Skocz do zawartości
Gość

Neverwinter Nights

Rekomendowane odpowiedzi

Weź pod uwage to, że granie w angielską wersje to jest wyzwanie dla tego co się uczył angielskiego troche lat. Ja lubie angielskie i polskie, bo czasem uda im się coś zrobić fajnego czasem nie.

 

Granie w angielskie wersje sprawdzasz samego siebie, a majac poslką wersje mozesz porównywać teksty danych postaci i w ten sposób łątwo się uczysz.

 

Co do niemców - u mnie ostatnio niemiecki stałsię modny i wszyscy staraja mówić po niemiecku jak potrafią :)

 

Wracając do topicu:

 

Początki gry zniechęciły mnie do gry, ale gdy gram corazz dłuzej to mi różnicy nierobi, czy mieszajapolski z ruskim itp. gra sama w sobie wciaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio sobie pachowalem polska wersje i poprawili wiekszosc bledow z tekstami. Spoko.

Wersje angielska myknolem w 4 dni, a potem jeszcze raz :)

Teraz robie potchody do polskiej wersji zeby ja dokladnie przejsc quest po quesie ale jakos glos Aribeth mi nie pasuje. A mojej postaci to juz wogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makanor w 100% sie z toba zgadzam. tez nie lubie filmow i gier z dubbingiem. (napisy rox :D) poprostu nasi ludzie sie do tego nie przykladaja. wyjteak shrek i moze obelix. ale takich perelek jest malo imho prawie wogole nie ma. :( sam nie wiem co bym zrobi jakby wladca pierscieni albo gwiezdne wojny byly z dubbingie 8O. przeciez to by byla profanacja jakby frodo zaczal przemaiwac jakims dziwnym damskim glosem i to pewnie z ruskim akcentem. podobnie w BG1 i glos imoen- BOZE z kad oni ta ruske do tego wzieli?? z piewrszego lepszego domu publicznego ??? :evil: poprostu spieprzylo mi to jakies 20% klimatu w tej grze.

ogolnie zec biorac jestm za orginalnymi wersjami jezykowymi filmow i gier z napisami. nie lepiej w takiej grze czy filmie zostawic orginalne glosy a tylko napisy wrzucic :?: ci co to robia bede mieli mniej roboty i bede szczesliwi i my grajacy i ogladajac tez bedziemy happy. czy to tak trudno tym wazniakom w krawatach :P troche pomyslec. PANOWIE PRODUCENCI MYSLENIE NIE BLOLI !!!

tak wiec moje haslo brzmi: " my nie chemy batonow, chcemy filmow i gier w orginalnych werjach z napisami!!!"

czytal lucjan szolajski :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem se w ta gierke, wylonczylem i po godzinie znow wlonczylem i zonk, gra chodzila jakby chciala a nie mogla i pojawial sie komunikat o bledzie w pliku nwn.exe i wychodzilo do windy. po ciezkich bojach wymyslolem :wink: ze zainstaluje ja jeszcze raz i znowu zonk. pisze error i koniec. to se wzoilem recznie usunolem i z rejestru tez i teara zainstalowac nie moge bo znowu jest error. zara mnie szlag trafi :evil:

 

pomozcie!! co moze byc przyczyna!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram ostatnio ze znajomym w NWN po sieci i wpadlem przypadkiem na nastepujacy trik:

1-podpisz jakis emote, np beg pod quick slota

2-podpisz obok ikone zaklecia, np fireball

obserwuj ikonki w lewym gornym rogu

rzuc tegoz fireballa i w momencie gdy wylatuje i gdy ikonka rzuania zaklecia nie zniknela jeszcze z lewego gornego rogu nacisnij emote, podpisane do quickslota.

postac powinna w tym momencie wykonac emote i zaraz po nim rzucic nastepnego fireballa... mozna to powtarzac bez konca! czasami nawet nie zapomina sie tego traktowanego tym trickiem zaklecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodzi o to. Poprostu w jednej z gazet widziałem że dzięki jakiemuś programowi/modułowi można było zmieniać, wyposażać we własne przedmiety (które wcześniej zdobyłem) najemnika. Program daje możliwość wgladu i modyfikacji broni, ekwipunku najemnika. I właśnie tego programu poszukuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - HELP !!!

Już za granicą jest rozszerzenie do Neverwinter Nights a u nas wiocha.

Poszukuję oczywiście wersji angielskiej. Gdzie można to kupić ( napewno nie w sklepie ale jakieś www gdzie można zmówić )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nareszcie korzystajac z lata moge sobie pograc w Neverwinter Nights, jednak mam problem: wydaje mi sie ze zanioslem juz 4 skladniki do Lady Aribeth, podobno jeszcze jednego brakuje - tak ona mowi, na pewno jej zanioslem kosmyk wlosow driady, serce luan-ti, piórko cockatrice (cockatrice feather) i prawie na pewno mozg intellect devourera. Wrocilem na dol do wiezienia ale nic nie znalazlem, przesukalem tez na wszelki wypadek pozostale lokacje, gdyz nie jestem pewnien ktorego komponentu brakuje. Nie wiem co teraz zrobic, gralem przez kilka dni i na pewno nie bede gral od nowa, moze jest jakis kod zeby spawnac tez mozg devourera, a mzoe mozna wyedytowac save'a?

 

Pozdrawiam,

 

 

elh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy próbowałeś zajrzeć do skrzynki? Tej przy tleporcie w zamku... tam właśnie storują sie wszystkie quest-itemy, bez których ani rusz w grze... jeśli np: zgubiłeś, albo wywaliłeś gdzies, to one tam sie respawnuja... jak zgubiłeś jeden ze składników, to powinien tam byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tam nic takiego nie ma... sprawdzilem w tej studni i lipa.

Wrozke wypuscilem na drzewo serce tez oddalem, a tamte questy robilem na poczatku i nie pamietam, ale wrocilem do tej skrzynki w podziemnym przejsciu w dokach i jest pusta, zreszta piotrkow tez chyba oddawalem. Nie wiem za bardzo co teraz poczac... zlazilem cale wiezienie dokladnie i bez sladu. Nie ma jakichs takich utensyliow jak do diablo 2 sa?

qrcze troszke lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hi

mam problem z newerwinter nights. mianowicie gdy rozpoczynam gre i chce z kims pogadac to gdy podchodze do jakiegos goscia to wyrzuca mnie do win'a.

co moze byc przyczyna? gierka jest oryginalna.

pzdr

 

ps. jakby kogos korcilo zeby napisac jakze popularne ostatnio slowo 'SZUKAJ' , to dla jego wiadomosci szukalem , ale nie znalazlem podobnego problemu. zazwyczaj byly to problemy z crackami, a to jest ORYGINALNA gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mały problem.

Po kilku miesiącach wróciłem do Neverwinter Nights.

Pierwszy zonk ,bez SP1 nie odpaliła (na starym P3 800 i GF 2 pro chodzio).

Instaluje packa,odpalam,gra często skacze.

No nic ,zmniejszam detale,tekstury 16 bit,800x600 bez AA i co ?

Dalej skacze 8O

To płynniej chodziło na starym kompie.

Inne gry ,3dmarki itp. perfekcja,tylko ten NVN szwankuje.

Trzy detonatory,nowy system najnowsze patche do gry.

Co najciekawsze,przed instalacją SP1 ,konfigurator wypisywał komunikat że system nie spełnia minimalnych wymagań :D

Jakieś sugestie ?

Może to DX9b ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechałem forcewarami od 52.16 do najnowszych 56.64.

wszędzie to samo.

System ofkoz Xp.

Obojętnie czy puszczę 1600x1200 aa i anizo x4 full detale czy 800x600 detale minimalne,skacze.

Wskazówki z Bioware nie pomo0gły.

Bardzo kurde dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko przez XP :P

Sam mam radka i przy 2k sp4 nie zauwazylem zadnych skokow

(1024 4xAA)

 

A z tego co pamietam XP sie zbyt doswiadczyl i fiksuje.

XP na zlom :Plóm: :plum:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...