Skocz do zawartości
yotomeczek

Venice Ceny

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez chcem <_<

1410107[/snapback]

chetnie wziol bym dla kogos jeszcze ale mimo wszystko zaduza kasa wchodzi w gre i nie chce robic sobie klopotow zwlaszcza ze nie zaaltwialem z nim jeszcze takich spraw i nie wiem jak to wyjdzie chociaz znam go i powinno byc wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie wziol bym dla kogos jeszcze ale mimo wszystko zaduza kasa wchodzi w gre i nie chce robic sobie klopotow zwlaszcza ze nie zaaltwialem z nim jeszcze takich spraw i nie wiem jak to wyjdzie chociaz znam go i powinno byc wszystko ok

1410563[/snapback]

Jak bedzie mozliwosc to pisze sie na jedna sztukę :D . Tylko cpu mi brakuje do mojego "a64 - drugie starcie" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazlem cos takiego, pisze "In stock" wiec maja na skladzie tylko czy to prawda, ostatnio odwiedzilem jakis sklep w Kanadzie i tez mieli na skladzie ale dostawa po 15 maja :(

 

http://www.overclockers.co.uk/acatalog/Socket_939_cpus.html

Edytowane przez KosiMazaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazlem cos takiego, pisze "In stock" wiec maja na skladzie tylko czy to prawda, ostatnio odwiedzilem jakis sklep w Kanadzie i tez mieli na skladzie ale dostawa po 15 maja :(

 

1411674[/snapback]

na bank nie bedzie ich wczesniej niz przed 6 maja w magazynach jzu pewnie gdzies je maja ale zeby kupuc to nei ma szans wczesniej narazie poprostu sie przygotowuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem własnie od luks'a priva, że 3000+ będa dostepne na początku maja :D. Czekam <_<

 

edit - cennik yotoma x4.21 = cena luks'a :D :wink:

 

Z tego wynika ze 3000+ box bedzie za ok 690zł..... B)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ja napisałem że chce kupować teraz proca, cena jak dla mnie za wysoka wole sobie poczekać tydzień, dwa bo jak luks ma to niedługo reszta będzie miała (sklepy) tak samo było z dfi, który kosztował 700zł, a w przeciągu 2 tygodni cena spadła do 550zł.

PS. Ja nikomu nie bronie kupować go za 880zł wyraziłem swoje zdanie a luksowi życzę żeby sprzedał ich jak najwięcej :) bo koleś jest rzetelny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak to bedzie w kazdym badz razie przyszlo nam mieszkac w dziwnym kraju i wszystko jest mozliwe ja nie mam zamiaru ryzykowac i placic wiecej tylko dlatego ze jakeis dupki chca zedrzec na nas bo wiedza ze kazdy czeka na nie i w konsekwencji i tak zaplaci te kilkadziesiat zl wiecej szkoda troche gwarancji bo w razie czego moze byc lipa ale trudno trzeba ryzykowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos che tego vienca koniecznie to sobie pewnie kupi ja jestem zadowolony z winchestera a do vienca to jescze nie wiem jak sie kreca i czy wszytskie egzemplarze wiec zmiana byla by zbyt ryzykowna i do tego kosztowna.

ale ciesze sei ze luks stara sie o dostraczenie polakom nowego sprzetu oby takich loodzi wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że gadacie o mnie więc też się wypowiem.

 

Więc skąd taka ceną:

- płacę za dolara na dzień dzisiejszy 3,26zł. Jak dolara spadnie to wraz z nim ceny

- te procki nie są z PL, za granicą przy ich zakupie muszę płacić 19% podatek coś jak polski 22%

- trzeba to przywieźć do PL

 

Co do 3000+ i innych modeli to sądzę, że na początku maja będę znał terminy. Nic mi nie wiadomo o wersjach OEM.

 

Procki już płyną do europy. Te procki, które ja będę miał są dla mnie po znajomości załatwiane przez pewną hurtownię i mam możliwość ich kupna zanim pojawią się oficjalnie w sprzedaży. Co do pojawienia się w PL to sądzę, że będzie początek czerwca.

 

Co do marży to wypowiadałem się w temacie o pamięciach jaką marże mamy, a teraz po wzroście wartości dolara mam jeszcze mniejszą bo nie chciałem podnosić cen pamięci.

 

:) Co do moich cen to staram się dawać jak najniższe ale też nie mogę przecież do tego dopłacać.

Przykładem są A-DATA Vitesta 512MB DDR600, które sprzedaje po cenie niższej niż hurtownia Pronox. Więc u mnie cena brutto detaliczna jest niższa niż u nich cena hurtowa.

Zapomniałem dodać na te procesory u mnie jest 3 lata gwarancji.

Edytowane przez luks__pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jak na nowość i to na niedostępny nidzie towar niezła ...

Pamiętajcie że  po pierwsze to BOX, a po drugie to 3200+ a nie 3000+ ... zwykły winchester 3200+ box to 700-850PLN ....

1412577[/snapback]

Oblukałem pierwszy z brzegu sklep - w PCP są Winchesterki 3200+ Box za równo 700zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(..) nie mam zamiaru ryzykowac i placic wiecej tylko dlatego ze jakeis dupki chca zedrzec na nas bo wiedza ze kazdy czeka na nie i w konsekwencji i tak zaplaci te kilkadziesiat zl wiecej (..)

1412451[/snapback]

<_< Czy to było do mnie :?:

 

 

Edit:

Włąśnie się dowiedziałem, że będę miał również Venice 3500+ BOX, cenę będę znał jutro.

Edytowane przez luks__pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oblukałem pierwszy z brzegu sklep - w PCP są Winchesterki 3200+ Box za równo 700zł :D

1412615[/snapback]

Ameryki nie odkryłeś - sam podałem od 700 ...

znajdź taniej venice w polsce i się pochwal ...

nie kumam chłopaki - są proce a wy tylko wybrzydzacie - takich cen jak w USA to nigdy w Europie (a tym bardziej w PL) nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Ameryki nie odkryłeś - sam podałem od 700 ...

znajdź taniej venice w polsce i się pochwal ...

nie kumam chłopaki - są proce a wy tylko wybrzydzacie - takich cen jak w USA to nigdy w Europie (a tym bardziej w PL) nie będzie

1412666[/snapback]

no bo wycieczka kontenerowcem kosztuje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 3000+ BOX Venice byłbym w stanie dać te ~700zł <_< . Ale nie

~900zł za 3200+ :?

1412711[/snapback]

To poczekaj do maja. Nikt Ci nie każe kupować 3200+. Gdyby nie to, że mój $ poszedł na FC to sam bym teraz przeszedł na s939 z Venice na pokładzie i pci-e. Bo zmieniać tylko na 939 bez pci-e to raczej mi się nie widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze ale wy narzekacie..wiadomo ze nowosci sporo kosztuja (a szczegolnie takie ktorych u nas jeszce nie ma)

 

PO CO MARUDZICIE i trujecie tylek "blleee a ja nie kupie" , "ble za drogo", "wyzyskiwacz luks" itp????????????

 

czy ktos Wam kaze kupowac?? to na kija zabieracie glos w takim temacie??

 

IMHO cena jest ok..ja tez nie kupie bo wole poczekac, ale znajda sie tacy co beda chcieli..tylko ze ja nie obwieszczam calemu forum moich "idiotycznych" pogladow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec wlasnei rozmawialem z kumplem i ma mi kupic proca tutaj :

http://www.pricewatch.com

 

z tym ze widze ze pojawily sie oemy jakies tansze o 16 $ i znow dylemat bo wydaje mi sie ze box bedzie lepszy bo teoretycnzie lepsze proce daja do boxow

chodz nie zawsze i ponoc gwara na boxy jest wazna tez u nas to prawda ????

wie ktos cos na ten temat ?

 

 

a tak wogole LUKS jak bedziesz wiedzial jzu na 100 % daty kiedy bedziesz je mial i ceny to pisz interesuje mnei 3200 box

Edytowane przez fllanker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak wogole LUKS jak bedziesz wiedzial jzu na 100 % daty kiedy bedziesz je mial i ceny to pisz interesuje mnei 3200 box

1412924[/snapback]

Procki będą na mnie czekały już 2 maja ale odbieram je 4-5 maja bo tak wypada nam wyjazd po towar. Mowa o 3200+ i 3500+. Cena za 3200+ to 880zł. Co do ceny: dolar stanieje to i ceny będą niższe. Edytowane przez luks__pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 dni to bedzie szła paczka LD

moze kiedys bedzie chail sie zamienic za doplata za venice to sie skusze:D ale naarzie nie stac mnie na 2 procy ale w sumie to mam 2 tygodnie dopiero nowa platforme wiec nie zmieniam naarzie niczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały OT: mentalnosc POLAKA niema zle kiedy bedzie wkoncu jest to juz tragedia bo drogo dla delikwenta

 

Moze mi ktos powiedziec czy jest jakas wyczuwalna roznica miedzy zwyklym winche a veni o takim samym taktowaniu ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...