sa duze, ale jednak sporo gra stracila...

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, no wyraznie to widac. Na 7900GS grafa byla super, kolory "cieple", piekne. Zupelnie co innego niz to wyblakle g... na screenach ze strony wczesniej. Na ATI plynnosc jest duzo lepsza, chodzi swietnie z detalami na full, tylko problem jest w tym, ze na ATI z detalami na 5 gra wyglada jak na GF z detalami na 3... Kolory sa jakies takie wyblakle, zupelnie jak wlasnie na tych screenach strona wczesniej.

Może to kwestia sterów. Sprawdzałeś na nowych catalystach? (7.10)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm panowie czy jest tam jakas fizyka wogoole ?? Tak sobie biegam strzelam to normalnie bieda jest straszna , nic nie lata nie odpada - jak zwykly ut2004 tylko z podrasowana graficzką ;).

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell ja tam grałem narazie z botami na tym trutniu z podpisu i powiem szczerze , że lepiej to chodzi niz leciwy cs source na poniektórych mapach poprostu płynie obraz .

Czego wymagasz od zestawu 3x100zł?

 

celeron + 1gb + gf6600 :lol2:

 

800x600 detale na 2-3 i plynnie (30fps+) z 15 botami na otwartej przestrzeni :) . Bedzie czas to sie pobawie na lepszych zabawkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak jak z kobietami, najpierw oceniasz po wyglądzie, a potem poznajesz jej wnętrze (o ile "grafika" się spodobała) ;)

Rzeczywiście, masz rację. My faceci jesteśmy wzrokowcami :). Myślę jednak, że nie jedna kobieta za to porównanie by się obraziła :D. Podobnie jak kobieta tak samo gra powinna nas przyciągnąć wyglądem a zatrzymać charakterem (gameplayem) :D.

 

U mnie plik już dawno się ściągnął. Będę reinstalował windowsa i zobaczymy jak będzie to chodziło na moim archaicznym sprzęcie :D. Przydałoby się trochę więcej ramu :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak rozgrywka super.. grafika i fizyka (pewnie potrzeba Ageia Physx ) nic szczególnego , nie widze żadnej mega rewolucji... oczywiście dając wszystko na max. mam średnio 15-25 fps ;)... optymalizacja śilnika dobra ale grafika jakoś tak przereklamowana... ;) Nie mówie że jest zła ale spodziewałem się czegoś lepszego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.pcper.com/article.php?aid=464&a...xpert&pid=1

 

Zauwazylem dziwna rzecz - grafika wyglada bardzo dobrze jak sie gra w oknie, przy takich samych ustawieniach i fullscreen tekstury sa jakies takie rozmazane itd :o . Oczywiscie nei sprawdzalem rodzialek typu 1600x1200 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 i 1280x800 i da sie grać na moim pudle :D

Niesamowita gra, niesamowita grafika, niesamowita zabawa :D Nie spodziewałem sie tego - optymalizacja silnika wzorcowa przy takiej grafie i plynnosci (dla przykładu CoD4 przy maxie juz przycinał). Jednak procek w UE3 nie ma az takiego duzego znaczenia

Teraz to UT3 > CoD4 > reszta

 

Kto hostuje ? :P

 

P.S U mnie grafika wyglada wyraznie lepiej niz na screenach na forum i w tym artykule. Zara wrzuce swoje screeny

Edit: Zanim je wrzuce, musze sie nauczyc ładnie je robic :P

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...