Skocz do zawartości
nrl

Condemned: Criminal

Rekomendowane odpowiedzi

a fear ci sie podobal?

Z tego co pamietam to tripsta aka tek9 mocno krytykowal FEAR'a.

 

@tripsta

Mozesz rozwinac swoja wypowiedz? Samo lakoniczne stwierdzenie, ze gra jest nudna nic mi nie mowi. Podaj pare argumentow, ktore pozwola lub nie obronic trafnosc Twojej opinii.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaloze sie ,ze tripsa przesadza :D Gra miazdzyla klimatem w demie i napewno bedzie rowbnie dobra jak fear,tzn jesli komus (tak jak mi) sie podobal fear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krytykowalem feara to teraz skrytykuje to :P , ciagle powtarza sie ten sam schemat ciemnych pomieszczen , czesto jest tak ciemno ze nic nie widac i nawet nie wiesz czy zadales cios czy nie , nie mowiac o tym ze wrogowie jakims dziwnym trafem maja niezly zasieg razenia :) , gram na normalu i jest dosyc trudno kilka razy juz zginelem , ale ciagle to jest pojdz do punktu A , zabierz rzecz B , wroc do punktu C i jej uzyj aby przejsc dalej itp

nie mowiac o tym ze po drodze zabijam z 3 gosci , jest calkowicie pusto , biore rzecz C i znikad pojawiaja sie nowi przeciwnicy , czesto dochodze

gdzies aby zostac zaatakowanym od tylu a dokladnie wszystko sprawdzalem , jak dasz jasnosc wyzej to gra traci klimat bo wszystko widac , jak

nie to bedziesz lazil w kolko po pomieszczeniu szukajac jakiegos durnego przedmiotu

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co ty i niektorzy tutaj obecni oczekujecie od gier.Mi sie podoba takie cos,jak spodziewacie sie czegos innego to sobie sporo poczekacie na Wasza "dobra" gre :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś podawał ale IGN wycenił grę na 8.5, Gamespot na 8.1. Swoją drogą nieco nei rozumiem ludzi którzy widą w tej grze kalke f.e.a.r- przecież to ma zupełnie inny klimat! to bardziej kryminał niż fps (choć post mortem i still life to jeszcze nie jest :) dlatego mi to osobiście bardzo odpowiada bo grafika świetna, klimat grozy, kryminalna fabuła i jest nad czym się znęcać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram, gram i widzę, że tytuł lekko zabugowany. Coś się czasami dzieje ze światłem (pojawia się i znika), za chwilę jakaś taksturka gdzieś mrugnie... hmm... może to tylko przez moje stery (beta).

 

Generalnie giera śmiga jak złoto na max detalach w 1280x1024 (~35FPS).

 

No i ten klimat... Miodzio!

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacielem sie , ktos wie co tutaj zrobic Dołączona grafika

znalazlem to co trzeba bylo i nie wiem co dalej :/ , oceniam ta gre na 8.5/10 jest troche bugow i czasami sa glupie akcje ze sztuczna inteligencja , bardziej mi sie podoba niz f.e.a.r , jest troche zapozyczonych elementow z f.e.a.r.a ktore irytuja bardziej niz wprowadzaja klimat , ale atmosfera jest i to pierwszej klasy , jedynie troche pozniej sie ona troche psuje :/ , gra sie rozkreca pozniej bo na poczatku to troche nudnawa sie wydaje , mimo calej tej monotonni i powtarzalnosci gra potrafi naprawde wciagnac , chodzi dobrze trudno mi powiedziec czy lepiej niz demo bo gralem deko dawno w to demo :P btw tec 9 jest w grze jako bron :lol:

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to masz pierwsza relacje , ta gra jest nudna :P

 

zacielem sie , ktos wie co tutaj zrobic http://img418.imageshack.us/img418/3520/condemned20060413205749976pl.th.jpg

znalazlem to co trzeba bylo i nie wiem co dalej :/ , oceniam ta gre na 8.5/10 jest troche bugow i czasami sa glupie akcje ze sztuczna inteligencja , bardziej mi sie podoba niz f.e.a.r , jest troche zapozyczonych elementow z f.e.a.r.a ktore irytuja bardziej niz wprowadzaja klimat , ale atmosfera jest i to pierwszej klasy , jedynie troche pozniej sie ona troche psuje :/ , gra sie rozkreca pozniej bo na poczatku to troche nudnawa sie wydaje , mimo calej tej monotonni i powtarzalnosci gra potrafi naprawde wciagnac , chodzi dobrze trudno mi powiedziec czy lepiej niz demo bo gralem deko dawno w to demo :P btw tec 9 jest w grze jako bron :lol:

No jak na nudna gre to ocena 8,5/10 to chyba dosyc duzo. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada sie naprawde fajnie bo klimacik jest naprawde spox.Odrazu mowie.Gra potrzebuje mw tyle miejsca na hdd ile TRL i ze swoja 80tka ledwo co wyrabiam :( Za wczesnie jednak by co kolwiek oceniac,pogram dluzej i powiem,ale zapowiada sie naprawde smakowicie :) Jeszcze zapomnialem tek o jednym.Jak sie wylacza wide screen?? Chce pograc na pelnym ekranie.Chcialbym rowniez spytac czy mozna w tej grze skakac i sie nachylac ? :D

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dalej tym lepiej.Klimat i rozgrywka niemal wzieta z feara,ale gra bardziej przypomina Aree 51 jesli chodzi o niektore motywy (nie ciagle zabijanie potworow tylko bardziej skupiam sie tu na poczatq gry).

Edit - cofam to - motywy ala fear wymiataja,jednak fear bardziej to przypomina,ale o dziwo gra wg mnie sie lepiej prezentuje :D Tylko wqrza mnie ten wide screen.Da sie go wylaczyc ??

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki widescreen? U mnie nic takiego nie występuje, jedynie na filmach się pojawia czasami.

 

cyt. "...czy mozna w tej grze skakac i sie nachylac ?" Skakać NIE, nachylać??? ŻE JAK??? Myszka w dół i już masz nachylanie. :-D

 

P.S.

Chyba Tobie chodziło o kucanie? - brak.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki widescreen? U mnie nic takiego nie występuje, jedynie na filmach się pojawia czasami.

Jak to przeciez od samego poczatq gra jest na zwezonym ekranie a nie na pelnym od gory do dolu :| Opcje sa dobrze,ale juz gra jest w wide screenie.Gram w 1280x1024 czyli tak jak jest pulpit :| W 1024 mam to samo,w 800x600 tez Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasy u góry i u dołu ekranu pewnie mają nadawać bardziej filmowy feeling tej pozycji, podobnie jak np. w Fahrenheit'cie.

I maja jeszcze jedno zadanie, mianowicie zwiekszyc ilosc FPS w grze :) Jak bedziesz mial gierke to napisz czy na lapku tez masz te pasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki widescreen? U mnie nic takiego nie występuje, jedynie na filmach się pojawia czasami.

 

cyt. "...czy mozna w tej grze skakac i sie nachylac ?" Skakać NIE, nachylać??? ŻE JAK??? Myszka w dół i już masz nachylanie. :-D

 

P.S.

Chyba Tobie chodziło o kucanie? - brak.

 

nie mozna skakac?? nie no panowie parodia..tak samo zresztą jak Black na PS2 pod tym wzgledem..tez tam nie skoczysz :? czyżby producenci sie cofali w rozwoju czy jak? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mozesz skakac ani sie chylac to jest tylko w odp momentach do uzycia , normalnie niestety sie nie da , tyhc pasow sie nie da wylaczyc a szkoda bo dali mozliwosc wylaczania tego filtra , wylaczenie ich tez by sie przydalo

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak skoku mi juz nie przeszkadza bo tego w grze sie wogole nie odczuwa,ale ten wide screen wqrza jak nic.Patrzalem w pliku ini,nie ma tam parametrow odpowiadajacych za to,wada gry jak nic,za to odejmuje caly punkt,poza tym gra lepsza od feara :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...