Skocz do zawartości
Szela

Boiling Point: Road To Hell

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej to pierwsze :)

1457063[/snapback]

Mylisz się, władowałem na chwilkę dodatkowe 2x512MB i wiesz co? :lol: Dalej to samo, dalej czyta coś ciągle z dysku! :lol:

Ta gra to MEGA MALINA ROKU 2005 :mur:

 

P.S.

Może warto poczekać na DVD-patcha? :wink:

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne niektorym ludziom chodzi plynnie , niektorym koszmarnie , u mnie sie czasami doczytuje jak jade samochodem i wjedzam na jakis nowy obszar a tak to chodzi dobrze

sama gra nie jest taka zla , gra sie przyjemnie , graficznie nie zachwyca ale nie powiem ze grafa jest zla , coz atari pokazalo gdzie ma graczy , masa bledow , wiekszosc moge olac ale to ze mi znika samochod z pelnym bagaznikiem itemow po zrobieniu misji to mnie irytuje , owszem gra jest niedopracowana , ma mase bledow ale przyjemnie sie w nia gra , rekompensuje to ze jest nie linearna cos jak morrowind tylko jeszcze bardziej rozbudowane z wiekszym swiatem i masa zadan do wypelnienia , samochody sie prowadza dziwnie , ale da sie grac , czasami doczyta jak wjezdzasz na nowy obszar , ale to ujdzie , jesli ja poprawia w patchach gra ma szanse byc czyms wiecej niz kolejna gra na polce , szkoda tylko ze atari nie pozwolilo uwolnic pelnego potencjalu , pamietam temple of elemental evil , beta wersja

gdzie moderzy poprawili wiecej bledow itp niz atari w swoich patchach , jak ktos w to gral to wie o czym pisze , coz zostaje nam tylko czekac na patche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, władowałem na chwilkę dodatkowe 2x512MB i wiesz co?  :lol:  Dalej to samo, dalej czyta coś ciągle z dysku!  :lol:

Ta gra to MEGA MALINA ROKU 2005  :mur:

 

P.S.

Może warto poczekać na DVD-patcha?  :wink:

1457150[/snapback]

Nie myle sie - poprzedni post brzmi "fatalnie zrobiona gra lub komp do wymiany" ;)

Sam przyznales mi racje, ze to pierwsze :P

 

A co do reszty - zgadzam sie w zupelnosci. Co to teraz za idiotyczny zwyczaj wypuszczania na rynek polproduktow :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem rozwiązanie małej, wręcz tragicznej ilośći FPS. Jęsli ktoś się dostosuje do tego co tu "wkleiłem" to może liczyć na mega kopa jeśli chodzi o płynność, ale nawet nie kosztem grafiki.

---------------------------------------------------------------------------

OK IVE GOT THE SOLUTION TO MAKE THIS A GREAT LOOKING/PLAYING GAME.

The reason it is jerky is cos of one of the gfx settings. follow these settings to get the BEST possible graphics for the game (and believe me they look great)

Video Options:-

GFX=Very High

Click on Custom Effects.

Lighting=Vertex (the regular setting is what makes the game jerky!)

Dynamic Shading=Yes

Particle System=High

Weather Effects=Yes

Bump Mapping=Yes (If ur card supports it)

Water Reflections=Yes

Static Geo=1000m

Glow=On.

That is the HIGHEST settings in the game, the only setting NOT on max is the lighting vertex/regular, and thats the setting thats been causing the problems.

If its still a bit jerky then adjust the LOD setting in the Custom GFX menu.

Enjoy a FINE game.

--------------------------------------------------------------------------

Problemem pozostają jeszcze bugi, ale tego w tak banalny sposób nie przeskoczymy... Czekamy na "mega" patcha, miejmy nadzieję że się pojawi.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Nie mialem okazji ani czasu w to jeszcze pograc.Jutro sie za to zabiore.Mam tylko nadzieje,ze mozna savowac w dowolnym momencie,jesli tak to hicior murowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem okazji ani czasu w to jeszcze pograc.Jutro sie za to zabiore.Mam tylko nadzieje,ze mozna savowac w dowolnym momencie,jesli tak to hicior murowany

1458987[/snapback]

Hit murowany?! Odpal grę, myślę że się ostro zawiedziesz... :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh... poszarpalem troche i musze niestety potwierdzic wiekszosc z tego co pisali wczesniej koledzy :?

 

gra ma sporo bug'ow - podobnie jak driv3r - kurde, czy oni nie robia testow gry przed jej wydaniem? :blink:

 

sama fabula jest oklepana jak nie wiem co, ale jedyne co mnie ciagnelo do tej gry to ten olbrzymi teren, po ktorym mozna hasac do woli :]

 

no i rzeczywiscie jest olbrzymi - ale kosztem b. czestego doczytywania z dysku - a to przeszkadza konkretnie :/

 

ustawilem settings tak jak podawal Boxster - i gra wyglada troszke lepiej - ale dalej jest problem z dyskiem - pozostaje poczekac na patcha (mam nadzieje, ze nie gigowego :blink: :lol: ) - do tego czasu nie gram, bo gra moze byc nawet przyjemna, a nie chce jej sobie zdoopic tymi bugami :/

 

i jeszcze jedno spostrzezenie - gra mi maxymalnie przypomina drajwera (grafa + bledy) - oj, jak tak dalej bedzie, to Atari moze miec problemy... :/

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

ehh... poszarpalem troche i musze niestety potwierdzic wiekszosc z tego co pisali wczesniej koledzy  :?

 

gra ma sporo bug'ow - podobnie jak driv3r - kurde, czy oni nie robia testow gry przed jej wydaniem?  :blink:

 

sama fabula jest oklepana jak nie wiem co, ale jedyne co mnie ciagnelo do tej gry to ten olbrzymi teren, po ktorym mozna hasac do woli :]

 

no i rzeczywiscie jest olbrzymi - ale kosztem b. czestego doczytywania z dysku - a to przeszkadza konkretnie :/

 

ustawilem settings tak jak podawal Boxster - i gra wyglada troszke lepiej - ale dalej jest problem z dyskiem - pozostaje poczekac na patcha (mam nadzieje, ze nie gigowego  :blink:  :lol: ) - do tego czasu nie gram, bo gra moze byc nawet przyjemna, a nie chce jej sobie zdoopic tymi bugami :/

 

i jeszcze jedno spostrzezenie - gra mi maxymalnie przypomina drajwera (grafa + bledy) - oj, jak tak dalej bedzie, to Atari moze miec problemy... :/

 

pzdr

1459287[/snapback]

A to jest gra firmy Atari ?? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ta gra to istna tragedia !!! Ide sobie i ciagle cos pauzuje.Przeciez 768 ram w takim far cryu,ktory ma o wiele wieksze pole widzenia starcza w zupelnosci a tu moze nie doczytuje ale pauzuje i wogole dziwnie skacze.Do tego grafa jest kiepska (screeny pokazzuja ja w innym swietle takze sie nie zmylic),wogole nie wiadomo o co tam chodzi,chodzi sie po jakims miescie i wykonuje cele z kartki idac po mapie.Cele te wogole niczego nie wyjasniaja i wogole jakas dziwna ta gra.Porownywac to do far cry'a to jakby poorownac trabanta do limuzyny albo do mercedesa clk-gtr. 3/10.To wszystko - uninstall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni eno rzeczywiscie gra niezbyt dobrze zrobiona. U mnie nawet jak ustawie wszytsko na LOW gra jest poprostu niegrywalna. Nie zebym mial jakiegos superkompa (AXP 2600+, 512DDR 333Mhz, R9600 PRO), bo tak nie jest, ale ludzie, bez przesady! Ostatnio takie swapy widzialem gdy odpalalem GTA3 na 48MB ramu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra a mnie to badziewie nie chce w ogole dzialac ;-/. Instaluje , klikam na ikonke i nic sie nie dzieje kompletnie, ani zadnego bledu, ani ostrzezenia nic sie nie uruchamia :-(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry jak kogoś urażę ale jak nie graliście więcej niż pół godziny w tą grę to nie mówcie że jest zła. Grafika nie jest rewelacyjna ale też nie można powiedzieć że jest brzydka. Najgorsze są tekstury samochodów. Ale ludzie! Pzrecież gar oferuje obszar 25x25km i wy jeszcze chcielibyści żeby była lepsza grafa? Po co? Żeby gra nie chodziła nikomu? Gra ma kilka bugów ale u mnie chodzi płynnie. Jak u was nie to spróbujcie zwiększyć plik wymiany i wrzućcie go na inną partycję niż ta na której jest gra. Mi pomogło znacznie. Czasem pomaga też zmniejszenie dystansu widoczności z 1000m do 200m a różnicy w grafice dużej nie ma.

 

Szymon --> Słyszałem o tym bugu i u innych pomagało wywalenie jakiegoś narzędzia konfiguracyjnego które dołączone było do karty. Włącz ctrl+alt+delete i poszukaj a jak znajdziesz to wyłącz. U niektórych to nosiło nazwe "GAMEUTIL.EXE" ale u ciebie może być inaczej. Pozdro i daj znać jak zadziała albo nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uruchomilem ja :-). Nie chciala dzialac z wlaczonym rage3d :blink:. Ale po 10 minutach gry zamknela sie i wrocila do windowsa :D. Co prawda na najwyzszych ustawieniach ale przy 1gb ramu, dogrywala z dysku zbyt czesto :D. Koniec mojej przygody z tym hitem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka ta gra by nie byla bedzie mi sie podobac.

Samo ta przestrzen ktora bedzie dostepna w grze jest zadziwiajaca.

Gra moze byc niezbyt ciekawa graficznie jednak autorzy mogli to nadrobic grywalnoscia i pomyslowoscia.

 

Ja czekam az bedzie na poleczce bo zakupie napewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry jak kogoś urażę ale jak nie graliście więcej niż pół godziny w tą grę to nie mówcie że jest zła.

Pograłem już trochę i powtórzę co wyzej: gra jest zwalona na maksa. Na kompie z podpisu chodzi tak do bani że przezylem szok :blink: A bugów jest co niemiara, a jeden jest niezmiesko irytujący, po kilku godzinach (zresztą zmaronowanych) posiadałem już dobry samochod z wypełnionym bagażnikiem, no i wysiadłem z niego i poszedlem do budynku by quest wypełnic, kiedy juz bylo po wszystkim wyszedlem z budynku, i co? i kurna samochodu nie ma :mur: :lol: zrestza błedow jest tyle że nie ma sesnu ich wymieniac. Szkoda bo gra mogla byc naprawde niezla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra Ci słabo chodzi to odkryłem jedną opcję która znacznie podnosi fps. Mianowicie suwak grass distance przesuń na najmniejszy. Zamiast trawy będzie tylko płaska tekstura ale krzaki i drzewa będą normalne a dzięki temu u mnie poziom klatek wzrósł o jakieś 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem w CD Action wczoraj (z 2-3 miesięcy numer) w zapowiedziach, że gra będzie na maxa dopracowana, bo mieli na to dużo czasu :) Kocham gazety P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zawsze pisze ...:|...

Recenzenci to wieczni optymiści którzy patrzą na świat przez różowe okulary.

Zresztą te 2-3 miechy temu też myślałem, że gra będzie na max dopracowana - w końcu ją trochę robili nie ?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, już za komuny było takie hasełko że "prasa kłamie" :D Dziś jest prawie to samo, czytasz jakim to cudem będzie dana gra, a potem okazuje się że gra jest niegrywalnym gniotem. Ja jeszcze nie grałem w BP ale z tego co czytam tutaj i na innych forach, wyłania się obraz nędzy i porażki. A miało być tak pięknie... :mur:

Jeszcze jestem w stanie olać kiepską grafikę i sterowanie, ale te znikające samochody to przecież psują grę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego cu tu przeczytałem ,co zobaczyłe mna screenach i filmach z gry

widać że gra ma coś w sobie ,coś co potrafi wciągnąć , kurna co za świat

przecież mogli ją zrobićna silniku CRYTEK Engine i było by po kłopocie

a przynajmniej pozbyli by sie co najmniej połowy problemów.

 

pozostaje czekać na Demko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli z miesiąc jakiś...:|

 

btw oglądałem ostatnio dość długi filmik z gameplaya tej gry na Hyperze...jakoś nie zauważyłem żadnych zgrzytów itp...gra się bardzo ładnie prezentowała...(albo za dużo wypiłem:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem co mi się tak podoba w tej grze ale chyba właśnie to że jest tak niesamowicie rozbudowana. Poza tym bardzo odpowiada mi sam świat gry. Czy znacie jakieś inne RPGi rozgrywające się we współczesnych czasach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem,jak chce włączyć gre wyskakuje mi taki błąd

"Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc000001d).Kliknij przycisk OK,aby zakończyć aplikacje" może wie ktoś jak to naprawić

bo bardzo chce sobie pograć w BP

mój komp;

Athlon XP 2000 +

512 mb Ram

GF fx 5200 128 (tv-out)

PROSZE O POMOC !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...