Skocz do zawartości
Gość

Neverwinter Nights

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie, sprawdziłem i to działa

 

Wielkie dzięki, humor mi się poprawił ;)

 

Mam następne pytanie - gdy chcę zaaktualizować HoU do nowszej

wersji, nie mogę tego dokonać z powodu aktualizatora. Nie może

on nawiązać połączenia z internetem lub serwerem (tak się dzieje

od tygodnia) - podejrzewam o to proxy, korzystam z niego do

surfowania po necie. Co można z tym zrobić? Ręczna instalacja

w postaci ściągnięcia łatki do folderu NWN nie działa, aktualizator

wyświetla ciągle ten komunikat o braku połączenia

 

Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm kupiles gre po ang?  Dziwne  bo w Polsce sprzedawaili tylko wersje PL ...

Oczywiście że była wersja ang, tyle że jedynie w niektórych sklepach netowych. Jako tako nevera nie spolszczysz chyba bo przecież dialogów i głosów jest pełno i zajmują od groma. Wątpie że coś z tego będzie.

 

Ja wczoraj kupiłem CoD i kurde mam polską wersje i chce mieć angielską :] Musze coś pokombinować z tym bo wiem ze da sie przerobić 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie wczoraj Neverwinter Nights, zainstalowałem i kicha - artefakty - jakieś latające trójkąty, rozmazujące się czcionki. Zmniejszyłem taktowanie do domyślnego, zainstalowałem kilka różnych wersji driverów (Najnowsze Omegi, Catalysty, z odblokowanymi dodatkowymi potokami i bez) i dalej kicha. Google pokazało, że rok temu był taki problem, i że nowsza wersja sterowników go rozwiązuje. Okazuje się jednak, że u mnie to nie pomogło. Aha, gra spaczowana do najnowszej wersji. W innych grach problem nie występuje, w 3DMarkach i Aquamarku też. Co można jeszcze zrobić? Poza zmianą karty graficznej.

 

Ewentualnie - czy ktoś ma angielską wersję? Chętnie bym się zamienił - angielska działa pod linuksem.

Edytowane przez Jenot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zainstaluj grę od nowa bez patcha. Do niektórych gier patche powodują czasami problemy  :blink:

1307327[/snapback]

Bez patcha było to samo. Dlatego właśnie tego patch azainstalowałem - myślałem, że coś się poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję polską (obecnie spatchowaną do v1.65) i działa bez problemu, bez artefaktów. Kolega ma XV niemodowalnego na konfigu z A64 i też nie ma problemów (z tym że ona ma jeszcze poinstalowane dodatki do NWN). Sterowniki - Omegi 4.10 beta (nie zmienialiśmy, po prostu te mieliśmy i działa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Problem wyglada tak: screen.

AMD 1.9GHz, 512MB RAM, Radeon 9550 niepodkrecany na Omegach 2.5.90.

Probowalem reinstalowac gre, patchowac ja i nic jest to pierwszy problem jaki mam z gra i tego typu do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham Newera, niebawem na jakiś targach mają 2gą część pokazać ;) Przeszedłem ją kilka razy - nawet mam oryginał LOL :)

Dheus - raz, że problemy Newera z Radeonami są legendarne, dwa - idź na www.wp.pl i przejdź na gry i później na "imperatorów" czy co tam jest (były zmiany odkąd przestałem grać) i tam znajdziesz wielkie forum o newerze - zapytaj tam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NWN 2 troche juz o niej wiadomo. tylko czemu tak późno?? :(

 

Kilka faktów które wiemy na pewno podaje tutaj. Dla osób znających angielski polecam oficjalne forum NWN2 - http://forums.obsidianent.com/.

 

Wydawca: Atari

Developer: Obsidian Entertainment

Typ gry: Fantasy Roleplaying

System: D&D 3.5 edycja

Świat: Forgotten Realms (Zapomniane Krainy)

Single Player: Tak, okolo 40 do 60 godzin gry. Możliwe nadal będzie granie tylko jednym bohaterem. Do drużyny dobrać będziemy mogli do trzech giermków. Developerzy obiecują mniej NPC ale za to większą głębie gry oraz większa nieliniowość.

Multi Player: Tak - to napewno ;) Nie wiadomo jednak nic więcej pozatym.

Edytor: Tak, zostaną zaimportowane funkcje z NWN.

Kient DM: Tak.

Konie: Tak, tak. W nwn2 standardowo zobaczymy nieodzownego towarzysza każdego bohatera - konia.

Podrasy: Wiadomo też już że na pewno zostanie wprowadzony system podras. Będziemy mogli zatem bez zbędnych ceregieli zagrać Drowem, Leśnym Elfem czy Krasnoludem Tarczowym (to tylko przykłady).

Zamki: Zupełnie nową inicjatywą ma być posiadanie własnego kąta - zamku bącz jakiejś wieży? Tego jeszcze dokładnie nie wiadomo. Niemniej jest to bardzo ciekawa inicjatywa.

Płaszcze: Dyskusji nie ulega też sprawa płaszczy. Do tej pory mogliśmy zobaczyć jedynie szaty zaimplementowane w HotU lub skorzystać z jakichś HakPackow. W nwn2 ujżymy powiewające na wietrze płaszcze :)

Wymagania: Narazie wiadomo tylko o wercji na PC na znany i lubiany [;)] system Windows. Developer narazie nic nie wspomina o wersji pod Linuxa i na Maci.

Data wydania: 2006 rok. Poczekamy więc jeszcze sobie długo na nowego Neverwintera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak postanowiłem napisać bo mam nie lada problem ;] I nie wiem jak sobie poradzić. Ustawiłem sobie nawet poziom na Łatwy i to nie za bardzo mi daje...

 

Walczę wojownikiem(Miecz półtorareczny 1k10, Pawęż +1, KP ~23). Jak tylko podchodze do Gulnan to wszytskie dodatkowe atrybuty(z mikstur) znikają. Nastepnie dostaje po [gluteus maximus] jak mało kto... Moim rekordem było dojście do poziomu "Poważne obrażenia" ze strony Gulnan... A Ona sobie tworzy malutki czar - Boska Moc 26 + [jeszcze coś] 24 i tylko moge podziwiac jak pasek zycia leci mi do zera :D

Więc mam pytanie: jaką strategię powściągnąć? :) Probowałem troche na dystans, ale ona sie przeciez potrafi wyleczyc po jakims czasie chyba... :/

Edytowane przez Sid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam male pytanko a mianowicie jak awansowac najmeników ktorzy dopiero co sie do mnie dolączyli pamiętam ze trzeba im coś tam opowiadac ale nie wiem gdzie to sie włączało za pomoc wielkie dzeki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ktoś może mi wytłumaczyć jak patciach!e się recznie NWN+dodatki bo patch 1.66 wywala mi gierke w 1.64 nie ma polskich znaków a wersja 1.65 sprawowała się najlepiej tylko nie wiem jak patchować recznie http://cdprojekt.info/gra_tekst.asp?tid=452 próbowalem tym sposobem i dopa jak ktoś mi to wytłumaczy to będe wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam wielka prosbe

gram w Hordes of the Underdark i nie moge zabic jednego stwora w trzecim rozdziale a mianowicie tego co jest przed komnata znajacej miejsce czy jakos tak. pisze ze bron jest nie skuteczna, nie mam juz sily:[ probowalem ruzna bronia i nonstop to samo :mur:

P.S.

gram wojownikiem:]

 

z gory dzieki

prosze o szybka odpowiedz:\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja postanowilem w swieta przejsc cala gre czarodziejem narazie jestem w drugim rozdziale! i uwazam ze jest to zajbeista goireca mam ja jzu dawno i tez kiedys garlkem ale zawsze cos mi sie jebnelo i nie chialo mi sie zaczynac od nowa:) mam wersje gry 1,66:) a jak wspomnialem gram czarodziejem i mam juz 9 poziom:) hahah rzeznia poprostu rzeznia takie czary rykitiki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja postanowilem w swieta przejsc cala gre czarodziejem narazie jestem w drugim rozdziale! i uwazam ze jest to zajbeista goireca mam ja jzu dawno i tez kiedys garlkem ale zawsze cos mi sie jebnelo i nie chialo mi sie zaczynac od nowa:) mam wersje gry 1,66:) a jak wspomnialem gram czarodziejem i mam juz 9 poziom:) hahah rzeznia poprostu rzeznia takie czary rykitiki:)

Ja juz dawno przeszedlem gre czarodziejka i gralo sie poprostu banalnie (czasami za latwo ;] ). Dajesz peta + mercha i tylko nieraz dobijasz wroga czarami. ;]

Pod koniec gry mialem fajne czary np. zatrzymanie czasu, smierc, przywolywanie duzych zywiolakow itp. ;]

Mialem wlasnie zamiar pograc z kolega przez neta starymi postaciami w jakies nowe przygody. ;]

A tu znalazlem jakis stary scr z gry. ;]

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam nadzieję że ktoś z was grał w moduł Shadohaunt. I tu moje pytanie. Zaciąłem się na początku w dzielnicy wschodniej, w knajpie na zapleczu właściciel daje klucz do piwnicy. Ale jak do niej wejść ? Jest krata z której unosi sie para ale nie można jej otworzyć. Może problem jest w tym że mam wersję gry 1.66 ? Może w starszej wersji jest wszystko ok? Czekam na jakieś sugestie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!]a mac ratunku!!!!!!!!!! 3 raz podchodze do najlpeszej gry na swiecie czyli nwn z pachem 1,66V i gram i gram jestem juz poraz 3 w rozdziale trezcim i gram sobie 50 sek i zabraklo pradu i wlaczam kpompa saveow nie ma!! ratunku co zrobic albo jakby sie jzu nie dalo to mozecie mi wyslac jakis save z czarodziejem 13 poziom mialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!]a mac ratunku!!!!!!!!!! 3 raz podchodze do najlpeszej gry na swiecie czyli nwn z pachem 1,66V i gram i gram jestem juz poraz 3 w rozdziale trezcim i gram sobie 50 sek i zabraklo pradu i wlaczam kpompa saveow nie ma!! ratunku co zrobic albo jakby sie jzu nie dalo to mozecie mi wyslac jakis save z czarodziejem 13 poziom mialem

Niestety save'y podczas np. zwisow kompa gina (najczesciej jak sie zapisuje gra i wtedy sie cos spierniczy).

CHyba musisz zaczac grac od nowa. ;] A granie postacia kogos innego to chyba nieporozumienie (czyt. 0 przyjemnosci z gry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz od zera to jest metoda: istnieje mod, w ktorym mozna sobie ustawic dowolny level (i przy okazji kupic troche sprzetu odpowiednio do wybranego poziomu) i wskoczyc do dowolnego rozdzialu glownej przygody.

 

Nie jest to do konca odzyskanie starej postaci (chyba, ze ktos mial wyeksportowana), ale przynajmniej nie trzeba grac od zera.

 

Nazwy moda w tej chwili nie pamietam, ale jest na pewno na co najmniej jednej z glownych stron o tej tematyce.

 

EDIT: znalazlem: http://nwvault.ign.com/View.php?view=Modules.Detail&id=44

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć . Może mi ktoś pomoże bo nie wiem jak rzucać zaklęcia epickie. Mam 20 lv czarownika i 3 lv ucznia czerwonego smoka a czaroznawstwo na 26 lv. Z instrukcji wynika że trzeba mieć czaroznawstwo na odpowiednim poziomie i 21 lv dla zwykłych postaci lub 11 dla prestiżowych. Podczas awansu wrzuciłem sobie dla sprawdzenia 21 lv czarownika ale żadne czary epickie się nie pojawiły. O co tu chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...