Skocz do zawartości
J-A-J-O

eBay.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam przeczucie ze ebay wygra walke z allegro, oczywiscie nie szybko... albo wykupia cale allegro.pl  :razz:

1415608[/snapback]

Z szybkością jaką wprowadzają zmiany - to możemy dłuuuugo poczekać.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z szybkością jaką wprowadzają zmiany - to możemy dłuuuugo poczekać.. ;]

1415620[/snapback]

 

Moga wogóle nie wprowadzic :? W Szwecji jest taka sama strona ebay i te same braki a istnieje juz od roku... :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moga wogóle nie wprowadzic  :?  W Szwecji  jest taka sama strona ebay i te same braki a istnieje juz od roku...  :angry:

1415632[/snapback]

Hmm... porównujesz warunki szwedzkie do polskich?

Troche nielogiczne - głównym powodem jest mentalnosc ludzka...

U Szwedów oże działać ten tekst o uczciwosci - ale napewno nie w Polsce..

Brak weryfikacji - polski raj dla oszustów/naciągaczy/dowcipnisiów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

Bo polacy w dużej części złodzieje, krętacze lub oszuści. Ja to nawet na allegro boje się coś kupić za wiecej niż 50zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo polacy w dużej części złodzieje, krętacze lub oszuści. Ja to nawet na allegro boje się coś kupić za wiecej niż 50zl.

Święte słowa !

 

http://www.ebay.pl/viItem?ItemId=5188922048

 

kupiłem tę grafę od kolesia i do tej pory jej nie dostałem :mur: :mur: :mur:

 

zapewniał mnie, że wysłał w poniedziałek, priorytetem po 16. do czasu kiedy nie wpłaciłem kasy na konto był super kontakt, kiedy kase miał już na koncie kontakt się urwał !

 

co prawda cała sprawa to dokładnie 22zł (tyle mu wpłaciłem a reszta miała być za pobraniem) ... cieszę się, że tylko tyle bo bym stracił 380zł + wysyłka .

aż qrwica człowieka strzela jak się trafi na takiego sk...iela !!

jedyne co znam to nr gg i maila, co prawda podał dane do przelewu ale mogl podać jakiekolwiek chciał ...

 

jeszcze światełkiem w tunelu może być paczka ekonomiczna ... moze się połasiła na te 2zł i wysłał zwykła ale to raczej niemożliwe ..

 

i ebay nic z takim kolesiem nie zrobi chociaż to zgłoszę ... !!

 

niby głupie 22zł ale siedze jak idiota w oknie i czekam na paczke, w tym czasie było już kilka okazji i miałbym już grafe a tak siedzie na S3 na PCI .

 

jednak Polak potrafi się pokusić nawet o 22zł

 

PS. moim zdaniem na ebay.pl obecnie są przeważnie ludzie, którzy zostali zbanowani na allegro i nie mogą już mieć konta ... czyli potocznie oszusci !

i dopoki nie bedzie weryfikacji danych to ebay bedzie miejscem do robienia walkow .. na pewno juz nic tu nie kupie .. polaszczelem sie na niska cene i sprawiajacego dobre wrazenie kolesia :(

 

gdybym nie mieszkał tak daleko Bydgoszczy to bym wbił #$@% w ziemię !!

Edytowane przez smut4s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i ebay nic z takim kolesiem nie zrobi chociaż to zgłoszę ... !!

1415761[/snapback]

Alez robia! :lol:

...

Wiemy, jak frustrująca jest sytuacja, gdy mimo wysłania pieniędzy sprzedającemu, nie otrzymano kupionego przedmiotu ani zwrotu kosztów.

 

Zapewniamy, że podejmiemy odpowiednie kroki w przypadku naruszenia zasad obowiązujących w naszej witrynie. Działania te mogą polegać na udzieleniu ostrzeżenia, tymczasowym zawieszeniu, zawieszeniu na czas nieokreślony oraz anulowaniu członkostwa.

...

:wink:

ja jednak bym jeszcze troche zaczekal - chyba wiadomo jak dziala poczta polska :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo polacy w dużej części złodzieje, krętacze lub oszuści. Ja to nawet na allegro boje się coś kupić za wiecej niż 50zl.

1415705[/snapback]

 

No juz nie przesadzaj, jak ktos ma 40 aukcji na + ( dostajesz jego dane personalne itd ) > To nie bardzo wiem czego mozna sie obawiac .

Ja max kupilem za 800 zl i bez problemu ( kasa poleciala na konto ). Za wieksze sumu odbieral bym osobiscie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do dzialan jakie ebay moze podjac to na prawde jestem zaskoczony ... moze mu zawiesza konto ! super ! :blink: <_<

 

na allegro jest chociaz prorgam ochony kupujacych (czy cos takiego :/) .

allegro moze po prostu zwrocic do 300zl jesli okaze sie ze dostałeś "wałka" .

 

co do Poczty to już sam nie wiem .. zaraz idę do nich i się spytam czy jest coś dla mnie, chociaż jest to mało prawdopodobne .

samo to, że nie mam juz z kolesiem kontaktu juz o czyms swiadczy .

 

jesli wyslal po 16 w poniedzialek priorytetem to paczka poszla we wtorek, czyli powinna byc we srode (Poczta gwarantuje to w 97% - moze za pobraniem idzie dluzej ?) a dzis juz mamy czwartek i jest godzina 17 .

samochody poczty poslkiej przejezdzaly obok mojego domu juz kilka razy i nic :mur: :mur:

 

moim zdaniem dostalem wala ... cale szczescie, ze na taka mala sume .. chociaz i tak sie wqrzam na maxa :mur: :mur: :mur: !

 

 

No juz nie przesadzaj, jak ktos ma 40 aukcji na + ( dostajesz jego dane personalne itd ) > To nie bardzo wiem czego mozna sie obawiac .

Ja max kupilem za 800 zl i bez problemu ( kasa poleciala na konto ). Za wieksze sumu odbieral bym osobiscie .

Polacy to przeważnie krętacze i oszuści i tego nie ma co podwazac .

Jesli jest okazja to korzystaja, a ebay jest teraz taka okazja (duze pole do manewru i brak regulaminu :blink: )

Edytowane przez smut4s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutas, nie gorączkuj się tak, jak paczka nie przyjdzie w ciągu 2 tygodni, to wtedy będziesz miał problem... narazie nie masz się co martwić, bo poczta polska funkcjonuje bardzo kulawo i potrafią nawet tydzień przetrzymać paczke w magazynie <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

ja sie i tak boje chociaz jeśli bym mial kupic od kogos np telefon to bardziej bym wolal kogoś kto ma malo pozytywów niz ponad 100 bo tacy przeważnie robią wałki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutas, nie gorączkuj się tak, jak paczka nie przyjdzie w ciągu 2 tygodni, to wtedy będziesz miał problem... narazie nie masz się co martwić, bo poczta polska funkcjonuje bardzo kulawo i potrafią nawet tydzień przetrzymać paczke w magazynie <_<

1415824[/snapback]

wlasnie wrocilem z Poczty i nic nie ma ... no mam nadzieje, ze masz racje :-|

bo na prawde napalilem sie na te grafe ..

ale szczerze mowiac ten brak kontaktu z kolesiem swiadczy o tym ze cos jest nie tak.

gdybym mial chociaz nr przekazu to bym sprawdzil czy paczka zostala wyslana i wtedy moglbym czekac a tak to nie mam nic :mur:

 

tak czy inaczej ebay nie jest na razie miejscem do robienia zakupow (nawet jesli okaze sie ze te grafe dostane ... :mur: )

Edytowane przez smut4s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... nie !! ,moje konto to jest to -

 

http://www.allegro.pl/show_user.php?search=hiper_mastah

 

zwykla zbierznosc nikow !!

 

tak BTW to brzydze sie oszustami i kazdego bym zrownal z ziemia !!

 

EDIT:

 

wlasnie skorzystalem ze wskazowek "pomocnegoandrzeja" z ebaya i wyslalem formularz o wyslanie mi danych osobowych tego ebay'owca .

moze chociaz bede mial telefon .... :mur: :mur:

Edytowane przez smut4s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porażka kiedyś założyłem sobie konto na ebay-u w usa sam nie wiem poco

od tamtego czasu zdążyłem zmienić email miałem na skrzynka.pl ale zaczeli ciągnąć kase założyłem sobie na wp ostatnio wchodze na ebay.pl chce sie zarejestrować a on mi pisze że jest już taki user no to z zdziwieniem logóje sie na stare konto i co lol stary email zmieniam a on mi pisze że musze podać numer karty kredytowej i że nie to nic nie kosztuje tylko muszą mnie mieć zapisanego no to pisze a tu mi błąd wyskakuje że to muszą być karty visa, american expres itd. ja mam maestro i lol nic nie moge zrobić musze zakładać inne konto

mogli by to przystosować do "polskich"(takich jak w polsce) standardów kart płatniczch

 

w ebay nie podoba mie sie podział kategori jest nieczytelny jakoś nie moge sie przyzwyczaić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moga wogóle nie wprowadzic  :?  W Szwecji  jest taka sama strona ebay i te same braki a istnieje juz od roku...  :angry:

1415632[/snapback]

A teraz zobacz ile jest aukcji w Szwecji, a ile w Polsce. Podpowiedz: Szwecja 7962, Polska: 73445 I do tego jest jeszcze Allegro.

 

Po prostu Szwedzi, w przeciwienstwie do Polakow, Amerykanow czy Brytyjczykow sie w aukcje online bawic nie lubia...

 

A tak na marginesie - Polska sie pojawila na stronie glownej ebay.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz zobacz ile jest aukcji w Szwecji, a ile w Polsce. Podpowiedz: Szwecja 7962, Polska: 73445 I do tego jest jeszcze Allegro.

 

Po prostu Szwedzi, w przeciwienstwie do Polakow, Amerykanow czy Brytyjczykow sie w aukcje online bawic nie lubia...

Wiem ile aukcji jest w szwecji, sledze forum ebay.pl od poczatku i te ich tematy ;)

 

Zauwaz ze u nas jest tyle aukcji ale duza czesc tych aukcji to aukcje dla komentarza, itp ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale u nas jest jeszcze Allegro, Swistak, Aukcje24, Legano (kogos pominalem?)...

 

Wiec jak juz porownywac ebaye to raczej z wersjami z krajow, w ktorych handel online jest rownie popularny co u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No juz nie przesadzaj, jak ktos ma 40 aukcji na + ( dostajesz jego dane personalne itd ) > To nie bardzo wiem czego mozna sie obawiac .

Wiesz jakby Ci to powiedziec 40 pozytywow mam po tygodniu od rejestracji, a jak wszystkie osoby wystawia opinie, ktorym ja wystawilem to bedzie tego ok 70, po 3 miesiacach nie wejdziesz na strone z aukcja a komentarze zostaja... na ebayu jedynie moze kiedys cos bede sprzedawal... na kupowanie sie nie zapowiada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... Jest sprawa ;) Chciałem się zarejestrować na ebayu i być może aktywnie uczestniczyć w aukcjach - sprzedawać, kupować... Ale... Nie mam 18 lat. I co w związku z tym? Nie będzie żadnych problemów w przypadku wyjścia na jaw(chociaż to prawie niemozliwe ;) ). Z tego co wiem na allegro kilka kumpli sprzedaje i nie ma problemu... A tam też chyba oficjalnie trzeba mieć 18... ?

 

Niech mnie ktoś oświeci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Ale... Nie mam 18 lat. I co w związku z tym? ... Z tego co wiem na allegro kilka kumpli sprzedaje i nie ma problemu... A tam też chyba oficjalnie trzeba mieć 18... ?

1422707[/snapback]

Jezeli nie jestes pelnoletni rejestrujac sie na Allegro badz ebay lamiesz prawo i regulamin danego servisu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie jestes pelnoletni rejestrujac sie na Allegro badz ebay lamiesz prawo i regulamin danego servisu...

1422920[/snapback]

To to wiem ;) Może inaczej spytam: czy ktoś niepełnoletni tutaj ma konto na allegro/ebayu/swistaku i sobie chwali? :> Wiecie o co mi chodzi ;) Jeśli konta są blokowane i pozniej jakies problemy sa to nie ma sensu rejestrować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...